Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: sv 650 s 2002

  1. #1

    sv 650 s 2002

    γεια χαρα ανθρωποι!!!παιζει προβλημα..εχω ενα sv 650 s nsuzuki 2002 και σε ενα ταξιδι με αρκετη εως πολυ βροχη και με λιγο εως αρκετο χιονι σταματησε να δουλευει σταδιακα ο μπροστα κυλινδρος..εκανε κομπιασματα μεχρι που σταματησε..
    αλαξα ενα μπουζι και ολα οκ..μετα απο λιγο καιρο που βγηκα βολτα..παλι σε βροχη (τουλαχιστον δεν πηγα σε χιονι) μου εκανε παλι κομπιασματα..αλλα δεν σταματησε να δουλευει..υπαρχει περιπτωση να ανεβαζει ο μπροστα τροχος νερα στον κυλινδρο τον μπροστα και αυτα να πηγαινουν στο μπουζι??τα v-strom που εχουν σχεδον ιδιο κινιτηρα εχουν ενα προστατευτικο καπου μπροστα στον κυλινδρο κατι σαν πλαστικο..αν ξερει καποιος ας μου πει..γιατι κυριακη ταξιδευω..και λογικα παλι με βροχη και ισως λιγα χιονια στην τριπολη!ευχαριστω για τον χρονο σας!:smilea:

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    ΠΑρε κανα-δυο μπουζι μαζι σου να εχει το κεφαλι σου ησυχο...

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της TOLISTOLAROS
    Εγγραφή
    05/04/2008
    Μηνύματα
    1.386

    Re: sv 650 s 2002

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kotsomite
    υπαρχει περιπτωση να ανεβαζει ο μπροστα τροχος νερα στον κυλινδρο τον μπροστα και αυτα να πηγαινουν στο μπουζι??τα v-strom που εχουν σχεδον ιδιο κινιτηρα εχουν ενα προστατευτικο καπου μπροστα στον κυλινδρο κατι σαν πλαστικο..αν ξερει καποιος ας μου πει..γιατι κυριακη ταξιδευω..και λογικα παλι με βροχη και ισως λιγα χιονια στην τριπολη!ευχαριστω για τον χρονο σας!:smilea:
    Στο δικό μου ποτέ δεν είχα πρόβλημα,ούτε οι προηγούμενοι ιδοκτήτες,αλλά απ'ό,τι έχω διαβάσει συμβαίνει σε κάποια SV 1ης γενιάς.Ή βάζεις προσθήκη στο μπροστινό φτερό(fender extender) ή με κάποιο τρόπο προστάτευσε το μπουζί του μπροστά κυλίνδρου.Λογικά προστατευτικό μπουζιού από V strom/SV 2ης γενιάς θα κάνει.

  4. #4
    The Firestarter Το avatar του/της jimtarasxt660x
    Εγγραφή
    04/09/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Καταρχήν καλώς ήρθες

    Για το πρόβλημα σου κοίτα εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread...&threadid=9376

    Πέρνα και μια βόλτα από εδώ http://www.moto.gr/forums/forumdispl...?s=&forumid=39
    Βοηθός Ταμία (το 23% που λεγαμε)

    Αυτονομία SV (εγγύηση λεμε )

Παρόμοια θέματα

  1. Sv 650s Meeting Thessaloniki.Τι λέτε?!
    από Multijohn στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/07/2005, 09:48
  2. Suzuki SV-650S
    από m1ke στο forum Suzuki V2's
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 22/05/2005, 23:27
  3. Fz6 Fazer η Suzuki sv 650s?????
    από KostasXios στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 16:35
  4. Βαλτε SV 650-100,TL R-S 1000 ection
    από gcrook στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 22/04/2005, 14:41

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF