Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 174

Θέμα: Εξουσιοδοτημενα Honda - Λιστα - Ποιο το καλυτερο;

  1. #106
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    το θρεντ μιλαει για εξουσιοδοτημενο χοντα αλλα θα κανω την παρακαμψη και θα προτείνω τον βαγγελη στο road and race..μηχανικος που φτιαχνει τα παντα εκτος μπεμβε, μετα την καταστροφή που επαθα από υποτιθεμενο φιλο εξουσιοδοτημενο μηχανικο στα σπατα, ο βαγγελης σταθηκε στο υψος των περιστάσεων...αν δεν με ειχε εντυπωσιασει δεν θα τον προτεινα εφόσον εχω καει προσφατα...

    Δεν προτείνω σε καποιον να παει εκει...απλα οποιος εχει καποιο πρόβλημα να τον παρει τηλεφωνο και από τη συζητηση θα καταλαβει ότι ο συγκεκριμενος το θεμα μηχανολογιας μηχανης το κατεχει απολυτα και μαλιστα σε λεπτομέρειες που ουτε καποιος φανταζεται..και μετα αν θελει αποφασιζει να τα πει μαζι του και από κοντα.. τιμες νορμαλ, ντομπος και τιμιος, μεχρι στιγμης τουλάχιστον..πηγα εκει τα 2 χοντα μου από γνωστο μου που τον εχει μηχανικο 20 χρονια τωρα και ότι μου ειχε πει για τον βαγγο, βγηκαν ετσι ακριβως και γλυτωσα πολλα χρηματα

    Αν δεν υπαρχει θεμα εγγυησης μοτο λοιπον, ας κανει καποιος την κινηση, νομιζω δεν θα το μετανιωσει...αλλωστε εδώ υπαρχουν πολλα παιδια που εχουν πολύ δυνατες γνωσεις πανω στην μοτο οποτε οποιος θελει τον τεσταρει..

    αυτή είναι η εμπειρια μου που ελπιζω να βοηθησει κοσμο εδώ μεσα, αν θεωρηθεί σπαμ ας σβηστει..αλλα θα είναι κριμα γιατι πιστευω ότι οι καλοι επαγγελματιες ανεξαρτήτως τι σταμπα φερουν, είναι αναγκαίοι σημερα..

    τηλεφωνο του 210-6449027
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  2. #107
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2017
    Μηνύματα
    83
    παιδιά ψάχνω κάποιο καλό εξοσιοδοτημένο συνεργείο για το honda cb600f hornet μου που να είναι κοντά στο Περιστέρι... Και Αιγάλεω ή Ιλιον να είναι δεν με πειράζει απλά λόγο περιορισμένου χρόνου τις καθημερινές δεν μπορώ να το πάω πιο μακρυά...

  3. #108
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.045
    Γεωργουσης στη Καλλιθέα.
    Λίγο πιο μακρυα από ότι επιθυμείς αλλά είναι πολύ καλός επαγγελματίας και μάστορας.

  4. #109
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2017
    Μηνύματα
    83
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Γεωργουσης στη Καλλιθέα.
    Λίγο πιο μακρυα από ότι επιθυμείς αλλά είναι πολύ καλός επαγγελματίας και μάστορας.
    Ξέρετε αν κάνει service Σάββατο; Γιατί καθημερινή δεν προλαβαίνω να το πάω εκεί. Στους Αγίους Αναργύρους στον κ.Θαλασσινό είναι καλά; Διάβασα πιο πάνω καλά λόγια και είναι αρκετά πιο κοντά σε εμένα αλλά και εκεί για Σάββατο γιατί δεν είναι στον δρόμο μου για την δουλειά και δεν έχω χρόνο..
    Τελευταία τροποποίηση από mangelasakis; 12/11/2017 στις 02:44.

  5. #110
    Μέλος
    Εγγραφή
    19/07/2013
    Μηνύματα
    134
    Τζανης Μπατης στον Κολωνο. Προσφατα ξεκινησα να πηγαινω το δικο μου και ειμαι ευχαριστημενος

  6. #111
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Γεωργουσης στην Καλλιθέα και απο μενα λοιπον..
    Αντικατασταση ρουλεμάν τιμονιού στο RR σωστός μετρημένος και μου έκανε και ελεγχο για τυχόν ανακλήσεις που ισως εχει η μαμα χοντα!!Λιγο πιο ακριβός απο αλλους που ρωτησα αλλα οτι πληρώνεις παίρνεις συνήθως..
    Στα εξτρά μου έδωσε μηχανάκι για να κινούμαι μέχρι να πάρω το δικό μου!

    Sniper είσαι μεγάλη φίρμα ρε...
    Throttle that mysterious friend of ours

  7. #112
    Μέλος
    Εγγραφή
    09/09/2017
    Μηνύματα
    83
    εγώ παιδιά τελικα το πήγα στον κ. Βαγγέλη Θαλασσινό στους Αγίους Ανάργυρους και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχει κανένα φανταζμαγορικό συνεργείο αλλά φάνηκε πολύ τίμιος και πολύ εξυπηρετικός με πάρα πολύ διάθεση να μου εξηγήσει όλα όσα έκανε στην μηχανή μου και όλους τους προβληματισμούς μου που προσωπικά το εκτίμησα... Από τιμές μου φάνηκε νορμαλ προς το φτηνός...

  8. #113
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Γεωργουσης στην Καλλιθέα και απο μενα λοιπον..
    Αντικατασταση ρουλεμάν τιμονιού στο RR σωστός μετρημένος και μου έκανε και ελεγχο για τυχόν ανακλήσεις που ισως εχει η μαμα χοντα!!Λιγο πιο ακριβός απο αλλους που ρωτησα αλλα οτι πληρώνεις παίρνεις συνήθως..
    Στα εξτρά μου έδωσε μηχανάκι για να κινούμαι μέχρι να πάρω το δικό μου!

    Sniper είσαι μεγάλη φίρμα ρε...
    όχι λιγο..πολύ πιο ακριβος από τους αλλους...και από τη μια χαιρομαι που σου πηγαν όλα καλα, προσωπικα από την επικοινωνια μαζι του ακομα τρεχω..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  9. #114
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mangelasakis Προβολή μηνύματος
    εγώ παιδιά τελικα το πήγα στον κ. Βαγγέλη Θαλασσινό στους Αγίους Ανάργυρους και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχει κανένα φανταζμαγορικό συνεργείο αλλά φάνηκε πολύ τίμιος και πολύ εξυπηρετικός με πάρα πολύ διάθεση να μου εξηγήσει όλα όσα έκανε στην μηχανή μου και όλους τους προβληματισμούς μου που προσωπικά το εκτίμησα... Από τιμές μου φάνηκε νορμαλ προς το φτηνός...
    εχω παει και σε αυτόν και είναι ετσι όπως τα λες...
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  10. #115
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    Έχω προσωπική εμπειρία από μάστορες και υπ όψιν τα φτιάχνω όλα μόνος μου κανονικά...ειναι μεγάλος άνθρωπος και καλός μάστορας..Τώρα αν εσύ το έπαιξες ξερόλας σε ένα άνθρωπο που παίζει να κάνει αυτή τη δουλειά πολλές δεκαετίες λογικό να σου μίλησε κάπως..είδα τι έγραψες στην αρχή για Αυτό το λέω...Αυτά..
    Throttle that mysterious friend of ours

  11. #116
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zopas
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    896
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    Έχω προσωπική εμπειρία από μάστορες και υπ όψιν τα φτιάχνω όλα μόνος μου κανονικά...ειναι μεγάλος άνθρωπος και καλός μάστορας..Τώρα αν εσύ το έπαιξες ξερόλας σε ένα άνθρωπο που παίζει να κάνει αυτή τη δουλειά πολλές δεκαετίες λογικό να σου μίλησε κάπως..είδα τι έγραψες στην αρχή για Αυτό το λέω...Αυτά..
    Ξερολας δεν το επαιξα, απλα ειπα αυτό που συμβαινει σε όλα τα βαραντερο σχετικα με καποια σνταλλακτικα..εχω συζητησει με απειρους κατοχους και ολοι 17 χρονια τα ιδια κανουμε σε καποιες επιλογες αλλα ο δικος σου μας εβγαλε ολους αχρηστους λες και ο χρονος δεν αποδεικνυει τι ισχυει και τι όχι και εμεις ειμαστε χαζοι να μην πιστεύουμε τι οδηγαμε..τελος παντων..αυτό δεν ενδιαφερει το φιλο..εκεινο όμως που τον ενδιαφερει είναι οι ακριβες τιμες των αναλωσιμων...150 ευρω μου ζητησε για τακακια φρενων όταν τα αγοραζω( κωδικο χοντα) σχεδόν παντου 120...φαινεται ότι οποιον δεν πολυσυμπαθεί εχει το τροπο του...αλλα δεν είμαι αυτος που εχασα στη τελικη, αυτό είναι το μονο σιγουρο...στον φιλο αν αποφασισει να παει του ευχομαι καλυτερη αντιμετωπιση..
    Κανε το καλο..ριξτο στο γυαλο...that's the law..

  12. #117
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zopas Προβολή μηνύματος
    Καθως ο καιρος περναει φαινεται ότι οι καιροι γινονται ολο και πιο δυσκολοι και οι ανθρωποι αλλαζουν...Μετα από 9 χρονια συνεργασίας με τον παραπανω μηχανικο ΔΕΝ μπορω προσωπικα να τον συστηνω πλεον καθως τελευταια εχει αποδεικτει πολύ κατώτερος των περιστάσεων και επειδή εγραψα τοσα καλα λογια τα οποια τα πιστευα πραγματικα και δεν θελω πλεον να παρω στο κεφαλι μου κανενα , τα διαγραφω και το μονο που μπορω να πω πλεον είναι ΜΑΚΡΙΑ από αυτόν...δικοι του λογοι γιατι κατεστρεψε ξαφνικα ετσι το ονομα του αλλα ελπιζω πλεον να μην μπλεξει κανεις στα χερια του...τα σημδια με ειχαν προδειδοποιησει πολύ καιρο αλλα παντα πιστευω στο καλυτερο των ανθρωπων και ισως ειναι αυτό ένα μειονεκτημα του χαρακτηρα μου...να εθελοτυφλω..κριμα..όχι τοσο για τα κερατιάτικα που κερδισε εις βαρος της εμπιστοσύνης μου, οσο για μια φιλια που τελικα ειχε μονο τιμη και μαλιστα αεριτζιδικη...ΜΑΚΡΙΑ...ΜΑΚΡΙΑ...ΜΑΚΡΙΑ..
    γτ ρε φιλε ετσι? τι εγινε? ειμαι 4 χρονια εκει κ το μονο που εχω παρατηρησει(κ με χαλαει κιολας, περα απο το οτι ειναι πανακριβος και μακρυα για μενα) ειναι οτι θελει να φυγει κ μας πασαρει σαν μαστορα τον βοηθο του, που μπορει να ειναι καλος δεν εχει ονομα ομως
    ..without engineers, science is just philosophy..

  13. #118
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από franki26gr Προβολή μηνύματος
    Και εγω με τη σειρα μου θα προτεινω το συνεργειο ATS MOTO στην λεωφορο Πλαπουτα στο Ηρακλειο.
    Βασιλης & Παναγιωτης ειναι 2 ανθρωποι ΕΓΓΥΗΣΗ στο θεμα μηχανη ( ειδικα honda...).
    Τους ξερω και με ξερουνε απο το 2006 ( πολυ πριν γινει εξουσιοδοτημενο HONDA ...) και απο τοτε μεχρι και σημερα ΜΟΝΟ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ εχω να πω για αυτο το συνεργειο.
    Προτιμηστε τους και εμπιστευτειτε τους ΑΦΟΒΑ !!!!!
    για πες μου λιγα παραπανω σε πμ...γτ λεω να δοκιμασω εκει
    ..without engineers, science is just philosophy..

  14. #119
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από o teos Προβολή μηνύματος
    ...
    Sniper είσαι μεγάλη φίρμα ρε...
    I know...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #120
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από airmav Προβολή μηνύματος
    για πες μου λιγα παραπανω σε πμ...γτ λεω να δοκιμασω εκει
    ο βασίλης ειναι ενας απο τους 3-4 μάστορες που θα πηγαινα με κλειστα ματια. δεν εχω χοντα βεβαια και πλεον μόνο χοντα δεχεται.

Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF