Σελίδα 85 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3575808182838485868788899095135 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.261 έως 1.275 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #1261
    Περαστικό μέλος Το avatar του/της perastikos
    Εγγραφή
    10/01/2006
    Μηνύματα
    212
    Σε βλέπω συχνά στη Ναύπακτο, 21-με-το-ζόρι, παλικαράκι που καβαλάς το V-Strom με τις Remus...
    Ζελέ - γυαλί - βερμούδα - σαγιονάρα στον στάνταρ εξοπλισμό... Αυτά δεν προκαλούν έκπληξη...

    Όμως έκπληξη προκαλεί το ότι πηγαίνεις σχεδόν ΜΟΝΙΜΑ μαμιώντας μέσα στην πόλη καθώς και στο δρόμο Ναύπακτο - Αντίρριο και είσαι ακόμη ένα κομμάτι. Μάλλον ξέχασες ήδη τον "συνάδελφό" σου που καρφώθηκε σε ΙΧ ένα χρόνο πριν στον ίδιο δρόμο με 160
    Έχω σκεφτεί να σου πω κάποια κουβέντα μια φορά αλλά σκέφτομαι ότι το μόνο που θα καταφέρω είναι να φανώ μαλάκας και περίεργος...

    Κάθε μέρα που φτάνεις σπίτι ζωντανός να ανάβεις και μία λαμπάδα στο μπόι σου, ευτυχώς είσαι και κοντοστούπης και δεν θα σου βγει ακριβά! :rotflmao:

  2. #1262
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    Σε είδα χθες το απογευμα στο φαναρι μετα την γυμναστική ακαδημια, επι της Ηλιουπολεως, να περνας το κοκκινο μιλώντας στο κινητο και ερχομενη διπλα απο φορτηγο που σταματησε κανονικα στο φαναρι, ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΡΑΤΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΔΙΑΒΑΣΗΣ ΟΥΤΕ ΤΗΣ ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗΣ, ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΔΟΚΙΜΑΣΕΣ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΕΙΣ ΚΑΡΑΚΑΛΤΑΚΑ 60ΑΧΡΟΝΗ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΕΣ ΚΑΙ ΚΙΝΗΤΟ, και στις φωνες μου ουτε καν γυρισες, αλλα εισαι τυχερη που ήμουν πεζος, και περιμενα το φαναρι να περασω και δεν σε πηρα απο πίσω.

    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  3. #1263
    black is beautiful Το avatar του/της bonnie
    Εγγραφή
    31/07/2009
    Μηνύματα
    407
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gia
    Το είδα και δεν έχω ξεφρικάρει ακόμα.

    Μηχανή να καίγεται στο οδόστρωμα σε κομμάτια και εσένα μπρούμυτα μέσα σε λίμνη. Αρε παλικάρι..Γαμώ την Βαρης -Κορωπίου...έχω φρικάρει.
    Προσέχετε..

    http://www.msfree.gr/ms.php?id=15057

    στριβω, αρα υπαρχω..

  4. #1264
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Ηλίθιοι χαζοσκουτεράκηδες παλιομ@λ@κες να πάτε να αυτωθείτε εσείς και και ο ιμάντας μεταβαλλόμενου χρονισμού σας #%^%&*(^&%#@#$#%&&^
    "Qu ils mangent de la brioche"

  5. #1265
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Σε είδα κυράτσα, σε μια απίστευτη προσπάθεια απλώς να στρίψεις δεξιά, ξήλωσες το φανάρι από ένα παρκαρισμένο αυτοκίνητο και του έγδαρες φτερό-προφυλακτήρα...

    Ο γείτονας σου φώναξε και εσύ, αφού εκτίμησες την κατάσταση, έβαλες πρώτη κι έφυγες...

    Σημείωμα στο παρπρίζ του τρακαρισμένου με την πινακιδούλα σου και δήλωση στην τροχαία...

    ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ, Ε?
    "Qu ils mangent de la brioche"

  6. #1266
    αλλαξομηχανακιας....
    Εγγραφή
    22/05/2009
    Μηνύματα
    53
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Παιδες, τον έχω πετυχει κι εγω αυτον στη Μιχαλακοπούλου με το μπουσα...

    Μπαντιλικια αναμεσα στ' αυτοκινητα. Πολύ γέλιο

    οποιος τον ξαναδει και αν εχει πινακιδα κρατηστε την...αν δεν τον δωσετε εσεις τον ρουφιανευω με μεγαλη ευκολια εγω....
    ειμαι απο χωριο......

  7. #1267
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Gia
    Το είδα και δεν έχω ξεφρικάρει ακόμα.

    Μηχανή να καίγεται στο οδόστρωμα σε κομμάτια και εσένα μπρούμυτα μέσα σε λίμνη. Αρε παλικάρι..Γαμώ την Βαρης -Κορωπίου...έχω φρικάρει.
    Προσέχετε..
    Άλκης Συνιώρης

  8. #1268
    Ίντα διάολο συμβαίνει; Εσεληνιαστήκανε ούλοι;
    Μια διαδρομή 15χλμ και παρολίγο να με τρακάρουνε 10 και να με σκοτώσουνε άλλοι τόσοι που παραβιάζανε τα ΣΤΟΠ ασύστολα!
    Και είδα και ένα πεσμένο Virago και ένα μεσήλικα μέσα στα αίματα δίπλα του στον Καλαθά, και 2 πιτσιρίκια ουσιαστικά ξεβράκωτα να κάνουν σούζες με τα παπιά μέσα στα Κουνουπιδιανά μέσα στην κίνηση και τους πεζούς.
    WTF?
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  9. #1269
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    σε ειδα παλιοπ@π@ρ@!με το κ@λ@ citroen
    που ενω εσφαλμενως ηθελα να στριψω αριστερα!(αυτο το παραδεχομαι)
    εσυ να με μπινελικωνεις ασχημα!!
    πισω μου ομως ηταν μια κοπελιτσα η οποια δεν εφταιγε σε τιποτα
    να βρεθει στη μεση
    Να χαιρεσαι που ηταν αυτη γιατι θα ειχες φαει πολυ

  10. #1270
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/05/2009
    Μηνύματα
    24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικe 77
    σε ειδα παλιοπ@π@ρ@!με το κ@λ@ citroen
    που ενω εσφαλμενως ηθελα να στριψω αριστερα!(αυτο το παραδεχομαι)
    εσυ να με μπινελικωνεις ασχημα!!
    πισω μου ομως ηταν μια κοπελιτσα η οποια δεν εφταιγε σε τιποτα
    να βρεθει στη μεση
    Να χαιρεσαι που ηταν αυτη γιατι θα ειχες φαει πολυ

    ας το δουμε απο την αλλη πλευρα...
    ποπο το μαλακισμενο εστριψε στα καλα καθουμενα πανω σε κεντρικο δρομο και τελευταια στιγμη τον προλαβα να μη τον πατησω, θα τον χτυπαγα και θα ειχα ντραβαλα και κουβαλαγε και την κοπελια επανω να το εχω τυψεις....

    κοινος παιζει να σου ειπε και λιγα... εκτος και αν θες να πεις ακριβως τι εγινε μιας και παραδεχεσαι οτι εκανες πατατια.

  11. #1271
    Για 5 λεπτα βγηκα να βρω φαρμακειο, 2 μαλακιες απανωτες κ οι 2 απο γυναικα.
    Με βλεπεις ρε κυρα-τενια με το παλιοπαπι,οτι εκανα ακρη για να περασει το αμαξι που δε χωραγε στο στενο και πας να με προσπερασεις ενω ξεκιναω?
    Και εσυ κουλη πιτσιρικα,ενα μποτιλιαρισμα ατελειωτο και πας και βγαζεις τη μουρη σου να ξεπαρκαρεις? να πας που? Ο παππους μπροστα μου που εκλεισες κ δε σκου εκοψε να τον αφησεις να περασει δε μιλαγε,εγω απο πισω ουρλιαζα σαν το σκυλι και παλι δεν καταλαβες τιποτα. Τελικα ο παππους ( αλλος ακαταλληλος ) καταλαβε οτι χωραει το παλιοπαπι του να περασει κ ξεκινησε επειδη νομιζε οτι ουρλιαζω σε αυτον. Σταματησα διπλα σου,ειχες αλλες 4 μποφες μεσα και το μονο που δεν προσεχες ειναι το τιμονι. Εκανες πισω αφου με ειδες να στραβοκοιταω.
    Καλα κανω και δεν κατεβαινω κεντρο τετοιες ωρες κ τετοιες μερες.

  12. #1272
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικe 77
    [...]Να χαιρεσαι που ηταν αυτη γιατι θα ειχες φαει πολυ
    http://www.moto.gr/forums/showthread...hreadid=103382

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  13. #1273
    Γατάκιαααααα....... Το avatar του/της arxaios
    Εγγραφή
    18/11/2004
    Μηνύματα
    1.553
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Μικe 77
    σε ειδα παλιοπ@π@ρ@!με το κ@λ@ citroen
    που ενω εσφαλμενως ηθελα να στριψω αριστερα!(αυτο το παραδεχομαι)
    εσυ να με μπινελικωνεις ασχημα!!
    πισω μου ομως ηταν μια κοπελιτσα η οποια δεν εφταιγε σε τιποτα
    να βρεθει στη μεση
    Να χαιρεσαι που ηταν αυτη γιατι θα ειχες φαει πολυ
    Όταν μπινελικώνουμε εμείς όμως, για κάποια μ@λ@κί@, είναι σωστό !!!

    και τελειώνουμε το ποστ με τη φράση ............. "και λίγα σου είπα μωρή Κ@ρι@Λ@ ή π@λιομ@λ@κ@ ή ότι να'ναι .............

  14. #1274
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Άλκης Συνιώρης
    σοκ!!!


    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  15. #1275
    Σας ειδα καμποσα triumph στον Αποστολη στο Πορτο ραφτη πριν καμια βδομαδα και σας ζηλεψα! Επισης 3 μερες τωρα βλεπω Σερβους ροσιδες και σενες και κανω τον σταυρο μου...αθεος γαρ...μπας και την γλιτωσουμε
    done.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF