Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 25

Θέμα: Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

  1. #1

    Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

    Το ειδα και αυτο χ8ες.τυπος με παπι στο ενα χερι το τιμονι και στ αλλο ενα μωρακι λες και κραταγε κανα σακι..[IMG]http://[/IMG]

  2. #2
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Το forum, εδώ και μερικές μέρες έχει πρόβλημα και οι photos δεν επισυνάπτονται.



  3. #3
    Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος. Δεν εχει κατι αλλο εδω.Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες και μαλλον τον τρομαξα λιγο,πιο πολυ επειδη φοραω ελευθερη εξατμιση στο CB1. Ειχε τρικαβαλο τα 2 παιδακια του,δεν ξερω αν πηγαινουν 1-2 η 3 δημοτικου. Την αλλη μερα μου εκανε παρατηρηση για τις παντες... Ο μονος λογος που δεν τον εκραξα ηταν επειδη το ειπε οταν τον σερβιρα και δεν ηθελα να γινει στο μαγαζι..

  4. #4
    Το ρεμάλι της Φ.Νέγρη Το avatar του/της LsKostas
    Εγγραφή
    17/02/2007
    Μηνύματα
    446

    Re: Ε-Λ-Ε-Ο-Σ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από costas_k
    Το ειδα και αυτο χ8ες.τυπος με παπι στο ενα χερι το τιμονι και στ αλλο ενα μωρακι λες και κραταγε κανα σακι..[IMG]http://[/IMG]

    Πραγματικα τι να πεις ...
    Τα λογια πρεπει να ακολουθουνται απο πραξεις.Αλλιως...τουφες :-)

    "ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΚΗΣΩ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΝΙΚΗΘΩ"

  5. #5
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος. Δεν εχει κατι αλλο εδω.Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες και μαλλον τον τρομαξα λιγο,πιο πολυ επειδη φοραω ελευθερη εξατμιση στο CB1. Ειχε τρικαβαλο τα 2 παιδακια του,δεν ξερω αν πηγαινουν 1-2 η 3 δημοτικου. Την αλλη μερα μου εκανε παρατηρηση για τις παντες... Ο μονος λογος που δεν τον εκραξα ηταν επειδη το ειπε οταν τον σερβιρα και δεν ηθελα να γινει στο μαγαζι..
    δηλαδη ρε φιλε εσυ που προσπερασες τον αλλον με τις μπαντες και τον τρομαξες περνιεσαι για σωστος και εξυπνος?

    παλι καλα που εισαι μεγαλη καρδια και δεν τον εκραξες..

    θα τρελαθουμε εδω μεσα..
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  6. #6
    Μεγαλος εγκληματιας.περιμενω φωτο οταν θα ξεπεραστει το προβλημα

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της THEOD
    Εγγραφή
    12/04/2003
    Μηνύματα
    2.220
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος. Δεν εχει κατι αλλο εδω.Προχτες προσπερασα ενα γνωστο με παπι με παντες και μαλλον τον τρομαξα λιγο,πιο πολυ επειδη φοραω ελευθερη εξατμιση στο CB1. Ειχε τρικαβαλο τα 2 παιδακια του,δεν ξερω αν πηγαινουν 1-2 η 3 δημοτικου. Την αλλη μερα μου εκανε παρατηρηση για τις παντες... Ο μονος λογος που δεν τον εκραξα ηταν επειδη το ειπε οταν τον σερβιρα και δεν ηθελα να γινει στο μαγαζι..
    Συγχαρητήρια
    Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιοι έξυπνοι για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε τους...χαζούς...

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από THEOD
    Συγχαρητήρια
    Ευτυχώς που υπάρχουν και τέτοιοι έξυπνοι για να μπορούμε να ξεχωρίζουμε τους...χαζούς...

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Akatanomastos
    δηλαδη ρε φιλε εσυ που προσπερασες τον αλλον με τις μπαντες και τον τρομαξες περνιεσαι για σωστος και εξυπνος?

    παλι καλα που εισαι μεγαλη καρδια και δεν τον εκραξες..

    θα τρελαθουμε εδω μεσα..
    εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...
    Τωρα σοβαρα μιλας?Δηλαδη κανεις τις μακακιες σου στον δρομο και νομιζεις οτι κινδυνευεις μονο εσυ?Και σε ευχαριστω για το κακομοιρης.ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΣ ΠΑΡΑ ΜΑΚΑΚΑΣ.

  11. #11
    Αναλλοίωτος Το avatar του/της Akatanomastos
    Εγγραφή
    28/04/2005
    Μηνύματα
    1.260
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...
    οχι φιλε μου

    δεν ειναι ετσι

    γιατι αν τον τρομαξεις μπορει να πεσει και να χτυπησει


    το ιδιο ειχε κανει ενας φιλος μου παλια,που τρομαξε εναν ανθρωπο γερο με παπακι και παραλιγο να τον ριξει

    ο ανθρωπος τον ξεχεσε και καλα του κανε, και γω τα ιδια του πα..

    το παιδι φανηκε να το καταλαβε, και νομιζω(ελπιζω) να μην το ξανακανε..

    εσυ απο τι φαινετε ακομα δεν καταλαβες την λαλακια σου..



    Ενας Κακομοιρης που σεβετε(οσο μπορει) τον συμπολιτη του..
    -It's 106 miles to Chicago. We've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses.
    - Hit it.
    -------------------------------------------------------------------------------
    όλα αυτά, είναι απλά μέρος του πανυγηριού που λέγεται ζωή..
    ------------------------------------------------------------------------------
    νέα προσθήκη

    Definition of a bad boy



  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Vamael
    Εγγραφή
    12/01/2010
    Μηνύματα
    101
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...
    Να 'σαι καλά ρε φιλαράκι. Να σου πω πάντως, μετά από σχεδόν 18 χρόνια καβάλα, με μόλις 2 καλές τούμπες, προτιμώ να κυκλοφορώ σαν κακομοίρης με το μηχανάκι μου παρά να καταλήξω με καροτσάκι.

    Μα σοβαρολογείς τώρα ??? !!! Και θα μας πεις και κακομοίρηδες ?

    Για το θεό πια... και μετά μας φταίνε όλοι οι άλλοι για όσα τραβάμε...

  13. #13
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.171
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    Αμα εισαι χαζος εισαι χαζος.
    To κακό είναι οτι αμα είσαι χαζός, είναι δυσκολο να έχεις και το γνώθι σαυτόν...
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  14. #14
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
    To κακό είναι οτι αμα είσαι χαζός, είναι δυσκολο να έχεις και το γνώθι σαυτόν...
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #15
    Αρχικά δημιουργήθηκε από webassasin
    εγω τουλαχιστον το δικο μου κεφαλι ριψοκινδυνευω. Απο οτι καταλαβα εσεις οδηγατε οπως προβλεπει ο κωδικας ε? κακομοιρηδες...
    Έγραψες το ποστ για να κράξεις τον άλλο επειδή δεν προσέχει τα παιδιά του;
    Δηλαδή αν τρόμαζε και έπεφτε και χτύπαγε κανένα παιδί, θα έφταιγε μόνο ο μακάκας ο μπαμπάκας;

    Στη συγκεκριμένη δε ριψοκινδύνεψες μόνο το δικό σου κεφάλι. Αυτό είναι η πιπίλα του ανεύθυνου.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF