Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 107

Θέμα: για τον βλακα με το monster...

  1. #1

    για τον βλακα με το monster...

    ευχομαι ρε μπαγασα να εισαι εδω μελος...ειλικρινα το ευχομαι...

    ανεβαινω που λετε με το παπι (fmx), ψες το βραδακι κατα πατησια μερια να παω στο μαγαζι του αδερφου του κιμωνα...ηταν γυρω στις 8.30...

    ειμαι το λοιπον εθνικη, 3-4 χιλιομετρα πριν την εξοδο για αχαρνων οπου και θα εβγαινα και παω χαλαρα μεταξυ αριστερης και μεσαιας, με καμια 140αρα, αναμεσα στις δυο σειρες αυτοκινητων,τα οποια πηγαιναν χοντρικα με καμια κατοσταρου...

    σε καποια φαση,ανοιγει λιγο ο δρομος αριστερα κι ερχεται ενα Monster με καμια 180αρα, του οποιου ο βλακας κατοχος θεωρησε πρεπον οτι επρεπε να περασει ξυστα απο διπλα μου κι στα καπακια να κλεισει γκαζι μπροστα στα μουτρα μου για να περασει αναμεσα απο τα τουτου...ενω ειχε χωρο ο βλακας απο αριστερα να περασει ανετα κι αν μου αφηνε μισο δευτερολεπτο θα εκοβα ουτως η αλλως γιατι τον ειχα παει γραμμη...

    δεν τρομαξα διοτι εχω συνηθισει καταστασεις "εναγκαλισμων" ,κατα καιρους,με καποιους που θεωρησαν εαυτους σβελτους και μαγκες...καποιος αλλος μπορει ομως να τρομαζε και να γινοταν μαλλια κουβαρια με τα τουτου...anyway...παμ παρακατω...

    περναει λοιπον,βγαζει και γονατο για την επερχομενη στροφη και παει μαλλια...

    ανοιγω κι εγω απο πισω οσο παει εκει το παπι (160-170) και περιμενω...λεω του πουστη...καποια στιγμη ρε κερατα θα πατησεις φρενο λογω των αυτοκινητων...δεν μπορει...κι εκανε το λαθος και πατησε...

    στην ουρα του λοιπον ο παποβιος (moi) και του σκαω ξερογκαζα με 160...

    δυστυχως γι αυτον η ικανοτητα-μαγκια του περιοριζοταν μονο στο να περασει ξυστα απο μενα και ουχι σε οδηγικη δεινοτητα...εκατσα λοιπον πισω απο το κουλαδι καμια 10αρια δευτερα κι εν συνεχεια βρηκα χωρο απο δεξια και περασα...πηρα καλα την επομενη αριστερη και του βγηκα διπλα...αυτος ανοιγοταν μια κι ερχοταν απο αριστερα κι εγω κλεινομουν μια κι ερχομουν απο δεξια...σκεφτηκα προς στιγμην να τον ακουμπησω λιγο με τον ωμο ,αλλα δεν τον ειδα και για πολυ γατο οποτε μαλλον θα τσακιζομασταν και οι δυο...οποτε απλως πηρα διπλα του την μιση στροφη και στο τελειωμα ξανα ανοιχτηκα δεξια και του βγηκα μπροστα...αραιη η κινηση σε εκεινο το σημειο παρεμπιπτοντως...

    εκατσα για καμια 100αρια μετρα εκει για να με απολαυσει,αλλα δυστυχως επρεπε να βγω στην εξοδο αχαρνων...

    εισαι τυχερος ρε ξεκουλαδε που δεν πηγαινα πιο κατω...θα σε πηγαινα μια ταξι,μια μπροστα σου,μεχρι να παθεις εγκεφαλικο... και μολις μπορουσα θα σε σταματουσα και θα σου εσπαγα και το κεφαλι...

    την επομενη φορα που θα αποφασισεις να το παιξεις μαγκας, με το ρημαδι σου, σε παπι, φροντισε να εχεις μαθει να οδηγας...

    δεν μπορω να σας καταλαβω ρε παπαρες...πατε ταπα...καλα κανετε...ξυστα γιατι περνατε?οτι τι?
    θελετε συνειδητα να τρομαξετε τον προπορευομενο?παιζει και να σκοτωθει ξερετε και να παρει στον λαιμο του και καναν ασχετο...

    για την ωρα λοιπον και μεχρι να ερθει η στιγμη που καποιος θα σου κανει δωρο χερια ,στην υγεια σου...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	th_lipton_iced_tea.jpg 
Προβολές:	1812 
Μέγεθος:	5,1 KB 
ID:	177136
    frankly my dear, i dont give a damn...

  2. #2
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    απο όλα αυτά συγκράτησα αυτό εδώ...

    παπί με 160-170;;;;!!!!

    :rotflmao: :rotflmao:

    Πόσο πειραγμένο είναι;

    Τώρα για τους μ#$@#!$#@ .. υπάρχουν παντού και είναι ανίκητοι!

    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  3. #3
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954

    Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    ...οτι τι...?

    ίσε τεά, ρε...


    :rotflmao:


  4. #4
    Kανοοοονι!!! Το avatar του/της nickmonstro
    Εγγραφή
    01/04/2006
    Μηνύματα
    645
    Ευτυχως δεν ημουν εγω παντως...

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  5. #5

    Re: Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    ίσε τεά, ρε...


    :rotflmao:

    εννοεις οτι ειμαι θεα?:rotflmao: :rotflmao:

    drag queen θα με κανει τουτος...

    μαγε, παπι=fmx 650...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  6. #6
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.886
    Το κανω καθε μερα με πραγματικo παπι (modenas) , απο fmx μεχρι gs, σε κινηση λεμε.

    Γεμισε ο δρομος κουλαδια ρπσμ.

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    μαγε, παπι=fmx 650...
    Θά'χω να το λέω ότι κερνάει τα monster! :rotflmao: :rotflmao:

  8. #8
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431

    Re: Re: Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister

    μαγε, παπι=fmx 650...
    Γαμώτο.. κι έλεγα να "βελτιώσω" λίγο το kaze R
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  9. #9
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954

    Re: Re: Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    εννοεις οτι ειμαι θεα?:rotflmao: :rotflmao:

    drag queen θα με κανει τουτος...
    όχι ρε...

    ice tea = ίσε τεά

    έτσι λένε το τσάι οι γιούφτοι... :rotflmao:

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Το κανω καθε μερα με πραγματικo παπι (modenas) , απο fmx μεχρι gs, σε κινηση λεμε.

    Γεμισε ο δρομος κουλαδια ρπσμ.
    Το γκάνω γκάθε μέρα σε μπαπιά με πραγκματική μοτοσυκλέτα (ΧΧ)

    ουγκ

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  11. #11

    Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


    σε καποια φαση,ανοιγει λιγο ο δρομος αριστερα κι ερχεται ενα Monster με καμια 180αρα, του οποιου ο βλακας κατοχος θεωρησε πρεπον οτι επρεπε να περασει ξυστα απο διπλα μου

    Aυτό μοιάζει ... σαν συνέχεια με το thread με τα παιδιά που τσακίστηκαν στη βουλιαγμένης...

    Και λέω εγώ ο κακεντρεχής... μα καλά δεν τον είδες στο καθρέπτη να κάνεις ακρη ?


    Τελικά η μαλκία ξεχειλίζει ειτε με μηχανάκι ειτε με αμάξι ..... αυτός που ειναι να κάνει τη μαλκια θα τη κάνει... δε θα σεβαστεί τπτ...


    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  12. #12
    αράζω άρα ζω Το avatar του/της LOUKILOUK
    Εγγραφή
    10/01/2009
    Μηνύματα
    1.690

    Re: Re: Re: για τον βλακα με το monster...

    μαγε, παπι=fmx 650... [/B][/QUOTE]


    Τωρα δηλαδη μας το εξηγησες πειστικα...?
    FMX 160-170 παιρνει και στροφες?
    Σιγουρα δεν ειναι στοκ και σιγουρα ο "αλλος" ηταν κουλαδι και κοτα μαζι... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


    Αλλα για να πουμε και κατι σοβαρο...πολλες φορες εχουμε, ισως ολοι, να θυμομαστε να τσαγιαζουμε "ανωτερα"- "γρηγοροτερα" μηχανακια απο αυτο που οδηγαμε, αλλα μηπως αυτο δεν σημαινει τιποτα? Μηπως δεν εχουν ολοι την ιδια διαθεση για "κοντρα"στον δρομο με αυτη που εμεις νομιζουμε ενοιοτε? Μηπως απλα εμεις θελουμε να νομιζουμε οτι και ο "αλλος" συμμετεχει σε αυτο το ατυπο "στησιμο' που εμεις βαλαμε στο μυαλο μας και τελικα βγηκαμε και πανηγυρικα νικητες?
    Τελος μηπως ξεχναμε ευκολα ποσες φορες μας "τσαγιασανε" "μικροτεροι" αλλα εμεις θεωρουσαμε οτι βγηκαμε για χαλαρο βολταρισμα και ασε τον καγκουρακο να πηγαινει με τη ταυτοτητα στα δοντια...?
    Αυτια τα ολιγα χαλαρα και φιλικα

    υ.γ. ακου το FMX παπι... αν ειχα παπι τωρα θα σου ειχα κανει μυνηση για εξιβριση...:rotflmao:
    μη ζητας μονο χρονια απο τη ζωη,δωσε ζωη στα χρονια

  13. #13
    It seems to me that Το avatar του/της OldMan
    Moderator
    Εγγραφή
    24/11/2004
    Μηνύματα
    17.657
    Ορκωτέ, εάν αντελήφθην καλώς, πήγαινες ΑΝΑΜΕΣΑ σε δύο λωρίδες ...???
    Όμορφα παιδιά, η περιπέτεια πέθανε...

  14. #14

    Re: Re: Re: Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Tpap
    όχι ρε...

    ice tea = ίσε τεά

    έτσι λένε το τσάι οι γιούφτοι... :rotflmao:
    θα σας πιασω με σειρα...

    το καταλαβα ρε...απλως το παραφρασα λιγουλι...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  15. #15

    Re: Re: για τον βλακα με το monster...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
    Aυτό μοιάζει ... σαν συνέχεια με το thread με τα παιδιά που τσακίστηκαν στη βουλιαγμένης...

    Και λέω εγώ ο κακεντρεχής... μα καλά δεν τον είδες στο καθρέπτη να κάνεις ακρη ?


    Τελικά η μαλκία ξεχειλίζει ειτε με μηχανάκι ειτε με αμάξι ..... αυτός που ειναι να κάνει τη μαλκια θα τη κάνει... δε θα σεβαστεί τπτ...

    ντεν εκω καθρεφτες καρντια μο...

    τον ακουσα ομως να ερχεται και θεωρησα, βλακωδως, οτι θα περνουσε απο αριστερα οπως ητο και το λογικο...επισης ,σε αυτες τις περιπτωσεις δεν αλλαζω τα δεδομενα μεχρι να δω τι θα αποφασισει να κανει ο αλλος...θα περασει νορμαλ η θα εχει σημαδεψει απο πριν? οποτε μεχρι να αντιδρασει περιμενω...
    frankly my dear, i dont give a damn...

Σελίδα 1 από 8 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. για τον φιλαρακο με την busa
    από b_bong12 στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 17/07/2006, 18:16
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2005, 23:33
  3. Τι να πω για τον τύπο με το CBR το πρωί;
    από NLS στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 33
    Τελευταίο μήνυμα: 28/03/2004, 04:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF