Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 23

Θέμα: Yamaha Fzx250 (Zeal)

  1. #1

    Yamaha Fzx250 (Zeal)

    Skopevo na to paro opote tha ithela opios exei mia teteia mixani apo edo mesa,pou den nomizo na eiste polloi,na mou pei ti gnomi tou!Ti mixani tin eida den mporesa akoma na ti paro na tin dokimaso giati prepei na bro ta lefta!!mexri ti paraskeyi!To mixanaki kathete apo ton noembrio!Fenete mia xara elenja tin simpiesi,den paei bima mprosta me oles tis taxitites,oi anartiseis mia xara aplos logika den tha parei mpros me miza logika!!As mou pei opios to exei ti gnomi exei gia ti mixani!!Ama einai na mou peite kaka logia afiste to!! eimai eroteymenos me ti mixani ayti!

  2. #2
    Οντως ειναι πολυ ομορφο,και χαιρομαι να βλεπω τετοιες μηχανες στον δρομο!

    Αν ακουσεις και τον ηχο που βγαινει απο τις εξατμισεις(αν δεν τον εχεις ηδη ακουσει) θα παθεις!

    180km/h για πλακα και κινητηρας απο FZR250,οποτε λογικα δεν θα εχεις προβλημα με ανταλακτικα!

    Ομως δεν μπορω να σου πω οτι δεν θα το παντρευτεις,οποτε να εισαι σιγουρος για την επιλογη σου,οπως ημουν και εγω λιγα χρονια πριν με ενα bandit-400v!

    Παρε και μια φωτο




    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	zeal.jpg 
Προβολές:	395 
Μέγεθος:	82,5 KB 
ID:	18991

  3. #3
    στο τέλος θα με κράξουνε οι συμφουριτες

    ειχα και απο αυτο πριν τεσσερα χρονια για κίνηση κυρίως μεσα στην πόλη.
    Λοιπόν όμορφο,χαμηλα ψόφιο (κινητηρας fzr250).στην ουσία ειναι fzr 250r (φρένα κινητηρας κτλ)με αλλο παλισιο,και κουστουμι .Για μένα ηταν ενα καλό μέταφορικό .

    Yamaha ειναι αν αυτο σου λεει κατι.δηλ δεν θα σε προβληματίσει για κάτι .Εγώ το έδωσα γιατί όταν σάπισε η εξάτμιση (αλλάχτηκε) , δεν ήταν δυνατόν να δουλέψει χωρίς αυτήν…Το ίδιο πρόβλήμα είχε και ένα φίλος από Θεσσαλονίκη ,τον μοναδικό που γνώρισα με zeal.Δεν ξέρω γιατί ,ίσως κάποιος από εδώ μέσα με περισσότερες τεχνικές γνώσεις. Οπότε το μόνο που έχω να σου πω εγώ είναι προσοχή στην εξάτμιση. Κατά τα αλλά είναι πολύ όμορφο
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  4. #4
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΛΙΟ "ΜΟΤΟ", ΣΥΓΚΡΙΝΟΜΕΝΟ ΜΕ BANDIT 250, ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ, ΟΤΙ: ΑΠΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΝ ΧΡΥΣΗ ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΣΑΓΩΓΩΝ.
    (ΗΤΑΝ ΠΑΡΑΕΙΣΓΩΓΗΣ, ΚΑΙ ΜΟΝΟ)

    ΚΑΛΟΣ ΚΙΝΗΤΗΡΑΣ, ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΣΤΡΟΦΕΣ ΜΑΝΙΑΚΑ, ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΗΣΗΣ, ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ...........ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ.

    ΟΜΟΡΦΟ ΜΕΝ, ΑΛΛΑ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΒΕΡΕΣ, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΝΤΡΕΥΕΣΑΙ, ΔΙΧΩΣ ΑΥΡΙΟ.


    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dodok edessa
    στο τέλος θα με κράξουνε οι συμφουριτες

    χαμηλα ψόφιο (κινητηρας fzr250).Εγώ το έδωσα γιατί όταν σάπισε η εξάτμιση (αλλάχτηκε) , δεν ήταν δυνατόν να δουλέψει χωρίς αυτήν…Το ίδιο πρόβλήμα είχε και ένα φίλος από Θεσσαλονίκη ,τον μοναδικό που γνώρισα με zeal
    otan les xamila psofio giati??kai giati den pezei kala me alles ejatmiseis?exo dei ena sto kordelio pou exei mia moni ejarmisi!!

    oi anartiseis giati xalia ti exoun???

  6. #6
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ, ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ 250cc, 4ΚΥΛΙΝΔΡΟ, 16ΒΑΛΒΙΔΟ.

    ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΨΟΦΙΟ ΧΑΜΗΛΑ.

    ΑΠΟ ΤΙΣ 8-10.000 ΣΤΡΟΦΕΣ, ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΧΩΝΕΙ, ΚΑΙ ΝΑ ΟΥΡΛΙΑΖΕΙ.

    ΑΠΟ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ, ΕΙΝΑΙ ΨΙΛΟΧΑΛΙΑ, ΔΙΟΤΙ, ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΒΑΤΗ, ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΕΙ ΤΗΝ ΜΙΣΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΤΟΥ ΑΜΟΡΤΙΣΕΡ.

    ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ. (ΝΟΜΙΖΩ, ΔΕΝ ΕΧΕΙ)

    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  7. #7
    entaxei logika an exei teteio problima tis allazeis!
    me tis ejatmiseis ti pezei??
    exei kaneis specs aloga ropi jero alla tora me anxoses ligo me ta xamila ta 0-60 0-100 pos ta metrane stis mixanes pos paei?
    poso xalia dld??

  8. #8
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    ΑΝ ΤΟ ΘΥΜΗΘΩ, ΘΑ ΦΕΡΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ, ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΑΝΑΦΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ.
    (ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΤΑΞΕΙ)
    ΤΕΧΝΙΚΑ, ΚΤΛ.

    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  9. #9
    ΣΩΣΤΟΣ Ο maintenance
    ΜΗ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙ 16 - 14 ΧΡΟΝΩΝ .ΟΙ ΑΝΑΡΤΗΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΟΝΗΜΕΝΕΣ …..ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΙΩΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΑΛΑΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΜΑ, ΠΡΟΟΡΙΣΜΕΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ ΕΝΤΟΣ ΤΩΝ ΤΕΙΧΩΝ .
    ΟΧΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ.
    ΚΟΙΤΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΗ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ .ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2000 ΞΕΧΝΑ ΤΟ .ΑΝ ΕΙΝΑΙ 1000-1500 ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ .ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 1000.ΕΥΡΩ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ . ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΤΙΜΗΣ
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


  10. #10
    einai apo poly gnosto kai tha to paro mono 500 meta apo polla pazaria!! xixixi!!! einai tou 95 ara apo ta teleytaia montela mexri 99nomizo bgike? oi mpoukales mprosta itan kales pou tis eida tis piso den tis eida g@moto!!apo simpiesi itan poly kali to eipa kai prin den kouniotan katholou!opote logika den tha exei problima to moter!apo 4xrona den jero alla pezei na exoun problima oi balbides??apo ekei kai meta otan to paro pera apo tin mpataria na to kano servis ladia mpouzia????

  11. #11
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ.............ΤΙ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΡΑΦΟΥΜΕ................


    500;;; ΠΑΡΤΟ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΚΕΙ...................

    ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΑΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΝΕΠΑΝΩΡΘΟΤΟ, ΚΡΑΤΑ ΤΟ ΓΙΑ ΔΙΚΟΣΜΗΤΙΚΟ.....


    ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ 500...............



    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  12. #12
    nai re meintance min to paro kai apogoiteyto!!500 nai liga alla opos sou eipa eimai in love me ayti ti mixani!!den mou eipes omos yparxi periptosi na exoun tipota oi balbides???i simpiesi kali itan pantos!

  13. #13
    Βελτιωμένος Ύπνος...... Το avatar του/της maintenance
    Εγγραφή
    06/10/2004
    Μηνύματα
    1.504
    ΤΩΡΑ.............. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΒΑΛΒΙΔΕΣ..............


    ΕΚΚΕΝΤΡΟΦΟΡΟΣ ΕΙΜΑΙ



    ΝΑ ΤΟ ΠΑΣ ΣΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟ, ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ.


    ΕΝΑ ΣΕΡΒΙΣ, ΚΑΛΟ, ΔΕΝ ΘΑ ΕΒΛΑΠΤΕ ΠΑΝΤΩΣ.



    ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ.................ΑΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟ "ΚΛΙΚ", ΤΣΙΜΠΑ ΤΟ, ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΧΛΜ....!!!




    η επιβίωση του Ηλιθίου!

    www.icon-decoration.gr

  14. #14
    ok man ayto tha kano!!ola ftiaxnonte o mpampas plironei!! pantos perimeno na mou fereis ta specs giati sto net den brika tipota pera apo ta basika!!(hp-torque)!!!!
    thanks olous gia tin help!!

  15. #15
    ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ !!
    500 ΕΥΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΛΑΣ ΑΚΟΜΑ.ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΕΓΩ
    Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα, ή παράνομα ή παχαίνουν.


    ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF