Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 21 από 21

Θέμα: YAMAHA YZF-R46 600cc

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της pavlaras1
    Εγγραφή
    17/07/2004
    Μηνύματα
    493

    Smile Αυτο το ελεγε ο παπους μου και η γιαγια μου και πιστευω οτι κατι ξερανε που το λεγανε

    Αρχικά δημιουργήθηκε από free rider
    είμαι κατα της λογικής των δόσεων...

    μπαίνεις σε ενα ρίσκο που έχει πολλές παραμέτρους.

    καλύτερα να παλώνεις τα πόδια σου μέχρι εκεί που φτάνουν.
    Αυτο το ελεγε ο παπους μου και η γιαγια μου και πιστευω οτι κατι ξερανε που το λεγανε.

    Τωρα με τοις δοσεις εγω και πολλοι φιλοι μου χρωσταμε πολλα στης τραπεζες απο 20.000-100.000 ευρο.

    Αντε αυτα να δουμε ποτε θα ξεπληρωθουνε αν περνεις μονο το βασικο μισθο.

    :smilea:

  2. #17

    Wink

    γεια σου φιλε μου.ειμαι κ γω κολλημενος με τη συγκεκριμενη μηχανη.σου ευχομαι να την αγορασεις και να ξεσκιστεις στις βολτες!

  3. #18
    Ρε παιδια πως θα την πουλησετε μετα με τοσο ξεπερασμενο σχεδιο και με τοσο περιεργα χρωματα.Νομίζεις οτι σε τρια χρονια θα θελει κανενας να αγορασει τον ηλιο του rosi.Εχει ενας φιλος μου την ρεπλιψα της honda του rosi 2000 και ολοι γελανε με τα χρωματα.
    παρε το καινουργιο μοντελο που και πιο φτηνο θα σου βγει και πιο γρηγορα θα ειναι και πιο ομορφο.Αν εχεις τοσο τρελα με τα χρωματα αυτα δωσε και τα λεφτα που θα σου περισεψουν και βαψε το ιδιο σχεδιο σε κανενα καλο μαστωρα και θα σου περισεψουν και λεφτα να αλλαξεις και την εξατμιση.Η yamaha προχωραει μπροστα και εσυ θα χρεωθεις για να της αδιασεις το stock που της εμεινε στην αποθηκη και το εβαψε για να το πουλησει

  4. #19

    ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΜΟΖΑΡΤ

    ΦΙΛΑΡΑΚΙ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΟΜΟΖΑΡΤ ΣΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΠΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΑΓΥΔΑ!!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ R6 ΤΟΥ 03 ΚΑΙ Η ΜΟΝΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΕΠΛΙΚΑ. ΠΟΥ ΜΕ ΛΙΓΟΤΕΡΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΜΠΩΡΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΡΕΠΛΙΚΑ ΛΟΥΚ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙ.
    javra............r6.

    Το να ζητάς συγγνώμη δεν είναι χάρισμα αλλα αρετή που λίγοι την έχουν.

    …………

  5. #20
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/11/2005
    Μηνύματα
    200
    Τα 13.000 ευρώ που λές είναι πάρα πολλά. Που την βρήκες τόσο; Η μεγαλύτερη τιμή που μπορεί να πετύχεις είναι στα 12.300 ευρώ (τιμή αντιπροσωπείας).

    Όπως και να το κάνουμε, είναι μοναδικό κομμάτι η συγκεκριμένη έκδοση. Και όσον αφορά το θέμα εμφάνισης, είναι καθαρά υποκειμενικό. Εγώ χωρίς να τρελαίνομαι με τα σχέδιά της, την θεωρώ κούκλα. Δεν θα την έπαιρνα όμως (δεν μου πολυαρέσει η μούρη της). Θα προτιμούσα το 2006 μοντέλο γιατί το θεωρώ κορυφή - ίσως το πιο όμορφο supersport που σχεδιάστηκε ποτέ.

    Τώρα σε περιπτωση που θελήσεις να την πουλήσεις, ίσως κάποια στιγμή θεωρείται συλλεκτική και κρατηθεί ψηλά η τιμή της. Αυτό θα το δείξει ο χρόνος.

  6. #21
    Είναι η πιο πρόσφατη... Το avatar του/της stavrouliasp
    Εγγραφή
    20/01/2006
    Μηνύματα
    1.975
    Kai kati akomh...5 xronia atoka
    Auta den ta leme oute gia plaka...

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha Yzf 1000 R Thunderace
    από maui στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 07/10/2005, 16:12
  2. Yamaha Yzf R1 8500 Euro,eykairia!!!!!!!!
    από Dimman στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 15:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF