Σελίδα 89 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3979848586878889909192939499 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.321 έως 1.335 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #1321
    μαλλον με γουσταρουν και μου το φερνουν απεξω απεξω..

  2. #1322
    νομπελιστας χημειας!!! Το avatar του/της pilotos_xtreme
    Εγγραφή
    18/07/2008
    Μηνύματα
    463
    εγω παλι με αυτα που βλεπω καθε μερα στο δρομο εχω μια ερωτηση μονο προς ολους:

    ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ Η ΕΧΟΥΝΕ ΞΕΦΥΓΕΙ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ?????

    προς θεου, ο ενας περναει με στοπ,ο αλλος με κοκκινο, ο αλλος στριβει χωρις φλας κ ουτε καν κοιταει, η αλλη με βριζει γτ παρκαρα το μηχανακι μισο μετρο πισω απο το αμαξι της κ δε μπορει να βγει ελεος,η αλλη απο μεσαια βγαινει τερμα αριστερη για να στριψει χωρις φλας τπτ κ μου τη λεει κ απο πανω, κ συ γιαγουλα που περασες με στοπ εισαι το αποκορυφωμα

    μου λες , μα δεν ετρεχα,εσεις οι ντελιβεραδες τρεχετε!!!! ημαρτον αμα ετρεχα πανω σου θα χα πεσει.
    και οταν σου εξηγησα οτι ειχες στοπ κ το περασες στο ντουκου, με υφος αγελαδας μου λες..... μα δεν ετρεχα......

    η λεξη συγνωμη ειναι αγνωστη για σας?


    μα το χριστο θα βαλω την πιο ξεταπωτη εξατμιση κ στο παπι κ στο cbr και θα πηγαινω κοφτες μπας κ γλυτωσω απο κανεναν.

    προσοχη μαγκες , πρωτη φορα βλεπω τοσο μπαχαλο στο δρομο,προσοχη.
    Θέλω να με πας εκεί που όλα είναι ωραία
    και να 'χω πάντοτε παρέα
    σου λέω θέλω να με πας
    Θεσσαλονίκη με φεγγάρι
    όλους τους πόνους μου να΄πάρει
    να ξημερώσεις στο Βαρδάρη
    εκεί για πάντα να με πας

  3. #1323
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Σε ειδα ρε παλικαρι με το ΧΤ χωρις κρανος και σαγιοναρα παραλιακη(τι προτοτυπο ε??)
    και σ'ενα γληγορε με το funduro με σινεπιβατιδα ακρανωτη σαγιοναρα και να κανεις σφηνες στην παραλιακη.ρεεε βαλτε μυαλο εχουμε μεινει λιγοι....

  4. #1324
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της viper1
    Εγγραφή
    16/02/2010
    Μηνύματα
    2.346
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mizz
    χαχαχα, όντως κουβαλούσα αυγά πίσω στη τσάντα και φοβόμουν μη σπάσουν γιαυτό πήγαινα ήρεμα
    κλασσικά και τα στενά που περνάνε αέρα πατέρα με στοπ
    σε κάθε περίπτωση, άκρη δε θα βγαζα με τον γέρο στη χειρότερη να σπάγε και κανα αυγό, οπότε βουρ για σπίτι και ψυγείο τα φαγα μετά καλά ήταν :
    και δεν του τα πεταγες.....

  5. #1325
    Αρχικά δημιουργήθηκε από viper1
    και δεν του τα πεταγες.....


    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

  6. #1326
    με είδα πάνω στο ΜΤ-03 και πολύ μου άρεσα.. :wacko: :a07: :a44:
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  7. #1327
    To infinity...and beyond! Το avatar του/της argy_kap
    Εγγραφή
    11/08/2005
    Μηνύματα
    863
    Σε είδα φίλε μου με το κουτί να ψάχνεις να βρείς να παρκάρεις για να προλάβεις την γέννα της 3ης κόρης και ξεπάρκαρα το κουτάκι μου για να παρκάρεις εσύ για να προλάβεις!


    Με το καλό φίλε μου, όλα να πάνε καλά και το μεσημέρι περιμένω τσίπουρααααααααααααα!!!


  8. #1328
    Σας βλεπω κι εγω καθε μερα κ εχω μια τρομερη απορια καθως κι εγω μαλλον ανεργος θα ειμαι σε λιγο καιρο.....Ακσιζει ρε παιδια να δωσω το αμαξι μου και να παρω κι εγω ενα χωρις τασακι??Ποσο πιο φθηνο ειναι??Τσογλανια!Ε τσογλανια!!


    Σε ειδα κ σενα καραγκιοζη πριν κανα δυο ωρες στην κλειστη στροφη πριν τα βλαχικα να μπαινεις απο δεξια και να καταληγεις ολο αριστερα μπροστα μου...Επρεπε να ειχα νταλικα μαλακα κ οχι για να σε πατησω..αλλα να σου πατησω μια κορνα κ να σε βλεπω να χορευεις πανω στο μοτοσακο σου πρωινιατικο!!Το κρανος κρεμασμενο στο φλας κ 5 κιλα κολονια φυσικα ε?Να προσεχεις παντως μεγαλε κ ειδικα σ'αυτους τους δρομους!

  9. #1329
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    σε ειδα και εγω παλιοκαγκουρα του κερατα με το μαυρο r1 και σενα και τον φιλαρακο σου με το gsxr,που μου ζαλιζατε τα α@@@@ ενω εκανα την ποδηλαταδα μου χθες βραδυ στην παραλληλη της παραλιακης στο υψος του beach volley με την κλασσικη περιβολη-τζιν-ασημι nike-κολλητη μπλουζα- και μετα εννοειται ποιος θα κατσει να περιμενει στο φαναρι κατω απο το τουνελ του ΣΕΦ
    σιγα,ενα καθετο κοκκινο της ποσειδωνος παραβιασες....ουστ ρε λεχρες

  10. #1330
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της FRAGISCOS
    Εγγραφή
    22/07/2006
    Μηνύματα
    1.433
    Σε ειδα ρε φιλε με το varadero σημερα το μεσημερι ψαχνοντας το δρομο για το Σαρακηνικο στη Μηλο ,με την ομορφη συνοδο σου ,χωρις κρανη και οι δυο και παραλιγο να πεσω πανω σας γιατι
    ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΕΤΣΙ ΡΕ ΦΙΛΕ ΜΕΣ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ??
    Προσεχετε ρε παιδια κριμα ειναι να χαλασετε τις διακοπες σας ,και φορατε ΚΡΑΝΟΣ (ασε που γραφουν κιολας.)

  11. #1331
    Αποσταση ασφαλειας?δεν?

  12. #1332
    παιδια θυμαται κανεις που ηταν εκεινο το ποστ με καποιον τροχαιο που σταματησε 2 μηχανες κ τους ενημερωνε για το δρομο και οτι ο προστατευτικος εξοπλισμος τους δεν ηταν επαρκης? εκεινο που εκανε εντυπωση σε ολους μας?

  13. #1333
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    παιδια θυμαται κανεις που ηταν εκεινο το ποστ με καποιον τροχαιο που σταματησε 2 μηχανες κ τους ενημερωνε για το δρομο και οτι ο προστατευτικος εξοπλισμος τους δεν ηταν επαρκης? εκεινο που εκανε εντυπωση σε ολους μας?
    Το θυμαμαι εγω.
    The only easy day was yesterday.

  14. #1334
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    παιδια θυμαται κανεις που ηταν εκεινο το ποστ με καποιον τροχαιο που σταματησε 2 μηχανες κ τους ενημερωνε για το δρομο και οτι ο προστατευτικος εξοπλισμος τους δεν ηταν επαρκης? εκεινο που εκανε εντυπωση σε ολους μας?

    http://www.moto.gr/forums/showthread...hreadid=102066


    Btw, το έχεις κάνει φωλίτσα το "σε είδα" εσύ;


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	pic.jpg 
Προβολές:	448 
Μέγεθος:	23,0 KB 
ID:	204451
    safety doesn't happen by accident

  15. #1335
    Ευχαριστω φιλε !
    Ειμαι το μεγαλυτερο νουμερο δηλαδη εδω μεσα επισημα!!

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF