Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 36

Θέμα: Μεταχειρισμένο Vstrom από μάντρα / Πάτρα

  1. #1
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780

    Metaxhrismenh Apo Mantra Patra

    KATARXAS SIGNWMH GIA TO GREEKLISH ALLA MESA SE OLA XALASE KAI TO PC KAI TO NOTEBOOK DEN EXEI ALLH GLWSSA.

    STO THEMA KAI SYNTOMA NA MHN SAS KOURASW.

    META APO 5 XRONIA APOUSIAS DITROXOU LEW NA EPISTREPSW.ME ENA V STORM 650(EXW DIAVASEI GNWMES KAI KRITIKES APO ESAS KAI NOMIZW OTI EINAI KALH EPILOGH).LALA GIA KAINOURGIO DEN EXOUME.TES PA THELW GNWMES GIA TIS MANTRES AN KSEREI KAPOIOS EDW STHN PATRA.EXW RWTHSEI TO JAPPA MOTTO POU EXW MATHEI OTI EINAI KALOS ALLA TO PALIKARI AN KAI WRAIOS TYPAS DEN MPOREI NA MOU VREI AFTO POU THELW.KAI EGW THN THELW THN MHXANH PRIN TO PASXA GIA NA KANW KAMIA VOLTA TO TRIHMERO POU THA KATHOMAI.

    OPOIOS EXEI AGORASEI MHXANH LOIPON APO MANTRA EDW THN PATRA THA ITHELA NA MOU PEI GNWMH...KLAOUDATOS?AXAIA MOTO?OTIDHPOTE....ARKEI NA MHN MPLEKSW SE KAMIA AMARTIA KAI SE TREXAMATA...

    EFXARISTW KAI SIGNWMH PALI GIA THN GLWSSA.....

    (PS...AN PREPEI NA THN KSEKINHSW ALLOU AFTHN THN SIZHTHSH ENHMERWSTE ME DIOTI EIMAI KAI PSAROUKLAS STO FORUM)
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  2. #2
    Φιλε μου πως το θες το V-STROM και δε μπορει να στο βρει δηλαδη???εχει παρα πολλες μηχανες κ αποκλειεται να μην εχει ενα V-STROM
    Εγω απο JAPPA MOTO θα σου προτεινα να παρεις γτ ειναι και φθηνος κ καλες μηχανες εχει..

  3. #3
    Φιλε μου γεια σου.

    Ανηκω και εγω στην ιδια κατηγορια με εσενα.
    Εδω και τρια χρονια εχω μεινει χωρις μηχανη λογω ανεγερσης σπιτιου και οικονομικης στενοτητος τοτε και σχεδον τα δυο τελευταια χρονια κυκλοφορω με ενα παπι που το πηρα καινουριο.

    Ψαχνοντας λοιπον εδω και δυο μηνες για μηχανη και παλι, αλλα με τραμπα το παπι, δεν μου το επαιρνε κανεις εκτος απο εναν.

    Γιατι στα λεω αυτα;;;;;

    Γιατι αυτος ο ενας μου ζητουσε ( συγκεκριμενα για ενα ΤΑ 650 ) 150 γιουρα εξοδα μεταβιβασης + 150 εξοδα φακελου τραπεζης.
    Ενας αλλος για ιδια ακριβως μηχανη ( χωρις να μου παιρνει το παπι ) μου ζητουσε μονο 90 γιουρα για εξοδα μεταβιβασης.

    Και εγω απο την τσαντιλα μου που πηγαινε να μου φαει 210 γιουρα δεν την πηρα και την εχει ακομα εκει και την κοιταει. Δεν θα πω ονοματα γιατι δεν θελω να κανω ουτε διαφημιση, ουτε δυσφημηση. Απλα μολις παρεις τις γνωμες σου απο τα παιδια εδω μεσα και πας να ρωτησεις, ρωτα και για τα περαιτερω.

    Τωρα καλα και κακα ακους για ολους μιας και η αγορα ειναι μικρη με λιγες επιλογες. Εγω δεν εχω να σου προτεινω καποιον συγκεκριμενο.
    Η τύχη χτυπάει την πόρτα σου μόνο μια φορά, αλλά η ατυχία έχει πολύ μεγαλύτερη υπομονή.

  4. #4
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    DEN ZHTAW TIPOTA TRELO...ENA APLO V STORM SE MAVRO ARKEI NA EINAI APO TO 06 KAI META.KAI FISIKA NA EINAI OK.NA EINAI <KATHARO> KAI XWRIS PTWSEIS..MOU EXEI VREI SE MPLE (ALLA DEN MOU ARESEI) KAI MOU EXEI VREI KAI ENA TOU 04....EPEIDH THN EXW PATHSEI ME METAXEIRISMENO PALIOTERA THELW NA MHN EXW TA IDIA KAI GIAFTO RWTAW GNWMES GIA TIS MANTRES....EXEI SE 1000 ALLA TA PSIPSIPSINIA EN FTANOUN.
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  5. #5
    Χρειαζεται υπομονη και ψαξιμο,μην βιαστεις και θα τη βρεις την ακρη

  6. #6
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.963
    Εγώ θα σου πρότεινα να δεις και καμιά αγγελία από ιδιώτη!


  7. #7
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Ολοι οι μαντραδες ειναι έμποροι και θελουν να βγαλουν λεφτα πουλώντας το εμπορευμα που εχουν. Θα προτεινα ιδιώτη
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  8. #8
    HUSKY TE450 Το avatar του/της SeNNinhA
    Εγγραφή
    29/10/2002
    Μηνύματα
    2.019
    Να εδώ μερικά (υπάρχουν κι άλλα)

    http://www.moto.gr/forums/showthread...ghlight=Vstrom

    http://www.moto.gr/forums/showthread...ghlight=Vstrom

    http://www.moto.gr/forums/showthread...ghlight=Vstrom


    Να και μερικά 1000 σε τιμή 650

    http://www.moto.gr/forums/showthread...ghlight=Vstrom

    http://www.moto.gr/forums/showthread...ghlight=Vstrom


    Από ιδιώτη έχεις το καλό ότι ότι βλέπεις αυτό είναι κατά 99%.
    Από μάντρα δεν ξέρεις τι θα σου βγει. Παίζει να είναι πολύ καλό αλλά παίζει να είναι καλό μόνο εξωτερικά.
    Και φυσικά θα το πληρώσεις 500-1000 ευρώ παραπάνω


  9. #9
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    SAS EFXARISTW OLOUS GIA TON XRONO SAS.

    LOIPON...SE IDIWTH EPSAKSA ALLA DEN VRHKA KATI.H AGORA THS PATRAS EINAI KAI SXETIKA MIKRH.

    SIMFWNW ME OLOUS SAS.KAI KATALAVAINW KAI OTI OI MANTRES KOITANE NA SOU PAROUN ESTW KAI 100 EYRW PARAPANW.AFTH EINAI H DOULEIA TOUS EINAI LOGIKO.

    SIMFWNW OTI APO IDIWTH EINAI KALITERA ALLA EPIDH DEN VRISKW GIAFTO RWTAW GNWMES GIA MANTRES.

    PROS TO PARON EIMAI SE STASH ANAMONHS KAI PSAKSIMATOS.TO KAKO H KALO EINAI OTI TO MHXANAKI TO ITHELA PRIN TO PASXA...VOLTOULES KLP...EINAI KAI MEGALO TO KENO THS APOXHS KAI TWRA KATALAVAINETE OTI EXW K... I.....

    A EPISHS NOMIZW OTI EINAI STA IPER MOU OTI TA LEFTA EINAI NTOUKOU...

    KAI PALI SAS EFXARISTW...
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από harris_x
    Εγώ θα σου πρότεινα να δεις και καμιά αγγελία από ιδιώτη!

    +660

    Προτίμησε ιδιώτη φίλε.
    Ένα σωρό στρώματα πωλούνται σε άριστη κατάσταση.
    Μετά την ετήσια 2008, γνωστός στην πιάτσα και ως "Το σαλιγκάρι που έτυχε σε άλλους..."

    XR
    XTR
    XJR

    There are old pilots and there are bold pilots, but there are no old bold pilots.

  11. #11
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    AFTO NOMIZW EINAI TO KALITERO...APLA THA TRAVIXTW SE ALLH POLH KAI LOGO DOULEIAS EINAI LIGOULAKI DISKOLO ALLA KAPOU THA KOTSARW ENA KENO....
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  12. #12
    Απεναντι ακριβως απο τον Jappa, εχει ενα κοκκινο aprilia caponord.
    Αμα σου δωσει και εγγυηση το παλικαρι και στο δωσει γυρω στα 4000, τσιμπα το. Το ειχα κοιταξει και ηταν μια χαρα, πριν παρω ενα αλλο capo (για οικονομικους λογους μου).


    Aprilia SXV 5.5 Rulesssssssssss

  13. #13
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    efxaristw alla exw pathei erwta me to stormaki kai diskola tha allaksw gnwmh.....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  14. #14
    Και γιατι δεν ερχεσαι φιλε μου αθηνα?Η αγορα ειναι πολυ μεγαλη και θα κανεις και την εκδρομη σου.+οτι θα σε βοηθησουν και παιδια απο εδω μεσα που το κατεχουν το αθλημα πολυ καλα με πολλα χιλιομετρα

  15. #15
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    TO PROVLIMA MOU EINAI OTI EXW MAGAZI EDW KKAI AN LEIPW DEN KINHTAI TIPOTA....GIA NA ERTHW ATHINA THA PREPEI NA EXW KATI SIGOURO NA ANEVW ENA S/K NA TO DW NA TA VROUME NA TA SIMFWNISOUME NA PIOUME K KAMIA MPURA KAI THN EPOMENH TETARTH NA KANW THN KOPANA KAI NA ERTHW GIA THN METAVIVASH...(TETARTH NOMIZW GINONTAI OI METAVIVASEIS).PATRA PANTWS EINAI MAMHSE TA LIGO H KATASTASH...ATHINA EINAI POLOI OI IDIWTES KAI GIAFTO EINAI POLLES OI PITHANOTITES.

    KAI EIXA VREI MIA PERIPTWSH POLH KALH ALLA TO EXASA GIA MIA EVDOMADA..

    TWRA SIZITAW KATI ALLO...PANTWS MAGKES TO FORUM KANEI TROMERH DOULEIA....EVGE STA PAIDIA....
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF