Σελίδα 34 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2429303132333435363738394484134 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 496 έως 510 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #496
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PortisHead
    Εγγραφή
    25/05/2006
    Μηνύματα
    2.470
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα...(εχτες στη πορεια με το που αρχισανε τα επισοδεια μπροστα απο τη hol.100 μετρα πισω σου ημουνα και εγω και αλλος κοσμος)

    να σηκωνεις την παλαιστινα στο προσωπο,να βγαζεις λοσταρι απο τη τσαντα και να σπας 3 αυτοκινητα στη σειρα πηγαινοντας προς τις διμοιριες των ματ οι οποιοι σε υποδεχθηκαν εγκαρδια (κολησατε και χερια!!! ) και εξαφανιστηκες.

    μουλοι που σας πληρωνουμε για να μας φυλατε και εσεις καταλαβατε οτι σας πληρωνουμε για να εκτελειτε εντολες και να μας γαματε.

    ????
    Σε πιο απλα ελληνικα ?
    (παλαιστινα ? σε υποδεχθηκαν εγκαρδια ?)


  2. #497
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    ????
    Σε πιο απλα ελληνικα ?
    (παλαιστινα ? σε υποδεχθηκαν εγκαρδια ?)

    παλαιστινα:το χαρακτηριστικο καρο μαντηλι που φορανε οι αραβεςστο κεφαλι τους.

    σε υποδεχθηκαν εγκαρδια:οτι λεω ακριβως (κυριολεκτικα).κολησανε χερια,''που σαι αδερφε'' κι ετσ'

    υ.γ.δεν υπερβαλω το ειδα στα ματια μου μπροστα !!!μπορειτε αν θελετε να αμφισβητησετε αυτο που ειδα αλλα εγω ξερω τι ειδα οποτε οσο και να αμφισβητησετε...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #498
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER

    μουλοι που σας πληρωνουμε για να μας φυλατε και εσεις καταλαβατε οτι σας πληρωνουμε για να εκτελειτε εντολες και να μας γαματε.

    Ρε συ Τρουπ... τα παδιά κατάλαβαν να μας φΙλάτε ...και να μας γαμάτε. Να έχει και νόημα η π@υτσα....
    Αυτό που χρόνια πολλά λέγεται, απλά το είδες. Πότε θα ξυπνήσουμε να τους πάρουμε όλους με τα καδρόνια....
    Inochi, ρε!
    Για οσο.

  4. #499
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα...(εχτες στη πορεια με το που αρχισανε τα επισοδεια μπροστα απο τη hol.100 μετρα πισω σου ημουνα και εγω και αλλος κοσμος)

    να σηκωνεις την παλαιστινα στο προσωπο,να βγαζεις λοσταρι απο τη τσαντα και να σπας 3 αυτοκινητα στη σειρα πηγαινοντας προς τις διμοιριες των ματ οι οποιοι σε υποδεχθηκαν εγκαρδια (κολησατε και χερια!!! ) και εξαφανιστηκες.

    μουλοι που σας πληρωνουμε για να μας φυλατε και εσεις καταλαβατε οτι σας πληρωνουμε για να εκτελειτε εντολες και να μας γαματε.



  5. #500
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    παλαιστινα:το χαρακτηριστικο καρο μαντηλι που φορανε οι αραβεςστο κεφαλι τους.

    σε υποδεχθηκαν εγκαρδια:οτι λεω ακριβως (κυριολεκτικα).κολησανε χερια,''που σαι αδερφε'' κι ετσ'

    υ.γ.δεν υπερβαλω το ειδα στα ματια μου μπροστα !!!μπορειτε αν θελετε να αμφισβητησετε αυτο που ειδα αλλα εγω ξερω τι ειδα οποτε οσο και να αμφισβητησετε...



  6. #501
    rolling fredo king Το avatar του/της DUKASII
    Εγγραφή
    11/07/2002
    Μηνύματα
    3.547
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    παλαιστινα:το χαρακτηριστικο καρο μαντηλι που φορανε οι αραβεςστο κεφαλι τους.

    σε υποδεχθηκαν εγκαρδια:οτι λεω ακριβως (κυριολεκτικα).κολησανε χερια,''που σαι αδερφε'' κι ετσ'

    υ.γ.δεν υπερβαλω το ειδα στα ματια μου μπροστα !!!μπορειτε αν θελετε να αμφισβητησετε αυτο που ειδα αλλα εγω ξερω τι ειδα οποτε οσο και να αμφισβητησετε...
    Προπαγανδα μαν..

  7. #502
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    βγαλε καμια φωτο ρε γιωργη,,, να τους κανουμε βουκινο (μια ακομα φορα... )
    Γιώργο ποιο το νεο??

    Τάσο: Δε νομίζω ότι θα άλλαζε κάτι... τόσα κ τόσα έχουν βγει στη φόρα. Παιδιά σκοτώνουν κ είναι ελεύθεροι.
    πλέον έχει βγει κ επίσημη ανακοίνωση ότι μέσα στις πορείες θα υπάρχουν αστνομικοί με πολιτικά και θα μαζεύουν κόσμο( λες κ δε το ξέραμε... πλεον είναι επίσημο μεγάλη διαφορά)


    Συγγνώμη για το εκτός τόπικ


    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  8. #503
    παίδες, κουβαλάτε μαζί και καμμια φωτογραφική ποκετ.
    αυτό ειναι το όπλο μας. οι εικόνες

  9. #504

  10. #505
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
    μη το κανεις αυτο σε gixxer μπλε ασπρο 750 -04 γιατι θα πεσει πανω σου...
    που κυκλοφορείς συνηθως?
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #506
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    οταν σταματησει να με πρηζει με τα π.μ!

















    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    :a029:
    θάνατος στους φαλλοκράτες :a39:

  12. #507
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    Σε είδα στην Ακράτα, ημουν με το αυτοκινητο στο ρέυμα προς Αθήνα, με το χρυσό ss

    Προσπέρνούσες αυτόν που με προσπερνούσε ΜΕ ΣΟΥΖΑ....Η απολύτη καγκουριά,


















    και την ζηλεψα γμτ....γιατι δεν έχω τα αρχ@@@ να την κάνω!!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  13. #508
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
    Σε είδα στην Ακράτα, ημουν με το αυτοκινητο στο ρέυμα προς Αθήνα, με το χρυσό ss

    Προσπέρνούσες αυτόν που με προσπερνούσε ΜΕ ΣΟΥΖΑ....Η απολύτη καγκουριά,


















    και την ζηλεψα γμτ....γιατι δεν έχω τα αρχ@@@ να την κάνω!!!!
    Τώρα μπορείς κι εσυ!
    http://www.youtube.com/watch?v=WViqZiIjRj4
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  14. #509
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    δεν ειναι θεμα γνώσης, εμπειριας η κάτω άλλο....



    ...ειναι απλά θέμα τόλμης...ΔΕΝ ΤΟΛΜΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΟΜΑΙ!!!
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  15. #510
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    είδα 2cbr rr (ένα παλιό κι ένα καινούριο), 1vtr, 1bmw 1200rt (μάλλον), 1 monster παρκαρισμένα έξω από το Cavo Doro στον Πειραιά. τι κάνατε εκεί; πήγατε να κλείστετε τραπέζι στη Ελένη Φιλίνη; :rotflmao:

    σας είδα παπάρες της ΔΙΑΣ... περάσατε με κόκκινο για να σταματήσετε να φάτε τυρόπιτα.... παλιοτυροβρωμίκουλοι. μου έχετε και ανεβασμένα τα μανίκια γιατί; για να μην κάνετε το μαύρισμα του ταρίφα;

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF