Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: Piaggio Fly 100

  1. #1
    Παλαίμαχος Το avatar του/της yiannis4
    Εγγραφή
    11/04/2005
    Μηνύματα
    109

    Piaggio Fly 100

    Ενδιαφέρομαι και εγώ να πάρω για την πόλη (να το παίρνει και η σύζυγος) το Piaggio Fly 100.

    Εντυπώσεις από όσους το έχουν??? Προβλήματα??

    Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο έως 1600? ??? Με ενδιαφέρει κυρίως η αξιοπιστία και η οικονομία...αλλά από 50cc και άνω...

    Το καινούριο Lead 100 πόσο θα κοστίζει?

  2. #2
    Italian Μελος Το avatar του/της Xrider
    Εγγραφή
    09/05/2006
    Μηνύματα
    1.138
    Το εχει ενας φιλος για την δουλεια του...εμενα δεν μου αρεσει και δεν λεει και τιποτα απο επιδοσεις.
    Πολυ χοντροκομμενο.
    if anything just cannot go wrong, it will anyway -Murphy's law

  3. #3
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389

    Re: Piaggio Fly 100

    Αρχικά δημιουργήθηκε από yiannis4
    Ενδιαφέρομαι και εγώ να πάρω για την πόλη (να το παίρνει και η σύζυγος) το Piaggio Fly 100.

    Εντυπώσεις από όσους το έχουν??? Προβλήματα??

    Έχετε να προτείνετε κάτι άλλο έως 1600? ??? Με ενδιαφέρει κυρίως η αξιοπιστία και η οικονομία...αλλά από 50cc και άνω...

    Το καινούριο Lead 100 πόσο θα κοστίζει?
    Δες και το SYM orbit 125. 1450? με πινακίδες. Τίμιο μηχανάκι, το έχουμε πάρει στο γραφείο και πιστεύω ότι τα αξίζει τα λεφτά του.
    Triple 1050


  4. #4
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Δεν δίνετε λίγο παραπάνω να πάρετε το YBR 2006 (προηγούμενο μοντέλο) που είναι σε προσφορά στα 1820 ευρώ? Όσο να το κάνουμε είναι μηχανή, είναι μικρή σε όγκο και με χαμηλό ύψος σέλα, ελαφριά, μίζα, αερόψυκτο, 125, και συντήρηση παπιού.. εναλλακτικά υπάρχει και το kymco ck125 streetάκι και αυτό σε λιγότερα ακόμα χρήματα..και τα δύο νομίζω τα οδηγάει πολύ άνετα..(εντάξει καλά καταλάβατε είμαι ρατσιστής με τα σκούτερ.. ) Κατά τα άλλα κοίτα και κάνα παπί..δεν είχα ποτέ εμπειρία από σκούτερ αλλά πάντα μου έδιναν την εντύπωση του ζημιάρικου και του δυσκολοσυντήρητου..στο κάτω κάτω το service στο παπί ή στο 125 streetaki το κάνεις και μόνος σου..


Παρόμοια θέματα

  1. Piaggio Fly 100
    από Manos5686 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 25/04/2013, 16:00

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF