Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 31

Θέμα: drz400e

  1. #1

    drz400e

    γεια σας εχω παρει πριν κανενα 6 μηνο το drz 400e μοντελο του 2002 το οποιο ειναι σε πολυ καλη κατασταση εχει μετατραπει σε μοταρτ και δεν εχει μπει ποτε σε βουνο.πριν λιγο καιρο ειχα ξαναγραψει στο φορουμ για αλλαγη εξατμισης.το μονο προβλημα που μου εχει βγαλει ειναι που μου χαλασε τα πηνια και αυτα δεν τα εκαψε απλα εφυγε μια βιδα και τα εκοψε ολα.αυτο που με απασχολει ειναι αν εκανα καλα που πηρα το συγκεκριμενο μοντελο η επρεπε να παρω κατι αλλο γιατι σκευτομαι που ειναι καθαρο μη μου βγαλει καποιο προβλημα.με αυτη την μηχανη μπορω να παω μια μεγαλη διαδρομη η θα με αφησει στο πουθενα.το στησημο και το συνολο σαν μηχανη μου αρεσει και με βολευει αλλα αυτο που ανησυχει πολυ ειναι στον μηχανολογικο τομεα σε σχεση με αλλες μηχανες που εχω οδηγησει παει πολυ παραπανω και λεω μηπως κλαταρει και θελω εσεις που εχετε παραπανω εμπειρια να μου πειτε τι να προσεχω και τι προβληματα βγαζουν συνηθως αυτες οι μηχανες και αν αντεχουν.ευχαριστω

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661

  3. #3
    πω ευχαριστω ειδα πολλα καλα σχολια και ηρεμησα λιγο να και το δικο μου.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	dr akrapa.jpg 
Προβολές:	597 
Μέγεθος:	97,2 KB 
ID:	123845

  4. #4
    Οτι να ναι Το avatar του/της glanza2
    Εγγραφή
    04/05/2007
    Μηνύματα
    78
    φιλε πολυ ωραιο
    αλλλαξε και την μασκα και θα ναι κουκλι
    anashimatismos metashimatismos autin tin prothesi tin berdeuo kai eho kaki prothesi

  5. #5
    ευχαριστω φιλε μου σε λιγο καιρο θα παρω ολα τα πλαστικα εκτος το τεποζητο καινουρια εχω και καινουρια αυτοκολλητα αλλα θα τα βαλω πανω στα καινουρια πλαστικα λεω να βαλω και ενα κοντερακι

  6. #6
    Καλοριζικο ! Ωραια η Ακραπα ! Κοιτα στο eBay για τα πραγματα που θελεις παιζουν καλες ευκεριες , π.χ για το κοντερ . eBay
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  7. #7
    την ακραπα την εβαλα τζαμπα με τρακαρει και καταστραφηκε η LPA που ειχα πανω δεν μπορω να πω μου εκατσε πολυ καλη ευκαιρια. σκευτομουν να παρω το γνησιο κοντερ και να το βαλω με μετατροπη απο το e bay αλλα ασε που το δινουν πολυ ακριβα για μεταχειρησμενο δεν ειναι και τοσο ομορφο τωρα λεω να βρω κανενα της koso το rx2 ταιριαζει γνωριζει κανεις?να ακομα μερικες φωτο απο το μωρο μου


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hpim0375.jpg 
Προβολές:	532 
Μέγεθος:	99,6 KB 
ID:	124109

  8. #8
    Εγω θα κοιταγα αυτο της Trail tech .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  9. #9
    http://search.ebay.com/search/search...drz&category0=

    Κοιτα εδω για αναλογιεσ Δολαριου - Ευρω , θα παθεις πλακα .
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  10. #10
    το εχω δει και αυτο πρεπει να ειναι ολα τα λευτα αλλα φοβαμε μη μου στειλουν κανενα αλλο γιατι βγαινει για πολλες μηχανες με αλλες βασεις το καθενα.θα το τσιμπησω και ο θεος βοηθος

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thunderabe
    το εχω δει και αυτο πρεπει να ειναι ολα τα λευτα αλλα φοβαμε μη μου στειλουν κανενα αλλο γιατι βγαινει για πολλες μηχανες με αλλες βασεις το καθενα.θα το τσιμπησω και ο θεος βοηθος

    δενει πανω στο τιμονι σε ολα κανει επειδη το ειχα και εγω αλλα να ξες ειναι πολυ μικρο
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

  12. #12
    το παρατηρησα οτι ειναι μικρο αλλα στο you tube που το ειδα δε μου φαινεται και τοσο μικρο τεσπα κατι καλυτερο δεν εχω βρει παντως και εχει παρα πολλες λειτουργειες. σε ρωτησω κατι αν ξερεις τα LED που εχει το κοντερ συνδεοντε μαζι με τα φωτα τις μηχανης η αναβει χωρια?

  13. #13
    ΕΔΩ θα βρεις τα ΠΑΝΤΑ σε σχεση με το DRZ . Τα ΠΑΝΤΑ !!!
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  14. #14
    Να μια φωτο σε DRZ


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	trailtechvapormount1large.jpg 
Προβολές:	439 
Μέγεθος:	69,3 KB 
ID:	124474
    Βασιλης

    DRZ4??sm k5 full extra!

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από VIDAS
    Να μια φωτο σε DRZ

    ωραιο το σταμπιλιζατερ
    Τα αλογα ποτε δεν ειναι αρκετα

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF