Σελίδα 9 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 174

Θέμα: Εξουσιοδοτημενα Honda - Λιστα - Ποιο το καλυτερο;

  1. #121
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/11/2019
    Μηνύματα
    2

    INNOVA

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mangelasakis Προβολή μηνύματος
    εγώ παιδιά τελικα το πήγα στον κ. Βαγγέλη Θαλασσινό στους Αγίους Ανάργυρους και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχει κανένα φανταζμαγορικό συνεργείο αλλά φάνηκε πολύ τίμιος και πολύ εξυπηρετικός με πάρα πολύ διάθεση να μου εξηγήσει όλα όσα έκανε στην μηχανή μου και όλους τους προβληματισμούς μου που προσωπικά το εκτίμησα... Από τιμές μου φάνηκε νορμαλ προς το φτηνός...
    ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΜΙΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ INNOVA ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΣΑΖΜΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΠΙΣΩ ΚΑΙΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΕΣ Η ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΟΥΜΕ ΟΚ 10 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΦΟΥ ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΧΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΡΟΔΕΛΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ

  2. #122
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    30/11/2019
    Μηνύματα
    2
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από mangelasakis Προβολή μηνύματος
    εγώ παιδιά τελικα το πήγα στον κ. Βαγγέλη Θαλασσινό στους Αγίους Ανάργυρους και έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος. Δεν έχει κανένα φανταζμαγορικό συνεργείο αλλά φάνηκε πολύ τίμιος και πολύ εξυπηρετικός με πάρα πολύ διάθεση να μου εξηγήσει όλα όσα έκανε στην μηχανή μου και όλους τους προβληματισμούς μου που προσωπικά το εκτίμησα... Από τιμές μου φάνηκε νορμαλ προς το φτηνός...
    [QUOTE=ATHONAS1;3024232]ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΙΜΙΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΤΟΥ INNOVA ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΣΑΖΜΑΝ ΤΟ ΠΑΩ ΠΙΣΩ ΚΑΙΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΕΣ Η ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΤΗΣ ΡΥΘΜΙΣΟΥΜΕ ΟΚ 10 ΕΥΡΩ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΧΡΗΜΑΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΑΦΟΥ ΤΑΛΑΙΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ ΕΙΧΕ ΞΕΧΑΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΜΙΑ ΡΟΔΕΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΑΛΛΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΣΩΣΤΑ Η ΤΑΧΥΤΗΤΕΣ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΟΣΟΙ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ

  3. #123
    Χορχόδειλας Το avatar του/της BLiTzER
    Εγγραφή
    21/01/2008
    Μηνύματα
    9.067
    Ban in 5... 4...
    Life begins at 45°.

  4. #124
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GRR
    Εγγραφή
    08/12/2019
    Μηνύματα
    209
    ΓΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ HONDA:
    ΧΡΟΝΗΣ ΤΟΞΙΔΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΑΛΛΙΔΗΣ, Κωνσταντίνου Καραμανλή 32
    τηλ 2310853858

  5. #125
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GRR
    Εγγραφή
    08/12/2019
    Μηνύματα
    209
    Ο Νικητάκης (πρώην Agio motors) στην Θεσσαλονίκη έχει καλό συνεργειό?

  6. #126
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Οκ, έφτασε ο καιρός για το 1ο σέρβις του CBX500

    Έχει κανείς άποψη για κάποιο από τα παρακάτω 3 εξουσιοδοτημένα (έστω και σε pm) ;


    ΛΕΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
    Γρ. Λαμπράκη 435-437, Κερατσίνι, 18757

    ΚΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
    Aγ. Ελευθερίου 82 & Σάμου 4Α, Καμίνια, 18541

    ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Λ. Συγγρού 192 & Ατθιδών 1, Καλλιθέα , 17671




    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #127
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Να βάλω και εγώ το λιθαράκι μου στην κουβέντα.
    Σαν τα παιδιά από την ATS MOTO δεν έχει και το λέω ανεπιφύλακτα.
    Δεν κοιτάνε ούτε να κάνουν αρπαχτή ούτε να σου βγάλουν περισσότερη δουλεία από όσο χρειάζεται το μηχανάκι.
    Πήγα πεπεισμένος ότι θέλουν αλλαγή τα ρουλεμάν τιμονιού και τα παιδιά απλά μου βρήκαν ότι είχε χαλαρώσει και ήθελε ένα σφίξιμο απλά που σε άλλο συνεργείο με ειχαν πανικοβάλει για άμεση αλλαγή γιατί ειναι επικίνδυνα. Μπράβο και στον Παναγιώτη και στον Βασίλη.

  8. #128
    Μέλος
    Εγγραφή
    14/07/2019
    Μηνύματα
    250
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Οκ, έφτασε ο καιρός για το 1ο σέρβις του CBX500

    Έχει κανείς άποψη για κάποιο από τα παρακάτω 3 εξουσιοδοτημένα (έστω και σε pm) ;


    ΛΕΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
    Γρ. Λαμπράκη 435-437, Κερατσίνι, 18757

    ΚΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
    Aγ. Ελευθερίου 82 & Σάμου 4Α, Καμίνια, 18541

    ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
    Λ. Συγγρού 192 & Ατθιδών 1, Καλλιθέα , 17671



    Καραγεώργος μεταμορφωση

  9. #129
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikos77 Προβολή μηνύματος
    Καραγεώργος μεταμορφωση
    Λάδια στο μηχανάκι θα αλλάξουμε, δε θα μεταναστεύσουμε…

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  10. #130
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    180
    Γενικά έχω ένα θέμα και γω με το μηχανάκι μου και ψάχνω συνεργείο είναι μέσα στην εγγύηση. Με αυτούς που το πήρα ενώ έχω κάνει 4 σέρβις εκεί, μου είπαν να το αφήσω τελικά δεν άλλαξαν τίποτα και το ξαναπήγα και μου είπαν ότι εγώ κάνω λάθος. Ψάχνω λοιπόν ένα συνεργείο να το πάω εγώ αλλά και να μείνω εκεί.

  11. #131
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Aris98 Προβολή μηνύματος
    Γενικά έχω ένα θέμα και γω με το μηχανάκι μου και ψάχνω συνεργείο είναι μέσα στην εγγύηση. Με αυτούς που το πήρα ενώ έχω κάνει 4 σέρβις εκεί, μου είπαν να το αφήσω τελικά δεν άλλαξαν τίποτα και το ξαναπήγα και μου είπαν ότι εγώ κάνω λάθος. Ψάχνω λοιπόν ένα συνεργείο να το πάω εγώ αλλά και να μείνω εκεί.
    Αυτό είναι σοβαρό για να έγινε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο. Θα πρέπει όλα να αποδεικνύονται ένθεν και ένθεν.

    Προσωπικά το πηγαίνω εκεί που το πήρα αλλά επειδή είναι καμιά 40ριά Km από εκεί που μένω, κάθομαι και τα λέμε με τον μηχανικό όσο κάνει σέρβις.

    Ωστόσο τώρα που είναι να κάνω το service των 18Κ km θα πάω μια τελευταία και μετά θα τους σταματήσω και θα το πηγαίνω εκεί που πάω το παπί και ό,τι μηχανάκι είχα τα τελευταία 25 χρόνια.
    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  12. #132
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    180
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Panos76 Προβολή μηνύματος
    Αυτό είναι σοβαρό για να έγινε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο. Θα πρέπει όλα να αποδεικνύονται ένθεν και ένθεν.

    Προσωπικά το πηγαίνω εκεί που το πήρα αλλά επειδή είναι καμιά 40ριά Km από εκεί που μένω, κάθομαι και τα λέμε με τον μηχανικό όσο κάνει σέρβις.

    Ωστόσο τώρα που είναι να κάνω το service των 18Κ km θα πάω μια τελευταία και μετά θα τους σταματήσω και θα το πηγαίνω εκεί που πάω το παπί και ό,τι μηχανάκι είχα τα τελευταία 25 χρόνια.
    ΠΟυ το πας αν επιτρέπεται? Σε μια άλλη αντιπροσωπεία απ' έξω απ' έξω μου είπαν ότι ίσως να μην στο έχουν αλλάξει . Άμα ήμουν σίγουρος 100% θα τους κατηγορούσα με ότι μέσο μπορούσα αλλά δεν είναι σίγουρος οπότε απλά αλλάζω αντιπροσωπεία.

  13. #133
    Μέλος
    Εγγραφή
    25/06/2014
    Μηνύματα
    338
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Aris98 Προβολή μηνύματος
    ΠΟυ το πας αν επιτρέπεται? Σε μια άλλη αντιπροσωπεία απ' έξω απ' έξω μου είπαν ότι ίσως να μην στο έχουν αλλάξει . Άμα ήμουν σίγουρος 100% θα τους κατηγορούσα με ότι μέσο μπορούσα αλλά δεν είναι σίγουρος οπότε απλά αλλάζω αντιπροσωπεία.
    Αν σου είπαν ότι σου άλλαξαν κάτι και στο πέρασαν στην εγγύηση φαίνεται σε οποιαδήποτε αντιπροσωπεία ρωτήσεις με τον αριθμό πλαισίου..

  14. #134
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.045
    Είναι και ο Γεωργόπουλος στην αρχή της Βουλιαγμένης.

  15. #135
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    19/11/2020
    Μηνύματα
    180
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zannisvel Προβολή μηνύματος
    Είναι και ο Γεωργόπουλος στην αρχή της Βουλιαγμένης.
    Καλός ?

Σελίδα 9 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF