Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 102

Θέμα: Α.μ.Ε.Α (με αφορμή το ποστ του Λεωνίδα)

  1. #16
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/08/2012
    Μηνύματα
    221
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Φασκεις και αντιφασκεις λίγο αλλα ας το παραβλέψουμε.
    Και όχι δεν κάναμε όλοι μαλακιες με ξερογκαζιες και ξεταπωτες εξατμίσεις.
    Το γεγονός ομως ότι νιώθεις ενοχές για αυτό είναι ενθαρρυντικό.
    Προσωπικά όταν βγαίνουν τέτοια ζητήματα στην επιφάνεια κανω ενα παραλληλισμό με εμάς τους μηχανακιδες.
    Ζητάμε σεβασμό απο τους υπόλοιπους χρήστες του δρόμου αλλά τίποτα δεν εγγυάται ότι τον προσφέρουμε αντίστοιχα.
    Αν αρχίσουμε να σκεφτόμαστε και κάναν άλλο πέρα από την πάρτη μας, Ε τότε κάπου θα σταματήσουν να βγαίνουν και τέτοια βίντεο.
    Καμία αυταπάτη φυσικά δεν έχω.
    φάσκω και αντιφάσκω γιατι υπήρχαν φορές που ήμουν και εγώ λάθος, είτε ήταν προς αμέα, είτε προς καροτσάκια είτε για λόγους που ίσως δεν πήρα καν χαμπάρι. Είτε έγινε αντιληπτό είτε δεν ενόχλησα κανέναν (ελπίζω το 2ο)...
    όσο περισσότερο μας υπενθυμίζουν και υπενθυμίζουμε οτι πρέπει να σεβόμαστε, ίσως γίνει κάτι.


    @g_m900 πιστεύω οτι θα ξανασκεφτεί να παρκάρει με αλάρμ σε θέση που δεν επιτρέπεται...

  2. #17
    Απομονω-μέλος
    Εγγραφή
    10/03/2005
    Μηνύματα
    194
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SoR Προβολή μηνύματος
    ........
    πιστεύω οτι θα ξανασκεφτεί να παρκάρει με αλάρμ σε θέση που δεν επιτρέπεται...
    Εγώ πάλι δεν το πιστεύω.
    Όταν κάποιος συνειδητά γράφει στα @@ του ράμπα αναπήρων κτλ. δεν βάζει μυαλό με τίποτα δυστυχώς.

    Πριν κανένα δεκαήμερο ήμουν μπροστά σε περιστατικό που μια πεζή κοπέλα περίμενε κανονικά στο κόκκινο των πεζών,
    στην άκρη του πεζοδρομίου = αρχή διάβασης πεζών με κανονική διαγράμμιση = ράμπα αναπήρων.
    Σταματάει με αλάρμ τζιπάκι με μια κ@ριόλ@, βάζει όπισθεν να παρκάρει πάνω στη διάβαση και επειδή την ΕΝΟΧΛΟΥΣΕ η κοπέλα, άρχισε να της κορνάρει !!!
    Η κοπέλα δεν το κατάλαβε αρχικά και η κ@ριόλ@ συνέχισε πιο επίμονα.
    Όταν συνειδητοποίησε η κοπέλα ότι κορνάρει σε αυτήν, άρχισε να γελάει αρχικά με τον παραλογισμό, σταδιακά εκνευρίστηκε και φυσικά της φώναξε ότι δεν πρόκειται να πάει πουθενά. Πλησίασα για να πάρω το μέρος της, αλλά δεν χρειάστηκε.
    Η κ@ρίολ@ είδε ότι δεν θα έβγαζε άκρη και έκανε 2-3 μέτρα μπροστά, βρίζοντας, ακόμη με αλάρμ, με λογική ότι θα φύγει η ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ και θα παρκάρει με την ησυχία της.
    Εννοείται ότι δεν θα την άφηνα, αλλά πάλι δεν χρειάστηκε να επέμβω.
    Μόλις άναψε πράσινο για τους πεζούς και έφυγε η ΕΝΟΧΛΗΤΙΚΗ, έρχεται με 1000 και χώνεται με τη μούρη ένας κάγκουρας και της παίρνει τη θέση
    Κατέβηκαν και οι δύο και άρχισαν να μαλώνουν και να βρίζονται και κάπου εκεί κατάλαβα ότι δεν υπάρχει σωτηρία και έφυγα γελώντας και βρίζοντας.......

    Και σε ρωτάω, αυτοί οι δύο πώς θα βάλουν μυαλό αν δεν......................... ΜΑΣΤΙΓΩΘΟΥΝ.................. ας πούμε ?
    Γιατί για κλήσεις-συστάσεις κτλ δεν το βλέπω.....
    Άμα σου μέλλει να πνιγείς, ποτέ σου δεν πεθαίνεις... (by Amrk)

  3. #18
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Καλημερα και καλη χρονια.
    Το βιντεο ειναι γροθιά στο στομαχι...για οσους νιωθουν. Υπαρχουν και αναισθητοι ομως. Μακαρι να βγαινουν πιο συχνα τετοια μπας και ευαισθητοποιηθουμε.
    Στην Αγγλια πχ εχουν βγαλει σκληρα βιντεο με δυστηχηματα φτιαγμενα με ωμο τροπο μπας και ευαισθητοποιηθουνε και πετυχαινει.
    Εμεις εδω εχουμε μονο τον Ιαβερη δυστυχως...

    Παντως προσωπικα 31/12 πηγα στην Τραπεζα Παιραιως στην Νικαια στο Περιβολακι.
    Bmw εχει παρκαρει ουτε καν με αλαρμ στην ραμπα αναπηρων. Περιμενω... Περιμενω... Περιμενω...
    Ηταν ο αδερφος μου μέσα στην τραπεζα και λεω ας κανω λιγη υπομονη.
    Περνω τηλ... Ερχεται περιπολικο... Κληση... Πινακιδες... Τα παντα ολα.
    Βγαινει ο ιδιοκτητης... Αρχιζει το κλαμα και του λενε οι συναδελφοι οτι ειχανε τηλεφωνικη κληση ονομαστικη. Ρωταει ποιος... Πεταγομαι και του λεω εγω.
    Μου αρχιζει τις ψιλοαπειλες του στυλ... "χρονιαρες μερες δεν σεβεσαι και μου κοστιζεις λεφτα... Και μεροκαματιαρης ειμαι... Και μη σε πετυχω πουθενα..."
    Του λεω... "Αστυνομικος ειμαι... Θες να με πετυχεις τωρα και να κανεις Πρωτοχρονια στο κρατητηριο???"
    Οσο για το ποιος σεβεται το ειδαμε.
    Φυσικά πήρε η μπαλα ΟΛΟΥΣ που ηταν καβαλα παρκαρισμενοι στο πεζοδρομιο... Κανα 4 αμαξια.
    1η φορα κανω κατι τετοιο και ειμαι 11 χρονια στο Σωμα.

    Μπορει και να φταει το βιντεο του ποστ.
    Μπορει και η φωτογραφια που ανεβασε ενας πατερας προχθες με τον αναπηρο γιο του να μην μπορει να κατεβει πεζοδρομιο γιατι ο Ελληναρας εχει ΑΟΥΝΤΑΡΑ και δεν κανει να παρκαρει σαν κοινος θνητος.

    Καλη χρονια
    Καλα μυαλα.

    Αρχικά καλή χρονιά σε όλους!

    Κακώς 11 χρόνια στο σώμα το έκανες 1η φορά... θα έπρεπε να ήταν σε καθημερινή βάση αυτή η ενέργειά σου...100 συνάδελφοί σου να το έκαναν καθημερινά για 11 χρόνι 1ον) φαντάσου έσοδα,2ον φαντάσου ράμπες ελεύθερες...
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  4. #19
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nassosxlvbros Προβολή μηνύματος
    Αρχικά καλή χρονιά σε όλους!

    Κακώς 11 χρόνια στο σώμα το έκανες 1η φορά... θα έπρεπε να ήταν σε καθημερινή βάση αυτή η ενέργειά σου...100 συνάδελφοί σου να το έκαναν καθημερινά για 11 χρόνι 1ον) φαντάσου έσοδα,2ον φαντάσου ράμπες ελεύθερες...
    Έτσι ακριβώς...

    Χωρίς να έχω το παραμικρό με την ΕΛ.ΑΣ., πραγματικά μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι όταν βλέπω τροχονόμους να κάνουν ρύθμιση, γύρω τους να γίνεται το σώσε από παραβάσεις και αυτοί να συνεχίζουν λες και δε συμβαίνει τίποτα

    Μη πω για τα μπλόκα, το μόνο που ξέρουν είναι να σταματάνε μηχανάκια για κράνος

    Ναι φυσικά, το κράνος είναι από τις χειρότερες παραβάσεις, αλλά καλώς ή κακώς ο ξεκράνωτος δεν συντελεί στην αύξηση του κυκλοφοριακού χάους ούτε γ@μ@ει τον κόσμο που προσπαθεί να πάει στη δουλειά του με το λεωφορείο...

    Ειδικά το θέμα με τις λεωφορειολωρίδες έχει ξεφτιλιστεί εντελώς, στον Πειραιά ανέκαθεν τις έγραφαν στα @@ τους, αλλά στην Αθήνα (κέντρο) παλιότερα δε πατάγανε, πλέον είναι σα να έχουν καταργηθεί

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #20
    νέος SOS Το avatar του/της νεοσσός
    Εγγραφή
    23/02/2015
    Μηνύματα
    3.480
    Δεν μπορεί να αφήνει συνέχεια ο τροχονόμος το έργο του στη ρύθμιση κυκλοφορίας για να βεβαιώνει παραβάσεις.

    Θα ήθελα κι εγώ να ήταν περισσότερες οι βεβαιώσεις παραβάσεων. Με το αμάξι χάνω κάθε μέρα πολλή ώρα με τους σταθμευμένους παράνομα, ειδικά κοντά σε φανάρια. Για να μην αναφέρω τη ΛΕΑ που είναι συνέχεια κατειλημμένη από αμάξια και φορτηγά. Μάλιστα τα φορτηγά σου κορνάρουν, αν δε χωράνε να περάσουν δεξιά σου, αφού η ΛΕΑ είναι πιο στενή. Χρειάζεται όμως πολιτική βούληση, αφού οι αστυνομικοί διοικητές δέχονται παράπονα από ανωτέρους τους, όταν αρχίσει και γκρινιάζει ο κόσμος που τρώει κλήσεις.
    Των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν δεν πεινούσαν.

  6. #21
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από νεοσσός Προβολή μηνύματος
    Δεν μπορεί να αφήνει συνέχεια ο τροχονόμος το έργο του στη ρύθμιση κυκλοφορίας για να βεβαιώνει παραβάσεις.
    Ναι, θεάρεστο έργο, τι να λέμε...

    9/10 κάνουν το φανάρι

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #22
    Πάρτε τα βουνά! Το avatar του/της nassosxlvbros
    Εγγραφή
    31/03/2005
    Μηνύματα
    1.651
    Κάποτε σε μπλόκο τροχαλίας που τόλμησα να επισημάνωτους δεκάδες παραβάτες που περνούσαν σφάζοντας το κόκκινο ενώ αυτοί έγραφαν έναν ξεκράνωτο νταλακαλόκαιρο-όχι πως του ρίχνω δίκιο αλλά στα μάτια μου φαντάζει πιο επικίνδυνα ο οδηγός που σφάζει τα στοπ και τα κόκκινα παρά ένας χωρίς κράνος.Μπορεί και να είμαι εγώ ο παράξενος....
    Throw down the sword,The fight is done and over,
    Neither lost, neither won.To cast away the fury of the battle
    And turn my weary eyes for home....
    www.youtube.com/c/nassosxlvbros

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Να συμπληρωσω οτι ναι μεν εχω 11 χρονια υπηρεσιας αλλα δεν εχω κανει τροχονομικη υπηρεσια. Τον αν θα παρει καποιος το 100 να κανει καταγγελια δεν ειναι θεμα ιδιοτητας. Το κανει ο οποιοσδηποτε. Ναι φυσικα υποχρεουμαι να το κανω απλα μεχρι προχθες σεβομουν οικονομικη κριση και τετοια σκηνικα λυπουμενος που στερουνται τετοια χρηματα... Αλλα εδω μιλαμε για κατα συρροη ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ. Οποτε ζωγραφισμα πλεον.
    Εδω ρε παιδια στο Υπουργειο Δημοσιας Ταξης που κανω υπηρεσια ερχονται οι ντελιβεραδες ξεκρανωτοι και ενας συγκεκριμενα χωρις πινακιδα νομιζωντας οτι απολαμβανει ασυλια. Του λεω... "Το κεφαλι σου καντο οτι θες αλλα εδω που ερχεσαι πινακιδα θα εχεις."
    Μαθαινω οτι ξαναρχεται παλι χωρις... Ε οταν τη φαει θα φταιει ο κακος ο μπατσος?

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Να συμπληρωσω οτι ναι μεν εχω 11 χρονια υπηρεσιας αλλα δεν εχω κανει τροχονομικη υπηρεσια. Τον αν θα παρει καποιος το 100 να κανει καταγγελια δεν ειναι θεμα ιδιοτητας. Το κανει ο οποιοσδηποτε. Ναι φυσικα υποχρεουμαι να το κανω απλα μεχρι προχθες σεβομουν οικονομικη κριση και τετοια σκηνικα λυπουμενος που στερουνται τετοια χρηματα... Αλλα εδω μιλαμε για κατα συρροη ΓΑΙΔΟΥΡΙΑ. Οποτε ζωγραφισμα πλεον.
    Εδω ρε παιδια στο Υπουργειο Δημοσιας Ταξης που κανω υπηρεσια ερχονται οι ντελιβεραδες ξεκρανωτοι και ενας συγκεκριμενα χωρις πινακιδα νομιζωντας οτι απολαμβανει ασυλια. Του λεω... "Το κεφαλι σου καντο οτι θες αλλα εδω που ερχεσαι πινακιδα θα εχεις."
    Μαθαινω οτι ξαναρχεται παλι χωρις... Ε οταν τη φαει θα φταιει ο κακος ο μπατσος?
    το οτι εχει τα @@ και σκάει μυτη έτσι λεει πολλα. εσυ πιστευεις οτι η τροχαια κάνει καλα τη δουλεια της?

  10. #25
    Γενικώς Διευθυντής... Το avatar του/της o_gavros
    Εγγραφή
    29/11/2004
    Μηνύματα
    4.590
    Ας μην παρεκκλίνουμε πολυ απο το θέμα παρακαλώ.
    Δεν φταίει η τροχαία επειδή εμείς είμαστε γαϊδούρια
    Καίω τα δέντρα,χτίζω μεζονέτες
    Θα κάνω τα παιδιά μου μαριονέτες

  11. #26
    O Γαμωbowler Το avatar του/της Bowleno
    Moderator
    Εγγραφή
    30/12/2009
    Μηνύματα
    6.120
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o_gavros Προβολή μηνύματος
    Ας μην παρεκκλίνουμε πολυ απο το θέμα παρακαλώ.
    Δεν φταίει η τροχαία επειδή εμείς είμαστε γαϊδούρια
    κι όμως...."δώσε θάρρος στον χωριάτη....." αν έπεφτε σωρηδόν η σχετική κοπτοραπτική, να δεις για πότε τα γαιδούρια γίνονται άνθρωποι....
    Δηλαδή τι; εγώ είμαι ο μάλαξ που όταν ψάχνω παρκάρισμα δεν ανεβαίνω σε ράμπες και διαβάσεις διότι ΞΕΡΩ ότι στην καλύτερη θα ενοχλήσω
    γυναίκα με μωρό στο καροτσάκι και παρκάρω μακριά αρκεί να μην ενοχλώ και έρχεται ο ουάου με την αουντάρα να πουλήσει μούρη; σκίσιμο, παρακαλώ......
    εγώ άθεος; ισα-ισα, εχω τρεις: το μυαλό μου, τα χέρια μου και τα πόδια μου

  12. #27
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Καλημερα και καλη χρονια.
    Το βιντεο ειναι γροθιά στο στομαχι...για οσους νιωθουν. Υπαρχουν και αναισθητοι ομως. Μακαρι να βγαινουν πιο συχνα τετοια μπας και ευαισθητοποιηθουμε.
    Στην Αγγλια πχ εχουν βγαλει σκληρα βιντεο με δυστηχηματα φτιαγμενα με ωμο τροπο μπας και ευαισθητοποιηθουνε και πετυχαινει.
    Εμεις εδω εχουμε μονο τον Ιαβερη δυστυχως...

    Παντως προσωπικα 31/12 πηγα στην Τραπεζα Παιραιως στην Νικαια στο Περιβολακι.
    Bmw εχει παρκαρει ουτε καν με αλαρμ στην ραμπα αναπηρων. Περιμενω... Περιμενω... Περιμενω...
    Ηταν ο αδερφος μου μέσα στην τραπεζα και λεω ας κανω λιγη υπομονη.
    Περνω τηλ... Ερχεται περιπολικο... Κληση... Πινακιδες... Τα παντα ολα.
    Βγαινει ο ιδιοκτητης... Αρχιζει το κλαμα και του λενε οι συναδελφοι οτι ειχανε τηλεφωνικη κληση ονομαστικη. Ρωταει ποιος... Πεταγομαι και του λεω εγω.
    Μου αρχιζει τις ψιλοαπειλες του στυλ... "χρονιαρες μερες δεν σεβεσαι και μου κοστιζεις λεφτα... Και μεροκαματιαρης ειμαι... Και μη σε πετυχω πουθενα..."
    Του λεω... "Αστυνομικος ειμαι... Θες να με πετυχεις τωρα και να κανεις Πρωτοχρονια στο κρατητηριο???"
    Οσο για το ποιος σεβεται το ειδαμε.
    Φυσικά πήρε η μπαλα ΟΛΟΥΣ που ηταν καβαλα παρκαρισμενοι στο πεζοδρομιο... Κανα 4 αμαξια.
    1η φορα κανω κατι τετοιο και ειμαι 11 χρονια στο Σωμα.

    Μπορει και να φταει το βιντεο του ποστ.
    Μπορει και η φωτογραφια που ανεβασε ενας πατερας προχθες με τον αναπηρο γιο του να μην μπορει να κατεβει πεζοδρομιο γιατι ο Ελληναρας εχει ΑΟΥΝΤΑΡΑ και δεν κανει να παρκαρει σαν κοινος θνητος.

    Καλη χρονια
    Καλα μυαλα.
    Φιλικά, ελπίζω την επόμενη φορά να μην περιμένεις αλλά 11 χρόνια.
    done.

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    Παιδια μην κολλατε σε μια προταση για τα 11 χρονια υπηρεσιας.
    Ξαναλεω η υπηρεσια μου δεν ειναι τροχονομικου ελεγχου.
    Επισης ξαναλεω και ενθαρρύνω να καταγγελει καποιος τετοιες ΧΟΝΤΡΕΣ παραβασεις με ενα τηλέφωνο στο 100. Δεν χρειάζεται να εισαι αστυνομικος για να το κανεις. Παρολαυτα αν ξεκινουσα να γραφω... Το μπλοκακι θα τελειωνε σε 5 λεπτα. Γινεται χαμος ςξω... Το ξερετε... Το διαπιστώνετε.
    Στην ουσια του ποστ απευθυνομαι διοτι ειναι καθαρη ασεβεια κατα συρροη και πρεπει να τιμωρειται.

  14. #29
    The coffee Vampire
    Εγγραφή
    23/01/2017
    Μηνύματα
    916
    Kάθε βράδυ...Μα κάθε βράδυ στον πεζόδρομο στην Πυθέου στον Νέο Κόσμο υπάρχουν παρκαρισμένα αμάξια.Και οκ είναι βράδυ είναι στα 2 μαγαζιά μέσα δεν έχει εύκολο πάρκιν εκεί γύρω...
    Αλλά ρε π$##$% είναι ένα σημείο που έχει το κλασσικό Π μεταλλικό και παρκάρετε εκεί μπροστά και ενας ανάπηρος η μια μάνα με το καροστάκι ΔΕΝ μπορεί να περάσει.
    Περαστικά σας, κάθε βράδυ το 100 επώνυμα και ΚΑΘΕ βράδυ περιμένω να δώ τα αυτόγραφα.Και όχι δεν είμαι ο καλός...ο κακός είμαι...Αχ και να μουνα τροχαίος...Κλήση για κράνος δεν θα έκοβα αλλά θα έλυνα το δημοσιονομικό της χώρας από τα παρκαρισμένα.
    g_m9000 πάνω απο 33 δεν δέχεται το σώμα ε?Αν και απευθυνόμενος προσωπικά σε σένα νομίζω οτι έχεις την δυνατότητα και την υποχρέωση αν αντιληφθείς παρανομία και εκτός ωραρίου και εκτός υπηρεσιακού αντικειμένου την βεβαιώνεις πάραυτα...
    Νομίζω αν το ξεκινήσεις...θα πάρεις και τα εύσημα...
    Πάντα φιλικά...

  15. #30
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostasagk
    Εγγραφή
    11/01/2010
    Μηνύματα
    378
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g_m900 Προβολή μηνύματος
    Καλημερα και καλη χρονια.
    Το βιντεο ειναι γροθιά στο στομαχι...για οσους νιωθουν. Υπαρχουν και αναισθητοι ομως. Μακαρι να βγαινουν πιο συχνα τετοια μπας και ευαισθητοποιηθουμε.
    Στην Αγγλια πχ εχουν βγαλει σκληρα βιντεο με δυστηχηματα φτιαγμενα με ωμο τροπο μπας και ευαισθητοποιηθουνε και πετυχαινει.
    Εμεις εδω εχουμε μονο τον Ιαβερη δυστυχως...

    Παντως προσωπικα 31/12 πηγα στην Τραπεζα Παιραιως στην Νικαια στο Περιβολακι.
    Bmw εχει παρκαρει ουτε καν με αλαρμ στην ραμπα αναπηρων. Περιμενω... Περιμενω... Περιμενω...
    Ηταν ο αδερφος μου μέσα στην τραπεζα και λεω ας κανω λιγη υπομονη.
    Περνω τηλ... Ερχεται περιπολικο... Κληση... Πινακιδες... Τα παντα ολα.
    Βγαινει ο ιδιοκτητης... Αρχιζει το κλαμα και του λενε οι συναδελφοι οτι ειχανε τηλεφωνικη κληση ονομαστικη. Ρωταει ποιος... Πεταγομαι και του λεω εγω.
    Μου αρχιζει τις ψιλοαπειλες του στυλ... "χρονιαρες μερες δεν σεβεσαι και μου κοστιζεις λεφτα... Και μεροκαματιαρης ειμαι... Και μη σε πετυχω πουθενα..."
    Του λεω... "Αστυνομικος ειμαι... Θες να με πετυχεις τωρα και να κανεις Πρωτοχρονια στο κρατητηριο???"
    Οσο για το ποιος σεβεται το ειδαμε.
    Φυσικά πήρε η μπαλα ΟΛΟΥΣ που ηταν καβαλα παρκαρισμενοι στο πεζοδρομιο... Κανα 4 αμαξια.
    1η φορα κανω κατι τετοιο και ειμαι 11 χρονια στο Σωμα.

    Μπορει και να φταει το βιντεο του ποστ.
    Μπορει και η φωτογραφια που ανεβασε ενας πατερας προχθες με τον αναπηρο γιο του να μην μπορει να κατεβει πεζοδρομιο γιατι ο Ελληναρας εχει ΑΟΥΝΤΑΡΑ και δεν κανει να παρκαρει σαν κοινος θνητος.

    Καλη χρονια
    Καλα μυαλα.


    καλη χρονια .μαλλον θα πρεπει να το κανεις τακτικοτερα γιατι και εσεις κανετε παμπολες φορες στραβα ματια σε πραγματα που γινονται μπροστα σας,η διας μου ειπε ότι δεν είναι δουλεια της σε αμξι μου ανεβαινε μονοδρομο αναποδα ,στην λαγουμιτζή στο φαναρι μπροστα από περιπολικο το σμαρτ παει καθετα στο πλαινο φαναρι περναει καθετα τον δρομο με κοκκινο και τα παιδια πινανε το καφε τους,στο συνταγμα εξω από την μ.βρετανια τα παιδια τρώγανε το σαντουιτσ στο περιπολικο,καλα κανανε χρειαζεται διαλειμα,ένα αυτοκινητο εχει περασει από το ζαππειο όλα τα κοκινα ,μιλωντας στο κινητο ,όταν το λεω η απαντηση είναι μην μας ζοριζεις θα σε παμε μεσα ,λεως και ειμαστε παιδακια,αν φοραγα κουστουμι και γραβατα μαλλον θα με ανυμετοπιζαν διαφορετικα,βλέπεις τα μοτοσυκλετιστικα ρουχα είναι λιγο συνδιασμενα με αλητεια.
    Δεν ταξιδεύω για να πάω κάπου αλλά για να πάω.
    Ταξιδεύω για χάρη του ταξιδιού. Το ζήτημα είναι να μετακινείσαι.

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2007, 11:22
  2. Με αφορμή το Top Gear...
    από villy στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 20/12/2006, 11:34
  3. Με αφορμή το ατύχημα...
    από The Martian στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2005, 12:29
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2005, 14:19
  5. με αφορμή το z750...
    από frapes στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2004, 18:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF