Σελίδα 2 από 12 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 174

Θέμα: Εξουσιοδοτημενα Honda - Λιστα - Ποιο το καλυτερο;

  1. #16
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    Χωρίς παρεξήγηση... μήπως το τράβηξες λίγο από τα αυτιά ?????? Με αυτή την ερμηνεία του νόμου που δίνεις οι περισσότεροι από μας έπρεπε να βρίσκονται ήδη στη στενή.

    Άλλο πράγμα το flash.gr και άλλο πράγμα το οποιοδήποτε forum. Μην λέμε ότι μας κατέβει στο κεφάλι.

    Cheers
    Δεν γνωρίζω τις νομικές σου γνώσεις και σε ποια νομολογία αναφέρεσαι που αθωώνει κάποιον που χωρίς στοιχεία κατηγορεί σε ηλεκτρονικό μέσο κάποιον για την δουλειά του ή για κάτι άλλο προσωπικό.

    Εγώ απλά είπα να προσέχουμε τι λέμε.... Π.χ. νομικά είναι εντελώς διαφορετικό πράγμα να πούμε ότι κάποιος "λέει ψέμματα" από τον αποκαλέσουμε "ψεύτη".....

    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #17
    Γυρολόγος Το avatar του/της m1ke
    Εγγραφή
    28/07/2003
    Μηνύματα
    389
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Δεν γνωρίζω τις νομικές σου γνώσεις και σε ποια νομολογία αναφέρεσαι που αθωώνει κάποιον που χωρίς στοιχεία κατηγορεί σε ηλεκτρονικό μέσο κάποιον για την δουλειά του ή για κάτι άλλο προσωπικό.

    Εγώ απλά είπα να προσέχουμε τι λέμε.... Π.χ. νομικά είναι εντελώς διαφορετικό πράγμα να πούμε ότι κάποιος "λέει ψέμματα" από τον αποκαλέσουμε "ψεύτη".....

    To χωρίς στοιχεία είναι δική σου υπόθεση. Τέσπα

    Επειδή το θέμα που άνοιξες είναι πολύ σημαντικό για όλους όσους γράφουν σε αυτό ή οποιοδήποτε άλλο φόρουμ, θα ζητήσω νομική γνωμοδότηση από το νομικό τμήμα εταιρείας τηλεπικοινωνιών με την οποία συνεργάζομαι και θα την κοινοποιήσω σε άλλο ποστ.

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Xlitos
    Εγγραφή
    14/07/2003
    Μηνύματα
    899
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    ΘΑ ΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ, ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ , Ο ΣΠΥΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΕ ΟΣΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΩΣ ΠΑΕΙ.
    Φίλε μου τι να σου πω..όπως είπα και στο ποστ που μου ''κόψαν'' λόγια σε μένα έτυχε η αντιμετώπιση να μην είναι καλή,.δεν είπα σε κανέναν να μην παει γιατί ξέρω πως είναι αυτά τα πράγματα,Μπορεί για παράδειγμα εσύ αύριο να πας σε αυτόν που παω εγώ και να πάθεις τα ίδια,γι'αυτό έβαλα την λέξη ''έτυχε''...
    Δεν θ'ανοίξω πόλεμο με κάποιο συνεργείο αλλά ούτε και θα κάνω μόκο αν δεν μου φερθεί σωστά..

  4. #19
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    εχω και εγω να πω για το Σουλτατη οτι ειναι ακριβος.+_

    εκει πηγα μια φορα το fazer και δε ξαναπηγα

    αν αυτο ειναι δυσφημηση χεστηκα, γιατι ΕΓΩ πληρωσα!

  5. #20
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    εχω και εγω να πω για το Σουλτατη οτι ειναι ακριβος.+_

    εκει πηγα μια φορα το fazer και δε ξαναπηγα

    αν αυτο ειναι δυσφημηση χεστηκα, γιατι ΕΓΩ πληρωσα!
    ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΣΥΜΦΩΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΙΚΑ , ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑΩ ΕΜΕΝΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙ

  6. #21
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Αρχικά δημιουργήθηκε από m1ke
    To χωρίς στοιχεία είναι δική σου υπόθεση. Τέσπα

    Επειδή το θέμα που άνοιξες είναι πολύ σημαντικό για όλους όσους γράφουν σε αυτό ή οποιοδήποτε άλλο φόρουμ, θα ζητήσω νομική γνωμοδότηση από το νομικό τμήμα εταιρείας τηλεπικοινωνιών με την οποία συνεργάζομαι και θα την κοινοποιήσω σε άλλο ποστ.
    Το πήρες προσωπικά....

    Εγώ είπα να είμαστε προσεχτικοί... Όχι να μην γράφουμε τι συμβαίνει.... Τελείως διαφορετικά πράγματα....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  7. #22
    γκινοσατης στη πλατεια υμμητου

  8. #23
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Προσεξτε το forum δεν ειναι ελευθερο να λεμε οτι μας κατεβει
    Εαν ειναι ετσι τοτε Hornet, αυτο να το βαλεις καπου στο site, να το βλεπει ολος ο κοσμος.

    Απο τους δυο μηνες που ειμαι μελος, και γραφω στο forum, εχω καταλαβει, οτι εδω μεσα κανουμε ελευθερη διακινηση ιδεων, παντα με σεβασμο, προς το forum, και τα μελη του. Τουλαχιστον αυτο εχω καταλαβει εγω, τον λιγο καιρο που ειμαι μελος, και μαλιστα, μπορω να πω οτι ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο το ολο επιπεδο των μελων του φορουμ, πανω απο ολα απο την φιλικοτητα, και την εξυπηρετηση σε καθε μου απορια - ερωτηση, ειτε αφορα μηχανες ειτε οτι οτιδηποτε αλλο.

    Ετσι λοιπον, εγω προσωπικα δεν εχω διαπιστωσει ειδικα σε αυτο ,το ποστ (το οποιο το εχω παρακολουθησει απο την αρχη), να γραφει καποιο μελος οτι του "κατεβει", ουτε να προσβαλη, ουτε να δισφιμιζει κανεναν, και αδικα πιστευω σβηστηκαν τα ποστς.

    Δηλαδη πρεπει να μπαινουμε μονο και να γλυφουμε τα συνεργεια που μας αρεσουν, και αν καποιο συνεργειο που κατα την προσωπικη εμπειρια του καθε μελους, δεν κανει καλη δουλεια, να μην μπορει να το αναφερει;

    Την δισφημηση δεν την κανουμε εμεις αλλα τα συνεργεια που μαμανε τα μηχανακια μας!

    Αυτες οι αποψεις πρεπει να ακουστουν, και να σταματησεις να φημωνεις τα στοματα των, μελων που εχουν την θεληση, να πουν την προσωπικη τους δυσαρεστη εμπειρια, και ετσι ισως ο επομενος απο εμας να την γλιτωσει.

    Εαν καπου στο site, αναφερει οτι δεν μπορουμε να λεμε ελευθερα την αποψη μας, τοτε δειξε μου αυτο το σημειο, γιατι δεν εχει τυχη να το προσεξω.

    Εαν οντως ειναι ετσι, εγω με λυπη μου δεν γουσταρω να ξαναμπω εδω μεσα.


  9. #24
    Trip master Το avatar του/της hornet
    Moderator
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    2.039
    Λοιπον επειδη το πραγμα παει ολο για σβυσιμο θα μιλησω για τελευταια φορα για το θεμα...αλλο η ελευθερη διακινηση ιδεων και αλλο λασπολογια δυσφημιση οτι αλλο μπορει να γινει σε ενα ποστ εναντιον διαφορων αλλων...!!!
    Απο εκει και περα εαν αναφερεις ονομαστικως καποιον εμπορικο η δημοσιο οργανισμο,επιχειρηση βαση νομικου πλαισιου εχει δικαιωμα να επιδιδωσει εισαγγελικη κληση στο moto.gr για να παραδωσει τα logs με την κινηση οπως ips ονοματα username κλπ μετα απο την ip βρισκοσαστε !
    Αφηστε κανα ασφαλιστικο μετρο

    Λοιπον αφηστε αυτα τα ψευτοιδεαλιστικα και καθηστε καλα με τα εγω μιλαω ελευθερα και π@π@ριες για when the shit hit the fan ολοι κοκοκο!!!
    Τα χω ξαναδει και τα λεω αυτα!!

  10. #25
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Πουθενα δεν εχει γινει δυσφησιμη τουλαχιστον σε αυτο το ποστ.
    Τα παιδια ειπαν τι τους ετυχε, ο καθενας την αποψη του, και εσυ πηγες και τα εσβησες.

    Δεν μπορουμε να κανουμε κατι, μιας και εσυ εισαι ο admin.

    Αν νομιζεις οτι ειναι σωστο να τα σβηνεις, τι να σου πω.... σβηνε τα,
    και αλλαξε τον τιτλο του ποστ και βαλε: Εδω γραφουμε μονο την θετικη μας γνωμη για τα εξουσιοδοτημενα της Honda.

  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/06/2003
    Μηνύματα
    121
    oulas νομίζω οτι παρεκτράπηκες...
    Στο κατω κάτω τις γραφης το post ουτως η άλλως λέει

    ΠΟΙΟ ΕΊΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΎΤΕΡΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΈΝΟ ΤΗΣ HONDA.

    Μάλλον εσύ δεν διάβασες με τι ασχολείτε το post και εβαλες τα δικά σου.

    Εχουν ήδη γίνει εδώ και αρκετό καιρό μυνήσεις σε sites με forum τα οποία δυσφημίζαν εταιρείες και προιόντα τα ποσταρισματα των μελών του οπότε ο hornet δεν λεει κάτι καινούργιο μάλλον εσύ είσαι καινούργιος στον χώρο και δεν το καταλαβαίνεις αλλα δυστηχώς ετσι είναι τα πράγματα.

    οσο για το τελευταίο σου post .....

    ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΒΕΣΠΑΑΑΑΑΑ....

  12. #27
    SUZUKI GSR 600 Το avatar του/της oulas
    Εγγραφή
    20/04/2005
    Μηνύματα
    899
    Αλλα λεει και αυτο στην αρχη του:

    Εδω πειτε, ποιο κατα την γνωμη σας ειναι τo εξουσιοδοτημενο Honda που εμπιστευεστε! Σχολια, αποψεις, παραπονα.
    Δεν ασχολουμε αλλο, βαρεθηκα, ετσι και αλλιως αλλο ενα μου ποστ, καταντησε διαμαχη. Μια με το nick μου, μια με το avatar μου, δεν εχω ανοιξει ποστ, που να μην μαμηθει!!

  13. #28
    Γαμάτο μέλος Το avatar του/της F3ntagin
    Εγγραφή
    08/12/2004
    Μηνύματα
    25
    Για τον Τσαλικη στην Αγ.Παρασκευη εχεις κανεις να πει κατι?Καποια άποψη?Γενικα ειναι καλος?
    A METAL HEART IS HARD TO TEAR APART

  14. #29
    Honda CBF 250 Το avatar του/της Alexander
    Εγγραφή
    25/01/2005
    Μηνύματα
    611
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Alexander
    Εγώ για το επόμενο service θα πάω στον Παπαγεωργίου στην Μιχαλακοπούλου.
    Σημειώστε άκυρο...
    "For no one, no one in this world can you trust - not men, not women, not beasts ... this you can trust."

  15. #30
    που το ξεθαψατε 4 χρωνων ποστ???

    Εγω παντως παω στον Γκινοσατη και δεν εχω κανενα παραπονο!!!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

Σελίδα 2 από 12 ΠρώτοΠρώτο 1234567 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF