Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 67

Θέμα: Βολιώτες δείτε αυτό!

  1. #46
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    864
    την λίστα να μας είχαν δώσει και να τα τσεκάραμε ένα ένα θα το είχαμε βρει τώρα!

  2. #47
    Προκατειλημμέλος Το avatar του/της SVX
    Εγγραφή
    25/07/2008
    Μηνύματα
    4.098
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
    Ακόμα τίποτα!
    UP

    που πηγε ο χεστης με το ΒΟΜ τελοσπαντων?
    Accipere quam facere praestat injuriam

  3. #48
    Εχουν αργησει να τον βρουνε ενω θα ηταν πολυ πιο ευκολο

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
    UP

    που πηγε ο χεστης με το ΒΟΜ τελοσπαντων?
    Τίποτα ακόμα.............

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/05/2010
    Μηνύματα
    7
    εγώ πάλι χθες κατεβαινα την κουταρέλια και πεταγεται μαι παλιοπ0υτάν@@ και μολις που προλαβα να πα΄τισω μπροστινο φρένο και έπεσα με το κουτελο στην ασφαλτο αλλα είμαι εν΄ταξη μια χαρα ευτυχώς. [ουτε γρατζουνια]
    Όλους τους ξέμπαρκους τους τρώει το σαράκι και όσοι ταξίδεψαν ζηλεύουν την Ιθάκη...

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από erstyle
    εγώ πάλι χθες κατεβαινα την κουταρέλια και πεταγεται μαι παλιοπ0υτάν@@ και μολις που προλαβα να πα΄τισω μπροστινο φρένο και έπεσα με το κουτελο στην ασφαλτο αλλα είμαι εν΄ταξη μια χαρα ευτυχώς. [ουτε γρατζουνια]


    Πάλι καλά ποτέ ξανά!!!

  7. #52
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    864
    Αρχικά δημιουργήθηκε από erstyle
    εγώ πάλι χθες κατεβαινα την κουταρέλια και πεταγεται μαι παλιοπ0υτάν@@ και μολις που προλαβα να πα΄τισω μπροστινο φρένο και έπεσα με το κουτελο στην ασφαλτο αλλα είμαι εν΄ταξη μια χαρα ευτυχώς. [ουτε γρατζουνια]
    Θα είναι η απουσία κράνους σε συνδυασμό με την έλλειψη διπλώματος που σε έσωσε....πάλι καλά που δεν της έκανες και μήνυση.....

  8. #53

  9. #54
    ποιος νανε????????
    Εγγραφή
    01/03/2008
    Μηνύματα
    40
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sakisvolos
    32 αυτοκίνητα είναι αλλά αυτής της μάρκας με ΒΟΜ πινακίδα αλλά ως τώρα τίποτα,
    και υποτίθεται ότι το ψάχνει η τροχαία κι εμείς όσο μπορούμε!
    file pigene kai kita se kanena karoseri aytokiniton, to proto pragma pou tha kani einai na to ftiaxi (perastika sto palikari)
    ειναι κατι παιδια που δεν γινονται αντρες.

  10. #55
    Οι μηχανές ειναι εκτεθειμένες στον καθε βλακα βλαχο!!Και εμενα σημερα μετα την δουλεια ενας βλακας με εκοψε για να στριψει και ο πισω δεν κρατησε αποσταση επεσε πανω μου!! Ευτυχως μονο το πλαστικο εσπασε της πινακιδας.... αλλα αυτος με εβγαλε και φταιχτη! Και του λεω εγω "να περασω ρε απο επανω?" αλλα αυτος ηταν ζωο οπως και πολλοι ελληνες (δεν ημαστε και ολοι ελληνες..... 400 χρονια σκλαβιας εχουμε και τουρκοσπορους...) και εβριζε....

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thomas26
    Οι μηχανές ειναι εκτεθειμένες στον καθε βλακα βλαχο!!Και εμενα σημερα μετα την δουλεια ενας βλακας με εκοψε για να στριψει και ο πισω δεν κρατησε αποσταση επεσε πανω μου!! Ευτυχως μονο το πλαστικο εσπασε της πινακιδας.... αλλα αυτος με εβγαλε και φταιχτη! Και του λεω εγω "να περασω ρε απο επανω?" αλλα αυτος ηταν ζωο οπως και πολλοι ελληνες (δεν ημαστε και ολοι ελληνες..... 400 χρονια σκλαβιας εχουμε και τουρκοσπορους...) και εβριζε....
    Αφού δε σε πέρασε από πάνω όπως θα με πέρναγε εμένα ένας κοιμισμένος την περασμένη παρασκευή πάλι καλά!!

    Κάλεσες τροχαία να υποθέσω ε? δε τον άφησες να φύγει έτσι...

  12. #57
    Μπα δεν καλεσα τιποτε.... αφου δεν επαθε το μηχανακι κατι ουτε και εγω.... εφυγα.... απο τις 8 το πρωι μεχρι τις 4 στοκαριζα τοιχους.... να κατσω να ασχοληθω με εναν μαλακα? Αντε περιμενε 2 ωρες την τροχαια.... δεν ειχα κουραγια... αυτος αποτι καταλαβα ηθελε τσακωμους και εγω κουραγια δεν ειχα! και ολο αυτο για ενε πλαστικο πινακιδας? και να φανταστεις σκεφτομουν πως θα βγαλω την φίρμα του μαγαζιου και μου το εβγαλε τελεια!χαχαχαχα Ισα ισα που με ακούμπησε... αν ετρεχε θα με περναγε απο πανω και απλα μετα θα του ετσουζε ο κωλος..

  13. #58
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thomas26
    Μπα δεν καλεσα τιποτε.... αφου δεν επαθε το μηχανακι κατι ουτε και εγω.... εφυγα.... απο τις 8 το πρωι μεχρι τις 4 στοκαριζα τοιχους.... να κατσω να ασχοληθω με εναν μαλακα? Αντε περιμενε 2 ωρες την τροχαια.... δεν ειχα κουραγια... αυτος αποτι καταλαβα ηθελε τσακωμους και εγω κουραγια δεν ειχα! και ολο αυτο για ενε πλαστικο πινακιδας? Ισα ισα που με ακουμπισε... αν ετρεχε θα με περναγε απο πανω και απλα μετα θα του ετσουζε ο κωλος..
    Πλαστικό εννοείς το πλαισιάκι που μπαίνει μέσα ο αριθμός ή τη βάση του αριθμού???

  14. #59
    Πλαστικό εννοείς το πλαισιάκι που μπαίνει μέσα ο αριθμός ή τη βάση του αριθμού???
    Ναι αυτο!!! απο κατω που γραφει το καταστημα που το αγορασες... αξιζει να κατσεις να ασχοληθεις?? Το ειχα σπασμενο στην γωνια και απλα αυτος μου το εσπασε κιαλο και μου το εκανε ισιο! Τωρα δεν δειχνει και ασχημα! Λες να βρω να τον πληρωσω κιολας?

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thomas26
    Ναι αυτο!!! απο κατω που γραφει το καταστημα που το αγορασες... αξιζει να κατσεις να ασχοληθεις?? Το ειχα σπασμενο στην γωνια και απλα αυτος μου το εσπασε κιαλο και μου το εκανε ισιο! Τωρα δεν δειχνει και ασχημα! Λες να βρω να τον πληρωσω κιολας?
    Εμένα αν μου έβαζε τις φωνές ενώ έχει κάνει αυτός μ@λ@κία δε θα την έβγαζε και τόσο καθαρή!

    Ο τύπος αυτός που θα με πέρναγε από πάνω μιλούσε στο τηλέφωνο και με είδε τελευταία στιγμή!
    Αλλά στη δικιά μου περίπτωση ζήτησε συγνώμη παρακάτω που σταμάτησε!!!

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. για δειτε αυτο
    από LIBITO στο forum Yamaha Fazer
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2006, 14:16
  2. δειτε αυτο.... Buel ειναι!!!
    από idi στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 16/10/2005, 00:51
  3. Για δείτε αυτό για Ζ750 & Ζ1000
    από haldaios στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2005, 21:47
  4. Δειτε Αυτο!!!!
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2004, 17:51
  5. Δειτε Αυτο!!!!
    από kalgeorge στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 10:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF