Σελίδα 37 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2732333435363738394041424787 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 541 έως 555 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #541
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Σας ειδα, 2 gsxr 1000 να συνοδευετε μια Mercedes με ξενα νουμερα στην Κηφισια και να πηγαινετε σφαιρα ολοι σας κοβοντας διασταυρωσεις/κοκκινα κτλ.
    Το πιο ωραιο ηταν οταν βγηκατε εθνικη και το κοψατε αμεσως αριστερα κανοντας τα αυτοκινητα που κατεβαιναν πατημενα με 120+ να πεφτουν στα φρενα και με κινδυνο να σας περασουν απο πανω.
    Δεν ξερω ποιος "μεγαλος" ηταν μεσα στην mercedes, την ΖΩΗ σας δεν την υπολογιζεται ?

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  2. #542
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της κάφρος
    Εγγραφή
    24/08/2009
    Μηνύματα
    108
    Σας είδα σήμερα να κάνετε ότι μπορείτε γ να βγείτε πρώτοι στα φανάρια.Δε μου φτάνει που πρέπει να είμαι στη τσίτα λόγω της κίνησης,τώρα πρέπει να προσέχω κ τον κάθε άσχετο που πήρε παπί ή σκούτερ....Ηρεμία κ ψυχραιμία στην οδήγηση μάγκες...Αλλιώς χαθήκαμε.

    Σε είδα κ σένα πράσινε δούκα που με ρώτησες στο φανάρι αν γουστάρω τον spiderman(είχα αρκετά αυτοκόλλητα στο κράνος κ είμαι φαν της marvel)Πάντα όρθιος φίλε κ συγνώμη που δε σου μίλησα αλλά με είχε νικήσει η κούραση.
    cbf 1000
    τον γάτο μου τον λένε Κλάκη... :a018

  3. #543
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Σας ειδα σε ιρλανδοκαφετεριομπυραρια (με σουπερ κλαμπ σαντουιτς) να μιλατε ελληνικα στην κοπελα (σερβιτορο) που δεν ηξερε ελληνικα να τσαντιζεστε και να φευγετε και αναρωτιεμε αν ειχατε δικιο η οχι....
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #544
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    Σας ειδα σε ιρλανδοκαφετεριομπυραρια (με σουπερ κλαμπ σαντουιτς) να μιλατε ελληνικα στην κοπελα (σερβιτορο) που δεν ηξερε ελληνικα να τσαντιζεστε και να φευγετε και αναρωτιεμε αν ειχατε δικιο η οχι....
    αν μιλάς για το γνωστό στο μοναστηράκι.. το πρόβλημα δεν είναι η κοπέλα που δεν μιλάει ελληνικά.. αλλα κάτι κατσαριδούλες που τριγυρίζουν και κόβουν βόλτούλες μέσα στο μαγαζί..
    οπότε πρόσεχε τα λίγο τα κλαμπ, δεν ξέρεις τι μπορεί να πετύχεις μέσα..
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  5. #545
    σε ειδα και σενα φιλαρακο που νομιζες οτι γυρνας σκηνη καταδιωξης ταινιας,να περνας καθετα ποδαρατος μεσημεριατικα τον Κηφισο λιγο πριν την εξοδο της Λιοσιων.Περασες την αριστερη με εκκινηση Μπολτ, κολλησες λιγακι στις δυο μεσαιες και την δεξια την ειχες ευκολα...
    Πρεπει να λερωθηκαν λιγακι οι οδηγοι των αυτοκινητων που πλακωθηκαν στα φρενα
    Μα καλα ποσο Μ@@@@@ ΕΙΣΑΙ???
    Σε 300 μ εχει αερογεφυρα
    Ημαρτον με το ζορι να σε κανουν δολοφονο
    Εισαι ομως κωλοφαρδος γιατι δε περνουσε τοτε ο τριμεγιστος με το Τμαξ που συναντησα αμεσως μετα και πριν την Αττικη οδο που πηγαινε απο δεξια αριστερα οποτε γουσταρε και επειδη ειχε πιαστει ξαπλωσε πανω στον καναπε ενω ηταν στην αριστερη με 120 χλμ περιπου.
    ΑΛΛΑ φορουσε μπουφαν!!!
    Κρανος οχι γιατι κανει και ζεστα ναουμενες.

  6. #546
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    238
    Σας βλέπω 2 μέρες τώρα στο Κάιρο να οδηγείτε και να μου έχετε αλλάξει όλη την κοσμοθεωρία. Όποιος προλάβει λέμε. Προτεραιότητες και φανάρια είναι για τις αδερφές.

    Ρε πο@στη μου πόσο πολιτισμένοι οδηγοί είμαστε στην Αθήνα;

  7. #547
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Dimos35
    Σας βλέπω 2 μέρες τώρα στο Κάιρο να οδηγείτε και να μου έχετε αλλάξει όλη την κοσμοθεωρία. Όποιος προλάβει λέμε. Προτεραιότητες και φανάρια είναι για τις αδερφές.

    Ρε πο@στη μου πόσο πολιτισμένοι οδηγοί είμαστε στην Αθήνα;
    Μη μου και οτι το ενα χερι ειναι μονιμος κολλημενο στην κορνα.

    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  8. #548
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    238
    Αρχικά δημιουργήθηκε από alex14
    Μη μου και οτι το ενα χερι ειναι μονιμος κολλημενο στην κορνα.


    Πες την αλήθεια, είσαι στο Κάιρο ε; :rotflmao:

  9. #549
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Σε είδα το μεσημέρι πάνω στην πάπια σου να περιμένεις να ανάψει πράσινο...

    Ξαφνικά βάζεις το χέρι στην τσέπη και βγάζεις ένα μπουκαλάκι....

    Ανοίγεις τη ζελατίνα του κράνους.... γέρνεις πίσω.... και....

    βάζεις κολλύριο :hypnotize :hypnotize :hypnotize

    Δεν ξέρω αν είναι αστείο ή κουλό πάντως γέλασα.:rotflmao:

    Απορία, κοιτάζοντας επάνω πώς στα κομμάτια κράταγες ανοιχτά τα μάτια σου με την ντάλα που είχε?

  10. #550
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της kostas_1100gs
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    404
    Σε είδα με την ΚΤΜούρα σου στις στροφές της Επιδαύρου..
    Μάλλον τράβηξες για Κρανίδι.
    Σε χάρηκα γιατί πήγαινες κόσα με όμορφες γραμμές..

  11. #551
    σε ειδα πριν μερες στον Κηφισο με ψιλοβροχο κ καμια 80αρια χ/ω...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	100.jpg 
Προβολές:	645 
Μέγεθος:	40,4 KB 
ID:	200874
    ''Εμείς τις βόλτες τις κάνουμε ταξίδια..!!

  12. #552
    σε ειδα την κυριακη μεσημερι με το καλογυαλισμενο σου saab οταν σταματησες σε περιπτερο στην κηφησιας χωρις να βαλεις χειροφρενο με αποτελεσμα να τσουλησει το αμαξι 30 μετρα και να βγει αριστερη λωριδα.εγω σταθηκα τυχερος που προλαβα και το απεφυγα οχι ομως και ο διπλανος μου...... next time χειροφρενο και ταχυτητα.

  13. #553
    Μελος Συμμοριας Το avatar του/της K5_N
    Εγγραφή
    13/06/2009
    Μηνύματα
    178
    ευτυχως σε ειδα την τελευταια στιγμη προχθες το βραδυ αφου αποφασισες να βαψεις τα πισω φωτα του χαρου σου ολομαυρα κερ@τ@
    GSF 650 N

  14. #554
    σε ειδα φιλε με το rxv 450 στη δημοκρατιας στο ηρακλειο περιπου 7.30 τ απογευμα ξακρανωτος να περνας με κοκκινο "κλειδωνοντας τιμονια" αριστερα δεξια και παραλιγο να χτυπαγε ο πισω τροχος στο διαζωμα και φυσικα να επεφτες..πρεπει να γλυτωσες για 4-5 εκατοστα!το ξερω οτι το μηχανακι σου γαμαει αλλα τουλαχιστον φορα κρανος!

    σε ειδα κι εσενα ΗΛΙΘΙΕ με το σκουτερ της κακιας ωρας να περνας το κοκκινο φαναρι στο γιοφυρο ερχομενος απο παραλιακη φυσικα ξεκρανωτος ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΛΕΓΞΕΙΣ!!!ωρα 2.30 τη νυχτα..



    βοηθεια μας ....τελικα αν δεν προστατεψεις ο ιδιος τον εαυτο σου δεν ξερω κατα ποσο θα σε προσεξει καποιος αλλος..

  15. #555
    Απογεμα χθες, ανοδος Συγγρου.

    CBR1000f, 15ετίας, μπορεί και παραπάνω. Όμορφο, βαρυ, κλασσικο, στο οριτζιναλ ασπροκοκκινομπλε χρωμα, στην πενα.

    Μια ομορφιά να το βλέπεις....


    Έδειχνε τοσο ασχημο το κρανος των 20 ευρω πανω στο κεφάλι του αναβατη
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF