Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: crypton r 115

  1. #1

    crypton r 115

    χαιρετω τα μελη του forum. εχω μια απορια για το crypton που εχω , εκει που πηγαινα πορεια καπωσ εκοψε στροφεσ και απο τοτε κατι χτυπαει στον κινητηρα .
    Παντος με πηγε σπιτι και μετα το παρατησα εκει σκεπασμενο, αλλα τωρα για λογους οικονομιας λεω να το ξαναφτιαξω , ξερει κανεις τι μπορει να εχει και ποσο θα κοστισει στο περιπου?? καποιο ελλατωμα η μπιελα? οπωσ μοθ λενε πολλοι! αλλοι παλι μοθ λενε οτι ειναι ενα παξιμαδι καποθ στο καρτερ.......... αν ξερει κανεις ασ με βοηθησει παρακαλω!!!!!

  2. #2
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thimiosbar Προβολή μηνύματος
    χαιρετω τα μελη του forum. εχω μια απορια για το crypton που εχω , εκει που πηγαινα πορεια καπωσ εκοψε στροφεσ και απο τοτε κατι χτυπαει στον κινητηρα .
    Παντος με πηγε σπιτι και μετα το παρατησα εκει σκεπασμενο, αλλα τωρα για λογους οικονομιας λεω να το ξαναφτιαξω , ξερει κανεις τι μπορει να εχει και ποσο θα κοστισει στο περιπου?? καποιο ελλατωμα η μπιελα? οπωσ μοθ λενε πολλοι! αλλοι παλι μοθ λενε οτι ειναι ενα παξιμαδι καποθ στο καρτερ.......... αν ξερει κανεις ασ με βοηθησει παρακαλω!!!!!
    Μάλλον αυτό είναι, μπορεί όχι παξιμάδι ίσως κουλουράκι να είναι. Για ψάξτο και πες μας.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Μάλλον αυτό είναι, μπορεί όχι παξιμάδι ίσως κουλουράκι να είναι. Για ψάξτο και πες μας.
    το παξιμαδι να το βαλεις στο τσαγακι.........

    alt+ctrl+del και καθαρισε το παλικαρι.......

  4. #4
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από thimiosbar Προβολή μηνύματος
    χαιρετω τα μελη του forum. εχω μια απορια για το crypton που εχω , εκει που πηγαινα πορεια καπωσ εκοψε στροφεσ και απο τοτε κατι χτυπαει στον κινητηρα .
    Παντος με πηγε σπιτι και μετα το παρατησα εκει σκεπασμενο, αλλα τωρα για λογους οικονομιας λεω να το ξαναφτιαξω , ξερει κανεις τι μπορει να εχει και ποσο θα κοστισει στο περιπου?? καποιο ελλατωμα η μπιελα? οπωσ μοθ λενε πολλοι! αλλοι παλι μοθ λενε οτι ειναι ενα παξιμαδι καποθ στο καρτερ.......... αν ξερει κανεις ασ με βοηθησει παρακαλω!!!!!
    η μανιβελα εχει την ιδια συμπιεση η οχι?
    αν οχι ετοιμασου για ελατηρια,η ακομα να ετοιμαζεσαι για βαλβιδες
    αν θελεις μονο ελατηρια που θα τα βαλεις με πιστονι,και εφ οσον ο κυλινδρος σου ειναι απειραχτοςυπολογισε-30-40 γιουρα-τιμες επαρχιας ετσι?????
    αν εισαι για κυλινδρο-ρεκτιφιε 60-70
    καλου κακου αλλαξε και τσιμουχακια βαλβιδων 10-15 γιουρο
    χοοντρικα κανα 100αρι

Παρόμοια θέματα

  1. crypton r 115 προβλημα
    από thomas25 στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 24/05/2009, 01:19

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF