Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!

  1. #1
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340

    παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!

    κινουμαι σε δρομο με προτεραιοτητα και ερχεται λοξα ενα λαχανι KTM duke..
    εχουμε αρκετη αποσταση και το βλεπω μπροστα μου..
    παει να περασει αλλα προβλεπει οτι δεν προλαβαινει και ενω ειχε παει μπροστα κανει προς τα πισω..
    κ ενω πλησιαζω ο μαλακας ανοιγει αποτομα γκαζι :a31: κανει ενα μπαντιλικι :a31: και σταματαει μπροστα μου :a31: ..

    παταω αποτομα φρενο (ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος του λαστιχου..εν τω μεταξει γυρισαν 200 ατομα να δουν) μην σκασω πανω του και το μηχανακι διπλωνει..ευτυχως ξερω να το μαζευω..βαζει πρωτη και φευγει........κ απο το να πει ενα συγνωμη που δεν εσκασα πανω του να τον γκρεμισω τον μαλακα με κοιταει σαν να λεει που πας ρε με το πατινι.....πατινι πατινι αν επεφτα πανω σου με 10 χιλιομετρα ετσι οπως ησουν στημενος σου χε γινει η κωλοτρυπιδα ταλιρο......
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  2. #2
    χωμα να ειναι και .... Το avatar του/της jasondakar
    Εγγραφή
    28/12/2006
    Μηνύματα
    631

    Re: παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    κωλοτρυπιδα ταλιρο......

    μαλλον 2 euro τι στο διαολο μπηκαμε στην ευρωπη?:rotflmao:
    ΧΩΜΑΤΙΝΟ ΤΕΡΡΑΙΝ
    a sub-forum you can trust....

    ΧΧΧΧΧΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΑΑΑΑΑΑ

  3. #3
    Kawasaki for life... Το avatar του/της Brolas
    Εγγραφή
    24/02/2007
    Μηνύματα
    152

    Re: παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    κινουμαι σε δρομο με προτεραιοτητα και ερχεται λοξα ενα λαχανι KTM duke..
    εχουμε αρκετη αποσταση και το βλεπω μπροστα μου..
    παει να περασει αλλα προβλεπει οτι δεν προλαβαινει και ενω ειχε παει μπροστα κανει προς τα πισω..
    κ ενω πλησιαζω ο μαλακας ανοιγει αποτομα γκαζι :a31: κανει ενα μπαντιλικι :a31: και σταματαει μπροστα μου :a31: ..

    παταω αποτομα φρενο (ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος του λαστιχου..εν τω μεταξει γυρισαν 200 ατομα να δουν) μην σκασω πανω του και το μηχανακι διπλωνει..ευτυχως ξερω να το μαζευω..βαζει πρωτη και φευγει........κ απο το να πει ενα συγνωμη που δεν εσκασα πανω του να τον γκρεμισω τον μαλακα με κοιταει σαν να λεει που πας ρε με το πατινι.....πατινι πατινι αν επεφτα πανω σου με 10 χιλιομετρα ετσι οπως ησουν στημενος σου χε γινει η κωλοτρυπιδα ταλιρο......
    Τι :a31: υπάρχουν Θεέ μου?!Προσοχή στους δρόμους διότι οδηγάει κάθε καρυδιάς καρύδι....
    Ο ΘΕΟΣ ΣΥΓΧΩΡΕΙ,Η KAWASAKI ΟΧΙ...


  4. #4
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    1.258
    Χωρίς να είμαι ο πλέον αρμόδιος να κάνω τέτοιο σχόλιο , νομίζω πως καλό θα ηταν να προσέχουμε λίγο πως μιλάμε και κυρίως , πως και τι γράφουμε .

    Εχω την εντύπωση πως τελευταία έχει χαθεί το μετρό . Πάντα φιλικά και χωρίς παρεξήγηση
    Modenas Kriss 125

  5. #5

    Re: παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    δεν εσκασα πανω του να τον γκρεμισω τον μαλακα με κοιταει σαν να λεει που πας ρε με το πατινι.....πατινι πατινι αν επεφτα πανω σου με 10 χιλιομετρα ετσι οπως ησουν στημενος σου χε γινει η κωλοτρυπιδα ταλιρο......
    Ενταξει δεν ειναι φτιαγμενο απο Χαρτί το duke για να διαλυθει,ουτε απο ζαχαρη,θα βρισκατε λιγο,το πολυ πολυ να παιζατε καμια φαπα μετα.
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #6
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100

    Re: παραλιγο ατυχημα με ΚΤΜ Duke!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    και ενω ειχε παει μπροστα κανει προς τα πισω..
    Εβαλε οπισθεν δηλ ???

  7. #7
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    με τα ποδια του ρε την πηγε προς τα πισω..
    ΚΤΜ ειναι δεν ειναι harley να εχει οπισθεν
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

Παρόμοια θέματα

  1. Παραλίγο ατύχημα με την ΕΛ.ΑΣ!!
    από TokTok στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 10/12/2008, 08:10
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 15:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF