Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 43

Θέμα: vlaxadera me porse

  1. #1

    vlaxadera me porse

    eimai stin kavalas kai stamataw sta fanaria kai skaei dipla mou ena porsiko, cabrio parakalo poli.duo tipoi mesa me poukamisaki psiloguftiko,to porsiko anoikto fusika kai na paizei mesa stin tsita gonidis h kati tetoio telospantwn.poules stamataw kai me koitane misi wra gyrnaw kai ego kai me koita sta matia kai anavei to prasino kai ksekinaei to palikari teza.e katalavainete ti epa8e to porsiko mesa se liga metra,evlepe tin wraia kolara tou tuono.malakia se oli tin ypo8esi einai oti to mixanaki mou to strono alla mou tin dinoun katoi tetoioi tipoi pou pernoun ena tsita kalo amaksi gia na kanoun tin mostra tous kai den kseroun ti psolia mporoun na fane apo ena mixanaki.

    telospantwn ante geia mas

  2. #2
    Κληρονομικό χάρισμα Το avatar του/της dukeandthecity
    Εγγραφή
    27/09/2004
    Μηνύματα
    1.085
    καταρχήν φιλαράκι δεν ηταν Γονίδης αλλα ο υπερμεγιστος τερλέγκας. Σε κοιτάγαμε (οχι εσενα βασικα) με το φιλαράκι μου γιατι το touono ειναι ωραιο μηχανάκι.

    Οσο για την psolia που μας εριξες, εβαλα με τον φιλο μου στοιχημα οτι παρολο που το εχεις στο στρώσιμο εγω θα σε κανω να το πιεις το αιμα.


    Υ.Γ. για το πουκαμισο μου δεν θελω σχολια .
    Απ΄τους δυο μας ποταμούς
    θα γευτεί μια νύχτα η έρημος καρπούς.

  3. #3
    ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ,
    ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ......

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΟΤΟ ΤΩΝ ΛΙΓΟ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ!

    ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  4. #4
    file mou i sosti stasi enos pou exei italiko katharoaimo einai apla na agnoei tetoioys typous kai oxi na tous fernei edo mesa sto forum ektos an (opos synithizoyn) kanan kapoia m@l@kia poy ebale motosikletisti se kindyno.

    alla opos eipes eisai sto strosimo....

    mipos ksereis apo vespa????

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της alfa156
    Εγγραφή
    06/06/2004
    Μηνύματα
    180
    Αρχικά δημιουργήθηκε από melsaltas
    ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ,
    ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΩ......

    ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ, ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΟΤΟ ΤΩΝ ΛΙΓΟ ΧΙΛΙΑΔΩΝ ΕΥΡΩ!

    ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΑΛΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!
    βεβαια προσοχη στις στροφες ομως...γιατι αυτος θα στριψει με λιγοτερο ανχος απο οτι θα στριβαμε εμεις...οποτε εκει αποζημιωνεται..ειδικα στα κλειστα στροφιλικια...για αυτο ειναι ατυπη η συγγριση που προσπαθητε να κανετε μηχανακι vs αυτοκινητο
    ειπαμε αλλο το ενα αλλο το αλλο!
    οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alfa156
    βεβαια προσοχη στις στροφες ομως...γιατι αυτος θα στριψει με λιγοτερο ανχος απο οτι θα στριβαμε εμεις...οποτε εκει αποζημιωνεται..ειδικα στα κλειστα στροφιλικια...για αυτο ειναι ατυπη η συγγριση που προσπαθητε να κανετε μηχανακι vs αυτοκινητο
    ειπαμε αλλο το ενα αλλο το αλλο!
    BEBAIA ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ....

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.........
    ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ.

    ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΥΤΩΝ, ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΤΕΣ......

    ΤΕΣΠΑ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΑΥΤΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.
    Never ride faster than your angel can fly!!!

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από melsaltas
    BEBAIA ΑΛΛΟ ΤΟ ΕΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΛΛΟ....

    ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.........
    ΣΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΑΣ ΜΙΛΑΕΙ ΓΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ.

    ΒΕΒΑΙΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΤΙ Η ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΑΥΤΩΝ, ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΥΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΣΤΡΟΦΕΣ ΠΑΝΕ ΣΑΝ ΚΟΤΕΣ......

    ΤΕΣΠΑ, ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΦΛΟΥΦΛΙΔΕΣ ΑΥΤΟΥΣ, ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΤΡΕΛΑ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

    Σωστα!
    Ο φιλος μιλαει για ευθεια, ουτε για στροφες ουτε για γκρεμιδια!

    Παντως εχει μεγαλη πλακα, την στιγμη που ειναι 100% σιγουροι για την μελοντικη του επιτυχια, να μενουν τοσο πισω που να μετατρεπεται το υπεραυτοκινητο σε cinquecento!!!

    Ειδικα οταν το αμαξι μπορει να ειναι και σαν αυτο... (μην με πιεζετε, δεν λεω αλλα)


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hamann-ferrari-360-modena-coupe-sa-1600x1200.jpg 
Προβολές:	539 
Μέγεθος:	41,0 KB 
ID:	53466

  8. #8
    Honda XL1000V Varadero Το avatar του/της the_passenger
    Εγγραφή
    28/11/2005
    Μηνύματα
    329
    Παντως έχει πολύ πλάκα με 10.000 ευρώ να κερνάς τσάι τον πλησίον σου που έσκασε 50, 100, 150.000 ευρώ και πάει λέγοντας...

    Πρόσφατα παρατηρώ τύπο με ΤΤ φτιαγμένο να ανεβαίνει τσίτα και με απότομες αλλαγές λορίδων την Κηφησίας, όπερ και στο ύψος του Οντεόν στο Μαρούσι τον πιάνει κόκκινο. Τον αφήνω λίγο να ξεκινήσει και..

    "ω είναι πολύ ωραία
    να σε περνάω με δευτέρα
    το κεφάλι να τό χω πίσω γυρισμένο
    κι εσένα και την κούτα σου με τσάι κερασμένο!"


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    georgE

    http://www.moto.gr/arthra/00034.php

  9. #9
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

    Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.
    www.clubcsl.com

  10. #10
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Α και γράφετε porsche...
    www.clubcsl.com

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
    Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

    Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.
    Μην αρχιζουμε παλι τα ιδια!!
    Σε πληροφορω οτι αν ανοιξουμε με την φερραρι πιο πανω απο τα 100χλμ/ω καποια στιγμη θα με περασει, οπως και υπαρχουν πολλα αυτοκινητα που το κανουν αυτο.
    Ομως η επισημη ''κοντρα'', οπως και στα dragster, ειναι απο σταση τα 400 μετρα, και εκει δεν εχει τυχη κανενα αμαξι, εκτος και αν ειναι F1.

    Οσο για το πιο οχημα ειναι πιο γρηγορο σε μια διαδρομη Χ, τα εχουμε ξανασυζητησει.
    Επειδη εκει παιζουν ρολο και οι γρηγορες επιταγχυνσεις μιας μηχανης, και εφοσον(το τονιζω αυτο) το οδοστρωμα ειναι τελειο χωρις λακουβες και σαμαρια, τοτε ναι, και εκει ειναι πιο γρηγορη μια μηχανη.

    Και μην ακουσω τιποτα για περιεργες κατασκευες κτλ.
    Μιλαμε για οχηματα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ, τα οποια δεν θα ανατιναχτουν μετα απο καποια διαδρομη.

  12. #12
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547

    καλά..

    ας είχα εγώ το πορσικο..το καμπριο..

    και ας με περνάγαν και τα παπακια ..

  13. #13
    YEC Το avatar του/της alexk
    Εγγραφή
    06/08/2005
    Μηνύματα
    363
    Ωραία...

    Από μηχανάκια προφανώς και ξέρεις, από αυτοκίνητα ξέρεις?
    Τι 0-402m κάνεις με το Z750?
    Φυσικά μπορείς να μείνεις σε αυτά που εσύ ξέρεις και να αγνοείς την πραγματικότητα.
    www.clubcsl.com

  14. #14
    Honda XL1000V Varadero Το avatar του/της the_passenger
    Εγγραφή
    28/11/2005
    Μηνύματα
    329
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
    Εγώ λέω, όσα δεν φθάνει η αλεπού, τα κάνει κρεμαστάρια.

    Καλά, βγείτε λίγο από τον κομπλεξισμό σας παιδιά και προσγειωθείτε. Δεν νομίζω ότι θα ποστάρετε ποτέ κόντρα με αμάξι που θα χάσετε... Και ναι, έχει αυτοκίνητα που σας περνάνε από πάνω. Και άν το γυρίσουμε (που θα πάει εκεί το θέμα...) στο πόσο κάνει το αμάξι. Μαγκιά του που έχει και έσκασε 200-300 χιλιάρικα. Τα έχει, μπράβο του.

    Φίλε τα μπέρδεψες! Εγώ έχω το κόμπλεξ ή αυτός πού έχει ανάγκη το πανάκριβο αυτοκίνητο;;;;;;;;; Εγώ πάντως σε βεβαιώ, δεν έχω κανένα κόμπλεξ!

    Αν με κεράσει θα το ποστάρω να είσαι σίγουρος, για τον ίδιο λόγο. Και θα του πώ και μπράβο του. Α! στις στροφές του Δομοκού πρόσφατα ένας με πέρασε, με απλό τουτού κι όλας, ξέροντας το δρόμο και πηγαίνοντας φέτες, όλος στη δεύτερη λωρίδα του αντίθετου έβγαινε!!! - ντάξ δεν το έλιωνα κι εγώ, αλλά και να το έκανα δεν θα τον προλάβαινα! So what? μπράβο του και στην υγειά μου!

    Οσο για τον τύπο που σκάει τα 200-300 χιλιάρικα και θα τη "φάει":

    ω είναι πολύ ωραία
    να τον περνάω με δευτέρα
    το κεφάλι να τό χω πίσω γυρισμένο
    κι αυτόν μα και την κούτα του με τσάι κερασμένο



    georgE

    http://www.moto.gr/arthra/00034.php

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alexk
    Ωραία...

    Από μηχανάκια προφανώς και ξέρεις, από αυτοκίνητα ξέρεις?
    Τι 0-402m κάνεις με το Z750?
    Φυσικά μπορείς να μείνεις σε αυτά που εσύ ξέρεις και να αγνοείς την πραγματικότητα.
    11.18''

    Ξερεις πολλα αυτοκινητα ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ που να κανουν αυτον το χρονο?

    Εχεις καποιες αποψεις, εχω και εγω τις δικες μου

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. help me!!!!
    από kdxsakias στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2004, 19:05
  2. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2003, 07:48
  3. Pia einai h diefthinsh me ta metaxeirismena apo germania?
    από tryfonidis_g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2003, 18:11
  4. ti pezetai me ta grammatia ???????
    από ele@s στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2003, 14:17

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF