Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 85

Θέμα: Πανελληνια

  1. #1

    Πανελληνια

    Ηταν να γινει Σαμοθρακη αλλα χαλασε......
    Για 2 τα μερη που παιζουνε 1) Θασος 2) Διδιμα (εκει εγινε χειμερινη) Πριν απο Κρανιδι,Πορτο χελι

  2. #2
    Τα μερη που παιζουν για την Πανελληνια ειναι 1. Σαλαντι , κοντα στο Πορτο Χελι , και Ποσιδι στην Χαλκιδικη.

  3. #3
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    α οκ για να ενημερώσουμε τα ΚΩΛΟΠΑΙΔΑ

  4. #4
    Tα κωλοπαιδα, αν εννοουμε τα ιδια κωλοπαιδα της πανελληνιας , θα στενοχωρηθουν πολυ φετος μιας και θα ειναι πολυ αυστηροτερα τα πραγματα στον χωρο της πανελληνιας(μεσα)

  5. #5
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    κάτσε να το δούμε πρώτα

  6. #6
    ειναι μιλημενα αυτα που σου λεω....

  7. #7
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    γμτ... δεν θα έχει τρυχωτούς γκόμενους με σαγιονάρες να σουζάρουν;

  8. #8

    καλυτερα.....

    "Καλυτερη η επικινδυνη ελευθερια παρα η ασφαλης σκλαβια...."
    Για μεσα στη πανελληνια γινονται προσπαθειες να μειωθουν οι ηλιθιοτητες,οσο για το εξω οτι και να πεις εχεις δικιο!!! αλλα ολοι αυτοι εχουν δικαιωμα ψηφου και βγαζουν τους ηλιθιους που κυβερνανε αρα μπορουν και να πανε να κανουν οτι θελουν εξω απο το καμπιν.
    Στο κατω κατω οσοι δεν γουσταρουν δεν πανε!!

  9. #9
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Ασφαλείς πληροφορίες αναφέρουν ότι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως- θα απαγορευτεί η είσοδος! Μιας και αυτή η εκδήλωση είναι για μοτοσυκλετιστές και ουχί για κατόχους μηχανών!
    Συμφωνώ απολύτως στην επιβολή βαριών κυρώσεων -δηλαδή πάρα πολύ ξύλο και καψιμό της μοτό-σε όσους κάνουν επικίνδυνες μαλακίες στο χώρο του καταυλισμού αλλά οι ξενέρωτοι ας πάνε πουθενά αλλού το τριήμερο από το να έρθουν μόνο και μόνο για να γκρινιάζουν.
    Παλιάνθρωποι
    Always made to mean nothing

  10. #10
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    φαίνεται απαγορεύεται να είναι μοτοσυκλετιστής και "υποβιβάζεται" αυτόματα σε κάτοχος κάποιος που θα ήθελε να πάει με τη γυναίκα και το παιδί του εκεί να το ζήσουν αυτό...

  11. #11
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    'Εχω μερικά τηλέφωνα από οικογενιακά camping να δώσω σε όσους ενδιαφέρονται να πάνε με γυναίκα παιδιά σκυλιά κτλ. Επίσης όποιος θέλει να πάει με γυναίκα και παιδί χρειάζεται η αυτοκίνητο ή μότο με καλάθι.Το αυτοκίνητο δεν παίζει-μοτοσυγκέντρωση είπαμε- όσο για το καλάθι....εχώ φίλους που το κάνουν. Επίσης επείδη οι εν λόγω φίλοι παιρνούν και τα μικρά τους μαζί (Αλεξανδρούπολη: Ο Μάρκος από Ξάνθη μπροστα με ΚΤΜ ο 9χρονος κωσταντίνος στη μεση με ΚΤΜ 80cc και η Μέλπω πίσω με ΚLE)
    Επίσης όποις δεν πάει με γυναίκα και παίδι λόγω της καφρίλας ας τα κλείσει μέσα σε μια γυάλα για να τα προστατευσεί απο τη σκάτοζωη μέχρι τα βαθεία τους γεράματα.
    Always made to mean nothing

  12. #12
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446

    ρε illuminations..

    λίγο υπερβολικό σε βρίσκω....

    απο τη μια λες να καουν οι μοτό των αλητήριων... απο την άλλη λες ξενέρωτους τους υπόλοιπους....

    δηλ πιο είναι το ιδανικό??? μαλακίες, εφεντζιλίκια κλπ κλπ απλά χωρίς σαγιονάρα??

    τελικά τι σημαίνει ρε παιδιά η Πανελλήνια Μοτοσυκλετιστική Συγκέντρωση??

    εγώ δεν έχω πάει αλλα θα το έβλεπα σαν μία εκδρομή με διαμονή σε ένα καμπιγκ οπου μαζευονται άτομα με κοινό ενδιαφέρον τη μοτο, ανταλλαγή απόψεων, γνώσεων, κλπ κλπ...

    δεν λέω και το καγκουριλίκι με το σωστό εξοπλισμό και στο ΣΩΣΤΟ χώρο μ'αρέσει (αν και εγω δεν κάνω απλα βλέπω)..

    αλλα ρε παιδάκι μου τα ισοπεδώνεις λίγο τα πράγματα...
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  13. #13
    Ο Πεφωτισμένος Το avatar του/της illuminatios
    Εγγραφή
    05/06/2003
    Μηνύματα
    247
    Petridist δεν έχεις άδικο να μπερδέυεσαι αλλά όπως έγραψα ....ισώς επρεπε να το κάνω Bold..αναφέρομαι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως-
    Σ'αύτους που πάντα κάτι τους φταίει.Σ'αυτούς που πάντα έχουν την κυρμήτσικη δικαιολογία στο στόμα και που νιώθουν μαλακοπερήφανοι όταν έρχεται η ώρα να την ξεστομίσουν.
    Συμφωνώ στο καγκουριλίκι σε δοσμένο και ελεγχόμενο χώρο,απαιτώ άμεση τιμώρια για το μαλάκα που δεν σέβεται τη ζωή μου και σουζάρει ανάμεσα στις σκηνές μας.
    Δεν με ενοχλεί να έχει αφήσει ο άλλος μόνο τους λαιμούς και να καίει το μοτόρι του ως το πρώι.... Τα παίρνω όμως με αυτόν που θα του πει να κάνει ησυχία....
    Πηγαίνω σε όλες τις ΠΜΣ από το '97 και περνάω καλά
    Always made to mean nothing

  14. #14
    μμμμμμμμμμμμμμ!!!!! Το avatar του/της petridist
    Εγγραφή
    20/05/2003
    Μηνύματα
    446
    Αρχικά δημιουργήθηκε από illuminatios
    Petridist δεν έχεις άδικο να μπερδέυεσαι αλλά όπως έγραψα ....ισώς επρεπε να το κάνω Bold..αναφέρομαι σε κάτι κυριλέ καταμαλάκες που το μόνο που κάνουν είναι να διαμαρτύρονται για τα πάντα -αλλά για τα πάντα όμως-
    Σ'αύτους που πάντα κάτι τους φταίει.Σ'αυτούς που πάντα έχουν την κυρμήτσικη δικαιολογία στο στόμα και που νιώθουν μαλακοπερήφανοι όταν έρχεται η ώρα να την ξεστομίσουν.
    Συμφωνώ στο καγκουριλίκι σε δοσμένο και ελεγχόμενο χώρο,απαιτώ άμεση τιμώρια για το μαλάκα που δεν σέβεται τη ζωή μου και σουζάρει ανάμεσα στις σκηνές μας.
    Δεν με ενοχλεί να έχει αφήσει ο άλλος μόνο τους λαιμούς και να καίει το μοτόρι του ως το βράδυ.... Τα παίρνω όμως με αυτόν που θα του πει να κάνει υσηχία....
    Πηγαίνω σε όλες τις ΠΜΣ από το '97 και περνάω καλά
    με κάλυψες και συμφωνώ!! Κανείς νομίζω δεν είναι κυρ-μήτσος εδώ μέσα και αν είναι κάποιοι καλύτερα να αναθεωρήσουν γιατι η ζωή περνάει (free yor mind!!!)
    Μια μέρα παιδιά μου....,, μου φέρνουν ένα κομμάτι τιτάνιο ναααααααα!!!! Τι να το κάνω σκέφτομαι????????


    FZ6 RULEZ!!!

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011
    Ρε παιδιά γιατί από τότε που ασχολούμαι με τις Μηχανές (εδω και δυο- τρία χρονάκια) ακούω/ διαβάζω διαμάχες για την Πανελλήνια;
    Τι γίνεται εκεί τέλος πάντων;

    Πάντως αν γίνει Χαλκιδική θα την επισκεφτώ και το ίδιο θα κάνει και μια στρατιά κάγκουρες από το χωρίο μου!

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. πανελληνια μοτοσυγκεντρωση...
    από foti στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 08/05/2008, 18:40
  2. Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 80
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2004, 15:16
  3. Επιτελουσ Πανελληνια !
    από takiskan στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 26/04/2004, 14:48
  4. Λοιπόν..Τέρμα τα ψέματα: Χειμερινή Πανελλήνια τώρα.
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 17:24
  5. Χειμερινη Πανελληνια 03"!!!
    από BIKENEST στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2003, 22:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF