Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: Οδηγοί αυτοκινήτων-οδηγοί θανάτου

  1. #1

    Οδηγοί αυτοκινήτων-οδηγοί θανάτου

    Κύριοι κυρίες και γενικά όσοι διαβάζετε τούτο το φόρουμ, καλησπέρα. Είχα την ατυχία να έχω ατύχημα. Ένα κουτί βγήκε από βενζινάδικο αριστερά, τον απέφυγα απο τα δεξιά έπειτα έπεσε επάνω μου και χτύπησα. Το Χτάκι μου πάπαλα με μόλις 10.000 χιλιομετρα εγώ με κάτι τραύματα σε γόνατα που ακόμη και τώρα πονούν. Και φτάνουμε στην ώρα των καταθέσεων. Εγώ πήγαινα ευθεία λέει ο τύπος, αυτός(δηλαδή εγώ)έτρεχε σαν τρελός και έπεσε επάνω μου.(με χτύπησε με μπροστινή ρόδα δεξιά στο μαρσπιέ(εκεί που πατάμε τα πόδια)στην αριστερή πλευρά). Τώρα πως φταίω όταν κάποιος πέφτει επάνω μου δεν ξέρω. Ρε παιδιά πως γίνεται να φαντάστηκα πως βγήκε απο βενζινάδικο; Λοιπόν, η ασφαλιστική θέλει να αποδείξω πως βγήκε απο βενζινάδικο(αλλά ο μάρτυρας που λέει ότι τον άκουσε να λέει πως "βγήκα απο το βενζινάδικο δεν πρόλαβα να τρέξω και έπεσε επάνω μου"δεν μετράει.Σιγά επειδή άκουσε τον ίδιο να το λέει τι πάει να πει. Η ασφαλιστική θέλει να αποδείξω πως βγήκε απο εκεί όταν ο ίδιος λέει πως δεν βγήκε. Το θέμα είναι να γλιτώσεις το δικαστήριο γιατί παίρνει καιρό. Λοιπόν όλοι οι μηχανόβιοι είστε φαντασιοπληκτοι δεν ξέρετε να οδηγάτε, τρέχετε, χτυπάτε αμάξια επειδή τα μισήτε, πέφτετε για να δείτε πως είναι να χτυπάς και γενικά δεν είστε άνθρωποι. Συν τοις άλλοις γιατί παίρνετε μηχανή;Να είχατε αμάξια για να μην χτυπούσατε!!! Μήπως είστε ελέφαντες; Κύριοι αξίζει να τον δείρω τον λακαμά που με χτύπησε και λέει ότι δεν φταίει; αξίζει να θυσιάσω αρκετά χιλιάρικα ευρώ ώστε να πω πως ναι κύριοι φταιω αλλά θα κάνω τουλούμι στο ξύλο τον πελάτη σας και θα τον αφήσω με κουσούρια;(πλην του προβλήματος στον εγκέφαλο που έχει). Πάρε αμαξάκι λένε όλοι για να μην σκοτωθείς. Μα δεν έτρεχα εκείνη την στιγμή(70χαω) όταν πήγαινα για δουλειά.δεν ήμουν σε ΜΟΤΟ GP. αλλά ξέρετε όπως ήδη είπαμε. όλοι οι μηχανόβιοι είναι απρόσεκτοι, χάλια οδηγοί, νευρικοί, αλήτες, κάνουν σούζες δεν προσέχουν στον δρόμο. Ε όχι ρε γαμώτο δεν είμαστε έτσι. επειδή έχουμε μια αγάπη πρέπει να πεθάνουμε για τους άμυαλους που λαδώνουν για διπλώματα; Δεν θέλω αμάξι θέλω μηχανή. Θέλω την ηρεμια μου θέλω κάτι που με εκφράζει. Αλλά αυτούς που τους "εκφράζει" το τουτου και σκοτώνουν κόσμο ποιός θα τους κλείσει φυλακή;

  2. #2
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    ουδέν σχόλιο φίλε, άψογος. Η καθημερινότητά μας ισοδυναμεί με την αδρεναλίνη τους για μια ολόκληρη ζωή. Δεν φαντάζονται τι γίνεται εκεί έξω...

    Γι'αυτό ανοίξτε τα μάτια σε όσους γνωστούς σας μπορείτε με αυτοκίνητα, για το τι γίνεται ...
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  3. #3
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    έθιξες φίλε μου επίπονο θέμα
    αρκεί που δεν χτύπησες...δεν λές πάλι καλά
    Υπομονή
    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  4. #4

    ..

    vale dikigoro kai min ton afiseis etsi!

    Dyo erotiseis:

    1. H tota irthe na kanei ekthesi i den diloses traumatismo?
    2. Forouses kranos?
    "My goal in life is to be as good of a person my dog already thinks I am."

    Os tote, pao gia tsigaro


  5. #5
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    ως οδηγος "κουτιου" (μη κραζετε ρε παιδια) θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου φιλε μου...οι οδηγοι αυτοκινητων για καποιο λογο δε παρατηρουν τι γινεται γυρο τους οσο αφορα της μηχανες πανε λες και ειναι εντελος μονοι στο δρομο

    το πιο απλο ρε παιδια....(για οσους εχουν αμαξι)
    ΔEN APKEI μια γρηγορη ματια στον καθρεφτη....εχουμε blind spots στα οποια ΔEN ΦAINONTAI τα παιδια που καβαλανε μηχανες..γυρνα λιγο το κεφαλι σου ρε φιλε να δεις τι παιζει γυρο σου...

    λιγο περισσοτερη προσοχη απο ολους εμας μπορει να σωσει πολλες ζωες!
    το original α-μηχανο™ μελος

  6. #6
    φορούσα Κράνος Μπουφάν μπότες πλην παντελονιού. Η αξία τους μεγάλη αλλά χαλάλι τους και θα ξαναδώσω και άλλα τόσα. Το κράνος μου ΕΣΩΣΕ το κεφάλι(δόξα σοι ο Θεός) το μπουφάν με κράτησε και δεν χτύπησα στο σώμα) και δεν έσπασα αστράγαλο η πόδι απο τις μπότες όσο περίεργο και αν ακούγεται. ΠΑΝΑΤ ΚΡΑΝΟΣ!!!! Οδηγώ αμάξι τώρα γιατί δεν έχω μηχανή και πραγματικά πρώτα βλέπω φώτα μηχανής και μετά τα αμάξια. Προσοχή κύριοι σε όλους!!!!

  7. #7
    η αστυνομία ήρθε μετά το τροχαίο αφού πήγα δηλαδή νοσοκομείο. Στην δικογραφία δεν ζωγράφισε το βενζινάδικο.εκει κολλάει η ασφαλιστική!!!!!!ΝΑΙ καλά διαβάσατε!!!!

  8. #8
    Ευτυχισμένη Μαγισσούλα Το avatar του/της evvou
    Εγγραφή
    07/06/2005
    Μηνύματα
    938
    Αρχικά δημιουργήθηκε από XTakias
    η αστυνομία ήρθε μετά το τροχαίο αφού πήγα δηλαδή νοσοκομείο. Στην δικογραφία δεν ζωγράφισε το βενζινάδικο.εκει κολλάει η ασφαλιστική!!!!!!ΝΑΙ καλά διαβάσατε!!!!

    ελεος ρε συ....απιστευτο
    το original α-μηχανο™ μελος

  9. #9
    ειδικός χρήστης Το avatar του/της Rezeguet
    Εγγραφή
    23/09/2004
    Μηνύματα
    577
    λοιπον καταρχας να πω οτι εισαι τυχερος που δεν επαθες τιποτα. Και γω ειχα παρομοιο (λιγο χειροτερο) ατυχημα με παρομοιες συνθηκες και τραυματισμους με σενα. Και μενα μεταφερανε σε νοσοκομειο και ΔΕΝ μου πηρανε καταθεση, αλλα μονο απο τον κουτακια(!!!!). Η ασφαλιστικη ειχε σαν στοιχεια αυτα που δηλωσε ο αλλος και φυσικα δηλωσε συνυπαιτιοτητα και πληρωσε μονο 50% της ζημιας. Αν εσυ παθεις το ιδιο μονο με δικηγορο γινεται να βρεις το δικιο σου και με πολυ ζορι. Εχω και δικο μου δικηγορο (συγγενης) ειδικο για τροχαια με μηχανες ο οποιος καθαρισε λιγο την φαση και με αποζημιωσε ετσι. Τωρα για την περιπτωση σου πρεπει να βρεις μαρτυρα η να αποδειξεις μεσω τροχαιας οτι εγινε το σκηνικο οπως τα λες. Αμα δεν εχεις καταθεσει, καταθεσε οσο πιο συντομα μπορεις στη τροχαια που κατεγραψε το ατυχημα. Αν παντως πηγες νοσοκομειο γινεται αυταπαγγελτη μηνυση απο εισαγγελεα οποτε το δικαστηριο δεν το γλυτωνεις, εκτος κι αν γινει φιλικη δηλωση (που μαλον δεν εγινε) αλλα ακομα και τοτε πιθανως να μην γλυτωσεις δικαστηριο. Λεφτα μην περιμενεις να παρεις συντομα, αλλοι περιμενουν μηνες μεχρι να ξεπληρωθουν. Αμα ψαξεις λιγο στο φορουμ τα παιδια εχουν γραψει διαφορα περι ατυχηματων και ισως αμα τους ρωτησεις να ξαναπαντησουν.

    Αυτα, και περαστικα στη μηχανη και σε σενα και μην ξεχνας, η αποψη σου ειναι απολυτα σωστη. Μην σε αποπαιρνουν τετοιες καταστασεις, η μηχανη ειναι τροπος ζωης
    O Captain! my Captain! our fearful trip is done;
    The ship has weathered every rack, the prize we sought is won;
    The port is near, the bells I hear, the people all exulting,
    While follow eyes the steady keel, the vessel grim and daring.

  10. #10
    έδωσα κατάθεση τόσο εγώ όσο και ο μάρτυρας. Αλλά σιγά μετράνε δύο απόψεις; συν τοις άλλοις ο μάρτυρας ήρθε ελαχιστα μετά το ατύχημα. δεν ήταν εκείνη την ώρα που έπεφτα μπροστά. η στραβά είναι ο γυαλός η τα φασόλια κάηκαν στην βεράντα!!!!(χίλια συγνώμη ρε παιδιά αλλά όταν μπλέκουμε με τρελούς γίνεται να τους μιλάμε λογικά;Δεν λέω για εσάς αλλά για αυτόν που με χτύπησε!

  11. #11

    Exclamation Βενζιναδικο

    Γιατι δεν πας στο βενζιναδικο να δεις μηπως εχουν καμμια καμερα που να εχει το κουτι να βαζει βενζινα. Ισως χρησιμοποιησε πιστωτικη καρτα, ή να υπαρχει καποια αλλη καμερα σε κοντινη ακτινα απο το σημειο του ατυχηματος. Οσες φορες με εχουν χτυπησει και δεν εχω χασει αισθησεις, πρωτα απο ολα βουταω απο τον λαιμο τον υπαιτιο κανω πολυ φασαρια και μαζευω πολυ κοσμο. Οδηγω και μοτο και κουτια χρονια, μερικες φορες ειναι δυσκολο να δει κανεις τις μοτο ειδικα εαν δεν εχουν τα φωτα on!
    Σαν μηχανοβιος το καλυτερο που μπορεις να κανεις ειναι να εισαι παντα οσο πιο προσεκτικος γινεται. Σου ευχομαι να ειναι το τελευταιο ατυχημα και καλη αναρρωση..........
    z1000

    www.a-trade.com/z1000.htm


  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ixnilatis
    Εγγραφή
    07/09/2004
    Μηνύματα
    199
    Ρε φούστη μου ΧΤακια δε θέλω να σε πριζώσω περισσότερο ούτε να ρίξω το επίπεδο της συζήτησης....αλλά εγώ θα του έβαζα το κεφάλι σε ένα κουβά με τσιμέντο ταχύας πήξεως και θα τον άφηνα έτσι τον μουνοπανά...
    Είναι αδιανόητο το πως οδηγάνε έτσι οι περισσότεροι.
    Σήμερα πούλησα το Χ9 και παράγγειλα τη Varadero και έμεινα με το Golf.Πραγματικά σου μιλάω έπαθα ότι και εσύ σχεδόν.
    Η ματιά μου πρώτα πέφτει στις μοτοσυκλέτες και στα ποδήλατα και μετά στα αυτοκίνητα.
    Επιστρέφοντας στο σπίτι στον δρόμο που είναι τα ΚΤΕΛ Χαλκιδικής (Βυζάντιο-Καλαμαριά) είναι ένας τύπος με ένα Ibiza (άσχετο άλλα οι περισσότεροι κάτοχοι Ibiza νομίζουνε ότι είναι κλώνοι του Mίκαελ Σουμάχερ).
    Άκου λοιπόν τη συνέχεια.
    Ο Ibizakias για άγνωστη αιτία σταματάει μέσα στη μέση του δρόμου (χωρίς αλάρμ, χωρίς τίποτα) και ανοίγει τη πόρτα του για να κατέβει από το κουτάκι και να αρχίζει και ρίχνει μπινελίκια σε ένα άλλο αυτοκίνητο....
    .....έλα μάγκα μου όμως που εκείνη τη στιγμή που άνοιγε το κωλάρχιδο την κωλοπόρτα του ερχόταν πίσω από το Ibiza ένα Transalp.....
    Ευτυχώς πρόλαβε και έκοψε αρκετά ο τύπος και ακούμπησε ελαφρά ο μπροστινός τροχός της μηχανής την κωλοπόρτα.

    ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ PARTY!!!!!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    Ο οδηγός της Transalp κατεβάζει πλαϊνό stand και κατεβαίνει με το full face κράνος στο κεφάλι! (πολύ έξυπνη κίνηση).
    Είναι πάνω από 120 κιλά και 1,90 (το κατάλαβα γιατί κάπου εκεί παίζει και ο δικός μου σωματότυπος)

    Ο οδηγός του Ibiza γύρω στα 20κάτι χλεχλές και με την γκόμενα στο κάθισμα του συνοδηγού.

    Για να μην σε κουράζω κιόλας.....τον έκανε Α Σ Η Κ Ω Τ Ο από τις γρήγορες και του σκάει και μια κλωτσιά στην πόρτα!!!


    Ο τύπος δεν μάσαγε τ'αρχίδια του. Δεν του είπε τίποτα. Απλά τον έκανε μπλαβί από το ξύλο.
    Ανέβηκε στο Transalp και έφυγε σαν κύριος σαν να μην έχει συμβεί πριν από λίγο τίποτα απολύτως.
    Η μηχανή είχε πινακίδα (αν και νόμιζα αρχικά ότι δεν θα είχε για να κάνει τέτοια μαγκιά)
    Εγώ στο πλαϊ του δρόμου χάζευα και μετά πέθανα στα γέλια φίλε μου.
    Ο Ibizakias με ρώτησε ''....τον είδες....πινακίδα είδες.....; ''

    Του σκάω ένα χαμόγελο περιφρόνησης και πατάω γκάζι για να φύγω!
    Αυτάαααα!!!!!

    Έτσι μου φαίνεται θέλουν οι περισσότεροι (όχι όλοι) από τον καιρό της ''ειρήνης''.
    Δεν χρειάστηκε να χτυπήσει ο ίδιος ή η μηχανή του για να κάνει τσαμπουκά!
    ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!!!



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ixnilatis
    Ρε φούστη μου ΧΤακια δε θέλω να σε πριζώσω περισσότερο ούτε να ρίξω το επίπεδο της συζήτησης....αλλά εγώ θα του έβαζα το κεφάλι σε ένα κουβά με τσιμέντο ταχύας πήξεως και θα τον άφηνα έτσι τον μουνοπανά...
    Είναι αδιανόητο το πως οδηγάνε έτσι οι περισσότεροι.
    Σήμερα πούλησα το Χ9 και παράγγειλα τη Varadero και έμεινα με το Golf.Πραγματικά σου μιλάω έπαθα ότι και εσύ σχεδόν.
    Η ματιά μου πρώτα πέφτει στις μοτοσυκλέτες και στα ποδήλατα και μετά στα αυτοκίνητα.
    Επιστρέφοντας στο σπίτι στον δρόμο που είναι τα ΚΤΕΛ Χαλκιδικής (Βυζάντιο-Καλαμαριά) είναι ένας τύπος με ένα Ibiza (άσχετο άλλα οι περισσότεροι κάτοχοι Ibiza νομίζουνε ότι είναι κλώνοι του Mίκαελ Σουμάχερ).
    Άκου λοιπόν τη συνέχεια.
    Ο Ibizakias για άγνωστη αιτία σταματάει μέσα στη μέση του δρόμου (χωρίς αλάρμ, χωρίς τίποτα) και ανοίγει τη πόρτα του για να κατέβει από το κουτάκι και να αρχίζει και ρίχνει μπινελίκια σε ένα άλλο αυτοκίνητο....
    .....έλα μάγκα μου όμως που εκείνη τη στιγμή που άνοιγε το κωλάρχιδο την κωλοπόρτα του ερχόταν πίσω από το Ibiza ένα Transalp.....
    Ευτυχώς πρόλαβε και έκοψε αρκετά ο τύπος και ακούμπησε ελαφρά ο μπροστινός τροχός της μηχανής την κωλοπόρτα.

    ΜΕΤΑ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ PARTY!!!!!!!


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



    Ο οδηγός της Transalp κατεβάζει πλαϊνό stand και κατεβαίνει με το full face κράνος στο κεφάλι! (πολύ έξυπνη κίνηση).
    Είναι πάνω από 120 κιλά και 1,90 (το κατάλαβα γιατί κάπου εκεί παίζω και ο δικός μου σωματότυπος)

    Ο οδηγός του Ibiza γύρω στα 20κάτι χλεχλές και με την γκόμενα στο κάθισμα του συνοδηγού.

    Για να μην σε κουράζω κιόλας.....τον έκανε Α Σ Η Κ Ω Τ Ο από τις γρήγορες και του σκάει και μια κλωτσιά στην πόρτα!!!


    Ο τύπος δεν μάσαγε τ'αρχίδια του. Δεν του είπε τίποτα. Απλά τον έκανε μπλαβί από το ξύλο.
    Ανέβηκε στο Transalp και έφυγε σαν κύριος σαν να μην έχει συμβεί πριν από λίγο τίποτα απολύτως.
    Η μηχανή είχε πινακίδα (αν και νόμιζα αρχικά ότι δεν θα είχε για να κάνει τέτοια μαγκιά)
    Εγώ στο πλαϊ του δρόμου χάζευα και μετά πέθανα στα γέλια φίλε μου.
    Ο Ibizakias με ρώτησε ''....τον είδες....πινακίδα είδες.....; ''

    Του σκάω ένα χαμόγελο περιφρόνησης και πατάω γκάζι για να φύγω!
    Αυτάαααα!!!!!

    Έτσι μου φαίνεται θέλουν οι περισσότεροι (όχι όλοι) από τον καιρό της ''ειρήνης''.
    Δεν χρειάστηκε να χτυπήσει ο ίδιος ή η μηχανή του για να κάνει τσαμπουκά!
    ΤΟΝ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!!!



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Κοιτα,αν και ειμαι κατα της βιας οταν αυτη πράττεται κατα εμενα(...),μερικοι δυστυχως καταλαβαινουν μονο ετσι!
    Δεν ξερω τι θα εκανε παντως ο τυπος με το translap αν και ο αλλος ηταν 2.10 και 150 κιλα,αλλα υπαρχει και αλλος τροπος να πονεσουν και συνηθως ποναει πιο πολυ και για περισσοτερο καιρο!
    Ασε δε που δεν περναει μονος του...

    Λεγεται ''νομικος''


  14. #14
    A.I.R.P. Το avatar του/της pissaman
    Affiliate
    Εγγραφή
    26/05/2005
    Μηνύματα
    641
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
    Κοιτα,αν και ειμαι κατα της βιας οταν αυτη πράττεται κατα εμενα(...),μερικοι δυστυχως καταλαβαινουν μονο ετσι!
    Δεν ξερω τι θα εκανε παντως ο τυπος με το translap αν και ο αλλος ηταν 2.10 και 150 κιλα,αλλα υπαρχει και αλλος τροπος να πονεσουν και συνηθως ποναει πιο πολυ και για περισσοτερο καιρο!
    Ασε δε που δεν περναει μονος του...

    Λεγεται ''νομικος''

    Αυτά ισχύουν στις χώρες που σέβονται όλους τους πολίτες!
    Στο ελλάντα, δεν παίζει ο νόμος!
    Do You Ride? Ανταλλακτικά Μοτο
    Τα πάντα είναι εφικτά! Είναι απλά θέμα χρόνου και χρήματος!
    Videos

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από pissaman
    Αυτά ισχύουν στις χώρες που σέβονται όλους τους πολίτες!
    Στο ελλάντα, δεν παίζει ο νόμος!
    Αυτα που εγραψα πιο πανω βγαινουν απο καποιον(εμενα) που στο παραμικρο που γινεται στο δρομο του ερχεται να κανει κοκορετσι τα αντερα αυτου που το προκαλεσε,αλλα οταν ειμαι σε συνθηκες γαλληνης το βλεπω καπως ετσι!

    Παντως σε καθε περιπτωση,ο υπαιτιος πρεπει να τιμωρείται,ωχαδελφησμοι δεν χωρανε εδω!

    Ακομα και ενας σπασμενος καθρεπτης,θα βαλει σε σκεψη την επομενη φορα που θα θελησει να πεταχτει απο το στοπ!

    Και πανω που τα λεμε αυτα,πριν καμια ωρα,αν δεν ηξερα οτι απο ενα συγκεκριμενο φαναρι πεταγονται συνεχεια με κοκκινο(λ.πεντελης οδος πολυδροσου γωνια),θα ειχε γινει σμπαραλια το αυτοκινητο,αλλα εχε χαρη που δεν ημουν με το παλιο να πεσω επανω του και να με πληρωνει υστερα...

    Το εχω πει,καποια μερα θα αγορασω κανα αρχαιο audi 80 και θα βγω παγανια για ''θυματα''


Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/10/2007, 09:52
  2. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2007, 11:04
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2006, 20:17
  4. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2004, 19:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF