Σελίδα 5 από 136 ΠρώτοΠρώτο 123456789101555105 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #61
    σας είδα όλους σήμερα στον δρόμο για Τρίπολη...


    Σε είδα φίλε με το BMW να προσπαθείς να συνέλθεις μετά την τούμπα μετά τα διόδια....
    Από σούζα έμαθα.....
    Πάντως αν και δεν χτύπησες ....το μηχανάκι το έβγαλες off...


    Σε είδα κοπελλιά που έφαγες στο κεφάλι την μπάρα διοδίων στα τελευταία διόδια πρός Τρίπολη...


    Σας είδα όλους ......να πηγαίνετε με 300.....και να με περνάτε σαν σταματημένο αν και τελικιασμένο....


    Σας είδα διοργανωτές των αγώνων να κάνετε αρπαχτές των 10 ευρώ ΜΑΥΡA δίνοντας στην είσοδο ένα χαρτάκι του κώλου χωρίς καν μια σφραγίδα η τρυπημένο.......Την επόμενη φορά θα πάρετε τα @@ μου...


    Παρά τις πολλές συζητήσεις εδω μέσα σχετικά με τα διόδια ΔΕΝ ΕΙΔΑ NA MHN ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΜΗΧΑΝΕΣ.....κανονικά δίναν τον οβολό τους...

    Σας είδα βενζινάδες της Τρίπολης να έχετε στα ύψη την βενζίνα....1,495 το λιγότερο....

    Σε έκανα κέφι βενζινά της schell να μου κάνεις μάθημα ότι πρέπει να βάλω racing η v-power για το τιγράκι μου ΄....Δεν με έπεισες και έκανες και τον κινέζο για την απόδειξη...Αλλά δεν σου πέρασε....

  2. #62
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Ας γραφτεί άλλη μια φορά ότι ο δρόμος δεν είναι για να εξερευνήσουμε τις δυνατότητες και τα όρια, τα δικά μας και της μοτοσυκλέτας...

    Επιστρέφοντας από Εύβοια μέσα στο δρόμο (άγιο) είδα:

    Κατσίκια...
    Αγελάδες...
    Σακούλες με άγνωστο περιεχόμενο...
    Οδηγό μεγάλου βαν να μιλάει στο κινητό και να έχει βγει ο μισός στο αντίθετο ρεύμα σε στροφή...
    Citroen με 3-4 άτομα μέσα να κάνει προσπέραση πάνω σε στροφή...

    Ταξί με 140 στην αριστερή λωρίδα και να μιλάει στο κινητό (οκ, αυτό ήταν στην εθνική)


    ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΟΛΟΙ

    :smilea:
    Give me fuel, Give me fire

  3. #63
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    Σε είδα στην έξοδο στην Τρίπολη που μας χαιρέτησες, εσύ ανέβαινες εγώ έβγαινα για Σπάρτη.

    Σας είδα μετά τη Σπάρτη.. χαιρέτησα και ανταπωδώσατε

    Σας είδα κάτω στη Μάνη.. χαιρετηθήκαμε ταυτόχρονα!

    Σας είδα στο Λιμένι να τρώτε.... όλοι με στολές, 4-5 καβασάκια από ζούζουρα μέχρι βέρσις..

    Πάντα όρθιοι!

  4. #64
    απο ηράκλειο μέχρι ηλιούπολη πήγα και σας είδα όλους ρε ζοντόβολα στα κουτιά σας να οδηγάτε στον περιφεριακό λες και είναι πίστα, και κοντέψατε τρεις τουλάχιστον να με περάσετε απο πάνω. Α ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΠΙΑ! πουθενά δεν μπορείς να πας με ηρεμία..

    κι εσένα μαλάκα σε είδα στην κηφισίας που έπαιζες ή δεν ξέρω τι στο διάολο έκανες με το κινητό σου και άλλαξες λωρίδα χωρίς να δεις καθρεφτη και χωρίς να βγαλεις φλας. ΒΛΑΜΜΕΝΕ! και είχες και ανοιχτό το παράθυρο και ήμουν δίπλα σου και σου φώναζα ΞΥΠΝΑΑΑΑΑ, αλλά εσύ στον κόσμο σου.. σιγά μην άκουγες.. πάλι καλά που δεν καρφώθηκα πάνω σου, ΗΛΙΘΙΕ..

    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  5. #65
    Σας Ειδα χτες στην σταυρουπολη ξανθης στο βενζιναδικο καμια 6-7 μηχανες , (προλαβα να διακρινω ενα ντι-ντι-εμ) κορναρα χεραιτησα αλλα ανταποκριση 0

    δεν πειραζει την επομενη φορα σκεφτομαι να κανω
    το νο 101 απο το παρακατω http://www.moto.gr/forums/showthread...&threadid=8411


  6. #66
    χτες κατα τις 3 μμ στην φιλελληνων...
    Σε ειδα φιλε με το παπι καρφωμενο στα καγκελα του αριστερου πεζοδρομιου και εσυ ξαπλα αιμόφυρτος, Περαστικα και σου ευχομαι να μην ειναι κατι πιο σοβαρο...
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  7. #67
    Σε ειδα ομονοια με το lc4 adventure το πρωι και με πληρη εξοπλισμο.Ωραιος και καλα χιλιομετρα

  8. #68
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Σε είδα σήμερα το πρωί στην εθνική, πάνω στο σκούτερ, να μιλάς στο κινητό σου με καμιά 70άρα και αρκετά δυνατό άνεμο (πώς άκουγες δεν ξέρω). Φορούσες κράνος το οποίο είχες τραβήξει πάνω από το κεφάλι σου για να μιλήσεις. Σαν το Περικλή στο παλιό εικοσάρικο ήσουνα τρομάρα σου.

  9. #69
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    σε ειδα ΕΥΤΥΧΩΣ ρε κοπανε ακρανωτε με το σκουτερ που ηθελες να περασεις το κοκκινο που?ΠΟΥ?

    ΑΠΟ Π.ΡΑΛΛΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΠΟΤΑΜΙ !!!

    πηγα να τσακιστω αλλα το σωσα.και σωθηκες ετσι και συ.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #70
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα πάνω στο 1200GS σου...


    ανοιχτό μπουφανάκι, φουλάρι στο λαιμό και το κρανάκι στον αγκώνα....
    τι adventure παλικάρι που είσαι!


  11. #71
    aprilia dorsoduro σημερα στην πλατεια της Νεας σμυρνης,καθοταν πανω ενας τυπας χωρις κρανος.Κοιταγε οσους περναγανε πεζους και οδηγους σαν να ηθελε να τον κοιτανε ολοι και το επαιζε μεγαλος μαγκας.Ακου φιλε την μηχανη την πηρες για την παρτι σου και για κανενας αλλον.Μην το παιζεις και πολυ μαγκας γιατι στους δρομους της Αθηνας αυτα δεν περνανε

  12. #72
    Εισαι Δημοτικος Αστυνομος στο Δημο Αθηναιων και μεταξυ αλλων δινεις κλισεις για παρανομη σταθευση !

    Εισαι αρμοδιος για να εφαρμοσεις το νομο . Αλλα εσυ βεβαια εισαι υπερανω αυτου!

    Απο που ν'αρχισω?

    1) Παρκαρισμενος φαρδια πλατια πανω στο πεζοδρομιο .

    2) Το κρανος μαλλον δε ταιριαζει με το λουκ γιατι χαλαει το τζελ στα μαλλια.

    Κι εκει που νομιζα πως μονο γι΄αυτα σε ΄τσακωσα΄ μολις γυρισες να φυγεις ειδα οτι 3) τον αριθμο σου τον ειχες κρυψει καλα για να μη φαινεται οταν δε πρεπει! Ξερεις εσυ ποτε

    Τη φωτογραφια με τη φατσα σου δε θα τη βαλω εδω, για ευνοητους λογους αλλα θα την στειλω μαζι με την ενσταση μου στο Δημαρχο, αν ποτε με γραψεις για παρανομη σταθμευση.

    ΥΓ Το αλλο βουρλο ( ο αστυνομος ντε) πιο κατω δεν εχει παρει χαμπαρι για τιποτα απο τα παραπανω.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	img_0113 a.jpg 
Προβολές:	827 
Μέγεθος:	85,9 KB 
ID:	196054

  13. #73
    Ducati 1098
    Εγγραφή
    30/05/2009
    Μηνύματα
    145

    .

    Α) Σε ειδα σημερα το μεσημερι στην καταμεστη γρ. Λαμπρακι στο φαναρι να εχεις σταματησει λιγο παραπισω μου με ενα k1-k2 1000 μαυρο κοκκινο ασημενιο. Μολις ανοιξε το φαναρι εφυγες πλακωμενος περασες κατι παπακια που ητανε αναμεσα μας με ζικ ζακ, εσκασες διπλα μου με κοιταξες με στυλακι πολυ τρομακτικο και τραβηκες ξερο-γκαζια. Παρακατω πηγες να το παιξεις Βαλεντινο Ροσσι στην στροφη καρμανιολα πανω στην γεφυρα στο βιλατζ αλλα μαλλον δεν σου βγηκε και πλακω8ηκες στα φρενα. Ακομα προσπαθω να καταλαβω τι ηθελες να μου αποδηξεις.

    Β) Δεν σε ειδα φιλε μου με το μαυρο ΧΤ σημερα το απογευματακι στην εθνικη οδο στο υψος του περιστεριου στο ρευμα για πειραια που ηθελες να με προσπερασεις. Ειχε πολυ κινηση βλεπεις και ειχα το νου μου μην κανει καμια μανουβρα κανενας οδηγος αυτοκινητου και με φαει και προς στιγμην αγνοησα τους καθρευτες μου.
    Εσυ βεβαια σαν μεγας βαλεντινο ροσσι που εισαι (ειναι πολυ τελικα) καταφερες και με περασες και θεωρησες σωστο να με μουτζωσεις. Σου ευχομαι φιλε μου να μην παθεις ποτε σου τιποτα...αν και αμφιβαλλω καθοτι αν συνεχισεις να πηγαινεις ετσι μεσα στην κινηση ειναι πολυ σκουρα τα πραγματα.

  14. #74
    Ρακόμελος...... Το avatar του/της JAD
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    145
    Σε μια πρωινή βόλτα στην Λ. Βουλιαγμένης εθεάθησαν οι εξής παγκόσμιοι/υπεράνω/"έλα μωρε, σε μένα???" κλπ:

    1)Τύπος με ΖΖR 1100 με μαγιό, αθλητικά και γυμνός από την μέση και πάνω....μεγάλε ήρθε ήδη το καλοκαίρι ή κάνεις πρόβα την καλοκαιρινή σου αμφίεση?? Φορούσε κράνος όμως...

    2)Έτερος υπερπαγκόσμιος με Tiger 1050 να περνάει σφαίρα 2 κόκκινα και να την λέει σε παπόβιο που δεν έκανε πέρα να περάσει...

    3)Τούμπανο XJR με λογότυπα Power House Engineering και οδηγό με ασορτί φούτερ (κράνος??? χαχαχαχαχα) να κυνηγά τον παραπάνω με το Tiger....

    Δεν μπορούσα να βγάλω και φωτο γμτ.....

    :a31:

  15. #75
    Σε είδα σήμερα στην Δημοσθένους (Καλλιθέα) με το Varadero. Είχες μαζί σου 2 κράνη, ένα σε κάθε αγκώνα. Στο κεφάλι βέβαια τίποτα. Καλά, μήπως άλλαξαν οι οδηγίες χρήσεως και δεν έχω πάρει χαμπάρι;
    Artificial intelligence is no match for natural stupidity...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF