Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: Αυτο ειναι το πραγματικο τραπ/ραπ

  1. #1

    Αυτο ειναι το πραγματικο τραπ/ραπ

    Καλοκαιρι στο νοτο

    https://youtu.be/sEJzkkIAkCM

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Pew
    Εγγραφή
    20/03/2015
    Μηνύματα
    980
    οοοοοοοχι, αυτο ειναι πραγματικο ραπ:

    https://www.youtube.com/watch?v=WRchcTd7HSk
    pew pew pew pew pew pew !!!

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Το καημένο το megane τι τους εφταιξε; Κρίμα μωρε
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  4. #4
    hercooligan Το avatar του/της doctoras
    Moderator
    Εγγραφή
    10/10/2007
    Μηνύματα
    4.423
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Καλοκαιρι στο νοτο

    https://youtu.be/sEJzkkIAkCM
    Μου το στειλανε φίλοι ως σατιρικό βίντεο, μα μονο σατιρικο δεν ειναι..
    Η βλακεια συνεχίζει να προάγεται με διαφορετικούς συντελεστές, ενω το λεπτο θεμα της χρησης οπλων στο βιντεο (σε σχεση με την την έξαρση της βιας των ανηλίκων), οχι απλως δε βοηθάει, αλλα το μήνυμα που περνάει ειναι, χρηση οπλων απο τον καθένα....ετσι το εκλαμβάνω

    Dislike και ξερατο το ελαχιστο, βεβαια ξερω δεν αλλαζει ετσι η υποκουλτούρα...

  5. #5
    Καλώς τα παιδιά Το avatar του/της liospi
    Εγγραφή
    18/10/2004
    Μηνύματα
    261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Μου το στειλανε φίλοι ως σατιρικό βίντεο, μα μονο σατιρικο δεν ειναι..
    Η βλακεια συνεχίζει να προάγεται με διαφορετικούς συντελεστές, ενω το λεπτο θεμα της χρησης οπλων στο βιντεο (σε σχεση με την την έξαρση της βιας των ανηλίκων), οχι απλως δε βοηθάει, αλλα το μήνυμα που περνάει ειναι, χρηση οπλων απο τον καθένα....ετσι το εκλαμβάνω

    Dislike και ξερατο το ελαχιστο, βεβαια ξερω δεν αλλαζει ετσι η υποκουλτούρα...
    Συμφωνώ με τελείας. αυτά είπα και σε έναν φίλο που μου το προώθησε

  6. #6
    Μέλος Το avatar του/της Dr.Monty
    Εγγραφή
    10/10/2020
    Μηνύματα
    457
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctoras Προβολή μηνύματος
    Μου το στειλανε φίλοι ως σατιρικό βίντεο, μα μονο σατιρικο δεν ειναι..
    Η βλακεια συνεχίζει να προάγεται με διαφορετικούς συντελεστές, ενω το λεπτο θεμα της χρησης οπλων στο βιντεο (σε σχεση με την την έξαρση της βιας των ανηλίκων), οχι απλως δε βοηθάει, αλλα το μήνυμα που περνάει ειναι, χρηση οπλων απο τον καθένα....ετσι το εκλαμβάνω

    Dislike και ξερατο το ελαχιστο, βεβαια ξερω δεν αλλαζει ετσι η υποκουλτούρα...
    Γενικά εγω ειμαι απο αυτους που πιστεύουν οτι εχει παραγίνει με το politically correct σε όλα τα επίπεδα αλλα και στην κωμωδία. Φοβασαι να αποκαλέσεις το φίλο σου με το 100 χρονια παρατσουκλι του, όχι γιατι θα παρεξηγηθει αυτος, αλλα κανενας φασαίος στο δρόμο.

    Εγω το βίντεο το βρήκα καλογυρισμένο. Δεν πιστευω οτι πρεπει ντε και καλά όλα να εχουν στοχο τη διαπαιδαγωγηση. Υπαρχει και το απλό χαβαλέ. Το σίγουρο ειναι οτι βγήκε πολύ καλή κόπια τέτοιων βιντεο κλίπ (τραπ), που αυτος ηταν φανταζομαι και ο στόχος.

    Η κωμωδία πρεπει να ειναι ελεύθερη.

    Για οποιοον εχει χρόνο η συνέντευξη του Mr.Bean ειναι αρκετά καλή.

    Καλύτεα απο όλους πάντα μιλάει ο τρισμέγιστος Ricky Gervais, π.χ. στο Humanity
    Τελευταία τροποποίηση από Dr.Monty; 04/07/2022 στις 16:18.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της telegonos
    Εγγραφή
    18/03/2015
    Μηνύματα
    2.723
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από liospi Προβολή μηνύματος
    Συμφωνώ με τελείας. αυτά είπα και σε έναν φίλο που μου το προώθησε
    Σαχλαμάρες -με τον μπαρδόν- που κάποτε τις κοροιδεύαμε, τώρα τις λέμε εμείς και καμαρώνουμε. Και γινόμαστε εμείς οι γέροι και κολλημένοι.

    Να δούμε λίγο μια ιστορία που επαναλαμβάνεται ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ;

    Πιο παλιά η ροκενρολ μουσική ήταν σατανική και θα χάλαγε την νεολαία. Που είναι αυτή η σατανιασμένη νεολαία σήμερα;

    Μετά ήρθε το ροκ, και το χέβι μέταλ, αυτό κι αν ήταν καταστροφή για την κενωνία. Τι απέγιναν όλοι αυτοί οι ροκάδες και οι χεβυματαλάδες, δεν κάνανε προκοπή τελικα;

    Κάπου εκεί ήρθαν και οι home computers και τα παιχνίδια. Ωρεεεε διαστροφή που βλέπαν μερικοί και τότεεεεε. Αργότερα βγήκαν και τα FPS παιχνίδια, ''θα κάνουν τα παιδιά δολοφόνους'' λέγανε. Που είναι όλοι αυτοί οι δολοφόνοι σήμερα; οεο;

    Τι λέγανε για τους ρειβερς, η μάνα ρέιβερ πρώτη απόλες, τα θυμόσαστε; Λέτε να μην έγινε τελικά κυριλέ ο βλέπω κύκλους;

    Και πάμε στο σήμερα.

    ΤΩΡΑ, πιάσαμε το ραπ, και την εξέλιξή του, το τραπ, ωωω, καταστροφή, όπλα, ναρκωτικά, πορνεία, τα παιδιά μας μπλα μπλα μπλα.

    Σας θυμιζει τίποτα;

    Λοιπόν.

    Σας έχω νέα.

    Κάθε νέα γενιά, θέλει να κάνει κάτι διαφορετικό από τους γονείς της. Βρίσκει κάτι νέο λοιπόν και κάνει. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, οι γονείς το βρίζουνε, οι νέοι το ακολουθάνε. Καμιά νεολαία δεν χάλασε την κοινωνία τελικά, και όλοι βρήκανε τον δρόμο τους.

    Ξεκολήστε, και μην γίνεστε αυτά που σαν νέοι κοροιδεύατε, γιατί δεν έχετε ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ από το παπαδαριό του '80 που έβγαζε σατανίστρια την Μαρινέλα γυρνώντας ανάποδα τους δίσκους της και ακούγοντας ...ότι ήθελαν να ακούσουν.

    Κανείς δεν πρόκειται να γίνει πιστολέρο ή νταβατζής ή εξαρτημένος, με ένα πλακατζίδικο βίντεο με όπλα και γριές που κρέμονται ωσάν τον 50cent. Ή και με περισσότερα βίντεο.

    Αν ΔΕΝ μπορείτε να το καταλάβετε αυτό, τουλάχιστον αποδεχτείτε ότι γίνατε ΙΔΙΟΙ οι ΓΕΡΟΙ που κάποτε κοροιδεύατε, δεν μπορείτε να κάνετε κάτι για αυτό, και .. ευτυχείτε χωρίς να ενοχλείτε τους άλλους που κάνουν το κέφι τους.

    Γελάω πιο πολύ, με αυτούς που κοροιδεύουνε το Τραπ ως κολτούρα ναρκωτικών, και οι ίδιοι ακούνε.... ρεμπέτικο. Πιο μεγάλη αυτοειρωνία, δεν πρέπει να υπάρχει.

    Αυτά, και συνεχίστε
    Έχω ζάλη, ζάλη στο κεφάλι, έχω ζούρλα στο μυαλό,
    παίζουν βιφόρια και αρβιεφίδια, γραναζιωτικό σκοπό

  8. #8
    Καλώς τα παιδιά Το avatar του/της liospi
    Εγγραφή
    18/10/2004
    Μηνύματα
    261
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Σαχλαμάρες -με τον μπαρδόν- που κάποτε τις κοροιδεύαμε, τώρα τις λέμε εμείς και καμαρώνουμε. Και γινόμαστε εμείς οι γέροι και κολλημένοι.

    Να δούμε λίγο μια ιστορία που επαναλαμβάνεται ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΑΓΜΑ;

    Πιο παλιά η ροκενρολ μουσική ήταν σατανική και θα χάλαγε την νεολαία. Που είναι αυτή η σατανιασμένη νεολαία σήμερα;

    Μετά ήρθε το ροκ, και το χέβι μέταλ, αυτό κι αν ήταν καταστροφή για την κενωνία. Τι απέγιναν όλοι αυτοί οι ροκάδες και οι χεβυματαλάδες, δεν κάνανε προκοπή τελικα;

    Κάπου εκεί ήρθαν και οι home computers και τα παιχνίδια. Ωρεεεε διαστροφή που βλέπαν μερικοί και τότεεεεε. Αργότερα βγήκαν και τα FPS παιχνίδια, ''θα κάνουν τα παιδιά δολοφόνους'' λέγανε. Που είναι όλοι αυτοί οι δολοφόνοι σήμερα; οεο;

    Τι λέγανε για τους ρειβερς, η μάνα ρέιβερ πρώτη απόλες, τα θυμόσαστε; Λέτε να μην έγινε τελικά κυριλέ ο βλέπω κύκλους;

    Και πάμε στο σήμερα.

    ΤΩΡΑ, πιάσαμε το ραπ, και την εξέλιξή του, το τραπ, ωωω, καταστροφή, όπλα, ναρκωτικά, πορνεία, τα παιδιά μας μπλα μπλα μπλα.

    Σας θυμιζει τίποτα;

    Λοιπόν.

    Σας έχω νέα.

    Κάθε νέα γενιά, θέλει να κάνει κάτι διαφορετικό από τους γονείς της. Βρίσκει κάτι νέο λοιπόν και κάνει. ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ, οι γονείς το βρίζουνε, οι νέοι το ακολουθάνε. Καμιά νεολαία δεν χάλασε την κοινωνία τελικά, και όλοι βρήκανε τον δρόμο τους.

    Ξεκολήστε, και μην γίνεστε αυτά που σαν νέοι κοροιδεύατε, γιατί δεν έχετε ΚΑΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ από το παπαδαριό του '80 που έβγαζε σατανίστρια την Μαρινέλα γυρνώντας ανάποδα τους δίσκους της και ακούγοντας ...ότι ήθελαν να ακούσουν.

    Κανείς δεν πρόκειται να γίνει πιστολέρο ή νταβατζής ή εξαρτημένος, με ένα πλακατζίδικο βίντεο με όπλα και γριές που κρέμονται ωσάν τον 50cent. Ή και με περισσότερα βίντεο.

    Αν ΔΕΝ μπορείτε να το καταλάβετε αυτό, τουλάχιστον αποδεχτείτε ότι γίνατε ΙΔΙΟΙ οι ΓΕΡΟΙ που κάποτε κοροιδεύατε, δεν μπορείτε να κάνετε κάτι για αυτό, και .. ευτυχείτε χωρίς να ενοχλείτε τους άλλους που κάνουν το κέφι τους.

    Γελάω πιο πολύ, με αυτούς που κοροιδεύουνε το Τραπ ως κολτούρα ναρκωτικών, και οι ίδιοι ακούνε.... ρεμπέτικο. Πιο μεγάλη αυτοειρωνία, δεν πρέπει να υπάρχει.

    Αυτά, και συνεχίστε
    Θα απαντήσω με παράθεση γιατί σε εμένα (!!!) απευθύνεσαι
    το συγκεκριμένο βίντεο κλιπ έχει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ πλάνα, με κάμερα και με drone, πολύ καλό μοντάζ, φωτογραφία και (ίσως) σκηνοθεσία. Ο τύπος που έκανε το χρώμα ξέρει πολύ καλά τη δουλειά του (color correction / grading)
    Από σενάριο ΧΑΝΕΙ και ΧΑΝΕΙ πολύ. Το μαντάμ για εμένα είναι μακράν καλύτερο (ναι, παρακολουθώ τα βίντεο κλιπς γιατί είναι και αυτό μέρος της δουλειάς μου)
    το καλύτερο σημείο και το πιο αστείο είναι με τον μπάρμπα στον αχυρώνα να βουτάει το δάχτυλο στο βαζάκι και δίπλα η γριά...
    Πάμε στα όπλα τώρα... αν αντί για πιστόλια, καραμπίνες και διάφορες μαλακίες είχαν δικράνια, κασμάδες ή δεν ξέρω γω τι άλλο που να φαίνονται σαν όπλα (αλλά στην ουσία είναι εργαλεία δουλειάς) δεν θα είναι καλύτερα σεναριακά;
    και δεν έπιασα γενικά την Ραπ ή Τράπ ή ότι άλλο αλλά το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ βίντεο κλιπ....


  9. #9
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.711
    Καλά ποτέ δεν έγινε , τόσο Mainstream ούτε η μέταλ ούτε το Rock and Roll(Με εξαίρεση τον Elvis στην Αμερική) .
    Ποτέ δεν έβλεπες 11 χρόνα να τραγουδάνε στην σχολική γιορτή το Raining Blood.
    Το πρόβλημα δεν είναι η τραπ και η ραπ και τα πρότυπα.
    Εν δυνάμει όλοι είμαστε πρότυπα.
    Το πρόβλημα είναι ότι εξωραίζουν την υποκουλτούρα και την κανονικοποιούν και αυτό γίνεται από το ίδιο το σύστημα.
    Ποιο σύστημα?
    Δισκογραφικές-περιοδικά-Sites-παιχνίδια-Social-Τηλεόραση-Ραδιόφωνο.
    Ένα έφηβος τι θέλει?
    Να φανεί και να ασχοληθούν μαζί του. Και το σύστημα τι του λέει?
    Αυτή την περιόδο ασχολούμαστε ΑΠΕΙΡΑ με όσους είναι αλήτες και πουτάνες.
    Μάντεψε πως λειτουργεί αυτό τώρα στην συμπεριφορά του.
    Τώρα σχετικά με το βίντεο με τις γριές. Εντάξει δεν προκαλεί και ιδιαίτερα μεγάλη ζημιά πέρα από το κακό και στημένο ετοιματζίδικο χιούμορ , την έλειψη πρωτοτυπίας ,ξεκάθαρα ξέρει που απευθύνεται.
    Τα νέα παιδιά δεν θα γελάσουν με αυτό. Θα Cringaroun. Οι γονείς των νέων παιδιών όμως θα περάσουν καλά.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  10. #10
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από telegonos Προβολή μηνύματος
    Σαχλαμάρες -με τον μπαρδόν- που κάποτε ...
    Ευχαριστώ για τον χρόνο σου. Συμφωνώ.
    Οχι για να μην φαινόμαστε γεροι αλλά για να βλέπουμε πρωτίστως την συνολική εικόνα και να μην ζούμε σε φθορά
    Πολύ σημαντικότερο όμως είναι να αυξήσουμε την επαφή που μας πρόσφεραν και εμάς αντίστοιχα οι γονείς μας.

    Τα παιδιά μας χρειάζονται. Όχι απαραίτητα να τους λέμε πράγματα που δεν ρώτησαν γι'αυτά.
    Να δημιουργούμε πρότυπα που δεν θα παραδεχθούν ποτέ ότι τα δέχονται, θα τους επιτρέπουν όμως
    να δοκιμάζουν και να "αντιδρούν" σε αυτά.
    Με λίγα λόγια να δημιουργούμε "προορισμούς" και "μεθόδους" που θα τους κρατούν ασφαλείς να παρεκκλίνουν και να δοκιμάζουν.
    Όταν "ξέρεις" που πας μπορείς να ακολουθήσεις διάφορες πορείες. Χωρίς να ξέρεις χάνεσαι.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    ...
    Εν δυνάμει όλοι είμαστε πρότυπα.
    ...
    χε! δεν τα 'χεις για πλάκα τα μουστάκια

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    604
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Ένα έφηβος τι θέλει?
    Να φανεί και να ασχοληθούν μαζί του. Και το σύστημα τι του λέει?
    Αυτή την περιόδο ασχολούμαστε ΑΠΕΙΡΑ με όσους είναι αλήτες και πουτάνες.
    Μάντεψε πως λειτουργεί αυτό τώρα στην συμπεριφορά του.
    Τώρα σχετικά με το βίντεο με τις γριές. Εντάξει δεν προκαλεί και ιδιαίτερα μεγάλη ζημιά πέρα από το κακό και στημένο ετοιματζίδικο χιούμορ , την έλειψη πρωτοτυπίας ,ξεκάθαρα ξέρει που απευθύνεται.
    Τα νέα παιδιά δεν θα γελάσουν με αυτό. Θα Cringaroun. Οι γονείς των νέων παιδιών όμως θα περάσουν καλά.
    Ο εφηβος βλεπει τα ζορια που τραβανε οι γονεις και καποιους αλλους να εχουν λεφτα γυναικες, ντρογκια, γκανια και να περνανε καλα. Αφου δεν θα μπορεσουν ευκολα να αποκτησουν αυτα που θελουν στην ζωη τους τραβαει αυτη η αισθηση παρανομιας. Ταυτοχρονα σοκαρουν τους δικους τους οπως σοκαραμε εμεις τους δικους μας με Maiden και Sex Pistols.

    Ο γιος μου ο εφηβος το γουσταρε το βιντεακι και γελασε με αυτο οπως κι εγω, καπου ξερει οτι ολο αυτο με την ΤΡΑΠ ειναι δηθεν. Γυρισε μια μερα και λεει ο γιος της ταδε ακουει τραπ κι αυτος, 22 χρονων μ@λ@κ@ς δεν ωριμασε ακομα;

    Φαση ειναι, κι οπως εμεις καναμε τους γονεις μας να φρικαρουν τωρα το κανουν τα παιδια μας.


    Το μονο που με ανησυχει απο ολο αυτο ειναι η βια που ολο και αυξανεται σε ηλικιες ολο και μικροτερες

  12. #12
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.711
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Ο εφηβος βλεπει τα ζορια που τραβανε οι γονεις και καποιους αλλους να εχουν λεφτα γυναικες, ντρογκια, γκανια και να περνανε καλα. Αφου δεν θα μπορεσουν ευκολα να αποκτησουν αυτα που θελουν στην ζωη τους τραβαει αυτη η αισθηση παρανομιας. Ταυτοχρονα σοκαρουν τους δικους τους οπως σοκαραμε εμεις τους δικους μας με Maiden και Sex Pistols.

    Ο γιος μου ο εφηβος το γουσταρε το βιντεακι και γελασε με αυτο οπως κι εγω, καπου ξερει οτι ολο αυτο με την ΤΡΑΠ ειναι δηθεν. Γυρισε μια μερα και λεει ο γιος της ταδε ακουει τραπ κι αυτος, 22 χρονων μ@λ@κ@ς δεν ωριμασε ακομα;

    Φαση ειναι, κι οπως εμεις καναμε τους γονεις μας να φρικαρουν τωρα το κανουν τα παιδια μας.


    Το μονο που με ανησυχει απο ολο αυτο ειναι η βια που ολο και αυξανεται σε ηλικιες ολο και μικροτερες
    Ο γιός σου , πως κρίνει την αυξανόμενη βία? Που το ζει εκ των έσω και σύμφωνα με τα λεγομένα σου είναι αρκετά ώριμος?
    Γιατί τα δικαστήρια ανηλίκων έχουν πάρει φωτιά τον τελευταίο καιρό και δεν αφορούν πλέον κατά πλειοψηφία Ρομά όπως παλαιότερα. (όχι ρατσιστικό,καθαρά στατιστικά)
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  13. #13
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    604
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Ο γιός σου , πως κρίνει την αυξανόμενη βία? Που το ζει εκ των έσω και σύμφωνα με τα λεγομένα σου είναι αρκετά ώριμος?
    Γιατί τα δικαστήρια ανηλίκων έχουν πάρει φωτιά τον τελευταίο καιρό και δεν αφορούν πλέον κατά πλειοψηφία Ρομά όπως παλαιότερα. (όχι ρατσιστικό,καθαρά στατιστικά)
    Μεγαλη κουβεντα ανοιγεις και εμφανως offtopic αλλα θα σου πω οτι επειδη την εχει βιωσει, φοβαται κι εγω κανω ο,τι μπορω για να μην γινει φοβια και προφανως να μην γινει κατι χειροτερο

    Θα μου επιτρεψεις δε να σου πω οτι δεν ξερω τι κανουν τα δικαστηρια ανηλικων αλλα η αστυνομια κανει ελαχιστα λογω νομικου πλαισιου

  14. #14
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.711
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Μεγαλη κουβεντα ανοιγεις και εμφανως offtopic αλλα θα σου πω οτι επειδη την εχει βιωσει, φοβαται κι εγω κανω ο,τι μπορω για να μην γινει φοβια και προφανως να μην γινει κατι χειροτερο

    Θα μου επιτρεψεις δε να σου πω οτι δεν ξερω τι κανουν τα δικαστηρια ανηλικων αλλα η αστυνομια κανει ελαχιστα λογω νομικου πλαισιου
    Τι ακριβώς να κάνουν?
    Αυτά δεν λειτουργούν προληπτικά ,μόνο κατόπιν εορτής.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.440
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Νίκος Παππάς Προβολή μηνύματος
    Ο εφηβος βλεπει τα ζορια που τραβανε οι γονεις και καποιους αλλους να εχουν λεφτα γυναικες, ντρογκια, γκανια και να περνανε καλα. Αφου δεν θα μπορεσουν ευκολα να αποκτησουν αυτα που θελουν στην ζωη τους τραβαει αυτη η αισθηση παρανομιας. Ταυτοχρονα σοκαρουν τους δικους τους οπως σοκαραμε εμεις τους δικους μας με Maiden και Sex Pistols.

    Ο γιος μου ο εφηβος το γουσταρε το βιντεακι και γελασε με αυτο οπως κι εγω, καπου ξερει οτι ολο αυτο με την ΤΡΑΠ ειναι δηθεν. Γυρισε μια μερα και λεει ο γιος της ταδε ακουει τραπ κι αυτος, 22 χρονων μ@λ@κ@ς δεν ωριμασε ακομα;

    Φαση ειναι, κι οπως εμεις καναμε τους γονεις μας να φρικαρουν τωρα το κανουν τα παιδια μας.


    Το μονο που με ανησυχει απο ολο αυτο ειναι η βια που ολο και αυξανεται σε ηλικιες ολο και μικροτερες
    εμενα η μανα μου οταν εβαζα στο πικ απ το child in time ,στην αρχη μου ειπε "γιατι τον βαρανε αυτον;
    Μετα συνηθησε.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. αυτο ειναι το μπανιο μου.....
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2007, 01:45
  2. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2007, 01:16
  3. ΑΥΤΟ ειναι το Enduro
    από KaTaNaS στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2006, 14:52
  4. Αυτο ειναι το κατι αλλο !!
    από tifoefs στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2006, 15:48
  5. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 02/07/2004, 15:05

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF