Σελίδα 2 από 136 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #16
    Σας ειδα τελικα κι απο κοντα και τα παμε χτες το μεσημερακι Lupo kai Calesin πινωντας καφεδακι στη Λευκωσια .... Ενα εχω να πω, ειστε Γαμω τα παιδια και οι δυο σας.....

    Ποτε θα κανονισουμε παλι....???? Α και που ειστε οι μπυρες δικες μου ε.......

    Παρτε και μερικες για προκαταβολη τωρα.........
    Ολα φαινονται καλυτερα πανω σε δυο τροχους......

  2. #17
    Σας είδα χθες και σας χαρηκα.

    4 μηχανάκια φυγατε με φουλ γκαζια απο το φανάρι, ο δρομος αντηχούσε απο το βρυχηθμο των μοτέρ, τα λαστιχα στριγγλιζαν στην ασφαλτο





    Τι μηχανάκια;






























    CBF250 της Δημοτικής Αστυνομίας :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  3. #18
    σας βλέπω κάθε μέρα το τελευταίο καιρό εσας τους ΔΙ.ΑΣ. και έχετε ένα υφάκι "γαμώ και δέρνω", "rambo I και ΙΙ και ΙΙΙ και IV all together" ...

    χαλαρώστε λίγο γιατί είστε, επιεικώς, αστείο θέαμα και την άλλη φορά που θα μου μιλήσετε, με το σεις και με το σας, παρακαλώ ... εγώ σας πληρώνω τσουτσέκια ...

  4. #19
    Σε ειδα στην Ηλιουπολεως στο υψος στα ΤΕΦΑΑ με το καγκουροTDM που το πηγαινες λιωμα και τον παππου που σε εκοψε τον δρομο.Παλι καλα που εκανες ωραια σφηνα γιατι ακομα θα πεταγες.

  5. #20
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Σας είδα πριν λίγο μετά τη γέφυρα του Πουλόπουλου προς Πειραιώς, τρία -αν είδα καλά- μηχανάκια της ομάδας ΔΙΑΣ να κόβετε κλήσεις προφανώς για κράνη, δεν σας απασχολούσαν μονά-ζυγά ή οτιδήποτε άλλο...

    αλλά...

    τον ξεκράνωτο τυπά με την GS και το κεφάλι 90 μοίρες σχεδόν αριστερά για να κρατάει το κινητό γιατί δεν τον σταματήσατε;;;

    μάλλον είστε και εσείς από αυτούς με τα κοντά χεράκια (μη πω τίποτα άλλο) και φτάνετε μόνο μέχρι τα παπιο-σκούτερ και όχι παραπέρα... μην σταματήσουμε και κανένα "λάθος" άνθρωπο ε;;

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    σε ειδα παλιο μου kdx σημερα στον Αγ.Δημητριο με εναν πιτσιρικα πανω(ξεκρανωτο )
    αλλα εσυ κουκλι οπως τοτε!!!
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  7. #22
    εχω γλαροοοο... Το avatar του/της jimmy10
    Εγγραφή
    13/02/2009
    Μηνύματα
    321
    σε ειδα βλακακο, κουραδομαγκα με την Boxter, να την κάνεις απο την Ιερά οδό στην Κωνσταντινουπόλεως. Για καλή μας (ολονών των υπολοιπων) σε ειδε και ο μπάτσος που κόντεψες να πέσεις επάνω του...

    Ελπιζω να σου τον κwλο στο ιδιο χρωμα με το φαναρι που αγνοησες...


    που το εκανε γιατι ειδα οτι σε σταματησε και σου εκοβε κουστουμακι... με τις υγιες σου
    Η κρίση της μέσης ηλικίας ξεκινά στα 35.

  8. #23
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα καλο μου πρεζακι 2καβαλο με τη πρεζου γκομενα σου.

    η τυχη σου σε εβγαλε απο ομονοια μεχρι φιλελληνων.μετα ηρθε η ασφαλτος κατα πανω σου ευτυχως χωρις να παθεις (μαλλον) τπτ ουτε εσυ ουτε η φιλη σου ουτε κανενας αλλος.το μηχανακι σιγουρα πλαστικα.προσπαθουσες να το βαλεις μπρος για να συνεχισεις.ελπιζω να μη πηρε...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #24
    Σε ειδα στο φαναρι προς εθνικη, εξατμισεις κλπ. Μου ειπες οτι το ΧΤ500Ε σου ειναι φτιαγμενο και περναει ακομα και ΧΤ660. Οταν ανοιξαμε ομως δε με εφτασες καν. Μετα ηρθα διπλα σου και σου ειπα οτι το δικο μου ΧΤ500Ε ειναι μαμα. Οταν σε ρωτησα γιατι βγαινεις εθνικη χωρις κρανος μου ειπες οτι δεν το αντεχεις αλλα εγω καλα κανω και φοραω γιατι προσφερει ασφαλεια.
    When you're feeling low and woozy
    Slap a fresh clip in your Uzi

  10. #25
    Να χεσω μεσα και το varadero club και τα τιαυτα....

    ρε φιλαρακι, βγαλε αυτη τη μαλακια που εχεις στα φωτα γιατι δεν φαινεσαι καθολου!!!!

    τουλαχιστον το εταιρο varadero clubοπαιδο φοραγε κρανος, εσυ μου το παιζες τζοβενο...
    και μου εχεις και αυτες τις σημαιες απο πισω, για ποιο λογο? για να μην σε γραψει το λινενικο??

    Ενταξει σε ειδαμε, εισαι πολυ γληγορος με το βαρκαντερο στην χαμοστερνας, εισαι ο πιο γληγοροτερος απο ολους, χαλαρωσε τωρα και μην κανεις μαλακιουλες ξεκρανωτος γιατι ρε χαλβα εγω θα τρεχω να σε μαζευω και δεν εχω καμια ορεξη να μου χαλασεις το βραδυ...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  11. #26
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    ....σε είδα μωρή φώκια μέσ'το μίνι κούπερS με τα δύο πιτσιρικάκια σου πίσω -χύμα στα καθίσματα- και να το έχεις κάνει ντουμάνι...Τούφα το ντουμάνι.

    Έπρεπε να σε βουτήξω από το μαλλί -όπως ήμουν δίπλα σου- και να σε βάλω με το στόμα στην εξάτμιση για λίγο, να νιώσεις όπως τα καυμένα σου...

    Ήσουν δεν ήσουν 30-35 χρόνων. ΑΠΛΑ Κρίμα.

  12. #27
    Ηλικιωμένος βλάκας σε άσπρο αγροτικό τριακονταετίας και βάλε χτενιζότανε με τα δυο χέρια ενώ οδηγούσε κοιταζώμενος στον καθρέπτη του, ενώ στα πόδια του καθόταν και κρατούσε το τιμόνι μικρό κοπελάκι (εγγονάκι του;;; ). Θα πήγαινε με 60-70 χλμ...
    Σήμερα το πρωί, "εθνική" από Μουρνιές προς Σούδα...
    Μα τι να πω πια, τι;
    :hypnotize
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  13. #28
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Ειδα πολλους πρωι πρωι, αλλα τελικα ειναι συνηθισμένο φαινομενο να βλεπεις μαλακιες πρωι πρωι!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  14. #29
    Ζοχαδιασμέλος Το avatar του/της VGER
    Εγγραφή
    05/03/2008
    Μηνύματα
    305
    Σε είδα ηλίθιε παπόβιε ντελιβερά που χθες το βράδυ πέρασες κάθετα τη Μαραθώνος, μετά τη γέφυρα του Σταυρού, στρίβωντας:
    α) Αριστερά σε απαγορευτικό
    β) Με πράσινο για τους διερχόμενους από Σταυρό
    γ) Με όλους εμάς που ερχόμασταν με ταχύτητα πάνω από 80 χιλιόμετρα μετά τη γέφυρα
    δ) Τελευταία στιγμή όταν ήταν 2 αυτοκίνητα στην ευθεία 20 μέτρα πριν από το φανάρι

    με κίνδυνο τόσο να σε κάνουμε αφίσα όσο και να σκοτωθούμε όλοι μας κάνοντας επικίνδυνους ελιγμούς για να γλυτώσουμε τα χειρότερα....


    Μα τόση κάψα πια για να πάμε την παραγγελία;

  15. #30
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα να στριβεις κ@ρ10λ@ και να χτυπας το παπι.

    β.γεωργιου ανοδο προς δημοτικο εσυ ηθελες να στριψεις αριστερα στην υψηλαντου.το αμαξι στην αριστερη λωριδα της καθοδου της γεωργιου σου εδωσε αλλα εσυ δεν ελεγξες την δεξια λωριδα της καθοδου και εσκασε το παπι στον μπροστα δεξι σου τροχο.

    ευτυχως ο τυπος στο παπι δεν επαθε τπτ και ετσι εσυ βρηκες ευκαιρια να αρχισεις τις παπατζες.σου τα χωσα αλλα εσυ τα δικα σου ''αφου μου δωσανε περασα!αυτος γιατι δεν σταματησε?''

    μια που και ο παπιοβιος ηταν ολιγον απο κοπανος και δεν ηθελε να περιμενει αστυνομια εφυγα και τους αφησα να...''τα βρουνε οι ασφαλιστικες'' για να μη παω εγω μεσα πρωινιατικα με τα μπινελικια που θα της εριχνα...

    αντε καλη μας μερα...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 2 από 136 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF