Σελίδα 35 από 136 ΠρώτοΠρώτο ... 2530313233343536373839404585135 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 525 από 2040

Θέμα: Σε είδα vol IV

  1. #511
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της teo24
    Εγγραφή
    26/10/2008
    Μηνύματα
    138
    ΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧ σε ειδα κοπελαρα μου με το ασημι VARADERO σου και το πολυ ωραιο tatoo στο ωμο,ετρεχα να σε προλαβω αλλα ποοοοουυυυ με το κωλοπαπο...........

  2. #512
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Αρχικά δημιουργήθηκε από caesarsk
    Σε είδα στην Ακράτα, ημουν με το αυτοκινητο στο ρέυμα προς Αθήνα, με το χρυσό ss

    Προσπέρνούσες αυτόν που με προσπερνούσε ΜΕ ΣΟΥΖΑ....Η απολύτη καγκουριά,


















    και την ζηλεψα γμτ....γιατι δεν έχω τα αρχ@@@ να την κάνω!!!!
    μαγκια ειναι ομως και να το παραδεχεσαι!

  3. #513
    Σε είδα σήμερα το πρωί μπαγκαζιέρα Kappa των 52 λιτρων, να κινείσαι αναμεσα στα αυτοκίνητα.

    Ανοιξε ο δρομος και απο κατω σου ειδα....












    Ενα Hayabusa απαστράπτον-σε-πορτοκαλοκοκκινο-της-φωτιας-χρωμα να κινείται περήφανα με εσενα πανω του.

    Σκέφτηκα οτι δεν εχω ξυπνησει καλά ακομα...

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #514
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε εκλεισα βγαινοντας απο ΣΤΟΠ!
    δεν σε ειδα! Αυτα που κοροϊδευω και με εξοργιζουν...

    Χ3στηκα πανω μου και απο τον τρομο μου....ξύπνησα ιδρωμενος!

    Ουφ!

  5. #515
    Δεν σε ειδα!
    Συγνωμη!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  6. #516
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Σας ειδα παιδακια με το Mercedes k to Audi TT να παιζεται στο δρομο κ να στριβετε με κοκινο μπροστα μου αναγκαζωντας με να κανω ταρζανιες για να μη γινουμε ενα ομορφο γλυπτο ολοι μαζι.

    Σας ειδε ομως κ το περιπολικο που ηταν σταματημενο πιο κατω. Οταν μας σταματησε κ τους 3 ειχατε χασει το ομορφο ροδαλο σας χρωμα, το δικο μου ειχε χαθει απο πιο πριν.

    Οση ωρα ο ενας αστυνομικος αδιαφορουσε για τις δικαιολογιες κ εγραφε αυτο που αργοτερα θυμιζε αποδειξη σουπερ μαρκετ 10μελους οικογενειας που της εκατσε το τζοκερ, ο αλλος ειχε ερθει σε μενα να δει αν ειμαι καλα κ να μου ζητησει να περιμενω 5 λεπτα.

    Επρεπε να εχω φωτογραφικη μαζι μου να καταγραψω το λιποθυμικο επεισοδειο που ειχατε οταν ο κυριουλης αφου σας εγραψε, ζητησε τα στοιχεια μου για να κανω μηνυση για αποπειρα φονου εκ προμελετης.

    Οσο περιμενατε να ερθει γερανος να παρει τα αυτοκινητα σας ο κυριουλης Νο1 με ενημερωσε οτι επειδη κοιτωντας τα αρχεια ειχε βρει κ αλλη παρομοια βεβαιωμενη παραβαση κ ειχε κεφια.. θα τους κραταγε ενα βραδυ μεσα κ θα τους αφηνε το πρωι ελπιζοντας οτι αυτο θα τους συνετισει.

    Ελπιζω να πιασει το κολπο καλε κυριε μπατσουλη και αν κ ξερω οτι δε θα το δεις αυτο, η προταση μου για μπυρες ισχυει



  7. #517
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
    Σας ειδα παιδακια με το Mercedes k to Audi TT να παιζεται στο δρομο κ να στριβετε με κοκινο μπροστα μου αναγκαζωντας με να κανω ταρζανιες για να μη γινουμε ενα ομορφο γλυπτο ολοι μαζι.

    Σας ειδε ομως κ το περιπολικο που ηταν σταματημενο πιο κατω. Οταν μας σταματησε κ τους 3 ειχατε χασει το ομορφο ροδαλο σας χρωμα, το δικο μου ειχε χαθει απο πιο πριν.

    Οση ωρα ο ενας αστυνομικος αδιαφορουσε για τις δικαιολογιες κ εγραφε αυτο που αργοτερα θυμιζε αποδειξη σουπερ μαρκετ 10μελους οικογενειας που της εκατσε το τζοκερ, ο αλλος ειχε ερθει σε μενα να δει αν ειμαι καλα κ να μου ζητησει να περιμενω 5 λεπτα.

    Επρεπε να εχω φωτογραφικη μαζι μου να καταγραψω το λιποθυμικο επεισοδειο που ειχατε οταν ο κυριουλης αφου σας εγραψε, ζητησε τα στοιχεια μου για να κανω μηνυση για αποπειρα φονου εκ προμελετης.

    Οσο περιμενατε να ερθει γερανος να παρει τα αυτοκινητα σας ο κυριουλης Νο1 με ενημερωσε οτι επειδη κοιτωντας τα αρχεια ειχε βρει κ αλλη παρομοια βεβαιωμενη παραβαση κ ειχε κεφια.. θα τους κραταγε ενα βραδυ μεσα κ θα τους αφηνε το πρωι ελπιζοντας οτι αυτο θα τους συνετισει.

    Ελπιζω να πιασει το κολπο καλε κυριε μπατσουλη και αν κ ξερω οτι δε θα το δεις αυτο, η προταση μου για μπυρες ισχυει



    τετοια αστυνομια να την πληρωσω 10 φορες, οχι μια!


  8. #518
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851
    Αρχικά δημιουργήθηκε από DimChios
    τετοια αστυνομια να την πληρωσω 10 φορες, οχι μια!

    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  9. #519
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Αρχικά δημιουργήθηκε από kalesin
    Σας ειδα παιδακια με το Mercedes k to Audi TT να παιζεται στο δρομο κ να στριβετε με κοκινο μπροστα μου αναγκαζωντας με να κανω ταρζανιες για να μη γινουμε ενα ομορφο γλυπτο ολοι μαζι.

    Σας ειδε ομως κ το περιπολικο που ηταν σταματημενο πιο κατω. Οταν μας σταματησε κ τους 3 ειχατε χασει το ομορφο ροδαλο σας χρωμα, το δικο μου ειχε χαθει απο πιο πριν.

    Οση ωρα ο ενας αστυνομικος αδιαφορουσε για τις δικαιολογιες κ εγραφε αυτο που αργοτερα θυμιζε αποδειξη σουπερ μαρκετ 10μελους οικογενειας που της εκατσε το τζοκερ, ο αλλος ειχε ερθει σε μενα να δει αν ειμαι καλα κ να μου ζητησει να περιμενω 5 λεπτα.

    Επρεπε να εχω φωτογραφικη μαζι μου να καταγραψω το λιποθυμικο επεισοδειο που ειχατε οταν ο κυριουλης αφου σας εγραψε, ζητησε τα στοιχεια μου για να κανω μηνυση για αποπειρα φονου εκ προμελετης.

    Οσο περιμενατε να ερθει γερανος να παρει τα αυτοκινητα σας ο κυριουλης Νο1 με ενημερωσε οτι επειδη κοιτωντας τα αρχεια ειχε βρει κ αλλη παρομοια βεβαιωμενη παραβαση κ ειχε κεφια.. θα τους κραταγε ενα βραδυ μεσα κ θα τους αφηνε το πρωι ελπιζοντας οτι αυτο θα τους συνετισει.

    Ελπιζω να πιασει το κολπο καλε κυριε μπατσουλη και αν κ ξερω οτι δε θα το δεις αυτο, η προταση μου για μπυρες ισχυει


    Αυτά Ευρώπη έγιναν ή Αμερική;


    Χίλια μπράβο στους αστυνομικούς, που ισοφάρισαν τους "συνάδελφούς" τους που σε αντίστοιχη περίπτωση που έγραψε κάποιος εδώ μέσα δεν έκαναν τίποτα...

    Πραγματικά μπράβο τους!!!

    Είναι κάτι φορές που ενώ όλα είναι σκ@τ@ βλέπεις κάποιους τέτοιους ανθρώπους και συνεχίζεις να έχεις ελπίδες!


    Υ.Γ.: πες μου ότι το TT ήταν κόκκινο και ο οδηγός του πιτσιρικάς ξανθός με σπαστική φωνή... και κερνάω μπύρες όλο το φόρουμ!

  10. #520
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/11/2009
    Μηνύματα
    892
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
    Αυτά Ευρώπη έγιναν ή Αμερική;


    Χίλια μπράβο στους αστυνομικούς, που ισοφάρισαν τους "συνάδελφούς" τους που σε αντίστοιχη περίπτωση που έγραψε κάποιος εδώ μέσα δεν έκαναν τίποτα...

    Πραγματικά μπράβο τους!!!

    Είναι κάτι φορές που ενώ όλα είναι σκ@τ@ βλέπεις κάποιους τέτοιους ανθρώπους και συνεχίζεις να έχεις ελπίδες!


    Υ.Γ.: πες μου ότι το TT ήταν κόκκινο και ο οδηγός του πιτσιρικάς ξανθός με σπαστική φωνή... και κερνάω μπύρες όλο το φόρουμ!
    +10000000

  11. #521
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
    Αυτά Ευρώπη έγιναν ή Αμερική;



    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	kypros.gif 
Προβολές:	544 
Μέγεθος:	1,4 KB 
ID:	200198
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #522
    Καραμελος Το avatar του/της kalesin
    Εγγραφή
    30/09/2005
    Μηνύματα
    1.083
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio


    Υ.Γ.: πες μου ότι το TT ήταν κόκκινο και ο οδηγός του πιτσιρικάς ξανθός με σπαστική φωνή... και κερνάω μπύρες όλο το φόρουμ!
    κ τα 2 αυτοκινητα ηταν σε αποχρωσεις του γκρι. Επισης το σκηνικο εγινε κυπρο, οποτε μαλλον γλυτωνεις τα εξοδα για τις μπυρες.

    Αντιστοιχα καλους μπατσουληδες εχω πετυχει κ στην Ελλαδα, οπως αντιστοιχα κακους κ στην κυπρο.

    εχει να κανει με τον ανθρωπο οχι με τη στολη που φοραει


  13. #523
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της georgio
    Εγγραφή
    01/07/2008
    Μηνύματα
    1.215
    Το 'χα πάντως ότι δεν ήταν στην Ελλάδα ε; Μπορεί πολύ κοντά αλλά όχι Ελλάδα.

    Κρίμα... πίστεψέ με προτιμούσα τις μπύρες...

  14. #524
    Αρχικά δημιουργήθηκε από georgio
    Αυτά Ευρώπη έγιναν ή Αμερική;


    Χίλια μπράβο στους αστυνομικούς, που ισοφάρισαν τους "συνάδελφούς" τους που σε αντίστοιχη περίπτωση που έγραψε κάποιος εδώ μέσα δεν έκαναν τίποτα...

    Πραγματικά μπράβο τους!!!

    Είναι κάτι φορές που ενώ όλα είναι σκ@τ@ βλέπεις κάποιους τέτοιους ανθρώπους και συνεχίζεις να έχεις ελπίδες!


    Υ.Γ.: πες μου ότι το TT ήταν κόκκινο και ο οδηγός του πιτσιρικάς ξανθός με σπαστική φωνή... και κερνάω μπύρες όλο το φόρουμ!
    Πως ακριβως παιρνεις ελπιδα?ολα κ ολα 2 περιστατικα εχω δει εδω μεσα,αυτο κ εκεινο με το Ζητα που ενημερωνε τα παιδια για τον εξοπλισμο μηχανης κ οτι παρακατω ο δρομος ειναι επικινδυνος κ οτι δεν προσεχουν τα αμαξια. Πως να παρεις ελπιδα οταν ειναι 2 περιστατικα σωστα και 10.000 τα λαθος? Μπουρδελο ειναι η αστυνομια,δε γινεται οταν βλεπεις περιπολικο να φοβασαι κ να ψαχνεσαι αν ειναι ολα προβλεπομενα,για να γλυτωσεις την κληση κ τα τρεχαματα. Επρεπε να βλεπουμε ενστολο και περιπολικο και να τους καλωσοριζουμε επειδη μας προσεχουν.. Αλλα που...

  15. #525
    ο τακακιας Το avatar του/της nio1981
    Εγγραφή
    08/03/2010
    Μηνύματα
    780
    λοιπον

    λεβεντοτσολιας με transalp παλιο με το κρανος κρεμασμενο.......στο αριστερο πισω φλας........



    και ν2 λεβεντοτσολιας με piaggio απο αυτα τα <ηθελα αμαξι αλλα δεν ειχα φραγκα> που ειναι ο οδηγος προστατευμενος προστα πανω και πισω και δεν χωραει 2ο ατομο....ελα ομως που εσκασε γκομενα και καπως επρεπε να την φορτω....ε την φορτωσε στην σχαρα (ναι ναι απεξω απο το μηχανακι) και αυτη μισοκωλη καθησμενη να προσπαθει να κρατηθει απο το -πως να το πω....-αμαξωμα?? κουτι?? με τα ποδια στον αερα και το κεφαλι αριστερα για να μιλαει και με τον οδηγο....



    φωτο δεν μπορουσα να βγαλω.........

















    γελαγα.........:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    nio1981

    πολυ ζουζουνι ο καμπος....:a37: :a37:


Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF