Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 24

Θέμα: Βολτιτσες στην Κυπρο!!

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/06/2005
    Μηνύματα
    3

    Βολτιτσες στην Κυπρο!!

    Καλως σας βρηκα ολους παιδια!! ειστε ολοι ευπροσδεκτοι στη Κυπρο να κατεβουμε Αγια Ναπα τωρα που ειναι και καλοκαιρακι και οι γκομενιτσες φορανε μονο τα απαραιτητα!! υπ οψιν οτι τωρα που εχουνε ανοιχτει και τα συνορα εχουμε και τις Τουρκοκυπριες στη διαθεση μας !!!!

  2. #2
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Σύνορα?????????




    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/06/2005
    Μηνύματα
    3
    Συνορα σε εισαγωγικα... Δηλαδη τωρα επιτρεπεται ελευθερη διακινηση. Εισαι απο Κυπρο?

  4. #4
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Όχι δεν είμαι ΑΠΟ την Κύπρο, αλλά είμαι ΣΤΗΝ Κύπρο , εδώ και ενάμιση χρόνο περίπου.

    Σε ποιό μέρος της Κύπρου είσαι?
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  5. #5
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/06/2005
    Μηνύματα
    3
    Λευκωσια εγω μεσα στην ερημο... Εσυ

  6. #6
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Λαρνακα.

    Δίπλα στην θάλασσα



    Είσαι μέλος της λέσχης μοτοσυκλετιστών Λευκωσίας?

    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/06/2005
    Μηνύματα
    3
    Αγια Ναπα πας? ειναι κοντα σου !

  8. #8
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Ναι.
    Καμμιά φορά!


    Παρατηρώ, ότι έχεις ένα ιδιαίτερο κόλλημα με την Αγ. Νάπα ε?
    Μάλλον πηγαίνεις και συχνά, έτσι?
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  9. #9
    ireneepi
    Μια χαρα ειστε...!

  10. #10
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/06/2005
    Μηνύματα
    3
    Ου καλα. Μολις ηρθα απο ενα τριημερο Αγιας Ναπας... Τρελλα , μηχανη και παραλια...... α ναι και μωραααα !!!!!!!!!!!



    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Μην συνδεθεις με τιποτα που δεν μπορεις να εγκαταλειψεις μεσα σε 30 δευτερολοοεπτα, οταν παραστει αναγκη

  11. #11
    Κατεβαινω συχνα για δουλεια κατω και εχω σκεφτει ουκ ολιγες φορες να ερθω με το μοτο, αλλα οδηγατε αναποδα ρε γαμωτο... η εμεις οδηγαμε αναποδα...


  12. #12
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Οργανώσου να κατέβεις με μοτό, και μην φοβάσαι τίποτα.
    Εγώ είμαι εδώ.
    Αν θες, μπορώ να βοηθήσω και για τον τρόπο που μπορείς να κατέβεις με την μοτό!






    Τώρα που το σκέφτομαι......σιγουρα, εδώ θα είμαι!
    Οι ελπίδες, του να επιστρέψω σύντομα , στην μαμα πατρίδα, απομακρύνονται και πάλι.

    Δεν πειράζει.
    Μια χαρά είναι κι εδώ.
    Ειδικά το καλοκαίρι.



    Επομένως, αν το πάρεις απόφαση, ή καποιος άλλος απ'τους συναδέλφους, εδώ μέσα, ....
    εδώ είμαι, να βοηθήσω.
    :smilea: :smilea:
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

  13. #13
    Νέο μέλος Το avatar του/της spec
    Εγγραφή
    09/06/2005
    Μηνύματα
    8
    Χαιρετώ τα πλήθη.
    Είμαι νέο μέλος εδώ... αν και γνωρίζω το site αρκετό καιρό... και φυσικά δεν μπορώ να πω ασχημα λόγια για αυτό. Το forum είναι άπαιχτο.
    Μένω κι εγώ Κύπρο περίπου 8 χρόνια ( Λάρνακα ) και αυτές τις μέρες περιμένω το CBRάκι μου....
    Λέει ο foumo να κατέβετε Κύπρο με τις μηχανές. Πώς; Από όσο ξέρω πλοίο δεν υπάρχει. Μόνο κρουαζιερόπλοια έχουν ή μέσα σε καμία μεταφορική αν βάλεις την μηχανή και οι οδηγοί με αεροπλάνο. Άκουσα ότι θα βάλουν οχηματαγωγα- επιβατικά.... αλλά άγνωστη η ημ/νία ( το λένε εδώ και 1 χρόνο τουλάχιστον). Lupo υπάρχει άλλος τρόπος; Λέμε με ένα φιλαράκι μου να πάρουμε τις μηχανές και να πάμε καμιά γύρα Ελλάδα.
    Όσον αφορά
    gollum το « οδειγάτε ανάποδα ».... συνηθείζεις σχετικά εύκολα... προσοχή μόνο στους οδηγούς αυτοκινήτων... δεν έχουν μάθει ακόμα να σέβονται τις μηχανές στον δρόμο.

  14. #14
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/06/2005
    Μηνύματα
    3
    Παιδια ναι οποτε χρειαστειτε να κατεβειτε κυπρο εδω ειμαστε να βοηθησουμε οτι και να τρεχει.. για το θεμα των αναποδων δρομων δεν τρεχει τιποτα ειναι θεμα συνηθειας 1-2 μερες. Εγω κατεβηκα Πειραια 1 βδομαδα με το μοτο και συνηθησα ευκολα..
    Μην συνδεθεις με τιποτα που δεν μπορεις να εγκαταλειψεις μεσα σε 30 δευτερολοοεπτα, οταν παραστει αναγκη

  15. #15
    Αιώνιος Νεανίας! Το avatar του/της Lupo
    Εγγραφή
    17/05/2005
    Μηνύματα
    626
    Αρχικά δημιουργήθηκε από spec
    Χαιρετώ τα πλήθη.
    Είμαι νέο μέλος εδώ... αν και γνωρίζω το site αρκετό καιρό... και φυσικά δεν μπορώ να πω ασχημα λόγια για αυτό. Το forum είναι άπαιχτο.
    Μένω κι εγώ Κύπρο περίπου 8 χρόνια ( Λάρνακα ) και αυτές τις μέρες περιμένω το CBRάκι μου....
    Λέει ο foumo να κατέβετε Κύπρο με τις μηχανές. Πώς; Από όσο ξέρω πλοίο δεν υπάρχει. Μόνο κρουαζιερόπλοια έχουν ή μέσα σε καμία μεταφορική αν βάλεις την μηχανή και οι οδηγοί με αεροπλάνο. Άκουσα ότι θα βάλουν οχηματαγωγα- επιβατικά.... αλλά άγνωστη η ημ/νία ( το λένε εδώ και 1 χρόνο τουλάχιστον). Lupo υπάρχει άλλος τρόπος; Λέμε με ένα φιλαράκι μου να πάρουμε τις μηχανές και να πάμε καμιά γύρα Ελλάδα.
    Όσον αφορά
    gollum το « οδειγάτε ανάποδα ».... συνηθείζεις σχετικά εύκολα... προσοχή μόνο στους οδηγούς αυτοκινήτων... δεν έχουν μάθει ακόμα να σέβονται τις μηχανές στον δρόμο.
    Όπως είπες,
    υπάρχουν τα κρουαζιερόπλοια. Καλό , αλλά ακριβό.
    Μεταφορικές, υπάρχουν πλοία κάθε Τρίτη και Παρασκευή από Πειραιά, ενώ από Λεμεσό προς Πειραιά είναι κάθε Πέμπτη και Κυριακή.
    Γίνετε κανονικά με φορτωτική,εκτός κοντέινερ.
    Εξαρτάται από τον κυβισμό και το βάρος, αλλά περίπου για την "γριά" μου πηγαίνει καμμιά 200-250 ευρώ.
    Όλα τα έξοδα, σύνολο.
    Υπάρχει και το αεροπλάνο, αν το βιάζεσαι και θέλεις να τα σκάσεις!:hypnotize

    Από που είσαι, spec, κι έμεινες 8 χρόνια ήδη στην Κύπρο?
    Με το καλό να το πάρεις το CBRάκι σου!


    foumo, εντάξει, μην τρελλαθούμε κι όλας!
    Δεν είναι ότι πιο έυκολο, να οδηγάς κάποια χρόνια με τον ένα τρόπο και ξαφνικά να σου λένε, πήγαινε ανάποδα!
    Γίνετε φυσικά, αλλά θέλει συνέχεια να το έχεις μέσα στο μυαλό σου, το από ποιά πλευρά κινεισαι!
    Κι εγώ μιά χαρά συνίθησα, και γρήγορα, αλλά καμμιά φορά, σταματάς στην διαστάυρωση και ψάχνεσαι ποιό είναι το σωστό και ποιό το ανάποδο!

    Εγώ είπα ότι μπορούμε να βοηθήσουμε όποιον έρθει, αφού μπορούμε να οργανώσουμε εκδρομές, και μπροστά να είναι κάποιος Κύπριος ή κάποιος Ελλαδίτης που οδηγάει καιρό εδώ, ώστε να μην μπερδεύοντε.



    Αυτάαααα

    Άντε, και αν μαζευτούμε πολλοί, Κύπριοι και Ελλαδίτες που μένουμε Κύπρο, να οργανώσουμε κανένα καφέ για γνωριμία.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	anibike.gif 
Προβολές:	96 
Μέγεθος:	13,8 KB 
ID:	17390
    5/2/2008 Καλωσόρισες!
    22/1/2013 Καλωσόρισες!
    :a07:

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. RIDING SCHOOL 1&2 στην Κύπρο
    από Shiatman στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/04/2013, 13:40
  2. Απαντήσεις: 39
    Τελευταίο μήνυμα: 22/07/2011, 11:06
  3. Ασφάλειες στην Κύπρο;;
    από ant0ine στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 08/08/2007, 07:54
  4. Πίστα και στην Κύπρο??
    από latris mixanis στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 21/03/2007, 13:39
  5. Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 29/12/2006, 16:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF