Σελίδα 3 από 136 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #31
    Σας ειδα βουλιαγμενης με vstrom πατερας-κορη και γιος.Τι να πεις τωρα.Σαν τα τσουβαλια.

  2. #32
    Επιάσθει σήμερα ο κ. Urian Heep στην Πλατεία Ύδρας στην Θεσσαλονίκη. Συγκεκριμένα είδα με έκπληξη την Africa παρκαρισμένη πίσω απο το αυτοκίνητό μπροστά απο την Εθνική. (την τράπεζα...) Έ, τόσα αυτοκόλητα πως να μην τραβήξουν το μάτι; Καθόμουν και την κοιτούσα και έξινα το κεφάλι μου γιατί κάτι με θύμιζε και τώρα που γύρισα σπίτι το διασταύρωσα.
    Γραμμένος τόσο καιρό στο φόρουμ απλά το παρακολουθώ. Αλλα τωρα που τελειώνει και το φανταρικό και αρχινάει η ζωή θα τον παρατήσω τον χάρο (τον ντόναλντ, την πάπια βρέ) και θα καβαλήσω μηχανή θα γίνω και πιο ενεργός Αλλα τώρα που είδα την africa που έχω παρακολουθήσει την πορεία της μεσω του φόρουμ σε ποσες χώρες, έ δε κρατήθηκα και έγραψα

  3. #33
    Μα τι στο καλό?? Είναι τρεις μέρες τώρα που έχω αρχίσει να ερωτεύομαι το street triple και εκεί που δεν είχα δει ποτέ κανένα στο δρόμο, στα δύο χρόνια που οδηγάω, ξαφνικά σήμερα είδα ΤΡΙΑ(!), και τα τρια στην Πατησίων! :a53:

    Το θέλω, το θέλω, το θέλωωω!
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  4. #34
    ΛΑΤΡΕΙΣ ΕΚΔΡΟΜΩΝ Το avatar του/της tzeronymo
    Εγγραφή
    15/09/2008
    Μηνύματα
    232
    Σημερα στην 111 με κιτρινο V στρωμα να κινησε σε ρυθμους rossi
    ΠΕΡΑΜΑ Η ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΝΑΥΤΟΣΥΝΗΣ

  5. #35
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mreth
    Εγγραφή
    26/02/2009
    Μηνύματα
    113
    Σε είδα παλιομ@λ@κ@ γυαλάκια στη γωνία της Β. Γεωργίου και Β. Κωνσταντίνου στο Παγκράτι, που με κυνήγαγες 50 μέτρα για να σε πάω με τη μηχανή μέχρι πιο κάτω (!!!) λες και χάθηκαν τα ταξί και όταν εγώ ευγενικά αρνήθηκα γιατί δεν θέλω να βάζω ακόμα 2ο άτομο πάνω εσύ με κλώτσησες και παραλίγο να με ρίξεις!! Έχε χάρη που βιαζόμουνα, αλλιώς δεν το'χα σε τίποτα να σου ρίξω μία κουτουλιά και μια γονατιά και να σε στείλω άκλαυτο! Μετά κατάλαβα ότι σου γυάλισε η τσάντα που είχα στον ώμο, στην οποία μάλλον ήθελες να βάλεις χέρι αν σε έπαιρνα. Μέχρι εκεί έχει φτάσει το θράσσος σήμερα... Προσοχή σε όλους!!!

  6. #36
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα χθες βράδυ στην εθνική που βγήκα να δω πως είναι τα λάστιχα...
    πιτσιρικά με το, ούτε που πρόλαβα να δω, να με περνάς ενώ πήγαινα με 160+ δικάβαλος με την κοπέλα πίσω να κρέμοντε τα πόδια της και να πηγαίνεις με το σταυρό στο χέρι κάνοντας σφήνες ΣΑΝ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ. δεξιά αριστερά χωρίς να χρειάζεται... απο αριστερή να το κόβεις όλο δεξιά για να προσπεράσεις κουτί ενώ είχες χώρο από αριστερά ....να αλλάζεις λωρίδες κάνοντας κάτι τεράστια ζιγκ ζαγκ
    καλά ρε μούλικο τον εαυτό σου δεν τον σκέφτεσαι...
    η κοπέλα που θα την κλαίνε οι γονείς της άμα γίνει κάτι (γιατί έτσι όπως πας δεν το γλυτώνεις) τι σου φταίει ρε μαλακισμένο?




    σε είδα κι εσένα στην Καλλίπολη με το μαύρο μπεβερλάκι σου... μου πούλαγες ιστορία μετά από σκηνικό πως έτρεχες σε δικαστήρια γιατί είχες κάνει έναν τόπι στο ξύλο και κάτι τέτοιες μαλακίες.
    χθες δεν ήθελα να δώσω συνέχεια... αλλά θα τα ξαναπούμε dont worry.
    καγκουριές θέλετε? καγκουριές θα έχετε. :a39:

  7. #37
    Σας βλεπω ολους στο ποταμι απο ψηλα,μεσα απ το ΚΤΕΛ !
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  8. #38
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Vamael
    Εγγραφή
    12/01/2010
    Μηνύματα
    101
    Σε είδα ρε φίλε πρωΐ πρωΐ που καρφώθηκες πίσω από το ταξί στην στροφή της Συγγρού για παραλιακή.
    Είχες χτυπήσει, φαινόταν και εύχομαι να σηκωθείς γρήγορα γερός ξανά, αλλά αδελφέ μου γιατί με χίλια εκεί ? αφού όταν φτάσεις να δεις τι γίνεται μετά τη στροφή είναι πολύ αργά...

  9. #39
    εχω γλαροοοο... Το avatar του/της jimmy10
    Εγγραφή
    13/02/2009
    Μηνύματα
    321
    σε ειδα φιλε με το κουτακι σου στην γεφυρα της Π. Ραλλη στο ρευμα προς Νικαια να σου εχει φυγει, να σκας στην μπαριερα και να το κανεις 2 roll. Βγηκες σε ειδα. Ελπιζω ολα ΟΚ... να να θυμασαι οτι το σημειο εκει ΔΕΝ ΣΥΓΧΩΡΕΙ...
    Η κρίση της μέσης ηλικίας ξεκινά στα 35.

  10. #40
    Σε ειδα Πετρου ραλλη πριν 1 ωρα στο υψος των στρατολογικων που σε σταματησε μπλοκο και αφου δεν ειχες κρανος απειλουσες τον αστυνομικο.Τρελο γελιο.

  11. #41
    σας ειδα και χθες στον ζωολογικο κηπο οπως καθε μερα..
    σας ειδα και εσας θηλαστικα που σας ειπε καποιος οτι επειδη εχετε μεγαλο οχημα οτι κινειστε σε ραγες και οτι εχετε προτεραιοτητα παντου...ΠΑΝΤΟΥ ΟΜΩΣ.. και το απομνημονευσατε απταιστα..
    αντε με το καλο αυριο να μαθετε να ξεφουδιζετε και μπανανα..
    --και ειδα μια κορη με δορυ και ασπιδα--

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Den se eida pou kseparkarontas mou erikses kato to gsxr kai sikothikes kai efyges.

    Eytyxos se eide ena agnoston stoixeion paidi pou edose thn pinakida sou sto apenanti fastfoodadiko.

    Avrio tha ertho apto spiti sou na sou zitiso na pliroseis th zhmia (eytyxos mono to deksi fairing). An arnirtheis oti egine, tote tha mpoume kai oi 2 se ena asxhmo tripaki.

    Λεπον οταν χρησιμοποιησα την "πλαγια" οδο για να παρω τα στοιχεια του, δεν ειχα μαρτυρα γιατι το παιδι που ειδε την πινακιδα, απλα την σημειωσε, την εδωσε σε ενα κοντινο μαγαζι και εφυγε χωρις να αφησει στοιχεια επικοινωνιας, αφηνοντας με ουσιαστικα χωρις μαρτυρα. Οποτε θεωρησα οτι ο καλυτερος τροπος να παρω τα λεφτα μου πισω ηταν αυτος. Αν εσυ επραττες νομιμα, ξεροντας οτι μπορει να πληρωσεις απτην τσεπη σου ενα σεβαστο ποσο επειδη ενα (πιθανον πιωμενο) κολοπαιδο σου εριξε τη μηχανη κατω, τι να πω, μπραβο.

    Τεσπα η ιστορια ειχε και αλλα επεισοδια απο τοτε (και θα τα γραψω ισωσ οταν τελειωσω με την ιστορια) που σιγουρα επιβεβαιωνουν τον ορο κολοπαιδο που χρησιμοποιησα πιο πανω. Ευτυχως με την "πλαγια" οδος προεκυψε και αλλος ενας μαρτυρας που τα ειχε δει οντως ολο το συμβαν και ειναι διατεθημενος να καταθεσει (ειναι μικρη η πολη) και ΜΑΛΛΟΝ θα βρω το δικιο μου.
    Αυτο το χα γραψει πριν κανα 2 βδομαδες.
    Παω σπιτι του λοιπον. Μπαινουμε 4 ατομα με 2 μηχανες στην αυλη για εφε. Βγαινει εξω με τον πατερα του και 1 φιλο του. Αρχιζω πολυ ευγενικα :" Εγινε αυτο και αυτο, ισως δεν καταλαβες οτι την εριξες, αλλα σε ειδαν τα παιδια απτο απεναντι φαστφουνταδικο και το μονο που θελω ειναι να κανουμε μια φιλικη δηλωση να τελειωνει η ιστορια". Το αρνεται εντελως, λεει το αμαξι δεν κινηθηκε χτες και ο πατερας του γινεται εριστικος. Συνεχιζουμε με επιχειρηματα εμεις αλλα δεν βγαινει ακρη. Μαλιστα ηξερε τον αδερφο μου και του λεει "Με ξερεις εμενα, εγω δεν θα κανα ποτε κατι τετοιο" Ανεβαινει η ενταση και μεσης ακρης του λεμε "Ξερουμε οτι το κανες, και θα το πληρωσεις ειτε με τον εναν τροπο ειτε με τον αλλο (Σ.Σ. Ειχε καινουργιο αμαξι)"

    Συνεχιζει να το αρνειται και προσωπικα εχω αρχιζει να τον πιστευω και λεω κριμα να τα λεμε σε λαθος ανθρωπο. ΕΥΤΥΧΩΣ οι φιλοι μου επιμενουν για τον μαρτυρα που εχουμε (που δεν ειχαμε ηταν η αληθεια σε κεινο το σημειο) και σε καποια στιγμη λεει "Νταξ ρε παιδια, ας κανουμε μια φιλικη δηλωση". Φανταστειτε τωρα να ησασταν στη θεση του και να ησασταν αθωοι, ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΠΟΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ. Ο πατερασ του λεει ΟΧΙ και νευριαζει, και συμφωνουμε να μιλησουμε αργοτερα οταν θα εχει ηρεμησει.

    Φευγω απο εκει ανακουφισμενος, και παω για καφε οταν σκαει τηλεφωνο απο αστυνομια οτι Μπλα μπλα θα σου κανω μηνυση για απειλη εκφοβισμο κτλπ. Φυσικα τα αρνουμαι, και ζηταω ονομα αστυνομικου για ψαρωμα κτλπ και αρχιζω τα τηλεφωνα να δω τι θα κανω. ΓΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ, ενα απο τα 4 παιδια με τα οποια τον ειχα επισκεφτει, ανεφερε το συμβαν στην οικογενεια του και τελικα η ξαδερφη του ειχε δει ολο το συμβαν, ειχε φωναξει "Ε ΣΤΑΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΑΣ", ειχε δει μαρκα/μοντελο αλλα δεν ειχε δει πινακιδα για αυτο και δεν το ανεφερε (τραγικη ειρωνεια μενουμε διπλα-διπλα και δεν ειχε δει οτι ειχα αγορασει "μαυρη μεγαλη μηχανη").

    Τον παιρνω τηλεφωνο να του αναφερω για το νεο μαρτυρα, και ενω αρχικα με αγνοει, με παιρνει μετα απο 10' τηλεφωνο και μου λεει" Φιλαρακι δικιο ειχες, ειχα δωσει το αμαξι σε ενα φιλο μου και το εριξε αυτος" ........

    Τελικα στη δηλωση ειπε οτι οδηγουσε ο πατερας του..... Το τραγικοτερο ειναι οτι ειναι οτι ακομα φοιτει σε στρατιωτικη σχολη αξιωματικων...Δεν σκεφτηκε τι θα γινοταν αμα πηγαινα στο διοικητη του και τον κατηγορουσα για εγκαταλειψη ατυχηματος ? Ποσο μαλλον αν γινοταν κανα δικαστηριο? Τι να πω...


    Τα γραω αυτα επειδη σημερα εμαθα οτι η ασφαλιστικη του απαντησε θετικα στη δηλωση του, οποτε μπορω μαλλον να ηρεμησω, αυτα.

  13. #43
    antapokrisi apo Katerini.kairos kalokairinos,ta tempti anoigoun kata tis 2000.gamo ta topia to trigiro,xalali o gyros ton Tempon !
    μπάρον says :
    "Japan rullezzzz re και ας το περνάω μίνιο και μουράβια κάθε 2 βδομάδες :rotflmao: "
    -
    _Holder of Honoured Blockage Degree delivers lessons on invisibility_

    Ο Καγκουρογαμόσαυρος

  14. #44
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 2stroker
    Εγγραφή
    12/07/2008
    Μηνύματα
    695
    σε ειδα χτες βραδυ στην χαμοστερνας στο φαναρι να πεφτεις σταματημενος,μετα οταν ηρθα διπλα σου καταλαβα ποσο λιωμα ησουν,ειχες αληθωρησει απο το κοκαλιασμα και δεν μπορουσες καν να σηκωθεις.ελπιζω να μην ξαναπηρε μπροστα το μηχανακι και να γυρισες με κανα ταξακι σπιτι
    Hell on wheels is no big deal... Kawasaki KDX200SR - Kawasaki KLX300R - Yamaha TTR250 - Yahama XT600E - Ktm 640 Adventure

  15. #45

    δε σε ειδα...

    να μου τη ριχνεις κατω βράδυ παρασκευής...και βεβαίως να την παρατάς..θα το βρεις απο αλλου π@$$τη...

Σελίδα 3 από 136 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF