Σελίδα 36 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2631323334353637383940414686 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 526 έως 540 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #526
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
    κ τα 2 αυτοκινητα ηταν σε αποχρωσεις του γκρι. Επισης το σκηνικο εγινε κυπρο, οποτε μαλλον γλυτωνεις τα εξοδα για τις μπυρες.

    ....
    καπως ετσι κατοχυρωνει κανεις τον τιτλο του αυνανα !!!

    σου λεει ο αλλος να πεις κατι για να τον κανεις ευτυχισμενο και αυτος με τη σειρα του θα κερνουσε ολο το φορουμ μπυρες αρα θα γινομασταν και εμεις ευτυχισμενοι.

    και βγαινεις εσυ ο σκατοψυχος να μας τα γαμησεις ολα!!!

    Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ !!!:a57:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #527
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    καπως ετσι κατοχυρωνει κανεις τον τιτλο του αυνανα !!!

    σου λεει ο αλλος να πεις κατι για να τον κανεις ευτυχισμενο και αυτος με τη σειρα του θα κερνουσε ολο το φορουμ μπυρες αρα θα γινομασταν και εμεις ευτυχισμενοι.

    και βγαινεις εσυ ο σκατοψυχος να μας τα γαμησεις ολα!!!

    Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ !!!:a57:

    για σας βρε κουτα το εκανα..
    για να μη βγει κανεις μετα να πει οτι σας ειδε να κουτουλατε

    οριστε ρε παραπονιαρη...

  3. #528
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Σας είδα σήμερα στην Πολυμέρη (Βόλος), GSXR, δικάβαλο, κρανάκια, μπουφανακιά και φτάνοντας κοντά........βερμούδα και διχάλα..... τι να πω....

  4. #529
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα σκουτερόβλακα με το μεγκασκουτερό σου να με προσπερνάς σε μονόδρομο από τα δεξιά με όσα λίγο πριν βγούμε στην Κηφισίας/Κατεχάκη και σε είδα μετά που έκανες ηλιθιώδεις σφήνες για να φτάσεις 1ος στο φανάρι. Δε ξέρω και δε με νοιάζει αν βιαζόσουν! ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟΣ! :a45:
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  5. #530
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    καπως ετσι κατοχυρωνει κανεις τον τιτλο του αυνανα !!!

    σου λεει ο αλλος να πεις κατι για να τον κανεις ευτυχισμενο και αυτος με τη σειρα του θα κερνουσε ολο το φορουμ μπυρες αρα θα γινομασταν και εμεις ευτυχισμενοι.

    και βγαινεις εσυ ο σκατοψυχος να μας τα γαμησεις ολα!!!

    Ε ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ !!!:a57:
    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    χαχαχαχαχαχα! ΘΕΟΣ!!!!!

    Εσύ την έχεις κερδίσει την μπύρα σου επάξια!!!!

  6. #531
    Παρακαλώ & πάλι μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ

    Σας ξέφυγαν.....









    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    σε ειδα...(εχτες στη πορεια με το που αρχισανε τα επισοδεια μπροστα απο τη hol.100 μετρα πισω σου ημουνα και εγω και αλλος κοσμος)

    να σηκωνεις την παλαιστινα στο προσωπο,να βγαζεις λοσταρι απο τη τσαντα και να σπας 3 αυτοκινητα στη σειρα πηγαινοντας προς τις διμοιριες των ματ οι οποιοι σε υποδεχθηκαν εγκαρδια (κολησατε και χερια!!! :eyepop και εξαφανιστηκες.

    μουλοι που σας πληρωνουμε για να μας φυλατε και εσεις καταλαβατε οτι σας πληρωνουμε για να εκτελειτε εντολες και να μας γαματε.


    --------------------------------------------------------------------------------




    βγαλε καμια φωτο ρε γιωργη,,, να τους κανουμε βουκινο (μια ακομα φορα... )






    ????
    Σε πιο απλα ελληνικα ?
    (παλαιστινα ? σε υποδεχθηκαν εγκαρδια ?)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από PortisHead
    ????
    Σε πιο απλα ελληνικα ?
    (παλαιστινα ? σε υποδεχθηκαν εγκαρδια ?)


    --------------------------------------------------------------------------------



    παλαιστινα:το χαρακτηριστικο καρο μαντηλι που φορανε οι αραβεςστο κεφαλι τους.

    σε υποδεχθηκαν εγκαρδια:οτι λεω ακριβως (κυριολεκτικα).κολησανε χερια,''που σαι αδερφε'' κι ετσ'

    υ.γ.δεν υπερβαλω το ειδα στα ματια μου μπροστα !!!μπορειτε αν θελετε να αμφισβητησετε αυτο που ειδα αλλα εγω ξερω τι ειδα οποτε οσο και να αμφισβητησετε...


    __________________



    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER

    μουλοι που σας πληρωνουμε για να μας φυλατε και εσεις καταλαβατε οτι σας πληρωνουμε για να εκτελειτε εντολες και να μας γαματε.


    --------------------------------------------------------------------------------



    Ρε συ Τρουπ... τα παδιά κατάλαβαν να μας φΙλάτε ...και να μας γαμάτε. Να έχει και νόημα η π@υτσα....
    Αυτό που χρόνια πολλά λέγεται, απλά το είδες. Πότε θα ξυπνήσουμε να τους πάρουμε όλους με τα καδρόνια....


    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    παλαιστινα:το χαρακτηριστικο καρο μαντηλι που φορανε οι αραβεςστο κεφαλι τους.

    σε υποδεχθηκαν εγκαρδια:οτι λεω ακριβως (κυριολεκτικα).κολησανε χερια,''που σαι αδερφε'' κι ετσ'

    υ.γ.δεν υπερβαλω το ειδα στα ματια μου μπροστα !!!μπορειτε αν θελετε να αμφισβητησετε αυτο που ειδα αλλα εγω ξερω τι ειδα οποτε οσο και να αμφισβητησετε...
    --------------------------------------------------------------------------------

    Προπαγανδα μαν..


    [QUOTE]----------------------------------------------------------------------------------
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Nostra
    βγαλε καμια φωτο ρε γιωργη,,, να τους κανουμε βουκινο (μια ακομα φορα... )
    --------------------------------------------------------------------------------



    Γιώργο ποιο το νεο??

    Τάσο: Δε νομίζω ότι θα άλλαζε κάτι... τόσα κ τόσα έχουν βγει στη φόρα. Παιδιά σκοτώνουν κ είναι ελεύθεροι.
    πλέον έχει βγει κ επίσημη ανακοίνωση ότι μέσα στις πορείες θα υπάρχουν αστνομικοί με πολιτικά και θα μαζεύουν κόσμο( λες κ δε το ξέραμε... πλεον είναι επίσημο μεγάλη διαφορά)


    Συγγνώμη για το εκτός τόπικ




    __________________


    ππαίδες, κουβαλάτε μαζί και καμμια φωτογραφική ποκετ.
    αυτό ειναι το όπλο μας. οι εικόνες


    __________________
    .
    Και το μονταζ να συμπληρώσω η δουλειά σας ενίοτε....


    http://athens.indymedia.org/front.p...icle_id=1178476






    ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ....

    ΟΙ από ΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΟ????????

  7. #532
    φορουσες κουκουλα τωρα που τα εγραφες αυτα?η ετσι ξερα? γιατι εμενα και οχι αυτους?να υποθεσω οτι εισαι ελληνας ε? :P

  8. #533
    papoy Το avatar του/της Viking
    Εγγραφή
    07/04/2008
    Μηνύματα
    656
    Αρχικά δημιουργήθηκε από argy_kap
    Σας είδα σήμερα στην Πολυμέρη (Βόλος), GSXR, δικάβαλο, κρανάκια, μπουφανακιά και φτάνοντας κοντά........βερμούδα και διχάλα..... τι να πω....
    άσχετο άλλα πρέπει να σ'εχω δει πολλές φορές


  9. #534
    Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40
    ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ....

    ΟΙ από ΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΟ????????
    Λειπει ο μοντερέιτορ
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  10. #535
    φορουσες κουκουλα τωρα που τα εγραφες αυτα?η ετσι ξερα? γιατι εμενα και οχι αυτους?να υποθεσω οτι εισαι ελληνας ε? :P

    Μου ξέφυγες....Δεν είχα φτάσει στην 35 σελίδα.....Ειχε κάτσει και στραβά η κουκούλα...
    next time...


    Αρχικά δημιουργήθηκε από JZER40
    ΠΡΟΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΟΣΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ....

    ΟΙ από ΠΑΝΩ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΟ????????
    --------------------------------------------------------------------------------



    Λειπει ο μοντερέιτορ

    EEE τότε απλά παίζω γκίνια όταν ποστάρω

  11. #536
    Οταν λεω:γιατι εμενα κ οχι αυτους,εννοω τον τροπο σκεψης του Ελληναρα.

  12. #537
    Χίλια συγνώμμη.....που τόλμησα να χαλάσω το νιρβάνα μερικών...


    Με κατάλαβες αμέσως ότι είμαι Ελληναράς,μπάτσος και φασίστας...άρα δεν πρέπει να μιλάω






    Θα υπακούσω στην ................πλειοψηφία

  13. #538
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
    Σας ειδα παιδακια με το Mercedes k to Audi TT να παιζεται στο δρομο κ να στριβετε με κοκινο μπροστα μου αναγκαζωντας με να κανω ταρζανιες για να μη γινουμε ενα ομορφο γλυπτο ολοι μαζι.

    Σας ειδε ομως κ το περιπολικο που ηταν σταματημενο πιο κατω. Οταν μας σταματησε κ τους 3 ειχατε χασει το ομορφο ροδαλο σας χρωμα, το δικο μου ειχε χαθει απο πιο πριν.

    Οση ωρα ο ενας αστυνομικος αδιαφορουσε για τις δικαιολογιες κ εγραφε αυτο που αργοτερα θυμιζε αποδειξη σουπερ μαρκετ 10μελους οικογενειας που της εκατσε το τζοκερ, ο αλλος ειχε ερθει σε μενα να δει αν ειμαι καλα κ να μου ζητησει να περιμενω 5 λεπτα.

    Επρεπε να εχω φωτογραφικη μαζι μου να καταγραψω το λιποθυμικο επεισοδειο που ειχατε οταν ο κυριουλης αφου σας εγραψε, ζητησε τα στοιχεια μου για να κανω μηνυση για αποπειρα φονου εκ προμελετης.

    Οσο περιμενατε να ερθει γερανος να παρει τα αυτοκινητα σας ο κυριουλης Νο1 με ενημερωσε οτι επειδη κοιτωντας τα αρχεια ειχε βρει κ αλλη παρομοια βεβαιωμενη παραβαση κ ειχε κεφια.. θα τους κραταγε ενα βραδυ μεσα κ θα τους αφηνε το πρωι ελπιζοντας οτι αυτο θα τους συνετισει.

    Ελπιζω να πιασει το κολπο καλε κυριε μπατσουλη και αν κ ξερω οτι δε θα το δεις αυτο, η προταση μου για μπυρες ισχυει


    Yessss
    "Is this all that's life of my life before me?
    Straitjacket memories? Sedative highs?
    No happy ending like they’ve always promised?
    There’s got to be something left for me."
    ------------------------------------

  14. #539
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AndreaSt
    Σε ειδαμε βλαμενε με το μπεβερλυ κι εγω και το audi s3 διλπα μου που ερχομαστε με 160+ να βγαινεις για προσπεραση μπροστα μας με 80 και να στελνεις μηνυμα στο κινητο ταυτοχρονα. Ηλιθιε ουτε τα φρενα ακουσες ουτε το φασκελο που σου εριξα στα μουτρα ειδες, το ακρανοτος εννοειται.
    Αυτος με το κινητο, νταξει, εσεις σε τι ιερη αποστολη ησασταν και που με 160+, για να καταλαβω τι λετε μερικοι.
    "Is this all that's life of my life before me?
    Straitjacket memories? Sedative highs?
    No happy ending like they’ve always promised?
    There’s got to be something left for me."
    ------------------------------------

  15. #540
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Δεν βλέπω κανένα..... Είμαι κλεισμένος σπίτι και διαβάζω....
    "Qu ils mangent de la brioche"

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF