Σελίδα 136 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3686126131132133134135136
Προβολή αποτελεσμάτων 2.026 έως 2.040 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #2026
    Μοναχικός καβαλάρης Το avatar του/της castoras
    Εγγραφή
    14/05/2007
    Μηνύματα
    468
    Σας είδα σήμερα το απόγευμα στην ΕΟ Αθηνών Λαμίας με απίστευτη βροχή,ένα dakar,1 varadero & 1 f800 gs νομίζω με γερμανικές πινακίδες,να έχετε βραχεί μέχρι το κόκαλο και να συνεχίζετε το ταξίδι σας!Ελπίζω να σταματήσατε σε κάποιο ασφαλές σημείο λίγο πιο πάνω που έπιασε χαλάζι!!
    Επίσης όταν σταμάτησα στο σταθμό ''140'' είδα μαζί με τους άλλους πελάτες, να φουντώνει η αντλία πετρελαίου του βενζινάδικου, ο πακιστανός υπάλληλος να τρέχει με τον πυροσβεστήρα και όλοι οι υπόλοιποι να τρέχουμε στα αυτοκίνητά μας σε d.t!!!

  2. #2027
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Λοιπον ρακουν...αν καθεσαι 5-6 το χαραμα και περιμενεις να πρασινισει το φαναρι...που θα μπορουσε ευκολα να ειναι φοσφοριζε πορτοκαλι αλλα παρολαυτα κυκλοφορεις χωρις κρανος μονο θυμα εισαι..Στοπ προφανως και δεν θα παραβιασεις αν θες να ζησεις.ΔΕ ΞΕΡΩ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΑΒΙΑΖΕΙ ΣΤΟΠ ΣΚΟΠΙΜΑ!Το κλαψομουνιασμα παντως δεν ειναι σιγουρα αυτο που εκανε το παιδι...φορουμ ειναι δεν σε πηρε τηλεφωνο σπιτι σου...
    πανω απο 50% των ατυχηματων στο αστικο περιβαλλον ειναι για παραβιασει stop...αρα καποιος κατι δεν κανει σωστα...

  3. #2028
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tsioy600
    Πολύ ώριμη σκέψη αυτη φίλε κάστορα..Και ποιος κρίνει αν η πραξη είναι αξιόποινη και ποια θα είναι η συνέπεια?Εδω σε βάζουν να πληρωσεις διόδια στην Αθηνων-Κορίνθου και αν δεν ενημερωνόταν ο κοσμος, ακόμα οι περισσότεροι θα νομιζαν οτι το να μην πληρωσεις αποτελεί αξιοποινη πραξη.Και μην προχωρησουμε περισσοτερο για νομους τους οποιους αν δεν τους αμφισβητούσε κανείς τοτε εσυ θα ήσουν ενα ρομποτακι που λεει παντα ναι.Δεν επικροτω να περασει καποιος με κοκκινο στοπ ή οποιαδήποτε άλλη παραβαση αλλα καλο είναι να μην κρίνεις!Και γιατι να μην πληρώνουμε κλήσεις ανάλογα με το Ε9?Γιατί η ''συνέπεια'' για μένα να είναι το νοίκι μου και για τον εκαλιώτη με το πόρσε μια ζαντα απο τ'αμαξι του?Και εχει δικαίωμα να ''κλαψομουνιάσει'' όσο θέλει αν μια κληση ειναι ο μισθος 2 μηνων ή 2 νοίκια που δεν θα πληρωθουν για μια απερισκεψία της στιγμής και έναν αυστηρο μπάτσο.Γιατι για να ''κλαψομουνιάζει'' σιγουρα του στοίχησε.Και ποιος εισαι εσυ ρε μεγάλε που θα το κραξεις το παλικάρι επειδη παραπονέθηκε?Γκεγκε?Ακους εκεί γκεγκε!:rotflmao:
    Ε ρε κατι σοφοι μαγκες..θα μεγαλωσουμε και θα μάθουμε που θα πάει..
    Ξανα sorry για το off topic αλλα θα έσκαγα με την τόση βλακεία!
    (Και sorry αν πηρε η μπαλα και άλλους που δεν έπρεπε με το 1000+ ποστ στο προηγούμενο σχόλιο.)

    Και για σενα που είσαι υπευθυνος.Το να μην φορας κρανος μαγκια σου και το πληρωνεις αλλα το να υπερβαινεις το οριο ταχυτητας καθε φορα κατα την κριση σου με το busa, πιστευω το ξερεις οτι μπορει να προκαλεσει ατύχημα.Εκτος κι αν το busa το πηρες για μόστρα.Και αν προκαλεσεις ατυχημα και σκοτωθει ανθρωπος πια ειναι η συνέπεια?Τα 300 ευρω για την κλήση ή μια ανθρωπινη ζωή?Αυτά για τις αγιοσύνες και τις μαγκιες τυπου κάνω μαλακία και την πληρώνω.Μερικες φορες δεν μπορεις να την πληρωσεις δυστυχως..

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    οτι ναναι λεμε...καταραμενη κενωνια...και αν διαβαζες καλυτερα θα καταλαβαινες οτι εγραψα οτι ολοι μας καποια στιγμη κανουμε παρανομιες...δεν ειναι μαγκια...απλα οταν την κανουμε απλα δεν πρεπει να παραπονιομαστε με το να λεμε οτι ειναι κακος ο μπατσος...αυτο λεγετε κατανοω οτι αν κυκλοφορω χωρις κρανος...περναω με κοκκινο...κλπ κλπ...καποια στιγμη θα με πιασουν...


    Σας ειδαμε 2 busa και ενα τριτο (δεν θυμαμε τι μηχανακι) σημερα το μεσημερι στην Ριζα...φουλ οπτιοναλ...ελπιζω να ειχατε μαζι σας αδιαβροχα γιατι μετα απο λιγο γαμηθηκε το συμπαν...


  4. #2029
    Σε ειδα με το ραλλυΞ να ανοιγεις..
    Ισως να μην ανοιγες τοσο,γιατι σε περασα και χαλαστηκες,αλλα μετα φτασαμε στο φαναρι..
    ΤΙ ΠΙΣΤΕΥΕΣ? οτι θα περασεις με το ριμαδι σου μοτοσυκλετα σε επιταχυνση?
    Πηγες να πουλησεις τη μουρη στη γκομενιτσα που χαζογελαγε διπλα?
    Ακουγα τα λαστιχα να ουρλιαζουν στην αρχη,αλλα μετα ειχα αλλα πραματα να ασχοληθω..

  5. #2030
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Ζεύκας
    Εγγραφή
    15/10/2005
    Μηνύματα
    7.135
    Αρχικά δημιουργήθηκε από blackbusa
    Σας ειδαμε 2 busa και ενα τριτο (δεν θυμαμε τι μηχανακι) σημερα το μεσημερι στην Ριζα...φουλ οπτιοναλ...ελπιζω να ειχατε μαζι σας αδιαβροχα γιατι μετα απο λιγο γαμηθηκε το συμπαν...

    tiger ηταν με διπλές remus

  6. #2031
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Acacius
    [B]<σπαμ ον>

    Λυπάμαι αν παρεξηγήθηκες, αλλά 9 στις 10 φορές (χωρίς πλάκα) που βλέπω ΚΤΜ δεν έχει φώτα/πινακίδα, έχει εξάτμιση που σπάει τύμπανα και νεύρα και συνήθως ο αναβάτης οδηγεί σαν καραγκιόζης μέσα στην πόλη. Οπότε στατιστικά ή η συντριπτική πλειοψηφεία των ιδιοκτητών ΚΤΜ στο Ηράκλειο είναι τρισμέγιστοι μ@λάκες, ή ο ένας τελείως ηλίθιος οδηγεί το ΚΤΜ του 9 φορές περισσότερο απ'όσο όλοι οι υπόλοιποι μαζί.

    Σήμερα πάλι μεσημεριάτικα στη Δημοκρατίας ήταν ένας (ίσως ο ίδιος με χθες) κομπλεξικός και έκανε "μπάντες" πάνω κάτω με τις ώρες με την πορτοκαλί επιμήκυνση πέους που αγόρασε. Νομίζεις ότι εμένα δε μου αρέσει η ιδέα να κάνω καγκουριλίκια ή ότι έχω όρεξη να βρίζω μηχανάκια που μου αρέσουν;


    α) Η δική μου μ@λακία δεν ενοχλεί και δε θέτει άλλους σε κίνδυνο.
    β) Αν έχεις ΚΤΜ και είσαι συνειδητοποιημένος οδηγός θα έπρεπε να σε ενοχλεί κι εσένα. Τους άγνωστους ιδιοκτήτες του δικού μου μοντέλου τους βλέπω αυτόματα πιο φιλικά κι ελπίζω να είναι σωστοί.
    γ) Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται (τσσσσσς... σε τάπωσα τώρα)

    <σπαμ οφφ>




    η δικη σου μαλ@κια προσβαλε.

    εσυ σιγουρα εχεις την σφιγγα και τωρα σφιγγεσε να το μπαλωσεις γραφωντας
    " Οπότε στατιστικά ή η συντριπτική πλειοψηφεία"
    αν το ειχες γραψει απο την αρχη ετσι τωρα δεν θα σπαμαραμε...

    δεν διαφωνω οτι η νοοτροπια των περισσοτερων "κατεμαδων" ειναι αυτη που περιεγραψες...

    αλλα π.χ. καπνιζεις. (λεμε τωρα) και εγραφε καποιος : ΟΛΟΙ οσοι καπνιζουν ειναι μεγαλοι μαλακες....γιατι ενας πεταξε το τσιγαρο απο το παραθυρο του κουτιου και το εφαγα στην μαπα....

    πολλοι το κανουν...αλλα λεει και εσενα που μπορει να μην το κανεις..

    με το να με λες μαλ@κα επειδη εχω κτμ διαφωνησα...

    αν δεν καταλαβαινεις που υπαρχει διαφωνια....μην λες οτι λυπασαι και μην σπαμαρεις αλλο...






  7. #2032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas
    η δικη σου μαλ@κια προσβαλε.

    εσυ σιγουρα εχεις την σφιγγα και τωρα σφιγγεσε να το μπαλωσεις γραφωντας
    " Οπότε στατιστικά ή η συντριπτική πλειοψηφεία"
    αν το ειχες γραψει απο την αρχη ετσι τωρα δεν θα σπαμαραμε...

    δεν διαφωνω οτι η νοοτροπια των περισσοτερων "κατεμαδων" ειναι αυτη που περιεγραψες...

    αλλα π.χ. καπνιζεις. (λεμε τωρα) και εγραφε καποιος : ΟΛΟΙ οσοι καπνιζουν ειναι μεγαλοι μαλακες....γιατι ενας πεταξε το τσιγαρο απο το παραθυρο του κουτιου και το εφαγα στην μαπα....

    πολλοι το κανουν...αλλα λεει και εσενα που μπορει να μην το κανεις..

    με το να με λες μαλ@κα επειδη εχω κτμ διαφωνησα...

    αν δεν καταλαβαινεις που υπαρχει διαφωνια....μην λες οτι λυπασαι και μην σπαμαρεις αλλο...





    και εσυ γιατι το παιρνεις προσωπικα?
    η γνωστη ιστορια..

  8. #2033
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    και εσυ γιατι το παιρνεις προσωπικα?
    η γνωστη ιστορια..

    αν ελεγα, ολοι οι καλαματιανοι ειναι τσουτσεκια...

    εσυ να μην το παρεις.

  9. #2034
    Οπως και να εχει δε θα το επαιρνα,γιατι δεν ειμαι απο Καλαματα,απλα μενω εδω..
    Αλλα και παλι,επειδη ξερω πως το λες,δε θα το παρω στραβα οπως κ να εχει..
    Που να λεγαν για σενα δλδ..

  10. #2035
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Οπως και να εχει δε θα το επαιρνα,γιατι δεν ειμαι απο Καλαματα,απλα μενω εδω..
    Αλλα και παλι,επειδη ξερω πως το λες,δε θα το παρω στραβα οπως κ να εχει..
    Που να λεγαν για σενα δλδ..

    ωχ!

    με καταλαβες.εγω ημουν.

  11. #2036
    Eτσι πες..
    Μας το εφερνες απ εξω απ εξω για να μη σε κραξουμε ε???

  12. #2037
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    325
    Αρχικά δημιουργήθηκε από fournas
    αν ελεγα, ολοι οι καλαματιανοι ειναι τσουτσεκια...

    εσυ να μην το παρεις.

    εεεεεεε για καλα λογια για τους καλαματιανους μην αρχισω τα μπινελικια!!!!!!!!!!!!!!!
    καλαματιανος

  13. #2038
    ωπα,συρμα..

  14. #2039
    φτάνει ρε!
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  15. #2040
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Enough... Θα πάμε μάλλον για new.

Σελίδα 136 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 3686126131132133134135136

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF