Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Ένα απλό μπατζετ κράνος Θεσσαλονίκη

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/08/2016
    Μηνύματα
    21

    Ένα απλό μπατζετ κράνος Θεσσαλονίκη

    Καλησπέρα παιδιά πρώτη φορά πήρα ένα παπάκι, θα κάνω δρομολόγια εντός πόλεως. Θέλω ένα κράνος μπατζετ κατάσταση ίσα ίσα να μην με γράφουν. Είδα από αλλά θέματα προτείνουν το κατάστημα motomarket στην Θεσσαλονίκη . Βλέπω έχει 5 ως 10 μοντέλα ανάμεσα στα 50-70 ευρώ. 1)Ποιο μου προτείνετε?
    2)Κάποιο άλλο κατάστημα Θεσσαλονίκη?
    3)Από τα lidl κάτι κράνη των 50 ε που Χαν προσφορά αξίζουν?

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.964
    αμα το θες μονο να μην σε γράφουν πάρε το πιο φθηνο. Τι εννοεις αξιζουν? σαν κρανη οχι, ειναι για πεταμα αλλα εσυ δεν θες κρανος θες προστασια απο τις κλησεις.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    11/08/2016
    Μηνύματα
    21
    Ναι περισσότερο για γράψιμο αλλά να έχει και μια τυπική προστασία. Έχει στα κινέζικα με 20 ευρώ νταξει αυτό θέλω να αποφύγω. Αυτά στο εύρος των 50-70 έχουν και προδιαγραφές τόσο χάλια είναι?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Nostradamus
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    1.532
    Κοιτα, ο καθενας κοστολογει την κεφαλα του οσο θελει..

    Παρε το καλυτερο δυνατο που μπορεις να αγορασεις.. κανε μια ερευνα εδω μεσα με την λεξη κρανος στην αναζητηση..θα βρεις ενα σωρο θεματα...

    Καλη τυχη...
    Quod me nutrit... me destruit.....

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Costacurta Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα παιδιά πρώτη φορά πήρα ένα παπάκι, θα κάνω δρομολόγια εντός πόλεως. Θέλω ένα κράνος μπατζετ κατάσταση ίσα ίσα να μην με γράφουν. Είδα από αλλά θέματα προτείνουν το κατάστημα motomarket στην Θεσσαλονίκη . Βλέπω έχει 5 ως 10 μοντέλα ανάμεσα στα 50-70 ευρώ. 1)Ποιο μου προτείνετε?
    2)Κάποιο άλλο κατάστημα Θεσσαλονίκη?
    3)Από τα lidl κάτι κράνη των 50 ε που Χαν προσφορά αξίζουν?
    Το moto market έχει και MT. Φτηνά και αξιόπιστα γύρω στα 70-80.

  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.964
    τοτε δωσε 70 και παρε κατι ψιλοεπωνυμο να βρεις και κανενα ανταλλακτικο αν χρειαστει. παιζουν κατι mt.

  7. #7
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    Τσάμπα λεφτά θες να δίνεις???

    Πάρε το πιο φτηνό και τα ρέστα επιδέσμους.
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/12/2016
    Μηνύματα
    13
    Καλησπέρα είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση αγόρασα το πρώτο μου μηχανάκι και ψάχνω για κράνος λοιπόν έχω βρει 3 μέχρι στιγμής 1 Mt revenge μπορείς να το βρεις από 75ευρώ και θεωρείτε πολύ καλό για τα λεφτά του 1pilot fr3 το οποίο μπορείς να το βρεις με ένα 60αρικο στη Θεσσαλονίκη (έχει και γυαλιά ηλίου) αυτά είναι τα καλύτερα που βρήκα εγώ σε αυτά τα λεφτά φυσικά υπάρχουν και ποιο οικονομικά πχ Nova στα 50 ευρώ κ.α αλλά προτιμώ κάποιο από τα παραπάνω. Όποιος έχει να προτείνει κάτι ας ή κάποια εντύπωση από ή κάποια ενναλακτική αυτά ας γράψει

  9. #9
    . Θέλω ένα κράνος μπατζετ κατάσταση ίσα ίσα να μην με γράφουν.

    3)Από τα lidl κάτι κράνη των 50 ε που Χαν προσφορά αξίζουν?
    αν θες να μην σε γραφουν περνεις ενα κρανος παιδικο απο τα jumbo...
    το αλλο ειναι αντιφαση στο πρωτο.... φυσικα και ειναι μαπα...
    ORGIA!!!!!

  10. #10
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgenik Προβολή μηνύματος
    Καλησπέρα είμαι ακριβώς στην ίδια κατάσταση αγόρασα το πρώτο μου μηχανάκι και ψάχνω για κράνος λοιπόν έχω βρει 3 μέχρι στιγμής 1 Mt revenge μπορείς να το βρεις από 75ευρώ και θεωρείτε πολύ καλό για τα λεφτά του 1pilot fr3 το οποίο μπορείς να το βρεις με ένα 60αρικο στη Θεσσαλονίκη (έχει και γυαλιά ηλίου) αυτά είναι τα καλύτερα που βρήκα εγώ σε αυτά τα λεφτά φυσικά υπάρχουν και ποιο οικονομικά πχ Nova στα 50 ευρώ κ.α αλλά προτιμώ κάποιο από τα παραπάνω. Όποιος έχει να προτείνει κάτι ας ή κάποια εντύπωση από ή κάποια ενναλακτική αυτά ας γράψει
    αρα οδηγας χωρις κρανος η το εχεις παρκαρει και με το που παρεις κρανος θα βγεις βολτες?
    ORGIA!!!!!

  11. #11
    Παίδες, αν δεν έχετε κράνος και κυκλοφόρειτε, κάνετε μεγάλη μ@λ@κια.

    Πηγαίνετε αύριο το πρωί και πάρτε ένα κράνος φτηνό και αξιόπιστο όπως τα ΜΤ στα 70-80 κσι μην το ψάχνετε άλλο. Κάθε μέρα χωρίς κράνος, είναι μια ακόμα μέρα ηλιθιότητας.

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/12/2016
    Μηνύματα
    13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ggs Προβολή μηνύματος
    Παίδες, αν δεν έχετε κράνος και κυκλοφόρειτε, κάνετε μεγάλη μ@λ@κια.

    Πηγαίνετε αύριο το πρωί και πάρτε ένα κράνος φτηνό και αξιόπιστο όπως τα ΜΤ στα 70-80 κσι μην το ψάχνετε άλλο. Κάθε μέρα χωρίς κράνος, είναι μια ακόμα μέρα ηλιθιότητας.
    +1000
    Συμφωνώ και εγώ απόλυτα εγώ δεν το κυκλοφορώ ακόμα οπότε έχω περιθώρια χρόνου για να ψάξω αν δεν έχεις πολύ χρόνο καλύτερα αγόρασε ένα Mt revenge με 75ευρω (το μονόχρομο) και είσαι κομπλέ ,αααα και καλές βόλτες πάντα όρθιος

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/12/2016
    Μηνύματα
    13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από astroman76 Προβολή μηνύματος
    αρα οδηγας χωρις κρανος η το εχεις παρκαρει και με το που παρεις κρανος θα βγεις βολτες?
    Στο πάρκινγκ φίλε μου μέχρι να πάρω κράνος και να βγάλω δίπλωμα απλά βρήκα το μηχανάκι μεταχειρισμένο σε καλή τιμή και έπρεπε να το πάρω

  14. #14
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/12/2016
    Μηνύματα
    13
    Και επειδή βγήκαμε λίγο off topic για τα pilot έχει κανείς κάποια άποψη επίσης τα Airoh πως σας φαίνονται???

  15. #15
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από georgenik Προβολή μηνύματος
    Και επειδή βγήκαμε λίγο off topic για τα pilot έχει κανείς κάποια άποψη επίσης τα Airoh πως σας φαίνονται???
    Για δες εδω

    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=151811

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 20/09/2015, 02:29
  2. ένα ξεχασμένο κράνος
    από gozntari στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 76
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2008, 20:51
  3. Θέλω ένα κράνος
    από Lanegan στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 10/08/2006, 10:24
  4. Ένα κράνος παρακαλώ!
    από Χωμάτινος στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2006, 01:23
  5. δεν φτανη ενα απλο ευχαριστω.....
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/04/2005, 03:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF