Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 83

Θέμα: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ 2011

  1. #1

    ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ 2011

    periergo me akougetai alla mallon 8a ginei ston Lagada 8essalonikhs kai sygkektrimena sta loutra lagada. yparxei kapoios na to epibebaiwsei episima?

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thalasinos
    Εγγραφή
    20/08/2008
    Μηνύματα
    417
    Eδω η Ανακοινωση!!!!!!

    http://www.motorsite.gr/article_det....e=PANELLINIA11

  3. #3
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661
    και στο site της ομε αυτο γραφει,

    εγω παντως ειμαι διπλα αλλα δε ψηνομαι και πολυ να παω
    Dt 50, super cub 90, crypton 115, yz 125, shiver 750, hornet 600, wrf 426, sv 650, nx 650

  4. #4
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    συγνώμη αλλά μιας και δεν έχω πάει σε πανελλήνια ποτέ....τέτοιες μαλ@κιες κάνουν?
    κλικ
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.988
    σε ολο το βιντεο μονο ενας φοραγε κρανος πανω σε μια africa και αυτος σπαστο...

    εγω γιατι το βλεπω οτι ειναι σαν να μαζευονται ολα τα βλαχακια απο καθε κατσικοχωρο της Ελλαδας και να κανουν επιδειξη του τουμπανου που μολις πηραν χωρις να εχουν ιδεα απο πιστα και ασφαλη οδηγηση??:wacko:

  6. #6
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    ψιτ λίγα για τους βλάχους 'νταξ?













    δεν ξέρω πάντως από τα βιντεάκια μου φαίνεται πως θα κλαίνε αρκετούς κάθε χρόνο..
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
    σε ολο το βιντεο μονο ενας φοραγε κρανος πανω σε μια africa και αυτος σπαστο...

    εγω γιατι το βλεπω οτι ειναι σαν να μαζευονται ολα τα βλαχακια απο καθε κατσικοχωρο της Ελλαδας και να κανουν επιδειξη του τουμπανου που μολις πηραν χωρις να εχουν ιδεα απο πιστα και ασφαλη οδηγηση??:wacko:
    .....ακριβώς έτσι !!!

    Ξεφτύλα που την ονομάζουν και πανελλήνια μοτοσυκλετιστών.

    Κατάντια ....

  8. #8
    γιατι ρε παιδια τι νομιζετε πως ειναι το μεγαλυτερο ποσοστο στην Ελλαδα ??

    αρα μια χαρα αντικατοπτρίζει την ελληνική πραγματικότητα...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #9
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SoulGR
    συγνώμη αλλά μιας και δεν έχω πάει σε πανελλήνια ποτέ....τέτοιες μαλ@κιες κάνουν?
    κλικ
    και που καταληγουν οι μαλακιες; http://www.youtube.com/watch?v=50A6M...el_video_title

    εχει χασει το ποδι του μετα απο ατυχημα στην ΠΠ δε φαινεται καλα στο βιντεο τον ξερω πρωσοπικα
    Dt 50, super cub 90, crypton 115, yz 125, shiver 750, hornet 600, wrf 426, sv 650, nx 650

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis113
    και που καταληγουν οι μαλακιες; http://www.youtube.com/watch?v=50A6M...el_video_title

    εχει χασει το ποδι του μετα απο ατυχημα στην ΠΠ δε φαινεται καλα στο βιντεο τον ξερω πρωσοπικα
    Και κάθονται όλοι και κοιτάνε λες και βλέπουν σινεμά και τραβάνε βίντεο.

    Άμα λέω εγώ κατάντια ....αλλά κατάντια όμως σε όλες τις διαστάσεις της .

  11. #11
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    Αρχικά δημιουργήθηκε από McTalas
    γιατι ρε παιδια τι νομιζετε πως ειναι το μεγαλυτερο ποσοστο στην Ελλαδα ??

    αρα μια χαρα αντικατοπτρίζει την ελληνική πραγματικότητα...
    δεν αντιλέγω...απλώς μου κάνει εντύπωση πως κάποιος αναλαμβάνει την διοργάνωση μιας τέτοιας συγκέντρωσης...
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  12. #12
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661
    να κανονισουμε τοτε εκεινες τις μερες μια βολτα οι υπολοιποι καπου αλλου
    Dt 50, super cub 90, crypton 115, yz 125, shiver 750, hornet 600, wrf 426, sv 650, nx 650

  13. #13
    τελικα θα γινει στην Σκιαθο η μοτοσυγκεντρωση!

    Η συνάντηση των μοτοσυκλετιστών που διοργανώνει κάθε χρόνο η ΜΟΤΟΕ (ΜΟΤοσυκλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδος) θα γίνει και αυτή τη φορά την καθιερωμένη εβδομάδα που προηγείται της γιορτής του Αγίου Πνεύματος.
    Όπως μάλλον ήδη γνωρίζετε, η συγκεκριμένη γιορτή είναι κινητή και όπως αναφέρει το φετινό ημερολόγιο, αυτή τη φορά θα εορτασθεί στις 13 Ιουνίου (Δευτέρα). Αυτό σημαίνει ότι η 30η «Πανελλήνια» θα ανοίξει επίσημα τις πύλες της, την Τετάρτη 8 Ιουνίου.


    Αν και αρχικά είχε συζητηθεί η πρόταση για διοργάνωση της Πανελλήνιας Συγκέντρωσης Μοτοσυκλετιστών στον Λαγκαδά, η πολύ σοβαρή πρόταση του Μ.Ο.Λ.Λ. και του Δήμου Λαγκαδά τελικά απορρίφτηκε για αυτή τη χρονιά.

    Τόπος συνάντησης μας για φέτος το όμορφο νησί της Σκιάθου.

    ΝΕΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

    Για πρώτη φορά η γενική είσοδος για όλες τις ημέρες της συγκέντρωσης με το δικαίωμα διαμονής, δεν θα έχει κόστος ανά μοτοσυκλέτα, αλλά κόστος ανά άτομο. Το κόστος ανά άτομο θα είναι 30€ με κάρτα μέλους ΜΟΤΟΕ ενώ όσοι δέν έχουν κάρτα θα πληρώνουν ακριβώς το διπλό αντίτιμο, δηλαδή 60€/άτομο. Προλαβαίνετε λοιπόν όσοι δεν έχετε κάρτα ομοσπονδίας να κανετε εγγραφή στην λέσχη της περιοχής σας, ή να πληρώσετε την συνδρομή σας που εκκρεμεί για να κερδίσετε την έκπτωση που δικαιούνται οι κάτοχοι κάρτας ΜΟΤΟΕ.





    ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΜΟΤΟΕ

    30η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ
    30 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ

    Η Πανελλήνια Συγκέντρωση Μοτοσυκλετιστών δημιουργήθηκε πριν από 30 χρόνια από τη ΛΕΜΟΤ και συνεχίζεται να διοργανώνεται από την ΜΟΤΟΕ. Είναι ο πολυπληθέστερος και μακροβιότερος συλλογικός θεσμός των μοτοσυκλετιστών με σκοπό τη σύσφιξη των σχέσεων των μοτοσυκλετιστών, τη γνωριμία και την ανταλλαγή απόψεων, την προώθηση του υγιούς μοτοσυκλετισμού την ανάπτυξη της κοινωνίας των μοτοσυκλετιστών που φιλοξενούσαν την και του συνδικαλισμού.

    Τα τελευταία χρόνια μια μερίδα μοτοσυκλετιστών είχε διαφορετική άποψη και αντίληψη για το σκοπό της Π.Σ.Μ., δημιουργώντας προβλήματα στους οργανωτές και αρνητικές αντιδράσεις από τις τοπικές κοινωνίες που φιλοξενούσαν την εκδήλωση καθώς και δυσμενή σχόλια για όλους ανεξαιρέτως τους μοτοσυκλετιστές.

    ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ

    Θέλοντας η Π.Σ.Μ. να συνεχίσει να υπάρχει για τους σκοπούς και τους λόγους που δημιουργήθηκε, ενημερώνουμε τους μοτοσικλετιστές που θα θελήσουν να συμμετέχουν στην 30η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ότι θα ισχύσουν τα εξής:

    1.-Στο χώρο της εκδήλωσης επιτρέπεται η είσοδος μόνο με μοτοσυκλέτα.

    Δεν επιτρέπεται η είσοδος με αυτοκίνητο.

    2.-Οι συμμετέχοντες στην εκδήλωση οφείλουν να τηρούν εντός και εκτός του κατασκηνωτικού Χώρου τον Κ.Ο.Κ.

    3.-Στην είσοδο ταυτοποιούνται τα στοιχεία των εισερχομένων και των μοτοσυκλετών τους από τα επίσημα έγγραφα που διαθέτουν.

    4.-Είναι υποχρεωτική η τήρηση των κανονισμών που ο οργανωτής ορίζει και κοινοποιεί στους Συμμετέχοντες.

    5.-Απαγορεύεται η χρήση ηχοσυστημάτων στον κατασκηνωτικό χώρο.

    6.-Με το απογραφικό δελτίο ο μοτοσυκλετιστής υπογράφει ότι αποδέχεται τους κανονισμούς της Εκδήλωσης.

    Η μη τήρηση των κανονισμών λειτουργίας συνεπάγεται αυτόματη αποβολή του παραβάτη από την εκδήλωση.

    Η 30η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ θα πραγματοποιηθεί στην ΣΚΙΑΘΟ από την 09 έως 13 Ιουνίου 2011.

    http://www.motorsite.gr/article_det....e=PANELLINIA11

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gcrook
    Εγγραφή
    22/03/2003
    Μηνύματα
    6.231
    Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal

    εγω γιατι το βλεπω οτι ειναι σαν να μαζευονται ολα τα βλαχακια απο καθε κατσικοχωρο της Ελλαδας και να κανουν επιδειξη του τουμπανου που μολις πηραν χωρις να εχουν ιδεα απο πιστα και ασφαλη οδηγηση??:wacko:

    Αυτο ειναι ανω ποταμων!

    Δηλαδη θες να πεις οτι στην πανελληνια δεν διοργανωνονται event οπως "Εργαστηριο μοτοσυκλετας" , Διαγωνισμος καλλλιτεχνικης φωτογραφιας με θεμα "Μοτοσυκλετα και Φως" καλλιστεια στολης αναβατη, γλυπτικη σε παγο, βιντεοαρτ, και εκθεση μοντερνας τεχνης με μοντελα φτιαγμενα απο πεταμενα τακακια και φιλτρα λαδιου;

    Και νομιζα οτι η Πανελληνια ηταν κατι σαν την Bienalle της μοτοσυκλετας.
    Τι αγροικοι Θεε μου...
    -Have you any famous last words?
    -..Not Yet!
    -"Not yet"!? Is that famous?

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από gcrook

    Αυτο ειναι ανω ποταμων!

    Δηλαδη θες να πεις οτι στην πανελληνια δεν διοργανωνονται event οπως "Εργαστηριο μοτοσυκλετας" , Διαγωνισμος καλλλιτεχνικης φωτογραφιας με θεμα "Μοτοσυκλετα και Φως" καλλιστεια στολης αναβατη, γλυπτικη σε παγο, βιντεοαρτ, και εκθεση μοντερνας τεχνης με μοντελα φτιαγμενα απο πεταμενα τακακια και φιλτρα λαδιου;

    Και νομιζα οτι η Πανελληνια ηταν κατι σαν την Bienalle της μοτοσυκλετας.
    Τι αγροικοι Θεε μου...
    AXAXX
    AXAX
    AXAXAXAXAX

    esena re bon viver tis a8hnas 8a se doume ka8olou???
    ante anebeite volo!

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. 30η Πανελληνια Συγκεντρωση Μοτοσυκλετιστων
    από tzeronymo στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 17/05/2011, 16:11
  2. Απαντήσεις: 178
    Τελευταίο μήνυμα: 25/06/2009, 18:25
  3. 28η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΩΝ
    από tzeronymo στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/05/2009, 00:59
  4. Απαντήσεις: 43
    Τελευταίο μήνυμα: 03/12/2006, 13:04
  5. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2004, 14:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF