Σελίδα 25 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 1520212223242526272829303575125 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 361 έως 375 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #361
    Εγιναν τα εγκαινια του ποδηλατοδρομου της Καλαματας.. Και ναι,σας ειδα τους ιδιους ηλι8ιους που πριν εβλεπα με αμαξια κ μηχανακια,να σκατε μυτη με ποδηλατακι επειδη ειναι της μοδας τωρα στην Καλαματα, να μη σεβεστε κανεναν πεζο,καμια προτεραιοτητα,στοπ η φαναρι και να τα κανετε ολα πουτανα.. Ο επομενος που θα περασει φαναρι μπροστα μου θα πεσει,αληθεια σας λεω....

  2. #362
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από camen
    Θα χαρω πολυ να σε γνωρισω...


    gay post!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  3. #363
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    gay post!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    H gay.. Ή ασφαλιστής ειναι ο camen...:rotflmao:

  4. #364
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα τυπακο με το χτ το μοταρντ με το κρανακι στο χερι και τη σακουλα να αυνανιζεσαι απο τη σταδιου μεχρι το φιξ οπου οτι και να κανες ημουνα εκει!διπλα σου,πισω σου η μπροστα σου.ειδες που και με παπι και χωρις σουζες-εντο τον ιδιο χρονο κανεις?μπααα...σιγα μη καταλαβες...

    ειδα στην ολη φαση στο φαναρι της βουρβαχη και σενα φωτακο.χωρισαμε λεγοντας μου οτι δεν ειμαι με το τζιξερ.βρε κουτο απλα ειχα αλλαξει κοστουμια

    και ναι ειδα και τον υπερτιντιεμα ανευ κρανους και καθρευτων ΦΥΣΙΚΑ οπου απο τη βαλιτσα προεξειχε ενα καλωδιο με το οποιο πετυχες ολους τους καθρευτες των αλλων!!!μαλλον και συ καναν τετοιον πετυχες και αποφασισες να βγαλεις τους δικους σου.εννοειτε οτι μαλλον δεν καταλαβες καν οτι η κεραια σου προκαλουσε ζημιες.who cares...δυστυχως εστριψες και δε προλαβα να σου μιλησω...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #365
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα τυπακο με το χτ το μοταρντ με το κρανακι στο χερι και τη σακουλα να αυνανιζεσαι απο τη σταδιου μεχρι το φιξ οπου οτι και να κανες ημουνα εκει!διπλα σου,πισω σου η μπροστα σου.ειδες που και με παπι και χωρις σουζες-εντο τον ιδιο χρονο κανεις?μπααα...σιγα μη καταλαβες...

    ειδα στην ολη φαση στο φαναρι της βουρβαχη και σενα φωτακο.χωρισαμε λεγοντας μου οτι δεν ειμαι με το τζιξερ.βρε κουτο απλα ειχα αλλαξει κοστουμια

    και ναι ειδα και τον υπερτιντιεμα ανευ κρανους και καθρευτων ΦΥΣΙΚΑ οπου απο τη βαλιτσα προεξειχε ενα καλωδιο με το οποιο πετυχες ολους τους καθρευτες των αλλων!!!μαλλον και συ καναν τετοιον πετυχες και αποφασισες να βγαλεις τους δικους σου.εννοειτε οτι μαλλον δεν καταλαβες καν οτι η κεραια σου προκαλουσε ζημιες.who cares...δυστυχως εστριψες και δε προλαβα να σου μιλησω...
    Το ίδιο χεράς με μένα είσαι ρε τρούπη, με παπί κι εγώ πάω μαλιοκούβαρα, με τη μηχανή πάω πιο αργά και από την καθυστέρηση.
    Τι λες να φταίει γιατρέ μου?
    :rotflmao:
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  6. #366
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Σε ειδα μ@λ@κ@ σκουτερακια σημερα στην Τσιμισκη

    Εσυ δε με ειδες να ερχομαι και εκανες σφηνα


    Ουτε ειδες το πιπινι που κουβαλουσες απο πισω (ελπιζω να ηταν κορη σου και οχι γκομενα σου ζωο) που εκτος απο ξεκρανωτη εγραφε και SMS.

    Τα ματακια ο καλος θεουλης στα εδωσε για να βλεπεις τους καθρεφτες σου που σου εδωσε η καλη Yamaha τριβλακα. Αντι για μηχανη θα μπορουσε να ηταν λεοφωρειο αυτο που σε ακουμπησε μετα την σφηνα σου.

    Και οχι τιποτα αλλο αλλα κριμας το παιδι απο πισω.... ηταν πολλα υποσχομενο.

  7. #367
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
    Το ίδιο χεράς με μένα είσαι ρε τρούπη, με παπί κι εγώ πάω μαλιοκούβαρα, με τη μηχανή πάω πιο αργά και από την καθυστέρηση.
    Τι λες να φταίει γιατρέ μου?
    :rotflmao:
    εχεις στοπ στον καρπο.απλα η γκαζιερα του παπιου ειναι κοντη και την παιρνεις ολη (ακουστηκε καπως αυτο )

    πηγαινε στον ρειν να στο βγαλει (το στοπ ε! )
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  8. #368
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Vamael
    Εγγραφή
    12/01/2010
    Μηνύματα
    101
    Σε είδα παπάρα με το μαύρο άουντι κουτί χθες στην παραλιακή, ήμουν στη δεξιά χαλαρά στο φανάρι του παλιού αεροδρομίου και μόλις άναψε πράσινο με έκλεισες από δεξιά για να φύγεις πρώτος.

    Κι όταν σου έπεξα τα φώτα φρέναρες γιατί ? Για να καρφωθώ πάνω σου ? Αμ δε...

    Ελπίζω τουλάχιστον να απόλαυσες το μεσαίο μου δάχτυλο μόλις κόλησες στην κίνηση κι εγώ αργά και χαλαρά συνέχιζα να τσουλάω.

  9. #369
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Jo.Da.
    Λες να σε είδα???

    Bikerterd μπας και πέρασες σήμερα κατά τις πέντε το απόγευμα από Αράχωβα...?
    Παρέα με 1 BMW...?




    Ένοχος




    Γιατί δεν είπες τπτ ρε!!!


    Νext time!!!

    Υπάρχει η στιγμή που πρέπει να κάνουμε τα πράγματα να συμβούν,και η στιγμή που πρέπει να αφήσουμε τα πράγματα να συμβούν

  10. #370
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    αλλα σε ειδα και σενα φιλε με το τ-μαχ και το κοστουμι αλλα με το αραι να μπαινει στον κηφισο απο το δαχτυλιδι στο φαληρο ολος κατω!!!
    με το που ειδα εμφανιση και πριν στριψεις σκεφτηκα οτι εισαι δικος μας.μετα επιβεβαιωθηκα.

    καλους δρομους
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #371
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Σας είδα πριν λίγο στην περιφερειακή Θεσσαλονίκης εξοπλισμένους στο φουλ, φορτωμένους στο φουλ. Ήσασταν έτοιμοι για μακριά. Για που την κάνατε?

    Έβγαλα το χέρι από το παράθυρο και σας χαιρέτησα, ο ένας μου πάτησε και την κόρνα.

    Καλό δρόμο μάγκες.

    Και καλή επιστροφή.




    Υ.Γ. Ο πρώτος με την Μπεμπα είχες πάρει και πράγματα των υπολοίπων?
    Sent from me using a computer.

  12. #372
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    χτες κατι ειχαν παθει ολοι στο δρομο και οδηγουσαν οτι να ναιιιιιι!!!
    σε ειδα χες βραδυ μ@@@@@ μπουλη με το audi του μπαμπα να κοβεις καθετα την θησεως στην καλλιθεα για να πας να στριψεις στο φαναρι απεναντι χωρις να κοιταξεις αν ερχετε καποιος ευτυχως που προλαβα και φρεναρα

    επισης σε ειδα μ@@@@@@ ταριφου που με εκλεισες χτες βραδυ στην θησεως,δε σε χαλασαν τα μπινελικια!!!


    παλι στη θησεως σε ειδα ηλιθια μανα με το σκουτερ και το πενταχρονο παιδακι σου απο πισω να πολεμαει να κρατηθει χωρις κρανος ενοειτε!!

    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  13. #373
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 2stroker
    χτες κατι ειχαν παθει ολοι στο δρομο και οδηγουσαν οτι να ναιιιιιι!!!

    ααααχχχχχ καλοκαιράκι.....

  14. #374
    κΑι ΤωΡα Τι...?? Το avatar του/της aisxos
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    69
    -->Σε ειδα μ@λ@κ@ εξω απο τα γιαννενα με το c2 που μου ειχες κολησει απο πισω πανω σε προσπεραση!!
    Σου εβγαλα το χερι και σε μουντζωσα οταν ησουν απο πισω μου..και απο την βλακεια σου δεν σκεφτηκες το γιατι!!
    Ωστοσο αυτο που σου ελεγα και με κοιταγες σαν χαμενος ειναι...
    ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ..!!!987cc 3πιστονο μαλιστα....ποσο να παει...
    Αγκωμαχουσες να με περασεις και ας ειχε 400 κυβικα παραπανω!!




    -->ΕΥΤΥΧΩΣ σε ΕΙΔΑ και σε προλαβα..Εγνατια οδο προς Μετσοβο..Αριστερη λωριδα με 120 σε προσπεραση,στα δεξια μου αυτοκινητο,και ξαφνικα εσυ προσπαθησες να διασχισεις τον δρομο...κανοντας ενα αλμα απο τις μπαρες..Αλλα δεν φταις εσυ,τι να φταις?ενα σκυλακι εισαι..φταινε αυτοι που φτιαχουν οδους ταχειας κυκλοφοριας και ειναι τρυπιοι..Ισα Ισα σε προλαβα δεν ξερω εαν με ειδες που ειχα κολησει στο μπαμπριζ με γουρλωμενα ματια ..Να ειναι καλα το abs..Eυτυχως ημουν με κουτι και δεν ημουν με μηχανουλα αλλιως θα κλαιγαμε και οι δυο μας...Εσυ βεβαια δεν μου εδωσες σημασια...συνεχισες..Δεν Πειραζει..αλλα και εσυ βρε παιδακι μου προσεχε λιγακι..καλους δρομους να εχεις....

  15. #375
    Λοιπον...

    Αγαπητέ κύριε της Ομάδας Ζ... (Ζ' διαλογής μάλλον είσαι)
    Καταρχήν, είσαι μια ντροπή για το σώμα που εργάζεσαι.
    Γιατί αντί να δίνεις το παράδειγμα στα χιλιάδες μοτοσακά που σε παρακολουθούσαν,
    αντ' αυτού, στο Κηφισό προς Κων/πόλεως, πέρασες με κόκκινο (το φανάρι σου άναψε 15 λεπτά μετά)
    Ήθελα να δω που θα σταμάταγες να σε ρωτήσω πόσο σωστό είναι αυτό που έκανες, αλλά μετά πέρασες δεύτερο κόκκινο ευθεία, στο φανάρι που κάνει αριστερά για πλατεία Μπουρναζίου.
    Πήγαινες για Περιστέρι.
    Φορούσες το κρανάκι των Ζητάδων, είχες το πηγασάκι της υπηρεσίας σου,
    φορούσες φορμίτσα αθλητικό παπουτσάκι, και η πινακίδα σου ήταν ΕΑ 6670.
    Σήμερα έκλεψες απο το κράτος τα λεφτά που θα πάρεις σαν μεροκάματο.
    Nτροπή σου!

    Σε είδα χτες στη Παπάγου αφρικανέ, με το μωβ αφρικανάκι, και το mp3
    που είχες περάσει με κλιπσακια στο αφρικα! Μου φτιαξες τη διάθεση ρε μπαγάσα!

    Α ρε τρούπερ με το Crypton(gsxr)-r...

    Πολύ με φούρκισε ο Ζ' διαλογής...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF