Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΧΤΧ 660

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253

    ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΧΤΧ 660

    Ρε παλικαρια τι κακο ειναι αυτο με τα πλαστικα του.....λιγο τα ακουμπας και γρατζουνιουνται!το εργαλειο ειναι μολις 10 ημερων και δειλα -δειλα φανηκαν οι πρωτες γρατζουνιες απο το τζιν..(στα πλαινα καπακια)μηπως πρεπει να τα παω σε κανα φανοποιω να τα περασει κανα χερι βερνικι?τοχει κανει κανεις η...ειμαι ο μοναδικος παραξενος?επισης εχω ακουσει οτι μετα απο 1-2 καλοκαιρια κοβει το χρωμα-ακουω γνωμες

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    ξεχασα να πω το χρωμα του(ΜΑΥΡΟ)

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
    ξεχασα να πω το χρωμα του(ΜΑΥΡΟ)
    ]

    ετσι ειναι το μαυρο χρωμα φιλαρακι

  4. #4
    Ετσι ειναι τα πλαστικα του!!!!!!!!!

    Τα εβαψα και ησυχασα!!!!!!!

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από halls
    Ετσι ειναι τα πλαστικα του!!!!!!!!!

    Τα εβαψα και ησυχασα!!!!!!!
    + ένα χέρι βερνίκι από πάνω! Υπάρχει και η δυνατότητα να βάψεις τα πλαστικά, να βάλεις τα αυτοκόλλητα και μετά να περάσεις βερνίκι για να μη χαλάσουν ούτε τα αυτοκόλλητα κάποια στιγμή ( αν το κάνεις να βγάλεις καλά όλο τον αέρα που θα έχει τυχόν εγκλωβιστεί σε αυτά γιατί όταν βγεί από μόνος του θα σου φουσκώσει το βερνίκι)

    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  6. #6
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/10/2007
    Μηνύματα
    253
    ρε παλικαρια τον κωδικο του χρωματος που τον γραφει?πηρα την μοτοδυναμικη και μου ειπε δεν ειναι ολα τα μαυρα χτ660 το ιδιο χρωμα....καθε μηχανακι εχει δικο του κωδικο χρωματος....ρε θα τρελαθουμε????

  7. #7
    Κάπως έτσι έχουν τα πράγματα....
    Για να καταλάβεις τα πρώτα ΧΤR του '04 ήταν μαύρα αλλά τα ΧΤΧ του '04 ήταν γκρί, στα χαρτιά όμως και στην άδεια κυκλοφορείας τα έγραφαν μαύρα! Το '06 έβγαλαν μαύρο ΧΤR μεταλλικό χρώμα αλλά τότε έβγαλαν ΧΤΧ μαύρο χρώμα (πραγματικό αυτή τη φορά) και φέτος έβγαλε αυτό σε ΧΤR και ΧΤΧ που είναι άλλο μαύρο...
    Πάρ'το αυγό και κούρεψ'το
    ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ...


  8. #8
    Δεν παμε καλα.. Το avatar του/της Daemon
    Εγγραφή
    25/09/2005
    Μηνύματα
    1.391
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mai_tai
    ρε παλικαρια τον κωδικο του χρωματος που τον γραφει?πηρα την μοτοδυναμικη και μου ειπε δεν ειναι ολα τα μαυρα χτ660 το ιδιο χρωμα....καθε μηχανακι εχει δικο του κωδικο χρωματος....ρε θα τρελαθουμε????
    Καλα μη τρελαθεις..

    Η Υamaha δεν εχει κωδικο χρωματος οπως το εννοεις (για να βγαλεις το χρωμα για βαψιμο) αλλα καποιους κωδικους για αντ/κα. Πχ. το μαυρο ειναι ΥΒ και το γκρι ειναι DNMB. Σου ειπε ετσι γιατι το 99,9999% που παιρνουν τηλεφωνο για αντ/κα η οτιδηποτε αλλο σχετικα με το ΧΤ λενε το DNMB (το γκρι δηλαδη) μαυρο.

    "Διαφωνώ με όσα λες αλλά θα υπερασπίσω με την ζωή μου το δικαίωμά σου να τα λες και με την ζωή σου το δικαίωμα μου να μην σε ακούω"
    "Δημοκρατια ειναι 4 λυκοι και 1 προβατο να ψηφιζουν για φαγητο"

Παρόμοια θέματα

  1. Ελαστικά για ΧΤΧ 660
    από alpo στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 02/02/2007, 08:36
  2. Mia BohΘΕΙΑ Boys!ΧΤΧ 660 Ή Streetadikh 600 Ή ΜΗΠΩΣ Vstorm 650?
    από Vendedas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2006, 16:40

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF