Σελίδα 39 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2934353637383940414243444989 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 571 έως 585 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #571
    σπαμαραν το θρεντ και καλα.. Ειδα πολλους,αλλα επειδη ο ναυαρχος εκλεισε το ψυχοθεραπευτικο θρεντ,κοντεψα να τα βγαλω πανω τους τα νευρα μου.. σε ειδα μωρη καριολα τωρα μολις,που γυρνουσα απο τη δουλεια ψοφιος,να πηγαινεις στην αριστερη με 60. Σου επαιζα ωρα τα φωτα,στη μουναρα σου,εκανες λιγο δεξια μπας κ χωρεσω ενω το αλλο ρευμα ηταν αδειο. Σιγα μην περασω απο εκει κωλοζωο. Εχε χαρη που ειχες τιγκαρει στους γαμπρους το ριμαδι σου,αλλιως θα ακουγες τρελο χριστοκαντιλο στο φαναρι. Εχε χαρη επισης που δεν ηθελα να βγαλω τα νευρα μου πανω σου. Εσυ βοδι εισαι,δε σου κοβει παραπερα. Στο διαολο βραδιατικα..

  2. #572
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα προχτες γιωργακη.

    και βλεπω και πολυ κοσμο που μαλλον δεν τους ενημερωσανε οτι τα φαναρια ΔΕΝ ειναι φωτορυθμικα αλλα εχουν μια λογικη του τυπου ''δεν περναμε με κοκκινο''!2 φορες εχω σωθει (ουτε εγω ξερω πως) μεχρι στιγμης
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #573
    κάποια στιγμή θα σε πετύχουν και θα βγάλουν τα λεφτά που μου κόστισαν

  4. #574
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα πριν μέρες με ΧΤ ή XR 125 και κατεβήκαμε μαζί την Αλεξάνδρας... μου έκανε εντύπωση που κοιτούσες στον καθρέπτη να δεις αν είμαι ακόμη πίσω σου μετά τα προσπεράσματα σου σε άλλα μηχανάκια ή αυτοκίνητα...



    .
    .
    .
    .




    Αν το δεις στείλε μου μήνυμα να κάνουμε και την άνοδο μια βόλτα στην πρώτη ευκαιρία....

    :a07: :a07: :a07:
    Give me fuel, Give me fire

  5. #575
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.098
    Σε είδα κύριε τροχαίε, μέσα στο περιπολικό, πρώτη σειρά, φανάρι ατταλείας και λαμπράκη. Ακολούθησε ο εξής διάλογος, αφού καβάλησα τη νησίδα για να βγω μπροστά και να στρίψω προς λαμπράκη και άκουσα να μου κορνάρεις με αυτόν τον χαρακτηριστικό γλυκύτατο ήχο.

    - "$#%%$%$^" (ακατανόητα νοήματα, μάλλον κάτι σε "τι μαλακίες κάνεις?")
    - "έλα μωρέ, σιγά μην περιμένω ένα κάρο μαλάκες με κίνδυνο να χάσω το φανάρι" (επίσης με νοήματα)

    Ανοίγει το παράθυρό του:

    - "420"
    - "Εχμ... ορίστε?"
    - "420 είσαι μέχρι στιγμής"
    - "Τι εννοείς?"
    - "Κράνος, πεζοδρόμιο.. 420"

    ...και έφυγες απέναντι. Είσαι θεούλης.
    Life begins at 45°.

  6. #576
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Σε είδα απ' τον καθρέφτη
    δε μπορεί να μη με είδες στη μέση του δρόμου πίσω απ' το κατακόκκινο φανάρι τί διάλα σου 'ρθε κι έφερες το λάστιχο του fazer πάνω στο φτερό μου???

    Εντάξει καμιά ζημιά οπότε πρόσεχε την επόμενη φορά και μην τσαμπουκαλεύεσαι τόσο πολύ όταν έχεις άδικο γιατί αν πέσεις πάλι πάνω μου κι έχω ξυπνήσει ανάποδα θα έχουμε παρατράγουδα!!!
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  7. #577
    α ρε πιτσιρίκο! Εθνική οδός, έρχομαι με τη μοτό δίπλα στο αυτοκίνητο του μπαμπά, τεντόνεσαι στο πίσω κάθισμα και κολλάς το πρόσωπο σου στο παράθυρο μου σκάς ένα χαμόγελο και μια χαιρετούρα ... μου έφτιαξες το κέφι ! Το δικό μου χαμόγελο πίσω απο το κράνος δε το είδες αλλά μόλις σε χαιρέτησα και εγώ μου χαμογέλασες ακόμα πιο πλατιά

  8. #578
    Αρχικά δημιουργήθηκε από road spirit
    α ρε πιτσιρίκο! Εθνική οδός, έρχομαι με τη μοτό δίπλα στο αυτοκίνητο του μπαμπά, τεντόνεσαι στο πίσω κάθισμα και κολλάς το πρόσωπο σου στο παράθυρο μου σκάς ένα χαμόγελο και μια χαιρετούρα ... μου έφτιαξες το κέφι ! Το δικό μου χαμόγελο πίσω απο το κράνος δε το είδες αλλά μόλις σε χαιρέτησα και εγώ μου χαμογέλασες ακόμα πιο πλατιά
    στο μαυρο passat εεεεεεεεεεεε???




  9. #579
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.787
    Σε είδα από πίσω μορφονιά που τέντωνες τα καπούλια σου λες και ήσουνα φοράδα σε παζάρι. Σε είδα που είχες ξαπλώσει ολόκληρη πάνω στην πλάτη του λεβέντη που οδηγούσε το 1000 RRRR, σε είδα επίσης που κρυφοκοιτούσες να δεις αν σε κοιτάμε όλοι εμείς οι από πίσω (3 παπάκια) ντάλα μεσημέρι στη Γούναρη. Είδα και τη γραμμούλα που είχες χαμηλά στην μέση σου και συνεχίζονταν μέχρι βαθιά σε απόκρυφες περιοχές αλλά σιχάθηκα τη ζωή μου όταν κατάλαβα ότι δεν ήταν τατού αλλά βρώμα μωρή σιχαμένη. Σγάρτσα που θα έλεγαν και στα χωριά.



    Μα δεν σου έμαθε κανένας το σαπούνι, ούτε ο λεβέντης που είχες ξαπλώσει πάνω του?
    Το μαλί πλατίνα, το νύχι κατακόκκινο, το παντελονάκι "see through" και η μπίχλα στο μεγαλείο της. Α στα διάλα μεσημεριάτικα μωρή μποθρότα (που θα έλεγε και ο Μήτσος) ....




    Υ.Γ. Είχα πάει να πάρω φαγητό και τελικά δεν μπόρεσα να φάω, έβλεπα την εικόνα σου και ανταριαζόταν το είναι μου.
    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  10. #580
    κΑι ΤωΡα Τι...?? Το avatar του/της aisxos
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    69
    και...καθώς σκεφτόμουν οτι δεν είχα δεί κάτι αξιοπερίεργο τελευταία και ότι τελικά δεν συμβαίνουν κάθε μέρα..και ξανφικά από πισω μου κύριος ζητούλης..γυαλί ray ban να σταματάς μιας και ήμουν με το κουτάκι μου,και δεν μπορούσες να περάσεις ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ μιας και είχα σταματήσει στο ΚΟΚΚΙΝΟ φανάρι,κάνεις ένα σάλτο πάνω στο πεζοδρόμιο να είναι καλά το translapακι και στο τσάκ μπαμ βρίσκεσαι μπροστά μου..δεν φτάνει αυτό αλλα αδιαφόρησες για το φανάρι και συνέχισες την πορεία σου..
    Ο αριθμός της πινακίδας σου είναι Ε.Α 6115 στην Λάρισα.και επειδή εγω πληρώνω εαν παρανομώ τοτέ και εσύ θα έπρεπε να πληρώσεις την 400αρα σου.συγχαρητήρια και πάλι!!

  11. #581
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    se eida file proxtes ekso apo to moyseio toy peiraia poy epeses me to bmw 2kavalos me to patera soy!!!!!perastika soy kai panta orthios!!!! (3 thlefona sto asthenoforo phra kai kanan posh ora...eleos pia)
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #582
    Reality.sys failed Το avatar του/της moruin
    Εγγραφή
    03/02/2010
    Μηνύματα
    20
    Σας είδα:
    Κύριε με το βαρκαντέρο, βαλίτσες/σαμάρια στα κάγκελα του κινητήρα πρώτη φορά βλέπω, πρέπει να βοηθάνε πολύ στους ελιγμούς μέσα στο κέντρο εεεεε ή μήπως τα έχεις για πλωτήρες ελέγχου της μαούνας? Επίσης το μαντίλι στο κεφάλι πρέπει να έχει περάσει όλα τα crash test με άριστα έτσι?

    Και εσένα "κύριε" πρώτον τη μεγάλη σκάλα τη κλείνουμε το βράδυ είπαμε να μας βλέπουν τα αυτοκίνητα όχι να τους τυφλώνουμε και δεύτερον αφού έπιασες τη συζήτηση δίπλα στο μαγαζί κλείσε το μοτόρι σου μας γκάβωσες όλους ..... "κύριε"

    όσο για σένα μικρούλη, να μεγαλώσεις και να πάρεις δική σου μηχανή.... αυτή είναι δικιά μου ...... δε σου τη δίνω :rotflmao:
    Computer are like air conditioners: they stop working when you open windows.

    Come to the dark side.
    We have cookies.

    Κώστας

  13. #583
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα με το Ζ να ανεβαίνεις από Πειραιά σε γνωστό κωλόδρομο που περνάει μέσα από Αγ. Σοφιά και για να το παίξεις μάγκας στον φίλο μου με το CBR600rr άνοιξες και το έπαιζες γλήγορος. Μέχρι που πήγες να περάσεις ένα κουτί αλλά μάλλον δεν είχες υπόψη πως ο δρόμος εκεί έχει κάτι φρεάτια μισό μέτρο βαθιά και εκτός του ότι παραλίγο να φας τα μούτρα σου ρε κουλάδι πάλι καλά που έκοψε το κουτί και δεν έσκασες και στο παρκαρισμένο.

    Υπερμέγιστε απόγονε του Μακάκα. :a31: :a31: :rotflmao: :rotflmao:

  14. #584
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    se eida II

    Pocahondoylini esena kai mena paraliakh meta apo latin xoro :rotflmao: na gyrname spitia mas se 7 lepta kai kati deftera :rotflmao:
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  15. #585
    και καμαρωνεις?

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF