Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 87

Θέμα: Help! Provlima K7 1000

  1. #1

    Unhappy Help! Provlima K7 1000

    Paidia ti voitheia sas an xerei kaneis..Agorasa to K7 1000 apo paraeisagogea opote de me kaluptei o sfakianakis kai apo tin arxi otan pigaine i mixanei stis 6.500 me 7.500 strofes kanei mperdema san na pianei koftis.san na kovetai to revma tou kinitira.Opos kai etsi mou eipan oi duo mixanikoi pou tin piga mexri simera.alla de xeroun ti to prokalei, ti na doun mpike sto diagnostiko kai de parousiase tipota.kai tora appo deytera xana psaximo.kata ta alla i mixani einai ok egine provlepomeno strosimo kai apla thelo na to xaro kai rotao an exei tuxei se kapoion i kamia idea...

    Thanks Aderfia Mihanovioi..!!!

  2. #2
    έχεις p.m.

    You BETA believe...
    ________________________________
    You should be exhausted.....
    ________________________________
    Hit me, crush me....

  3. #3
    ti einai p.m.?

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jackal K7
    ti einai p.m.?
    Κοιτα πανω πανω στην σελιδα που λεει π.δ μελους...Κανε κλικ εκει και στην νεα σελιδα που θα εμφανιστει καπου δεξια λεει προσωπικα μηνυματα...
    Κανε κλικ και εκει και δες τι σου εγραψε ο dirtbird...

  5. #5
    eyxaristo T.R.E. den yparxei periptosi na afiso ti mixani aftiaxti me ti kamia.
    kai ston sfakianaki etsi kai kaneis agogi giati de se kaluptei egghish na deis pos tha se analavei.diladi an erxomoun diakopes apo germania kai ithela service i mou vgaze ena provlimataki tha mou lege de se kaluptoume giati emeis oi ellines eimaste magkes?mono stin Ellada ginontai ayta.na mou peis apo pou tha fame gia na zisoume..

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της T.R.E
    Εγγραφή
    03/02/2007
    Μηνύματα
    1.062
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jackal K7
    eyxaristo T.R.E. den yparxei periptosi na afiso ti mixani aftiaxti me ti kamia.
    kai ston sfakianaki etsi kai kaneis agogi giati de se kaluptei egghish na deis pos tha se analavei.diladi an erxomoun diakopes apo germania kai ithela service i mou vgaze ena provlimataki tha mou lege de se kaluptoume giati emeis oi ellines eimaste magkes?mono stin Ellada ginontai ayta.na mou peis apo pou tha fame gia na zisoume..

    Καανονικα πρεπει να σε καλυψει το μαγαζι που την πηρες...Ολα εχουν εγγυηση,ακομα και τα παραεισαγωγης,το οτι δεν σε καλυπτει ο Σφακιανακης δεν ειναι θεμα...

    Μην το αφησεις ετσι...

  7. #7
    πες να σου τσεκαρουν τον διακοπτη του σταντ αρχικα...εν συνεχεια αν ειναι ενταξει πες τους να τσεκαρουν τον ροτορα στα πηνια διοτι εχει ηδη γινει ανακληση απο την επισημη σουζουκι για ολα τα 1000 κ7...πραγμα που σημαινει οτι οπως και να χει θα σου τον αλλαξουν...

    δες αυτα και ενημερωσε...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  8. #8
    Ενας λογος που δε πηρα.. παραεισαγωγης...



    Μακαρι να στο κανουν με εγγυιηση φιλε..

    Αλλα δε ξερω εφοσον το πηρες απο εξω... δε νομιζω να μπορεις να κανεις τπτ τον σφακιανακη.

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    πες να σου τσεκαρουν τον διακοπτη του σταντ αρχικα...εν συνεχεια αν ειναι ενταξει πες τους να τσεκαρουν τον ροτορα στα πηνια διοτι εχει ηδη γινει ανακληση απο την επισημη σουζουκι για ολα τα 1000 κ7...πραγμα που σημαινει οτι οπως και να χει θα σου τον αλλαξουν...

    δες αυτα και ενημερωσε...
    Ανακληση ? δεν εχω ακουσι τπτ τετοιο.

    Εγω παντως 5.000 χλμ σχεδον δεν εχω κανενα προβλημα.

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
    Ανακληση ? δεν εχω ακουσι τπτ τετοιο.

    Εγω παντως 5.000 χλμ σχεδον δεν εχω κανενα προβλημα.

    ουτε και απο εδω προβλημα με 6,500 κμ

  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Meni0s
    ουτε και απο εδω προβλημα με 6,500 κμ


    Τί κάνεις ρε θηρίο Μάνθο;Το έχεις λυώσει το μηχανάκι.Άντε καλό xp-άρισμα...
    Fortis Fortuna Adiuvat

  12. #12
    the problematix Το avatar του/της JIMK7
    Εγγραφή
    10/04/2007
    Μηνύματα
    1.327
    Η ανάκληση που λέει η suzuki είναι να τσεκάρεις τη βίδα του βολάν
    και τίποτα άλλο τρίχες δηλαδή γιατί σε κάποια κ7 στο εξωτερικό βρεθήκαν με λασκαρισμένη βίδα .
    ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΑΝΤΑ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ Η ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ

    ΑΪΝΣΤΑΙΝ

  13. #13
    http://www.suzukicycles.com/Recalls/

    οπως βλεπεις,δεν φταει η βιδα...απο κει και περα αν εσυ το θεωρεις τριχες εμενα μου περισσευει...δικο σου ειναι το πρι πρι...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akis_1
    Εγγραφή
    13/07/2006
    Μηνύματα
    174
    Αρχικά δημιουργήθηκε από grigorisr1
    Ενας λογος που δε πηρα.. παραεισαγωγης...



    Μακαρι να στο κανουν με εγγυιηση φιλε..

    Αλλα δε ξερω εφοσον το πηρες απο εξω... δε νομιζω να μπορεις να κανεις τπτ τον σφακιανακη.
    Και σε ελληνικο Κ7 με 700χλμ εσπασε ο αντικραδασμικος και BYE BYE το μοτερ.Δηλαδι αν ηταν εισαγωγης τι δεν θα στο εφτιαχνε?Δεν το νομιζω.....Για θυμησου το ιδιο ελεγε και η yamaha αλλα μολις αρχισανε να χαλανε τα TPS στην αρχη δεν στο αλαζανε αν ηταν εισαγωγης αλλα μετα απο λιγο καιρο και στα εισαγωγης τσαμπα τα φτιχνανε.
    When the unnamed feeling
    It comes alive
    Then the unnamed feeling
    Takes me away

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από runneras125
    Τί κάνεις ρε θηρίο Μάνθο;Το έχεις λυώσει το μηχανάκι.Άντε καλό xp-άρισμα...
    /spam mode on
    Γεια σου ρε Ηρακλακο ! ! !


    Και φαντασου εχω κοψει τις πολλες βολτες τωρα το καλοκαιρι , μιας και εκτος απο τα συνηθισμενα"κρυαρια" (ακα εγχωριους γιδοβοσκους με τα 4χ4 ) παιζουν και οι απροβλεπτοι τουριστες στο νησι που μπορει να κανουν απο αναστροφη μεχρι οτι αλλο τρελο τους κατεβει στο μυαλο....


    Η καλυτερη ωρα για μια λαχταριστη βολτα ειναι 6-8 το πρωι που εισαι σχεδον μονος σου στο δρομο
    /spam mode off

Σελίδα 1 από 6 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βελτίωση GSXR K7 1000 από τον οίκο Harris
    από DrIoannis στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 24/11/2007, 17:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF