Σελίδα 4 από 23 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 331

Θέμα: XTX tuning η αλλαγη μηχανης???

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Εμενα με τον εκεντροφορο που απο 5800 σαλ πηγε 7800 σαλ .......... με 3η παω ανετα απο 60κλμ μεχρι 120 κλμ ....... λετε να το κοντινω.......
    love will save the planet,hate is a good start.

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Καλα ρε Steve απολα τα σιτε ακομα κ γερμανια ........ πανω στο Camen βρηκες να πεσεις .......
    love will save the planet,hate is a good start.

  3. #48
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Αντε ντε εντω μεταξυ για την εναλλακτικη του dorso κουβεντα χμ....

    MAG/FMX τι γραναζωμα εχει μαμα το fmx?με τριτη και 120 μια χαρα εισαι δεν χρειαζετε πιο κοντο
    Super motard και ξερο ψωμι!

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Steve_athens
    εντω μεταξυ για την εναλλακτικη του dorso κουβεντα χμ....

    Μου αρεσει πολυ σαν μηχανακι και προχθες το ειδα σε κοκκινο και ειχε και κατι φοβερες aftermarket εξατμισεις που ειχαν υπεροχο ηχο και δεν εκαναν σαματα...

    Τωρα απο επιδοσεις τι λεει δεν ξερω,δεν εχω ασχοληθει καθολου...Γνωμη μου παντα ειναι να αποφευγονται τα ριζικα σκαλισματα και απλα να περνεις κατι πιο δυνατο...


    Βεβαια,καποιοι( )-ονοματα δε λεμε- εχουν 180 αλογα και δεν τους φτανουν και θελουν να τα κανουν 200 και 250!!!Οποτε εσυ που εχεις καμια 50αρια δικαιολογησε... Αν εισαι οικονομικα ανετος φτιαχτο να γουσταρεις,αν ειναι να ζοριστεις δωστο και παρε αλλο...

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Δε ξερω κ αναρωτιεμαι αν τo AFAM που πηρα για FMX ειναι σωστο σα του μαμα ....... κατι 14 η 15 με 44 η 45 ..............

    Κοιτα απο ομορφια το Dorso einai πανεμορφο ........ τωρα ολο κατι μικροπροβληματα ακουγοντε ............. κατι ακομα για περιεργο ηλεκτρονικο γκαζι .......... εγω το καβαλησα κ μου φανηκε βαρυ κ αβολο στατικα ............ εχει 42 αρι usd ενω εμενα εχει 45 usd ...........


    Na σου δωσω ενα παραδειγμα κ εγω το ιδιο δυλημα ειχα κ τελικα εφτιαξα το φμχ , μετα απο κανα 6μηνο εχω παλυ το ιδιο δυλημα απλα τωρα δε με συμφερει να το δωσω ............ Καλητερα καθε 4ετια να αλλαζεις μηχανη , εχει πιο πολυ ενδιαφερον

    Εγω το φτιαξα να βγαλω καμια 2ετια ακομα με παραπανω γκαζι κ οταν θα βγει κατι ενδιαφερον θα το χτυπησω .............. πχ γιατι να παρω τωρα DORSO k να μην περιμενω κ αλλο κ να πειδηξω κ κατηγορια σε 990 ας πουμε ............
    love will save the planet,hate is a good start.

  6. #51
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Το ντορσο απο εμφανιση ειναι φοβερο και απο επιδοσεις με φιλτρο ολοσωμες κ προγραμμα απριλια εβγαζε 84 αλογα τροχο οποτε απο γκαζι δεν του λειπει σιγουρα,λιγο το βαρος του ειναι θεμα οπως και η ιταλικη προελευση του με οτι συνεπαγεται αυτο!
    Δεν ξερω αν ειναι καλυτερο γιατι με 1300 το χτ γινετε τουμπανο αλλα για αλλαγη μηχανης χρειαζετε αρκετα παραπανω και καινουργια τρεχαματα οποτε καταληγω στο δεν ξερω:hypnotize
    Super motard και ξερο ψωμι!

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Steve_athens
    Το ντορσο απο εμφανιση ειναι φοβερο και απο επιδοσεις με φιλτρο ολοσωμες κ προγραμμα απριλια εβγαζε 84 αλογα τροχο οποτε απο γκαζι δεν του λειπει σιγουρα,λιγο το βαρος του ειναι θεμα οπως και η ιταλικη προελευση του με οτι συνεπαγεται αυτο!
    Δεν ξερω αν ειναι καλυτερο γιατι με 1300 το χτ γινετε τουμπανο αλλα για αλλαγη μηχανης χρειαζετε αρκετα παραπανω και καινουργια τρεχαματα οποτε καταληγω στο δεν ξερω:hypnotize
    Φτιαχτο μωρε να παει στην ευχη να παει....
    Να μας πεις και αν πιασαν τοπο τα λεφτα.Να ερθεις να τα παμε και μια να γελασουμε(με την καλη εννοια)...

  8. #53
    εγω ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω τι καβλα σας πιανει με τα αλογα...λες κι εχουμε δρομους...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  9. #54
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Και εγω εδωσα 2000ε για 15 αλογα κ εγινε αλλη μηχανη αντι να δωσω 5000ε για ενα καινουργειο 690 .........
    Ομως το 690 θα το βαριομουν σε 4 χρονια ενω το φτιαγμενο FMX στο 6 μηνο αρχιζω παλυ κ θελω κατι αλλο η να φτιαξω η να παρω ..........

    Ειναι σα να κανεις πλαστικες στην γκομενα σου Η να παρεις μια καινουργεια πιο ομορφη
    love will save the planet,hate is a good start.

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
    εγω ποτε δεν μπορεσα να καταλαβω τι καβλα σας πιανει με τα αλογα...λες κι εχουμε δρομους...
    Εχω λιωσει ,εχω πεθανει,εχω ξυπνησει ολη την πολυκατοικια

  11. #56
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της camen
    Εγγραφή
    18/09/2008
    Μηνύματα
    4.443
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    Και εγω εδωσα 2000ε για 15 αλογα κ εγινε αλλη μηχανη αντι να δωσω 5000ε για ενα καινουργειο 690 .........
    Ομως το 690 θα το βαριομουν σε 4 χρονια ενω το φτιαγμενο FMX στο 6 μηνο αρχιζω παλυ κ θελω κατι αλλο η να φτιαξω η να παρω ..........

    Ειναι σα να κανεις πλαστικες στην γκομενα σου Η να παρεις μια καινουργεια πιο ομορφη
    Τι 4 χρονια ρε? Δεν ειναι αμαξι να το κρατας 5ετια...
    2 χρονακια και μετα αλλαγη...

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    ΧΑΧΑ προσπαθει να πεισει τον εαυτο του να παρει Harley ............ Αυτο λεω κ εγω τα απολητα εργαλεια σε απολητους δρομους απλα θελουμε αλογα για την ταυλα της επιταχυνσης , γιατι απο θεμα στροφων κλπ ...... οι πιο πολλοι ειναι κουλοι...........
    love will save the planet,hate is a good start.

  13. #58
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MAG/FMX
    ΧΑΧΑ προσπαθει να πεισει τον εαυτο του να παρει Harley ............ Αυτο λεω κ εγω τα απολητα εργαλεια σε απολητους δρομους απλα θελουμε αλογα για την ταυλα της επιταχυνσης , γιατι απο θεμα στροφων κλπ ...... οι πιο πολλοι ειναι κουλοι...........
    αστα φιλε μου...κι εγω καθε φορα που παω σουνιο τρεμω να ανοιξω το γκαζι στις εξοδους...και να σκεφτεις οτι το μηχανακι μου δεν ειναι καν υπερκυβισμενο...
    frankly my dear, i dont give a damn...

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MAG/FMX
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    767
    Εγω κανω 3500κλμ το χρονο δε προλαβαινω να το ευχαριστηθω......... σε 2ετια ............ ασε που 4ετη το ειχα μαμα κ μετα εμπλεξα με σας κ παρτα .........
    love will save the planet,hate is a good start.

  15. #60
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Steve_athens
    Εγγραφή
    03/02/2008
    Μηνύματα
    109
    Η προοπτικη της καινουργιας γκομενας ειναι πιο καλη αλλα ειναι δικοπο μαχαιρι γιατι ναι μεν μπορει να ειναι πιο ομορφη αλλα μπορει να εχει μεγαλυτερες απαιτησεις χειροτερα κουσουρια και ισως να σου βγει ξινο στο τελος!Λιγα αλογα παραπανω ετσι κιαλλιως δεν εβλαψαν ποτε κανενα
    Εγω κανω 10.000+ χλμ το χρονο οποτε ο κυκλος μου μαλλον ειναι γρηγορος,το βλεπω το θεμα στις αγγελιες θα καταληξει....
    Super motard και ξερο ψωμι!

Σελίδα 4 από 23 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγη μηχανης Hornet vs Fz6 vs Bandit 650 vs Sv650
    από dimzan στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 67
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2010, 08:20
  2. Γνωμες για αλλαγη μηχανης ?
    από PortisHead στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 21/04/2009, 21:08
  3. Προτάσεις για αλλαγή μηχανής
    από dim40 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 02/08/2008, 21:10
  4. Αλλαγη μηχανης στο 3μηνο
    από Aero στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2007, 22:56
  5. Αλλαγή μηχανής
    από vaskgr στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2007, 00:59

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF