Σελίδα 30 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2025262728293031323334354080130 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 436 έως 450 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #436
    BMW+KTM = GS 1450 EXC-F Το avatar του/της Nik0s
    Εγγραφή
    25/05/2004
    Μηνύματα
    3.596
    Σε είδα κάφρε με το σούπερ τούμπανο σου SS να περνάς στους κόφτες από κεντρικό δρόμο κατοικημένης περιοχής όπου περπατάνε άνθρωποι, κυκλοφορούν ποδήλατα, παιδιά, καρότσια κτλ.

    Σαν να μην έφτανε ο κάλος στον εγκέφαλό σου, περνάς και τα σαμαράκια που έχουν μπει για κάτι καθυστηρεμένους σαν κι εσένα, κάνοντας δήθεν άλματα...

    - So, what do you do for a living ?
    - I'm into murders and executions.
    - I'm sorry ?
    - I said, I'm into mergers and acquisitions.

    Patrick Bateman
    -------------------------------------
    Bikepics Photo Album
    Ινδία: Δύο εβδομάδες στο Rajasthan

  2. #437
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nik0s

    Σαν να μην έφτανε ο κάλος στον εγκέφαλό σου, περνάς και τα σαμαράκια που έχουν μπει για κάτι καθυστηρεμένους σαν κι εσένα, κάνοντας δήθεν άλματα...


    ΦΛΩΡΕ....επειδη δεν μπορεις και εσυ τα λες
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  3. #438
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
    εσεις τι κανατε με 160+κιολας??τουλαχιστον τσαϊ η ........?
    Παρεσυρθην και ανοιξαμε παρεα σε μια αδεια παραλιακη 3 λωριδων.
    τσαι ή ... τιποτε μεχρι εκει

    αυτο που εκανε εντυπωση ειναι οτι βγηκε αριστερα χωρις να ελεγξει και γραφοντας στο κινητο, τι να πω ...

  4. #439
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα κατω χτες το βραδυ φευγοντας απο τα πετραλωνα μαρια.ησουνα σοβαρα...σε κρατησα ξυπνια μεχρι να ρθει το ασθενοφορο.περαστικα και ευχομαι ολα να πανε καλα...

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #440
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα κατω χτες το βραδυ φευγοντας απο τα πετραλωνα μαρια.ησουνα σοβαρα...σε κρατησα ξυπνια μεχρι να ρθει το ασθενοφορο.περαστικα και ευχομαι ολα να πανε καλα...


    δυστυχως την ειδαμε ολοι!


    μακαρι να πανε καλα ολα!

  6. #441
    D-11 Earth Mover Το avatar του/της Tpap
    Εγγραφή
    11/10/2007
    Μηνύματα
    2.954
    WTF...?



    TΙ έγινε ρε...?

  7. #442
    σε ειδα φιλε στην θηβων με το παπακι και ησουν με full εξοπλισμο (εγω ημουν με το κουτι) που ηρθανε κατι μαλακες διπλα σου και μαρσαρανε για να το παιξουν μαγκες γιατι ειχανε μεγαλες μηχανες και ουτε κρανος ειχανε ουτε τιποτα.Καλα εκανες και τους εγραψες στις μπαλες σου και συνεχισες την πορεια σου κανονικα....

  8. #443
    Reality.sys failed Το avatar του/της moruin
    Εγγραφή
    03/02/2010
    Μηνύματα
    20
    Σε είδα σήμερα στη Π Ράλλη, είχες πίσω το γιόκα σου με κρανάκι κλπ. Σε θαύμασα και είπα ότι έτσι μαθαίνουν και τα παιδιά να καβαλάνε σωστά μοτοσυκλέτες..... μέχρι που σε προσπέρασα και είδα τη κορούλα σου πάνω στο ντεπόζιτο. Δε λέω και αυτή φόραγε κράνος, αλλά ρε φίλε αν θέλεις να μεταφέρεις και τα 2 παιδιά σου πάρε το αυτοκίνητο. άντε πάντα όρθιος.

    Σας είδα πολλούς σήμερα το μεσημεράκι στη Βουλιαγμένης να κατηφορίζετε για μπανάκι και ζήλεψα.
    Computer are like air conditioners: they stop working when you open windows.

    Come to the dark side.
    We have cookies.

    Κώστας

  9. #444
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από moruin Σας είδα πολλούς σήμερα το μεσημεράκι στη Βουλιαγμένης να κατηφορίζετε για μπανάκι και ζήλεψα. [/B]
    και μεις μας ειδαμε
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  10. #445
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Δε σε είδα εγώ,αλλά μου μεταφέρθηκε η θέα σου
    Δεσποινίς μαυρομάλλα με γαλάζιες τούφες και μακρυμάλλα (ξεκράνωτη) ως τα μαλακά μόρια...τα εν λόγω...μόρια ήταν καλυμένα με άσπρη φόρμα ώστε να φαίνεται το μαύρο στρινγκ
    Όλα αυτά στα Χανιά και πάνω σε TDM με ξετάπωτες εξατμίσεις

    Όλοι οι ΙΧδες άνοιγαν δρόμο,έπαιζαν φώτα και χάζευαν σαν τους χάνους
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  11. #446
    ΣΕ ΕΙΔΑ ΤΕΛΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΑΛΙΟΜ@ΥΝΟΠΑΝΟ ΟΔΗΓΕ ΤΟΥ ΜΠΑΤΣΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΣΤΡΙΨΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑΣ ΣΤΗΝ Β.ΣΟΦΙΑΣ...ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΛΩΡΙΔΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑΣ ΣΤΟ ΑΝΕΒΑΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΣΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΡΧΟΣΟΥΝΑ ΓΑΜΙΟΝΤΑΣ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΟΥ...ΤΟΝ ΦΑΡΟ ΤΟΝ ΑΝΟΙΞΕΣ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΙ???ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΔΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΟΥ (ΔΙΑΣ 5 ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ)ΣΤΟ ΦΑΝΑΡΙ ΠΟΥ ΣΕ ΜΠΙΝΕΛΙΚΩΝΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΠΑΠΙΑ...ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΡΕΝΤ ΓΙΑ ΤΗΝ ΒΟΥΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΗ ΟΔΗΓΗΣΗ...ΡΕ ΟΥΣΤ ΣΚΑΤΟΜΠΑΤΣΟΙ...

    Υ.Γ. ΟΙ ΤΥΠΑΔΕΣ ΤΟΥ ΔΙΑΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΔΕΞΙΑ ΣΤΗΝ Β.ΣΟΦΙΑΣ...700Χ5=3500 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ...

    ΟΥΣΤ ΛΕΜΕ...

  12. #447
    σας είδα και σας χάρηκα και σας χαιρέτησα όλους χθες στην κορίνθου-επιδαύρου..
    SS, GS, Z, ιταλικά, γερμανικά, ιαπωνικά, κινέζικα, αλαμπουρνέζικα, αιγυπτιακά.. τα πάντα όλα λέμε πολύς κόσμος
    καλούς δρόμους
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  13. #448
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σας είδα το Σάββατο βράδυ....

    ...κουτάκια στην παραλία ενώ ήμουν δεξιά για να μην ενοχλώ τους γλήγορους
    παραλίγο να στρίψεις πάνω μου γιατί ήταν κολλημένη η λωρίδα σου.
    χωρίς φλας φυσικά.. απλά σου τη βάρεσε να το κόψεις δεξιά.
    σου κόρναρα μισή ώρα μέχρι να πάρεις χαμπάρι..
    μετά μου σήκωσες το χέρι και καλά για συγνώμη αλλά την μούτζα σου την έφαγες έτσι κι αλλιώς.
    και μετά μου έπαιζες τα φώτα γιατί θίχτηκες και μου έλεγες πως μου ζήτησες συγνώμη.
    με την χαρακτηριστική κίνηση σου είπα "στα αρχίδια μου η συγνώμη σου να κοιτάς καθρέφτες ή να ελέγχεις νεκρή γωνία". :a31: :a31: :a31:
    δεν το συνέχισες.


    αργότερα...v-strom παρκαρισμένο πίσω από το δικό μου έξω από παραλιακό κέντρο
    βλέπω χαρτάκι στην τάπα του ντεπόζιτου... σκέφτομαι τι στο διάολο μας γράψανε?
    κοιτάζω στο δικό μου τίποτα.
    πάω στον άλλο και βλέπω 2 χαρτάκια πάνω "ΤΑ ΚΛΕΙΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΡΚΑΔΟΡΟΥΣ".


    σας είδα την Κυριακή...

    ..μαλάκα πατέρα συναθλητή του μικρού μου αδερφού.
    ανεβάζεις το γιό σου στη μηχανή.. μετά από αγώνα (polo) χωρίς κράνος..
    με το σορτσάκι και τη σαγιονάρα και οκ δεν σκέφτεσαι αν θα κρυώσει το παιδί....
    αλλά μου βγαίνεις και παραλιακή για να γυρίσεις Πειραιά...
    με την πρώτη ευκαιρία όταν σε ξαναδώ σε προπόνηση θα σε κράξω και στα @@ μου κι αν είσαι μπάτσος.

    ... και όλους τους ακράνωτους σαγιοναρόβιους στην παραλιακή. :a31:

  14. #449
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σας ειδα πριν λιγο να κυνηγιεστε μεσα στον Πειραια,ξεκρανωτοι,ο ενας με Gsxr 1000 και ο αλλος με..... Vstrom 650
    The only easy day was yesterday.

  15. #450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Red Rider
    Σας ειδα πριν λιγο να κυνηγιεστε μεσα στον Πειραια,ξεκρανωτοι,ο ενας με Gsxr 1000 και ο αλλος με..... Vstrom 650
    Ο τυπος με το vstrom ειχε βαλει και στοιχημα την μηχανη του?
    Ειμαι μονο ενας,ομως ειμαι ενας.Δεν μπορω να κανω τα παντα,ομως μπορω να κανω κατι.Και επειδη δεν μπορω να κανω τα παντα δεν θα αρνηθω να κανω το κατι που μπορω

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF