Σελίδα 1 από 136 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #1
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832

    Post Σε είδα vol IV

    Συνεχίζεται το πετυχημένο thread Σε είδα..... vol III

    Ξέρετε, τα γνωστά...



    Παρακαλώ & πάλι μόνο τα μηνύματα σας σε σχέση με τι, ποιον, ποια είδατε. Σχόλια θα κόβονται. Ευχαριστώ



    & εύχομαι αν είδατε κάτι καλό, να το βρείτε






    Moto.GR Moderation Team

  2. #2

    Angry .

    Σας είδα 2 VStrom της Ε.Α. (ΔΙΑΣ) που περάσατε επιδεκτικά το κόκκινο στη Στρ. Καλαρη , μπροστά σε καμία 10αρια μηχανές που περίμεναν , για να κάνετε δεξιά στην Αχαρνών και να σταματήσετε στα επόμενα 7 μέτρα πίσω από τα αυτοκίνητα . αφού είχε χώρο να περάσετε γιατί κάτσατε από πίσω? Αλλά μάλλον δεν τα έχετε τα VStrom στις μανούβρες. Το να περιμένετε 30 δευτερόλεπτα ακόμα είναι δύσκολο για εσάς ? αφού ούτε φάρους είχατε ούτε σειρήνες που να δικαιολογεί το κόκκινο , απλά και μόνο για μαγκιά?
    Ride to the end of time!!!!

  3. #3
    Σε ειδα στην βουλιαγμενης στο υψος Αγιου δημητριου με το σκουτερ να πηγαινεις λες και ησουν σε βαρκα.Παλι καλα που ζεις ακομα.(τουλαχιστον οσο σε εβλεπα εγω)

  4. #4
    Σε είδα τούμπανη και ας ήσουν πεζή με το σιθρού φανελάκι και το μαύρο βρακάκι και πήγα να πέσω στο παρκαρισμένο κουτί ...





  5. #5
    Reality.sys failed Το avatar του/της moruin
    Εγγραφή
    03/02/2010
    Μηνύματα
    20
    ευτυχώς σε είδα από μακρυά μ@κάκα με το κουτί, δε σε χάλασε που σε πήγα φρεναριστό και σε έπιασε το φανάρι!!!! την άλλη φορά που θα βιαστείς να σέβεσαι τα στοπ!
    Computer are like air conditioners: they stop working when you open windows.

    Come to the dark side.
    We have cookies.

    Κώστας

  6. #6
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/05/2009
    Μηνύματα
    24
    Σε ειδα χτες απο την κηφισιας μεχρι (καπου σε εχασα) αλλα φτασαμε και Βασ. Κων/νου με το μπλε σου hornetaki, ημουνα με το πορτοκαλι hornet και σου εκανα νοημα να περασεις. Δε καταλαβαινω ομως γιατι οδηγουσες ΤΟΣΟ νευρικα και ΤΟΣΟ άτσαλα; σε φοβηθηκε το ματι μου και ειμαι σιγουρος και οι υπολοιποι οδηγοι δικυκλων που ησουνα σε αποσταση αναπνοης πισω τους μεσα στην κινηση.

    Το λεω γιατι βλεπω πως πολλοι το εχουνε ξεχασει... καλο ειναι να παιρνετε και το αυτοκινητακι σας που και που να σας υπενθυμιζει οτι με το κουτι θα ητανε πολυ χειροτερα και να μαθετε να εχετε υπομονη πανω στο δικυκλο σας. Και οσοι δεν εχετε τουτου να "ακουσετε" αυτους που εχουνε...

    καλη μας μερα.

  7. #7
    Scooteroμέλος Το avatar του/της Dimos35
    Εγγραφή
    18/07/2007
    Μηνύματα
    235
    Σε είδα πεντάχρονο κοριτσάκι με το όνομα Γιάννα που μου πετάχτηκες χθες απόγευμα όταν έπαιζες στο δρόμο. Το όνομα σου το έμαθα από τη μαμά σου που σου φώναξε τρομαγμένη όταν με είδε.

    Δεν χρειαζόταν όμως. Σε είχα δει από πριν και είχα ταχύτητα ακρωτηριασμένης χελώνας.
    Καλά παιχνίδια.

  8. #8
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Σας είδα όλους στην ΚΡΗΤΗ το ΣΚ!!!!!!

    Χόρτασα μηχανές!!!
    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  9. #9
    πρωι κατα τις 09:15 στην θησεως χαμηλα, ειδα καλα? ηταν καποιος ξαπλωμενος ανασκελα??

    (λιγακι απεριποίητο τον εκοψα...)
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #10
    Σε ειδα με το bmw 1200gs στην ακαδημιας και στο κρανος αυτοκολλητο μοτο.γκρ.Δεν σε προλαβα ρε φιλε.

  11. #11
    Δεν πόναει!!! Το avatar του/της caesarsk
    Εγγραφή
    21/07/2005
    Μηνύματα
    1.187
    σε παππουλη που ήρθες στο φανάρι και με ρώτησες πως μπορω και οδηγαω το παπι χωρίς καθρέπτες...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ, μου ειπες αυτο και να σταματησω να το κανω ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ

    οταν βεβαια σε ρωτησα που ειναι το κρανος σου, που ειναι το μπουφαν σου, που ειναι τα μποτακια σου, που ειναι τα γάντια σου


    με κοιταζες σαν εξωγηινο


    ΕΛΑ ΠΟΥ ΤΟ ΕΦΕΡΕ Η ΜΟΙΡΑ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ


    και τα ακουσες κανονικα εκει


    ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΒΑΛΗΣΕΙΣ, πραγμα που θα σημαινει οτι έβαλες μυαλο!!!



    Σε ειδα και εσενα ρε πατέρα (τον δικο μου πατερα), που έφαγες κληση και σου πήραν και το διπλωμα για 10 μέρες το Σάββατο γιατι δεν φοραγες ζώνη και γκρινιαζες. Την Δευτερα σου πηραν τις πινακιδες για παρκαρισμα παρανομο πανω σε διάβαση και γκρινιαζες. Σημερα εφαγες κληση γιατι μιλουσες στο κινητο και ΑΝΤΙ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΕ ΠΗΓΑΝ ΜΕΣΑ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΔΙΠΛΩΜΑ, ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΣ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ ΚΛΗΣΗ.....ΔΕΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΑΣ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ μπαινεις στο τιμονι ΒΓΗΚΕ Ο ΧΑΡΟΣ ΠΑΓΑΝΙΑ
    Ο μοναδικός στην Ελλάδα που έχει κάνει backflip με ΒΜW R1200GS, με μάρτυρες.

    ΠΟΝΕΣΕ ΟΜΩΣ ΜΕΤΑ ΠΟΛΥ!!!!

    -ΘΩΜΑ ΕΙΣΑΙ ΣΠΙΤΙ;
    -Ο ΘΩΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ...ΕΜΕΙΣ ΓΥΡΙΖΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΟΥΣ Μ@Λ@ΚΕΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ (ταδε εφη trooper)


    Μανο...το τσιπουρο σε περιμενει ρε φιλε σπιτι μου...


    ΤΗΝ ΜΑΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΑΠΗΣΑΝ. ΤΟΝ ΜΑΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!!

  12. #12
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα κάγκουρα με το πορτοκαλοκεραμιδί Triumph και τις ξετάπωτες aftermarket καγκουροεξατμίσεις σου που εξαιτίας σου πήρα μια γερή δόση καρκίνου πρωινιάτικα ακολουθώντας σε στην Πρωτοπαπαδάκη . Εννοείται πως ήσουν ΚΑΙ ξεκράνωτος, πως θα μπορούσε να ναι αλλιώς άλλωστε .

    Σε βλέπω και σένα τροχονόμε που κάθε μερα προσπαθείς να τα βγάλεις πέρα με όλους τους Τουρκόγυφτους που κυκλοφορούν στο δρόμο (μόνο που ορισμένες φορές το παρακάνεις και όλο το Ψυχικό μέσα πήζει για να είναι ελεύθερες οι κεντρικές αρτηρίες ).
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  13. #13
    non serviam Το avatar του/της kachius
    Εγγραφή
    18/10/2002
    Μηνύματα
    816
    Καλημέρα φίλε με το μαύρο ninja που ήθελες παρεούλα το πρωί στην Α.Ο.
    Την ίδια ώρα περνάμε κάθε μέρα (fzs + fz6)


    Δυστυχώς είδαμε και ένα versys και ένα tdm της ΔΙΑΣ κομμάτια πάνω σε τρέϊλερ,
    ελπίζω οι αναβάτες τους να είναι σε καλύτερη κατάσταση...
    Ξέρω από βέσπα!

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της nickald
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    992
    Σε ειδα αυτοκινητο του Δημου Θεσσαλλλονικης να κοβεις καθετα την λεωφορειολωριδα στην Τσιμισκη για να μπεις στον πεζοδρομο της Αριστοτελους χωρις φλας.

    Σε ειδα κι εσενα μπατσε με το Scoda να πλακωνεσε στα φρενα για να μην πεσεις πανω του.

    Αλλα δεν ειδα να κατεβαινεις κατω και να τον ξυρισεις τον καριολο.

    Αραγε εισαι το ιδιο ανεκτικος και σε οχηματα που δεν φερουν πορτοκαλι πινακιδες?

  15. #15
    Εισπνοή.... εκπνοή....
    Εγγραφή
    09/06/2008
    Μηνύματα
    517
    σε είδα με το R6 να πηγαίνετε δίπλα δίπλα με το φίλο σου με το παπί και να προσπαθείς να το σηκώσεις σούζα.
    βέβαια δεν είναι ποδήλατο και όσο και να τραβιόσουν πίσω δεν σηκωνόταν το γαμημένο

    και κρίνοντας από το πως πηγαίνατε... μάλλον μόλις το είχες πάρει το μηχανάκι.
    αν όντως ισχύει κάτι τέτοιο και άρχισες τις μαλακίες ακόμα δεν το πήρες ας ελπίσουμε να ζεις μετά το καλοκαίρι.

Σελίδα 1 από 136 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF