Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ποια μηχανη-αρχαριος

  1. #1
    dida

    ποια μηχανη-αρχαριος

    hi!ειμαι 22 φοιτητης στου ζωγραφου κ μενω πετρουπολη.δεν δουλευω αρα δεν υπαρχουν πολλα φραγκα για συντηρηση.δεν εχω διπλωμα αλλα θα βγαλω σεπτεμβρη.2 συμβουλες θελω.εχω 2 χιλιαρικα κ πρεπει να βγαλω διπλωμα κ να παρω μηχανη η παπι με αυτα τα φραγκα που να μπορει να με πηγαινοφερνει σχολη καθε μερα 24 χμ περα δωθε.εχω αμαξι κ δεν πιστευω να βασισω τη μετακινηση μου στη μηχανη.απλα για σχολη.μου ειπαν για χοντα αχ1?τι γνωμη εχετε?τι προτεινετε?επισης,ποιο διπλωμα να βγαλω?50 απο τροχαια,125 η ανεξαρτητου?ευχαριστω

  2. #2
    Πλέον το 125 έχει γίνει 250. Αλλά θα σου πρότεινα να βγάλεις ανεξαρτήτου γιατί... πού ξέρεις... μπορεί κάποια στιγμή να θέλεις πολύ να βασιστείς στη μοτοσικλέτα
    Από'κει και πέρα διαλέγεις ότι σου αρέσει και σε βολεύει. Ένα scooter θα ήταν αρκετά βολικό, χωρίς να αποκλείεται το κλασσικό παπί φυσικά που για τις καθημερινές μετακινήσεις στη πόλη είναι μανούλα!
    Ίσως να σου αρέσει και ένα endurάκι, δε ξέρω.
    Πέρα από το να σου αρέσει, κοίτα να είναι και οικονομικό σε καύσιμα και service....


    Ό, τι και αν διαλέξεις να καβαλήσεις, μη ξεχάσεις το ΚΡΑΝΟΣ!

    Cheers!





    Ααααα... και βρες και μια δουλειά!!
    SARCASM / because beating the shit out of people is illegal

  3. #3
    Ως πρώην κάτοχος ΑΧ-1, μπορώ να σου πω πως αν πετύχεις κάποιο σε σχετικά καλή κατάσταση, δεν θα χεις προβλήματα.

    Παπί και σκούτερ δεν θα προτιμούσα προσωπικά για πολλούς λόγους (σταθερότητα, φρένα κτλ).
    Από κει και μετά, ανάλογα με το στυλ που σε ενδιαφέρει, υπάρχουν πολλά να διαλέξεις..

  4. #4
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ανεξαρτιτων να βγαλεις

    ξερεις να οδηγεις?

    ax 1

    dominator

    serrow

    xt

    d-tracker

    kriss star

    gillera

    οτι μου ηρθε στο μυαλο
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  5. #5
    καλορίζικη :rotflmao: :rotflmao:




  6. #6
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

    παρε παπι καινουριο, Το καλυτερο, του κουτιου κατω απο 2000 κανει

    παρε κρανος και jacket Με τα ρεστα

    τα λεφτα που χαλανε οι αλλοι να "μαζευουν" χαρχαλα μεταχειρα + τις βενζινες εσυ θα τις τρως στα μπαρακια σε μπυρες

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi

    τα λεφτα που χαλανε οι αλλοι να "μαζευουν" χαρχαλα μεταχειρα + τις βενζινες εσυ θα τις τρως στα μπαρακια σε μπυρες

    τι ισοπεδωτικός Θέε μου!


    αν θελεις μόνο μετακινηση στην πολη, και μόνο για να κανεις τη δουλιτσα σου ηρεμα και ωραία, παρε όντως ένα παπακι!

  8. #8
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ωχ ναι ξεχασα το κατανασαν

    φιλε παρε παπι εκτος αν θες να πατας τον gcrook ... σε αυτη τη περιπτωση παρε το μηχανακι του katana :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ωχ ναι ξεχασα το κατανασαν

    φιλε παρε παπι εκτος αν θες να πατας τον gcrook ... σε αυτη τη περιπτωση παρε το μηχανακι του katana :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Nice....
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  10. #10
    dida
    ευχαριστω πολυ παιδια!κ εγω προς παπι κλινω αλλα ψαχνομαι ακομα τι ακριβως.γιατι με τα 2000 που εχω τωρα,αν καταληξω σε 50αρι παω για καινουριο γιατι δεν θα βγαλω κανονικο διπλωμα αλλα της τροχαιας γυρω στα 50 ευρω.οποτε περιμενετε νεα κρουση απο τον ασχετο σε λιγες μερες

  11. #11
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ

    παρε παπι καινουριο, Το καλυτερο, του κουτιου κατω απο 2000 κανει

    παρε κρανος και jacket Με τα ρεστα

    τα λεφτα που χαλανε οι αλλοι να "μαζευουν" χαρχαλα μεταχειρα + τις βενζινες εσυ θα τις τρως στα μπαρακια σε μπυρες

    πολύ σωστός ο Γιώργος!!! να ρε που συμφωνούμε σε κάτι. Αρκεί το παπί να μην έιναι Kawasaki!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Δίπλωμα προτείνω απεριορίστων πολύ απλά για να μη ξαναμπλέκεις με το υπουργείο και αν κάτσει καμιά καλή (να αγοράσεις μεγάλη ή να σου δώσουν μια για βολτούλα) να είσαι άνετος με το διπλωματάκι σου...
    4/11/2006 Ο καλύτερα βελτιωμένος κουλάντζας!!!
    The MRT will be back soon!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Ποια μηχανή να πάρω???
    από jimbou στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 25/08/2008, 13:33
  2. Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 28/08/2006, 08:16
  3. Ποια μηχανή είναι αυτή;
    από Λεωνίδας στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 21/07/2006, 01:02
  4. Αυτο σε ποια μηχανη ανηκει?
    από kalant στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2006, 22:53
  5. Ποια μηχανη θα περνατε τωρα????
    από ΓκαζοφωνιΞ στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 107
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2006, 09:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF