Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 60

Θέμα: 636 h Z750

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/07/2011
    Μηνύματα
    12

    636 h Z750

    καλησπερα παιδια ειμ καινοθριο μελος και ειμ 21 χρονων σκεφτομαι μεσα στο χειμωνα να αποκτησω μηχανη εδω και 6 χρονια οδηγουσα παπακια που τα ειχα κατα κυριο λογο για τη δουλεια επισης εχω παρει βολτα κατι ρ1 και gsxr φιλων αλλα εχω τρελα με τα kawasaki μαρεσουν παρα πολυ το Ζ και το 636 και θα θελα μια γνωμη ποιο απ τα 2 ειν καλυτερο για νεο οδηγο μιλαμε για Ζ 04-06 και 636 03-04 ευχαριστω

  2. #2
    ωχ..
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/07/2011
    Μηνύματα
    12
    τι???

  4. #4
    Ξενιτεμέλος Το avatar του/της menos
    Εγγραφή
    05/07/2006
    Μηνύματα
    1.220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    ωχ..

  5. #5
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vannelle
    τι???
    Δεν έχει τι.

    Ρωτάς ποιο από δύο εντελώς διαφορετικά μηχανάκια είναι καλύτερο και καταλληλότερο για εσένα.

    Σόρρυ αλλά παίξτο κορώνα/γράμματα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #6
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.972
    Αν το "κράνος" που φόραγες τόσο καιρό με τα παπάκια ήταν μάρκας Wellaflex τότε κανένα από τα δύο δεν είναι κατάλληλα για νέο οδηγό...

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/07/2011
    Μηνύματα
    12
    για να το διευκρινισω εννοω πιο απο τα 2 ειν πιο φιλικο και (ψοφιμι) στις χαμηλες δεν εχω οδηγησει καμια απ τις 2 γενικα γυμνο δεν εχω οδηγησει απο σσ ενα ρ1 και ενα gsxr 750 μονο θα την εχω για τις βολτες μ αραια και που αφου δουλευω σα το σκυλο οχι για σκισηματα και για να απαντησω στον φιλο απο πανω το κρανος ποθ χω για τα παπακια ειν arai

  8. #8
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vannelle
    για να το διευκρινισω εννοω πιο απο τα 2 ειν πιο φιλικο και (ψοφιμι) στις χαμηλες ....
    Από πότε οι ψόφιες χαμηλά μηχανές είναι φιλικές;

    I give up.

    Ας μιλήσουν οι δυστυχισμένοι κάτοχοι 636 και οι άλλοι με τα Ζ.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  9. #9
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.972
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vannelle
    για να το διευκρινισω εννοω πιο απο τα 2 ειν πιο φιλικο και (ψοφιμι) στις χαμηλες δεν εχω οδηγησει καμια απ τις 2 γενικα γυμνο δεν εχω οδηγησει απο σσ ενα ρ1 και ενα gsxr 750 μονο θα την εχω για τις βολτες μ αραια και που αφου δουλευω σα το σκυλο οχι για σκισηματα και για να απαντησω στον φιλο απο πανω το κρανος ποθ χω για τα παπακια ειν arai

    Αφού λοιπόν στο παπάκι φοράς κράνος και μάλιστα arai,πήγαινε σ' ένα μαγαζί,καβάλα και τις δύο και όποια σου κάνει κλικ την παίρνεις

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/07/2011
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Από πότε οι ψόφιες χαμηλά μηχανές είναι φιλικές;

    I give up.

    Ας μιλήσουν οι δυστυχισμένοι κάτοχοι 636 και οι άλλοι με τα Ζ.


    ρε μεγαλε το ΚΑΙ στη μεση δε το βλεπεις?? αλλο το ενα αλλο το αλλο ρωτησα ποιο ειν πιο φιλικο για χρηση βολτας και ποιο ειν πιο ηρεμο στις χαμηλες απο την αλλη αμα ειν να ειρωνευεσαι σε καθε ποστ μη γραφεις καν

  11. #11
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vannelle
    ρε μεγαλε το ΚΑΙ στη μεση δε το βλεπεις?? αλλο το ενα αλλο το αλλο ρωτησα ποιο ειν πιο φιλικο για χρηση βολτας και ποιο ειν πιο ηρεμο στις χαμηλες απο την αλλη αμα ειν να ειρωνευεσαι σε καθε ποστ μη γραφεις καν
    Φίλε srth ή θα μάθεις να γράφεις και να είσαι και δεκτικός σ' αυτά που σου λένε κάποιοι που μπορεί να ξέρουν είτε μην κάνεις ερωτήσεις.

    Δεν σε ειρωνεύτικα καθόλου. Αν και με τις επιλογές σου θα ήταν κι εύκολο.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  12. #12
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/07/2011
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Φίλε srth ή θα μάθεις να γράφεις και να είσαι και δεκτικός σ' αυτά που σου λένε κάποιοι που μπορεί να ξέρουν είτε μην κάνεις ερωτήσεις.

    Δεν σε ειρωνεύτικα καθόλου. Αν και με τις επιλογές σου θα ήταν κι εύκολο.

    δεκτικος σε τι να μαι??? σου απαντησα και διευκρινισα τι εννοω απο κει και περα πως απαντας δικο σου θεμα και 8α ηταν ευκολο να ειρωνευτεις για τις επιλογες μου δλδ το Ζ και το 636??

  13. #13
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vannelle
    δεκτικος σε τι να μαι??? σου απαντησα και διευκρινισα τι εννοω απο κει και περα πως απαντας δικο σου θεμα και 8α ηταν ευκολο να ειρωνευτεις για τις επιλογες μου δλδ το Ζ και το 636??
    Ωραία.

    Κανένα από τα δύο δεν κάνει για εσένα.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #14
    Καμμένο μέλος Το avatar του/της ERRIKA
    Εγγραφή
    05/10/2008
    Μηνύματα
    806
    Αυτό που σου λένε όλοι είναι πως, το Ζ και το 636 είναι μηχανάκια με διαφορετικό χαρακτήρα και προορισμό. Άρα δε συγκρίνονται άμεσα μεταξύ τους. Το Ζ έχει πιο άνετη θέση οδήγησης και είναι πιο "βολτάδικο" άρα, κατά την προσωπική μου άποψη, καλύτερο για τη χρήση που το θέλεις. Από κει κι έπειτα, τα προσωπικά γούστα και αι γνώμαι = χαίρε βάθος αμέτρητον.

    Dura lex, sed lex.

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/07/2011
    Μηνύματα
    12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ERRIKA
    Αυτό που σου λένε όλοι είναι πως, το Ζ και το 636 είναι μηχανάκια με διαφορετικό χαρακτήρα και προορισμό. Άρα δε συγκρίνονται άμεσα μεταξύ τους. Το Ζ έχει πιο άνετη θέση οδήγησης και είναι πιο "βολτάδικο" άρα, κατά την προσωπική μου άποψη, καλύτερο για τη χρήση που το θέλεις. Από κει κι έπειτα, τα προσωπικά γούστα και αι γνώμαι = χαίρε βάθος αμέτρητον.


    ευχαριστω πολυ για την απαντηση αν ειν ευκολο ξερουμε μεχρι ποσα λεφτα αξιζει να δωσω γιαυτα τα μηχανακια ??? μοντελα τα ειπα πιο πανω και παντα μετρητα

Σελίδα 1 από 4 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Amortiser (pisw) 636 Se Z750...
    από billgeo στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2006, 17:42

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF