Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

  1. #1

    Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Καλησπέρα σε όλους!

    Ενδιαφέρομαι να πάρω το tour-X3 απο το ιντερνετ βέβαια απλά θα ήθελα να βεβαιωθώ για το νούμερο πρώτα.Ξέρετε ποιος φέρνει τα Arai στην Πάτρα εκτός απο την αντιπροσωπία της Suzuki στην αμερικής??

  2. #2
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    Μοτοδρόμιο (Κώστας Περδικομμάτης) Μουρούζη & Καρόλου (2610450191)
    Yamaha Ζαπάντης (Ελ. Στρατιώτου, πλησίων σταδίου Παναχαϊκής)
    Suzuki Ανδριόπουλος (Αμερικής, πλησίων ΑΒ Βασιλόπουλου)



    φυσικα δεν κανω διαφημιση και δεν ειμαι και 100% σιγουρος και για τα 3...δεν χανεις τπτ να κοιταξεις....

    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  3. #3

    Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lef99
    Καλησπέρα σε όλους!

    Ενδιαφέρομαι να πάρω το tour-X3 απο το ιντερνετ βέβαια απλά θα ήθελα να βεβαιωθώ για το νούμερο πρώτα.Ξέρετε ποιος φέρνει τα Arai στην Πάτρα εκτός απο την αντιπροσωπία της Suzuki στην αμερικής??
    Γιατί εκτός από την αντιπροσωπεία της Suzuki στην Αμερικής μανούλα μου;
    More Techno..More Dijital!!
    This way please...www.di.fm


  4. #4
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    μαλλον για τον μανουλα μου.
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Και ο Γιαννης με το motoraid πρεπει να εχει Arai και ειναι και γαμω τα παλικαρια...
    Για περνα απο εκει και ριξε μια ματια να δεις και τιμες... Η εδω: www.motoraid.gr




  6. #6
    Αθόρυβο μέλος Το avatar του/της ledz
    Εγγραφή
    13/08/2005
    Μηνύματα
    335
    Για να μην ανοιγω αλλο θεμα, ξερουμε και για Shoei, Suomy, AGV?

    Shoei ξερω το διτροχο στην Κορινθου αλλα καθε φορα που τον ρωταω αν θα φερει να δοκιμασω μου λεει "απο βδομαδα" (καθε βδομαδα)

    τα υπολοιπα δε τα'χει παρει το ματι μου. για διαφωτιστε οσοι γνωριζετε..... :smilea:
    Silence in the studio!

  7. #7
    AGV θα βρείς στον Ιωάννου στην Πλ.Όλγας, στον Παπανικολάου (Kawasaki) και στο Motoraid. Shoei στο Motoraid, στο Δίτροχο και στα δύο μαγαζιά (Κορίνθου και Ακρωτηρίου) που απ' οτι κατάλαβα μπορεί να σου φέρει ότι έχει κι ο Τζορτζόπουλος και μπορείς να βρεις και στο Θέρμο με τα ελαστικά στη Νέα Εθνική στο τελευταίο φανάρι, απέναντι από την Toyota.

  8. #8
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809

    Re: Re: Re: Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lef99
    Φίλε μ οι διαφορα ειναι 280?...οπότε δεν νομίζω ότι είμαι εγώ ανέντιμος αλλά η αντιπρωσοπία που θέλει να μου πιασει τον....
    το viper gt ψαχνεις?

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alpo
    AGV θα βρείς στον Ιωάννου στην Πλ.Όλγας, στον Παπανικολάου (Kawasaki) και στο Motoraid. Shoei στο Motoraid, στο Δίτροχο και στα δύο μαγαζιά (Κορίνθου και Ακρωτηρίου) που απ' οτι κατάλαβα μπορεί να σου φέρει ότι έχει κι ο Τζορτζόπουλος και μπορείς να βρεις και στο Θέρμο με τα ελαστικά στη Νέα Εθνική στο τελευταίο φανάρι, απέναντι από την Toyota.
    +640...

  10. #10

    Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Respect
    Γιατί εκτός από την αντιπροσωπεία της Suzuki στην Αμερικής μανούλα μου;
    γιατί έχει μόνο το large και δεν παίζει να φέρει κάποιο άλλο νούμερο απλά και μόνο για να το δοκιμάσω..

    παιδια η αγορά θα γίνει απο σιτε της αγγλίας γιατί το έχουν τσάμπα σε σχέση με εδώ απλά να είμαστε σιγουρι για το νουμεράκι

    Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις σας!!

  11. #11
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789

    Re: Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lef99
    γιατί έχει μόνο το large και δεν παίζει να φέρει κάποιο άλλο νούμερο απλά και μόνο για να το δοκιμάσω..

    παιδια η αγορά θα γίνει απο σιτε της αγγλίας γιατί το έχουν τσάμπα σε σχέση με εδώ απλά να είμαστε σιγουρι για το νουμεράκι

    Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις σας!!
    Για πες διαφορά τιμής? Είναι τραγικά ακριβότερο αν το πάρεις από την τοπική αγορά ή λαλακίες. Πάντως το θεωρώ εντελώς ανέντιμο να πας στο "φυσικό" μαγαζί με τα λειτουργικά του και τους υπαλλήλους του μόνο και μόνο για να κάνεις πρόβα το κράνος και μετά να το πάρεις από e-shop. Δεν έχω κατάστημα σχετικό με τη μοτο αλλά μου την δίνει τέτοια συμπεριφορά, (έλα μαλάκα άσε με να το δοκιμάσω , να το πιάσω, να το ζουλήξω και θα το πάρω από αλλού). Δεν λέω να μην το κάνεις αν η διαφορά είναι μεγάλη αλλά για 5-10 ? γιατί να μην στηρίξεις τον ντόπιο που μπορεί να πάτε και για έναν καφέ που λέει ο λόγος κάποια μέρα? Εγώ αγόρασα πρόσφατα το system 6 της BMW από e-shop, αλλά πέρασα από τον "Μανούλα μου" τον ρώτησα τιμή, μου είπε "κουκουρούκου" του είπα για site Γερμανικό 100 ? κάτω (υπολόγισα και τα έξοδα αποστολής), με ειρωνεύτηκε και μετά έκανα την αγορά.Το θεωρώ πιό τίμιο από μέρους μου.

    Φιλικά Βασίλης
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  12. #12

    Re: Re: Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Για πες διαφορά τιμής? Είναι τραγικά ακριβότερο αν το πάρεις από την τοπική αγορά ή λαλακίες. Πάντως το θεωρώ εντελώς ανέντιμο να πας στο "φυσικό" μαγαζί με τα λειτουργικά του και τους υπαλλήλους του μόνο και μόνο για να κάνεις πρόβα το κράνος και μετά να το πάρεις από e-shop. Δεν έχω κατάστημα σχετικό με τη μοτο αλλά μου την δίνει τέτοια συμπεριφορά, (έλα μαλάκα άσε με να το δοκιμάσω , να το πιάσω, να το ζουλήξω και θα το πάρω από αλλού). Δεν λέω να μην το κάνεις αν η διαφορά είναι μεγάλη αλλά για 5-10 ? γιατί να μην στηρίξεις τον ντόπιο που μπορεί να πάτε και για έναν καφέ που λέει ο λόγος κάποια μέρα? Εγώ αγόρασα πρόσφατα το system 6 της BMW από e-shop, αλλά πέρασα από τον "Μανούλα μου" τον ρώτησα τιμή, μου είπε "κουκουρούκου" του είπα για site Γερμανικό 100 ? κάτω (υπολόγισα και τα έξοδα αποστολής), με ειρωνεύτηκε και μετά έκανα την αγορά.Το θεωρώ πιό τίμιο από μέρους μου.

    Φιλικά Βασίλης
    Φίλε μ οι διαφορα ειναι 280?...οπότε δεν νομίζω ότι είμαι εγώ ανέντιμος αλλά η αντιπρωσοπία που θέλει να μου πιασει τον....

  13. #13

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    το viper gt ψαχνεις?
    όχι φίλε μ το TOUR-X3

  14. #14
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.789

    Re: Re: Re: Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lef99
    Φίλε μ οι διαφορα ειναι 280?...οπότε δεν νομίζω ότι είμαι εγώ ανέντιμος αλλά η αντιπρωσοπία που θέλει να μου πιασει τον....
    Από χτες προσπαθώ να ποστάρω αλλά......

    Τελικά η διαφορά είναι αξιολογότατη, αλλά το ζουμί των όσων σου γράφω είναι το εξής απλό: προτίμησε την τοπική αγορά (όπου αυτό είναι εφικτό - η διαφορά που γράφεις σε σπρώχνει με την μία σε e-shop), έτσι τα χρήματά σου θα γυρίσουν σε σένα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Και γενικότερα είμαι της άποψης να μπορώ να έχω προσωπική επαφή με τον άνθρωπο που μου πουλάει. Ξαναλέω στην δικιά σου περίπτωση η διαφορά είναι κραυγαλέα, όμως δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μια βόλτα από τα μαγαζιά που σου έγραψαν τα παιδιά πιο πάνω.

    Φιλικά πάντα
    Βασίλης
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  15. #15

    Re: Re: Re: Re: Re: Re: Arai ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ ΑΠΟ ΠΟΥ???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Από χτες προσπαθώ να ποστάρω αλλά......

    Τελικά η διαφορά είναι αξιολογότατη, αλλά το ζουμί των όσων σου γράφω είναι το εξής απλό: προτίμησε την τοπική αγορά (όπου αυτό είναι εφικτό - η διαφορά που γράφεις σε σπρώχνει με την μία σε e-shop), έτσι τα χρήματά σου θα γυρίσουν σε σένα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Και γενικότερα είμαι της άποψης να μπορώ να έχω προσωπική επαφή με τον άνθρωπο που μου πουλάει. Ξαναλέω στην δικιά σου περίπτωση η διαφορά είναι κραυγαλέα, όμως δεν χάνεις τίποτα να κάνεις μια βόλτα από τα μαγαζιά που σου έγραψαν τα παιδιά πιο πάνω.

    Φιλικά πάντα
    Βασίλης
    Καλημέρα φίλε μ!!και εγώ της ίδιας άποψης με σένα είμαι.προχθεσ πήρα κάτι μπότες από μαγαζί εδώ στην πάτρα και η διαφορά απο το ιντερνετ ηταν 35?.για τέτοιες διαφορέσ σχεδόν δεν το σκέφτομαι καν να πάω στο ιντερνετ γιατί ξέρεις ότι ν γίνει κατι με το προιόν που πήρες θα βγάλεις κάποια άκρη..απλά όταν οι διαφορές γίνονται τόσο κραυγαλέες πάμε σίγουρα για e-shop

Παρόμοια θέματα

  1. Που θα βρω μπουζί στην Πάτρα....?
    από alpo στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 30/06/2010, 03:53
  2. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2009, 20:30
  3. Ατύχημα στην Πάτρα έξω από το Αρσάκειο
    από vaska στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 05/09/2009, 09:57
  4. Arai RX-7 Corsair - Majestic size Small - Από που;
    από IPL στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2009, 06:58

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF