Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 174

Θέμα: Εξουσιοδοτημενα Honda - Λιστα - Ποιο το καλυτερο;

  1. #61
    Παιδιά μήπως ξέρετε κανέναν καλό προς Ξάνθη μεριά;

  2. #62
    Καλημέρα παιδιά.
    Μετά απο επισκέψεις σε δύο απαράδεκτα εξουσιοδοτημένα συνεργεία στα Δυτικά Προάστια
    (ας μην αναφερθώ καλύτερα), ευτυχώς δεν τρίτωσε το κακό. Για τους φίλους κατα 'δώ μεριά,
    βρήκα τον Θαλασσινό στους Αγίους Αναργύρους (Μυκονιάτικα), Βασ. Κωνσταντίνου 14.
    Επαγγελματίας με όλη τη σημασία της λέξεως. Φοβερή δουλειά, πολύ φιλικός
    και πολύ καλές τιμές. Έχω στείλει μέχρι στιγμής αρκετούς φίλους εκεί και είναι όλοι
    πολύ ευχαριστημένοι (με διάφορα μοντέλα Honda, απο παπάκι μεχρι naked και ss).
    Αυτά απο εμένα.
    Will Grows Power

  3. #63
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/11/2011
    Μηνύματα
    23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από giannis.s Προβολή μηνύματος
    Παναγιωτης Γεωργουσης στην Καλλιθεα κανενα παραπονο εδω και 10 χρονια που τον ξερω
    +1 και από εμένα για τον Γεωργούση. Οι άνθρωποι είναι εξαιρετικά εξυπηρετικοί και καταρτισμένοι.
    Τον συστήνω!

  4. #64
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Πολύ καλός ο Γεωργούσης όντως, αλλα ρε παιδιά από τιμές πώς σας φαίνεται;

  5. #65
    Να ρωτησω κι εγω κατι...ποιος απο ολους αυτους πιστευετε οτι ξερει ΠΟΛΥ καλα το VFR800, προσοχη...να ξερει να το φτιαχνει και οχι.... οτι ¨Ειναι ενα μηχανακι που κυκλοφορει απο την Honda πολυ καλο με πολυ τεχνολογια κτλ κτλ¨.??? Δεν το εχω παει σε κανεναν τους ως τωρα γιατι σε κουβεντες που ειχα μαζι με μερικους κανεις δεν μου εδειξε οτι ειναι γνωστης του συγκεκριμενου μοντελου και φοβαμαι οτι το μονο που θα κανουν ειναι να παρουν απλα τα διπλα απο ενα αλλο μη εξουσιοδοτημενο συνεργειο...:-( Γνωριζετε λοιπον αν καποιος απο αυτους στην περιοχη των Αθηνων ειναι πραγματικα γνωστης των Vfr (λυνω δενω με κλειστα ματια δλδ...αλλιως ψαχνωντας το φτιαχνω και μονος μου)

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zentakiasSF
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    230
    Ξεθαβω το θεμα για απορια.

    Πετρουπολη - Ιλιον , υπαρχει καποιο εξουσιοδωτημενο συνεργειο honda??

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.967
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από YamahaPwrScoop Προβολή μηνύματος
    Ξεθαβω το θεμα για απορια.

    Πετρουπολη - Ιλιον , υπαρχει καποιο εξουσιοδωτημενο συνεργειο honda??
    Στο http://www.honda-motorcycles.gr/ επάνω δεξιά έχει κουμπάκι (link) για το δίκτυο των συνεργατών.
    Άμα δεν ήταν τόσο super duper WOW το website ( ) θα έβαζα link απ' ευθείας.

  8. #68
    Καμιά γνώμη-σχόλιο για το συνεργείο

    ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ στη Μεταμόρφωση;

  9. #69
    στο Γκινοσάτη στον Υμητό αλλαξα μπροστα τακακια γνησια συνολο 75 ευρω. τα τακακια κοστιζουν 70 ευρω. μου πηρε 5 ευρω εργατικα δηλαδη. ευγενικος και καλος

  10. #70
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Θεσσαλονίκη

    Supersport Service
    ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

    Λίγο τσιμπημένες τιμές αλλά δεν υπάρχει...

  11. #71
    ξέρετε τι έχει γίνει με τα καλά συνεργεία τα τελευταία 2 χρόνια??
    επειδή έχει πέσει ο τζίρος τους στα τάρταρα, τους καλούς πελάτες (οι οποίοι τα ακουμπούσανε κανονικά και ζεστά προ κρίσης), προσπαθούν να τους μαδήσουν με κάθε τρόπο γιατί...καινούργιοι πελάτες γιοκ
    προσωπικό παράδειγμα...στη μηχανή που έκανα το τελευταίο μεγάλο σέρβις των 96000χλμ. του είπα να τσεκάρει τους δίσκους συμπλεκτη (υπάρχει η φυσιολογική φθορά των 96000 αλλά ο συμπλέκτης δεν πατινάρει).
    την ώρα της πληρωμής μου ξεφουρνίζει ότι θέλω οπωσδήποτε δίσκους, δε μπάινουν οι ταχύτητες και επίσης ότι ακούγεται λίγο ο τεντωτήρας της καδένας και πρέπει να αλλαχτεί και αυτό βάσει χιλιομέτρων που έχω κάνει..

    ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ...

  12. #72
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    14/05/2016
    Μηνύματα
    3
    Ίσως να είναι ο καλύτερος ο Γεωργούσης δεν έχω πάει για σέρβις αλλά για ένα συναγερμό που ρώτησα μου είπε 100 ευρώ πιο ακριβά από άλλο συνεργείο !!!! τσεκούρι ούτε ο Φουστάνος να ήταν !!!

  13. #73
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/09/2015
    Μηνύματα
    53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zentakiasSF Προβολή μηνύματος
    Πετρουπολη - Ιλιον , υπαρχει καποιο εξουσιοδωτημενο συνεργειο honda??
    Χωρίς διάθεση διαφήμισης, δεν έχω πλέον Χόντα, Θαλλασινός Χ. Μυκονιάτικα - Αγ. Ανάργυροι
    Οτι ζητήσεις να κάνει ή οτι σου έχει πει ότι έκανε ισχύει, απλά δεν περιμένεις εκεί, να θέλει να είσαι απο πάνω του.

  14. #74
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Μήπως θα έπρεπε να γίνει ένα update στη λίστα ;


    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    22/03/2007
    Μηνύματα
    896
    ΒΙΤΩΡΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ στα Σπατα..Τιμιος και μηχανικος που σεβεται απολυτα τον πελατη του..Εννεα χρονια μηχανικος μου εχω γλυτωσει απιστευτα χρηματα σε χρεωσεις σε σχεση με καποια αλλα ονοματα που διαβαζω εδω μεσα..δεν την εμπιστευομαι σε κανενα αλλον και ας κανω 30 χιλιομετρα καθε φορα, ακομα και για τακακια..

    Ξερει τα χοντα με κλειστα ματια και στα συν του οτι καθεσαι εκει επι τοπου και καθως βλεπεις να στη φτιαχνει σου διδασκει την μηχανη σου..

    Εννεα χρονια το βαραντερο μου κελαιδαει χωρις κανενα προβλημα και τον ε
    πομενο μηνα εχω προγραμματισει το μεγαλο σερβις για πιθανη ρυθμιση βαλβιδων..

    Και αν καποιος απο εσας εχει καποιο προβλημα στη μηχανη μην διστασετε να τον καλεσετε και ας μην τον ξερετε..θα σας βοηθησει τηλεφωνικα..

    Μαζι με τον καραφωτια βασιλη στο αιγιο τον θεωρω κορυφαιο και πιστεψτε με εχω παει σε πολλους..

Σελίδα 5 από 12 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF