Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 12 από 12

Θέμα: Θελω να δωσω το 1000 να παρω το 650!!!

  1. #1

    Θελω να δωσω το 1000 να παρω το 650!!!

    Ρε παιδες δώστε μια βοήθεια τι να κανω?Ειμαι κατοχος DL1000 K4 τιν πηρα μεταχειρισμενη πριν ενα χρονο περιπου σε πολυ καλη τιμη απο γνωστο και αυτος ηταν και ο κυριος λογος που πηρα την 1000 αλλα εκτος απο το γκαζι δεν ειμαι και πολυ ευχαριστημενος απο ολα τα υπολοιπα....καταναλωση,κοστος servise k ανταλακτικα,γενικα συντηρηση+κατι μικροπροβληματακια που εβγαλε(τρομπα συμπλεκτη,τσιμουχες).Ειμαι στο συμπερασμα να την δωσω και να παρω το 650 με abs.Ετσι και αλλιως για μετακινηση μεσα στην πολη το θελω.Αλλοι μου λενε οχι γιατι θα ξενερωσεις αλλοι λενε να παρω το 650. Τι να κανω εχω μπερδευτει!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dl1000.jpg 
Προβολές:	439 
Μέγεθος:	73,1 KB 
ID:	112197

  2. #2
    δωστο ενα 1000 ειναι πολυ για μεσα στην πολη και μην σου πω αφου θα το εχεις για πολη μεσα μονο παρε και ακομα πιο μικρο σε κυβικα

  3. #3
    Ειπα να παω στο 650 γιατι αμα πεσω και πιο κατω σε κυβικα τοτε θα ξενερωσω σιγουρα. Ν πηγαινω και καμια βολτα με την γυναικα λιγο ανετα..οχι να σπρωχνω με το ποδι στις ανηφορες.Αν και δεν μαρεσει και καποιο αλλο μηχανακι γενικα.

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2007
    Μηνύματα
    135
    Άμα το χρειάζεσαι περισσότερο για την πόλη,καλύτερα να πάρεις το 650!

    Είναι πολύ πιο άνετο στην πόλη με μικρότερη κατανάλωση και πίστεψε με δεν υστερεί σε τίποτα σε ταξίδια και μακρινες διαδρομές!
    +το ABS!

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από snatch

    Είναι πολύ πιο άνετο στην πόλη με μικρότερη κατανάλωση και πίστεψε με δεν υστερεί σε τίποτα σε ταξίδια και μακρινες διαδρομές!
    +το ABS!
    Άλλα θα έλεγε ο vezouvios ...

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.219
    Παιδιά μην τα ισοπεδώνουμε όλα...
    Συμφωνώ και εγώ ότι για χρήση πόλης το 650 είναι καταλληλότερο και πιο "έξυπνη" επιλογή, αλλά το 1000 είναι 1000 πως να το κάνουμε...και μην στέκεστε στα νούμερα ιπποδύναμης για να βγάλετε συμπεράσματα...στο δρόμο τα πράγματα είναι διαφορετικά...όποιος τα έχει οδηγήσει για σεβαστό διάστημα και τα 2 καταλαβαίνει τι εννοώ...

  7. #7
    ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΗΣ ΤΟ 650 ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΒΑΛΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΠΗΡΑ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟ 1000 ΓΙΑΥΤΟ ΑΝΥΣΗΧΩ ΛΙΓΟ ΜΗΠΩΣ ΞΕΝΕΡΩΣΩ........ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΝΙΓΩ ΤΟ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ Κ@ΛΟΑΘΗΝΑ.........

  8. #8
    Πες μας λίγα περισσότερα για το: συπλέκτη, τσιμούχες. Τι ακριβώς έπαθες;
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  9. #9
    ΟΣΟ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ ΕΙΝΑΙ:διαρροη υγρων συμλεκτη απο την τρομπα ευτυχως το καταλαβα γρηγορα και την γλυτωσα με επισκευη. μετα απο λιγο καιρο ειδα το δοχειο που βαζουμε παραφλου να αδειαζει μεσα σε 5 λεπτα!!σε κα8ε φαναρι το γεμιζα ασε τι τραβηξα εκεινες τις μερες τελικα αφου μπορεσε να το δει ο μηχανικος(βλεπεις ειχε πολυ δουλεια και δεν μπορουσε να το δει οταν του το ειπα.)μου ειπε οτι ειχα ξεραθει κατι τσιμουχες και χανανε υγρο.μου το δικαιολογισε οτι επειδη ειναι 1000 και ανεβαζει θερμοκρασιες μεσα στην πολη.

  10. #10
    Κακο σκυλι ψωφο δεν εχει! Το avatar του/της Vezouvios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από snatch
    Άμα το χρειάζεσαι περισσότερο για την πόλη,καλύτερα να πάρεις το 650!

    Είναι πολύ πιο άνετο στην πόλη με μικρότερη κατανάλωση και πίστεψε με δεν υστερεί σε τίποτα σε ταξίδια και μακρινες διαδρομές!
    +το ABS!

    αντε ρε με το πατινι σου,,,,
    1000 και ξερο ψωμι,,,,,,,


    που θα πας ρε κακομοιρη δεν θα παμε κανενα ταξιδι,,,θα σε φτιαξω εγω με την φραπεδιερα με το abs

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/08/2007
    Μηνύματα
    135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Vezouvios
    αντε ρε με το πατινι σου,,,,
    1000 και ξερο ψωμι,,,,,,,


    που θα πας ρε κακομοιρη δεν θα παμε κανενα ταξιδι,,,θα σε φτιαξω εγω με την φραπεδιερα με το abs
    Καλα καλα τραγούδα!!!

    Θα με περάσεις αν δεν σου σβήσει στον δρόμο και δεν σου πετάξει καμια εξατμιση απο τα πολλά κενά καύσης και τα σκασίματα!!!:rotflmao: :rotflmao:

    Σαν κανόνι των 105 χιλ. έκανε στον Λευκό Πύργο!Αφου τρόμαξαν όλα τα περιστέρια και την έκαναν ομαδικώς!!!!! :rotflmao: :rotflmao:

  12. #12
    Κακο σκυλι ψωφο δεν εχει! Το avatar του/της Vezouvios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από snatch
    Καλα καλα τραγούδα!!!

    Θα με περάσεις αν δεν σου σβήσει στον δρόμο και δεν σου πετάξει καμια εξατμιση απο τα πολλά κενά καύσης και τα σκασίματα!!!:rotflmao: :rotflmao:

    Σαν κανόνι των 105 χιλ. έκανε στον Λευκό Πύργο!Αφου τρόμαξαν όλα τα περιστέρια και την έκαναν ομαδικώς!!!!! :rotflmao: :rotflmao:

    ΤΣΟΥ ΡΕ λακι!!!!
    Θα σε κερασω τσαγακι,dont worry!!:rotflmao:

Παρόμοια θέματα

  1. αξιζει να δωσω το 650 για το 1000?
    από taksidiotis25 στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 02/06/2008, 12:25
  2. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Cbr 600f
    από dankannn στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2008, 14:24
  3. Αποφάσισα να πάρω το Modenas Kristar
    από pontiki στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2006, 11:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF