Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 5 από 5

Θέμα: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΥΝΗΣΙΑ?????

  1. #1

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΥΝΗΣΙΑ?????

    ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ. ΕΧΩ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ. ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ, ή ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ? ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΩ. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΕΛΩ.
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΟΙΟ ΦΙΛΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ.
    mitsos-amfissa

  2. #2

    Re: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΥΝΗΣΙΑ?????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos-amfissa
    ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΩ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ. ΕΧΩ ΠΕΝΤΕ ΜΕΡΕΣ ΜΕ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΔΙΑΝΥΚΤΕΡΕΥΣΕΙΣ. ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ, ή ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ? ΟΠΟΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΟΙΤΑΞΕΙ ΤΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΙΑΘΕΤΩ. ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΕΛΩ.
    ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΟΙΟ ΦΙΛΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΤΙ.

    Top picks for Tunisia

    http://www.lonelyplanet.com/tunisia


    και

    5 days in Tunisia

    http://www.lonelyplanet.tv/Clip.aspx...D1DF835C2BE02F

  3. #3
    λοιπον η πρωτεύουσα είναι μεγάλη απογοήτευση...πολύ βρώμα και δυσοδία...Εαν μπορεσεις πήγενε στη νοτιοανατολική ακτή στην πόλη Sid de busaid...εκεί ήταν σχετικά ωραία..μπορείς να μισθώσεις βανάκι που θα σε γυρίσει στη μισή χώρα μέσα σε μια μέρα με λίγα χρήματα(κάνε σκληρά παζάρια ε)αντίθετα με τη ληβυη μπορεις να κανεις τρελα παζαρια μιας και βαζουν τουλαχιστον 300 τοις εκατο πανω (ο αργιλες που πηρα αρχικη τιμη 300 δηναρια...τον πηρα 30 στο τελος και πολλα εδωσα)εαν συνοδευεσαι απο κοπελα προσεχε την πολυ και προσπαθηστε να μην ειναι πολυ προκλητικη.Και φυσικα εαν μπορεις πηγαινε στο χωριο του σταρ γουορς (εγω δε μπορεσα δυστυχως..)
    Α και να μη ξαχασω πηγαινε στην αρχαια καρχηδονα (απο την οποια δεν εμεινε τπτ)εναν καθεδρικο εχει και μεσαιωνικα ερειπια..καρταζ τη λενε οι ντοπιοι.οι πιο πολλοι ξερουν γαλλικα.εγγλεζικα οχι τοσο..απο το δρομο εφαγα και ακομα ζω..εσυ οτι νομιζεις...
    Σπύρος

  4. #4

    Re: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΥΝΗΣΙΑ?????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από mitsos-amfissa
    ..... ΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΣΩ, ή ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩ?

    Θέτεις υπαρξιακά ερωτήματα!

    Δεν υπάρχει τίποτα που να "χάνει" κανείς σ΄αυτή τη ζωή.

    Ψάξε καλύτερα να βρείς το λόγο που αποφάσισες να επισκεφτείς μια Βοριοαφρικανική χώρα.

    Ρίξε μια ματιά σ΄αυτό το ταξιδιωτικό Heep-hop μπας και σε βοηθήσει...

    "Τσάι στη Σαχάρα ...και τινές ακόμη μοναχικές περιπλανήσεις" http://www.moto.gr/forums/showthread...t=%F4%F3%E1%E9


    ...έστω κι αν είναι σε άλλο μήκος κύματος, δεδομένου ότι επισκέφτηκα 2 φορές το Παρίσι και δεν ενδιαφέρθηκα ποτέ να δω ...τον πύργο του Άιφελ!



  5. #5
    Canibalise Legallis Το avatar του/της the who
    Εγγραφή
    27/06/2006
    Μηνύματα
    1.619
    Να πας στο Νοτο στην ερημο.Νησι των λωτοφαγων και λοιπα ειναι τουριστικες αηδιες.Ειναι λιγες οι 5 μερες.Νοτος και παλι νοτος.ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ αρκει να μην προσβαλεις καποιον.Οι Τυνησιοι ειναι φιλικοτατοι και πολυ ευγενικοι ανθρωποι.Παζαρι παντου.
    Να περασεις καλα.
    «Γαμώ την πίστιν σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε “από ημάς” συνθήκην με “έναν” κοντζιά σκατο-Σουλτάν Μαχμούτην -να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρην σας και τον Εβραίον Σιλιχτάρ Μπόδα την πουτάνα! Άμα ζήσω, θα τους γαμήσω. Άμα πεθάνω θα μου κλάσουν τον πούτσο!»

    Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης (1782-1827)

    http://www.youtube.com/watch?v=Ggd3TkJjlk8&feature=related

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 28
    Τελευταίο μήνυμα: 30/10/2008, 23:56
  2. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ Cb400ss ΚΑΝΕΙΣ?
    από homoludens στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/09/2006, 14:19
  3. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝΟ
    από necromayhem στο forum Πληροφορίες
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 17/08/2006, 18:14
  4. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2005, 17:21
  5. Πληροφοριεσ Για Το 36ωρο Κανεισ?????
    από div400 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 13/05/2005, 20:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF