Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 2 από 2

Θέμα: Μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/03/2004
    Μηνύματα
    200

    Μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ;

    Πρίν από 7 εργάσιμες μέρες παρήγγειλα το Piaggio x8 200cc δίνοντας προκαταβολή 200€. Ήταν Πέμπτη 4 Ιουνίου. Ο υπεύθυνος μου είχε πει ότι μέχρι Τρίτη 8 Ιουνίου θα το έχει παραλάβει. Τους πήρα Τετάρτη, μου είπαν ότι δεν το έχουν παραλάβει, παίρνω Παρασκευή μου απαντάνε ότι έχει έρθει το scooter, αλλά περιμένουν τα χαρτιά του εκτελωνισμού για να πάνε την επόμενη μέρα στην τράπεζα για τις πινακίδες. Δευτέρα σήμερα και δεν πήραν τηλέφωνο. Γνωρίζει κάποιος πόσες μέρες περίπου απαιτούνται για την ολοκλήρωση της αγοράς; Δηλαδή από την στιγμή που θα κάνω την παραγγελία μέχρι να το έχω.

  2. #2
    Αφροτζιξ Το avatar του/της afrotwin
    Εγγραφή
    08/12/2003
    Μηνύματα
    3.260

    Re: Μήπως πρέπει να αρχίσω να ανησυχώ;

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Infini
    Πρίν από 7 εργάσιμες μέρες παρήγγειλα το Piaggio x8 200cc δίνοντας προκαταβολή 200€. Ήταν Πέμπτη 4 Ιουνίου. Ο υπεύθυνος μου είχε πει ότι μέχρι Τρίτη 8 Ιουνίου θα το έχει παραλάβει. Τους πήρα Τετάρτη, μου είπαν ότι δεν το έχουν παραλάβει, παίρνω Παρασκευή μου απαντάνε ότι έχει έρθει το scooter, αλλά περιμένουν τα χαρτιά του εκτελωνισμού για να πάνε την επόμενη μέρα στην τράπεζα για τις πινακίδες. Δευτέρα σήμερα και δεν πήραν τηλέφωνο. Γνωρίζει κάποιος πόσες μέρες περίπου απαιτούνται για την ολοκλήρωση της αγοράς; Δηλαδή από την στιγμή που θα κάνω την παραγγελία μέχρι να το έχω.
    eksartate.....
    ego kapote mpika me karampina se magazi pou mou to epeze apo deftera se pemti ke molis me ide armatomeno petaxtike or8ios ke mou orkistike sta pedia tou oti tin ali mera 1000% 8a ine etimo to mixanaki opos ke egine :rotflmao: :rotflmao:
    esi den xriazete na kanis to idio pou ekana ego prin 20 xronia ala ena mikro triksimo odontostixias apo kapion diko sou me kiros den 8a evlapte
    Αφροτζιξ.kata tin nona druna

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 28/05/2009, 17:06
  2. Μήπως πρέπει να αναβαθμίσουμε τα smileys??
    από pipis στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 23/02/2009, 10:10
  3. Ο τρυποκαρυδος μήπως πρέπει να φύγει...?
    από motaba στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2007, 19:01
  4. Μήπως πρέπει να γίνει μια ξεχωριστή κατηγορία για...
    από morpheus στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2006, 22:21
  5. Να αρχισω να ανησυχω;
    από gcrook στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 19/01/2005, 23:06

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF