Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 56

Θέμα: Θανατηφορο τροχαιο στην ΑΡΤΑ

  1. #16

  2. #17
    Πικραμένο μέλος Το avatar του/της guzzistas
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    851


    Κρίμα για τα παιδιά.... Πάντως επειδή το ξέρω το σημείο μάλλον η μηχανή πρέπει να έτρεχε πολύ γιατί αν πηγαίνεις συνετά προλαβαίνεις να σταματήσεις εκεί.
    Λάθος τους που δεν φόραγαν κράνη, έχει μαλλιασει η γλώσσα μας πια να το λέμε κάθε μέρα....
    Είπαμε... οδηγάμε αμυντικά, καχύποπτα, συνετά και παίρνουμε όλα τα μέτρα....
    Και ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που έφυγε ο άλλος... μόνο και μόνο για αυτό πρέπει να τιμωρηθεί σκληρά!

    Οπως και να έχει δεν υπάρχει χειρότερο πράγμα να χάνει κάποιος έτσι την ζωή του... Συλληπητήρια και κουράγιο στους δικούς τους......

    Οι μόνοι πιο ΗΛΙΘΙΟΙ από τους πολιτικούς, είναι οι ΨΗΦΟΦΟΡΟΙ.



  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakisvolos
    Εγγραφή
    08/07/2007
    Μηνύματα
    879

    Re: Re: Re: Θανατηφορο τροχαιο στην ΑΡΤΑ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Ο ανθρωπος αυτος εκανε ενα λαθος,νυσταζε η ηταν κουρασμενος προφανως και δεν ηθελε
    Δεν υπάρχει δικαιολογία εδώ φίλε μου...τι θα πει νύσταζε ή ήταν κουρασμένος ή ότι άλλο???
    Τους παράτησε κι έφυγε κιόλας το κτήνος!!!

    Τα συλλυπητήρια μου στις οικογένειες των παιδιών...

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από chris_honda
    Αν έχανες τον αδερφό σου φίλε μου κατ' αυτόν τον τρόπο, δεν θα τα έλεγες αυτά.
    Θα τον δικαιολογούσες και τότε;; Φυσικά και όχι. Εκει θα σε πόναγε..
    Έτσι πρέπει να σκεφτόμαστε...αν θέλουμε να λεγόμαστε ανθρωποι. Και ναι, σου μιλάω ειλικρινά, προτιμώ να γαμήσω το μεροκάμματο, παρά την ζωή 2 ανθρώπων, έχουν μεγαλύτερη αξία απο 30?
    και γω το προτιμω φιλε αλλα εχει διαφορα η σκεψη απο την πραξη.Δεν του ειπε καποιος εισαι κουρασμενος πχ και αν παρεις αμαξι ετσι θα σκοτωσεις καποιον.Δεν μπορεις να ξερεις απο πριν.Συμφωνω με τους φιλους οτι η εγκαταλειψη ειναι οντως εκ προμελετης εγκλημα απλα γενικοτερα δεν υποστηριζω την τιμωρια.Παντως και σε πολυ συγκενικο μου προσωπο να συνεβαινε δε ξερω πως θα αντιδρουσα.Σκεψου οτι ουτε εγω ουτε εσυ ειμαστε συγγενεις του θυματος και εχουμε διαφορετικες αποψεις.Οποτε πιθανον να ειχαμε και διαφορετικες αν το συμβαν γινοταν σε καποιο μελος τη οικογενειας.

  5. #20
    Αυτος που εγκατελειψε τα παιδια μενει στη γειτονια μου...δεν εχω νεοτερα για το τι εγινε τελικα με δαυτον αλλα μην του ριχνουμε και 100% ευθυνες για το ατυχημα.

    Τα παιδια πρεπει να πηγαιναν με ΠΑΡΑ πολλα για να κομματιαστουν ετσι (τουλαχιστον ο οδηγος εμαθα οτι εγινε κομματια) και αυτο δεν ειναι και οτι το καλυτερο σε μια τετοια στροφη που δεν μπορεις να δεις αν καποιος βγαινει απο το συγκεκριμενο παρκινγκ, παρα μονο οταν εχεις ηδη παρει τη στροφη και ειναι πολυ αργα!

    Προς θεου δεν τον δικαιολογω που ενω χτυπησαν πανω του, σηκωθηκε και εφυγε. Ουτε εγω θα ηθελα να μου συμβει οταν οδηγω τη μοτοσυκλετα μου. Αλλα ουτε αυτους δικαιολογω με ΤΙΠΟΤΑ...

    Κριμα τα παιδια, αλλα απο οτι εχει ακουστει, ολο το απογευμα πηγαιναν γυρευοντας...πολλα γκαζια και καγκουριες απο το σημειο των ΚΤΕΛ της Αρτας μεχρι ενας θεος ξερει που...

    Σε μια πολη οπου υπαρχουν 1,323,549 στενα και οπου σε καθενα απο αυτα καποιος μπορει να πεταχτει και να σε σκοτωσει, δεν πηγαινεις οπως πηγαιναν αυτοι.

    Μπορει να γινομαι σκληρος αλλα αυτη ειναι η αληθεια...στη συγκεκριμενη περιπτωση μεγαλυτερο φταιξιμο ριχνω στα παιδια που πηγαιναν ΤΟΣΟ γρηγορα παρα σ αυτον που βγηκε...

    Αυτος φταιει στο οτι εφυγε

    Τελος παντων, οπως και να εγινε, κριμα τα παιδια...RIP...κουραγιο στις μαναδες τους...

    (τον εναν πρεπει να τον ηξερα ρε πστη μου αλλα ειμαι αθηνα αυτη τη στιγμη και δεν ειμαι σιγουρος αν ειναι αυτος )
    Ciao Super Sic...

  6. #21
    κΑι ΤωΡα Τι...?? Το avatar του/της aisxos
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από keepdreaming

    Τα παιδια πρεπει να πηγαιναν με ΠΑΡΑ πολλα
    Προς θεου δεν τον δικαιολογω που ενω χτυπησαν πανω του, σηκωθηκε και εφυγε.

    το τι εκαναν πιο πριν δεν νομιζω οτι εχει σημασια...και δεν νομιζω δικαιος να εχασαν την ζωη τους γιατι δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιος μεσα σε αυτο το forum που εστω μια φορα να μην εχει κανει κατι ..οποτε οτι εκαναν πολλα διαφορα πριν σαν επιχειρημα δεν στεκει.ωστοσο γιατι φευγεις απο το ατυχημα κυριε μου οταν νιωθεις πως δεν φταις και βλεπεις οπως εσυ λες κομματια τον αλλον κατω?μηπω; βγηκες απο το παρκιγκ λιγο γρηγορα διχως να κοιταξεις?γιατι δεν σταματας να δεις εαν μπορεις να κανεις κατι?100 τις 100 ευθυνες στο γειτονα σου και ελπιζω να τιμωρηθει παραδειγματικα.φιλε μου δεν πρεπει να σε εχουν χτυπησει και να σηκωθουν να φυγουν να δεις πως ειναι.!!Ειτε τα παιδια εφταιγαν ειτε ο γειτονας σου επρεπε και ηταν υποχρεωμενος να σταματησει για να παρασχει της πρωτες βοηθειες..οπως και ο ιδιος θα ζητουσε να κανουν σε αυτον.λυπαμαι που προσπαθουμε να βγαλουμε ενα σωρο δικαιολογιες για το οτιδηποτε αλλο μπορει να φταιει ενω το εχουμε μπροστα μας ξεκαθαρα.

  7. #22
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
    το τι εκαναν πιο πριν δεν νομιζω οτι εχει σημασια...και δεν νομιζω δικαιος να εχασαν την ζωη τους γιατι δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιος μεσα σε αυτο το forum που εστω μια φορα να μην εχει κανει κατι ..οποτε οτι εκαναν πολλα διαφορα πριν σαν επιχειρημα δεν στεκει.ωστοσο γιατι φευγεις απο το ατυχημα κυριε μου οταν νιωθεις πως δεν φταις και βλεπεις οπως εσυ λες κομματια τον αλλον κατω?μηπω; βγηκες απο το παρκιγκ λιγο γρηγορα διχως να κοιταξεις?γιατι δεν σταματας να δεις εαν μπορεις να κανεις κατι?100 τις 100 ευθυνες στο γειτονα σου και ελπιζω να τιμωρηθει παραδειγματικα.φιλε μου δεν πρεπει να σε εχουν χτυπησει και να σηκωθουν να φυγουν να δεις πως ειναι.!!Ειτε τα παιδια εφταιγαν ειτε ο γειτονας σου επρεπε και ηταν υποχρεωμενος να σταματησει για να παρασχει της πρωτες βοηθειες..οπως και ο ιδιος θα ζητουσε να κανουν σε αυτον.λυπαμαι που προσπαθουμε να βγαλουμε ενα σωρο δικαιολογιες για το οτιδηποτε αλλο μπορει να φταιει ενω το εχουμε μπροστα μας ξεκαθαρα.
    Φιλε ετρεχα στην παραλιακη και μπαινοντας με πολλα σε μια στροφη βρισκω μπροστα μου εναν που πηγαινε παναργα και ηταν μισος μισος αριστερη και μεσαια λωριδα.Δεν προλαβαινω να φρεναρω,σκαω πανω στην πορτα του και πεφτω με πολλα.Φρεναρε λιγο και μετα επιταχυνε και εφυγε.Ενω εφταιγα εγω,σαν πισω,+οτι ετρεχα αυτος την κοπανησε.Εστω και λιγο να ειχε πιει πχ αυτος θα την πληρωνε δεν πα να πηγαινα και με 300 εγω οποτε μαλλον γιαυτο την εκανε.Παρολαυτα ο μονος λογος που τον κατηγορω ειναι οτι εφυγε μιας και απο δικια μου μαλακια επεσα.Αλλα για την πτωση ΕΓΩ ευθυνομαι.Πιστευω ειναι παρομοια περιπτωση.Φταινε για την πτωση(αν εγινε οπως τα λενε),φταιει για την εγκαταλειψη.

  8. #23
    κΑι ΤωΡα Τι...?? Το avatar του/της aisxos
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Φιλε ετρεχα στην παραλιακη και μπαινοντας με πολλα σε μια στροφη βρισκω μπροστα μου εναν που πηγαινε παναργα και ηταν μισος μισος αριστερη και μεσαια λωριδα.Δεν προλαβαινω να φρεναρω,σκαω πανω στην πορτα του και πεφτω με πολλα.Φρεναρε λιγο και μετα επιταχυνε και εφυγε.Ενω εφταιγα εγω,σαν πισω,+οτι ετρεχα αυτος την κοπανησε.Εστω και λιγο να ειχε πιει πχ αυτος θα την πληρωνε δεν πα να πηγαινα και με 300 εγω οποτε μαλλον γιαυτο την εκανε.Παρολαυτα ο μονος λογος που τον κατηγορω ειναι οτι εφυγε μιας και απο δικια μου μαλακια επεσα.Αλλα για την πτωση ΕΓΩ ευθυνομαι.Πιστευω ειναι παρομοια περιπτωση.Φταινε για την πτωση(αν εγινε οπως τα λενε),φταιει για την εγκαταλειψη.
    δεν ειναι ολα ομως ιδια...αλλη περιοχη αλλος δρομος αλλα παιδια αλλος οδηγος τα παντα ειναι διαφορετικα οποτε δεν μπορεις να πεις παρομοια..αλλα δεν μπορω να πιστεψω αυτα που λες...επεσες σε εναν απο μαλακια οκ το καταλαβαινω αλλα ερχεσαι και μου λες εε εε εφυγε..δηλαδη θα φτασουμε στο σημειο να σταματαμε μονο εαν φταιμε?η να το πω καλυτερα να ζυγιζουμε την κατασταση και μετα...καταλαβαινεις οτι αυτος ο ανθρωπος που χτυπησες σε ειδε να φευγεις στον αερα και δεν τον ενοιαξε??μπορεις να το δεις αυτο?και ας εφταιγες εσυ!!εγω εαν τον ειχα μπροστα μου θα τον σταυρωνα κανονικοτατα..

  9. #24
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
    δεν ειναι ολα ομως ιδια...αλλη περιοχη αλλος δρομος αλλα παιδια αλλος οδηγος τα παντα ειναι διαφορετικα οποτε δεν μπορεις να πεις παρομοια..αλλα δεν μπορω να πιστεψω αυτα που λες...επεσες σε εναν απο μαλακια οκ το καταλαβαινω αλλα ερχεσαι και μου λες εε εε εφυγε..δηλαδη θα φτασουμε στο σημειο να σταματαμε μονο εαν φταιμε?η να το πω καλυτερα να ζυγιζουμε την κατασταση και μετα...καταλαβαινεις οτι αυτος ο ανθρωπος που χτυπησες σε ειδε να φευγεις στον αερα και δεν τον ενοιαξε??μπορεις να το δεις αυτο?και ας εφταιγες εσυ!!εγω εαν τον ειχα μπροστα μου θα τον σταυρωνα κανονικοτατα..
    συμφωνω ρε φιλε οντως ειναι μαλακας αλλα προσπαθω να μπω και στη θεση του.Γιατι να μην σταματησει ενω δεν εφταιγε?Η ειχε πιει τα κερατα του γιαυτο ηταν και μεσ στη μεση και φοβηθηκε οτι θα παει μεσα η ειχε κατι παρανομο στο αμαξι η κατι αλλο δε ξερω.Εγω αν τον ειχα μπροστα μου και μου ελεγε συγνωμη εκανα μαλακια δεν θα μπορουσα να του κανω τιποτα ;/

  10. #25
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
    το τι εκαναν πιο πριν δεν νομιζω οτι εχει σημασια...και δεν νομιζω δικαιος να εχασαν την ζωη τους γιατι δεν πιστευω οτι υπαρχει καποιος μεσα σε αυτο το forum που εστω μια φορα να μην εχει κανει κατι ..οποτε οτι εκαναν πολλα διαφορα πριν σαν επιχειρημα δεν στεκει.ωστοσο γιατι φευγεις απο το ατυχημα κυριε μου οταν νιωθεις πως δεν φταις και βλεπεις οπως εσυ λες κομματια τον αλλον κατω?μηπω; βγηκες απο το παρκιγκ λιγο γρηγορα διχως να κοιταξεις?γιατι δεν σταματας να δεις εαν μπορεις να κανεις κατι?100 τις 100 ευθυνες στο γειτονα σου και ελπιζω να τιμωρηθει παραδειγματικα.φιλε μου δεν πρεπει να σε εχουν χτυπησει και να σηκωθουν να φυγουν να δεις πως ειναι.!!Ειτε τα παιδια εφταιγαν ειτε ο γειτονας σου επρεπε και ηταν υποχρεωμενος να σταματησει για να παρασχει της πρωτες βοηθειες..οπως και ο ιδιος θα ζητουσε να κανουν σε αυτον.λυπαμαι που προσπαθουμε να βγαλουμε ενα σωρο δικαιολογιες για το οτιδηποτε αλλο μπορει να φταιει ενω το εχουμε μπροστα μας ξεκαθαρα.
    Το τι εκαναν πιο πριν εχει σημασια γιατι δειχνει οτι τους ετρωγε ο κ....ος τους! Δεν τους φταιει κανεις!

    Δηλαδη ρε πατριωτη, αν εκεινη την ωρα εβγαινα εγω, η εσυ απο το parking με τις μοτο μας και επεφταν πανω μας με τα ΟΣΑ πηγαιναν και βρισκομασταν ολοι 3 μετρα κατω απο τη Γη τωρα τι θα γινοταν?

    Δεν τους δικαιολογω με ΤΙ ΠΟ ΤΑ! Αν ο τυπος δεν εφευγε και παλι το φταιξιμο θα πηγαινε στα παιδια, για υπερβαση του οριου ταχυτητας. Αυτος λογικα εφυγε επειδη πανικοβληθηκε. Και εκει να εμενε ομως, το θεμα ειχε ληξει ουτως η αλλως. Τα παιδια ηταν νεκρα. Απλα αν εμενε δεν θα ειχε τρεξιματα με το νομο.

    Συμφωνω επισης πως ολοι κανουμε τις βλακειες μας, αλλα για να μιλησω γενικοτερα, οποιος εχει αισθηση του κινδυνου, δεν θα εμπαινε ετσι σ αυτη τη στροφη!

    Και για να τελειωσω, αν αντι για τον τυπο που εφυγε ησουν εσυ στο αμαξι και τα παιδια επεφταν πανω σου, θα τα δικαιολογουσες?

    100% ευθυνες στα παιδια για το ατυχημα. 100% ευθυνες σ αυτον γιατι εφυγε...
    Ciao Super Sic...

  11. #26
    Αρχικά δημιουργήθηκε από keepdreaming
    Το τι εκαναν πιο πριν εχει σημασια γιατι δειχνει οτι τους ετρωγε ο κ....ος τους! Δεν τους φταιει κανεις!

    Δηλαδη ρε πατριωτη, αν εκεινη την ωρα εβγαινα εγω, η εσυ απο το parking με τις μοτο μας και επεφταν πανω μας με τα ΟΣΑ πηγαιναν και βρισκομασταν ολοι 3 μετρα κατω απο τη Γη τωρα τι θα γινοταν?

    Δεν τους δικαιολογω με ΤΙ ΠΟ ΤΑ! Αν ο τυπος δεν εφευγε και παλι το φταιξιμο θα πηγαινε στα παιδια, για υπερβαση του οριου ταχυτητας. Αυτος λογικα εφυγε επειδη πανικοβληθηκε. Και εκει να εμενε ομως, το θεμα ειχε ληξει ουτως η αλλως. Τα παιδια ηταν νεκρα. Απλα αν εμενε δεν θα ειχε τρεξιματα με το νομο.

    Συμφωνω επισης πως ολοι κανουμε τις βλακειες μας, αλλα για να μιλησω γενικοτερα, οποιος εχει αισθηση του κινδυνου, δεν θα εμπαινε ετσι σ αυτη τη στροφη!

    Και για να τελειωσω, αν αντι για τον τυπο που εφυγε ησουν εσυ στο αμαξι και τα παιδια επεφταν πανω σου, θα τα δικαιολογουσες?

    100% ευθυνες στα παιδια για το ατυχημα. 100% ευθυνες σ αυτον γιατι εφυγε...
    Συμφωνω απολυτως.Απλα αισθηση του κινδυνου εχουμε ολοι.Η αισθηση της αδρεναλινης την υπερβαινει γιαυτο και αυτα τα αποτελεσματα.(ποσο μαλλον αν εχεις και αλλον πανω και θες να το παιξεις χερας οχι μονο στο εγω σου αλλα και στον συνεπιβατη)

  12. #27
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    συμφωνω ρε φιλε οντως ειναι μαλακας αλλα προσπαθω να μπω και στη θεση του.Γιατι να μην σταματησει ενω δεν εφταιγε?Η ειχε πιει τα κερατα του γιαυτο ηταν και μεσ στη μεση και φοβηθηκε οτι θα παει μεσα η ειχε κατι παρανομο στο αμαξι η κατι αλλο δε ξερω.Εγω αν τον ειχα μπροστα μου και μου ελεγε συγνωμη εκανα μαλακια δεν θα μπορουσα να του κανω τιποτα ;/
    Το αμαξι δεν νομιζω να ηταν παρανομο καθως εχει πανω του διαφημιση γνωστου ζαχαροπλαστειου της Αρτας

    Τωρα για το αν ηταν πιωμενος δεν ξερω...ηταν 9 το βραδυ νομιζω οταν εγινε το δυστυχημα...κομματακι δυσκολο...

    Να μη μακρυγορω ομως, περιμενω νεοτερα και απο τους δικους μου για την εξελιξη της καταστασης.
    Ciao Super Sic...

  13. #28
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Συμφωνω απολυτως.Απλα αισθηση του κινδυνου εχουμε ολοι.Η αισθηση της αδρεναλινης την υπερβαινει γιαυτο και αυτα τα αποτελεσματα.(ποσο μαλλον αν εχεις και αλλον πανω και θες να το παιξεις χερας οχι μονο στο εγω σου αλλα και στον συνεπιβατη)
    Εκει ειναι που κανουν το λαθος οι περισσοτεροι. Γιατι να το παιξεις χερας? Δεν σκεφτεσαι οτι κουβαλας αλλη μια ζωη μαζι σου?

    Εγω τουλαχιστον οταν εχω δευτερο ατομο πισω, πηγαινω ΠΟΛΥ σιγα...δεν χρειαζεται να αποδειξω τιποτα σε κανεναν! Αν παθω κατι οσο ειμαι μονος μου πανω στη μηχανη και φταιω, τοτε καλα να παθω...αλλα οχι να παρω και αλλο ατομο στο λαιμο μου. Κριμα...
    Ciao Super Sic...

  14. #29
    κΑι ΤωΡα Τι...?? Το avatar του/της aisxos
    Εγγραφή
    30/04/2009
    Μηνύματα
    69
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    συμφωνω ρε φιλε οντως ειναι μαλακας αλλα προσπαθω να μπω και στη θεση του.Γιατι να μην σταματησει ενω δεν εφταιγε?Η ειχε πιει τα κερατα του γιαυτο ηταν και μεσ στη μεση και φοβηθηκε οτι θα παει μεσα η ειχε κατι παρανομο στο αμαξι η κατι αλλο δε ξερω.Εγω αν τον ειχα μπροστα μου και μου ελεγε συγνωμη εκανα μαλακια δεν θα μπορουσα να του κανω τιποτα ;/
    ενταξει...μπες λιγο στην θεση αυτου που φευγει και σκεψου..πως ειναι να οδηγας μετα απο ενα τετοιο δυστυχημα τι θα σκεφτεσαι...εγω δεν θα μπορουσα να κανω βημα παραπερα..και επειδη ηδη ειχα δυο τρακαρισματα εκατσα εκει να υπερασπιστω τον εαυτο μου διχως να κανω καν την σκεψη να φυγω..ποσο μαλλον εαν εβλεπα ανθρωπο κατω..ενας απο τους λογους που καθομουν ειναι γιατι πιστευα οτι ημουν σωστος και δεν ειχα κατι να φοβηθω..και εξακολουθω να λεω ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ποιος φταιει σημασια εχει οτι Εγκατελειψε 2 ψυχες στον δρομο..απλως εαν εφταιγε αυτος τοτε ειναι πιο χειροτερα τα πραγματα.δεν μπορω να φανταστω ανθρωπο μετα απο τετοιο δυστυχημα να προχωραει κανονικα με το αυτοκινητο του και τι μπορει να σκεφτεται.οπως αυτος δεν σκεφτηκε να προσφερει βοηθεια ειτε εφταιγε αυτος ειτε οι αλλοι τοτε και η κοινωνια μας δεν πρεπει να προσφερει το παραμικρο σε αυτον τον ανθρωπο!!

  15. #30
    Αρχικά δημιουργήθηκε από aisxos
    ενταξει...μπες λιγο στην θεση αυτου που φευγει και σκεψου..πως ειναι να οδηγας μετα απο ενα τετοιο δυστυχημα τι θα σκεφτεσαι...εγω δεν θα μπορουσα να κανω βημα παραπερα..και επειδη ηδη ειχα δυο τρακαρισματα εκατσα εκει να υπερασπιστω τον εαυτο μου διχως να κανω καν την σκεψη να φυγω..ποσο μαλλον εαν εβλεπα ανθρωπο κατω..ενας απο τους λογους που καθομουν ειναι γιατι πιστευα οτι ημουν σωστος και δεν ειχα κατι να φοβηθω..και εξακολουθω να λεω ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ποιος φταιει σημασια εχει οτι Εγκατελειψε 2 ψυχες στον δρομο..απλως εαν εφταιγε αυτος τοτε ειναι πιο χειροτερα τα πραγματα.δεν μπορω να φανταστω ανθρωπο μετα απο τετοιο δυστυχημα να προχωραει κανονικα με το αυτοκινητο του και τι μπορει να σκεφτεται.οπως αυτος δεν σκεφτηκε να προσφερει βοηθεια ειτε εφταιγε αυτος ειτε οι αλλοι τοτε και η κοινωνια μας δεν πρεπει να προσφερει το παραμικρο σε αυτον τον ανθρωπο!!
    Συμφωνω απολυτα σε οσα λες, αλλα αυτο κανει τους ανθρωπους και ξεχωριζουν ο ενας απο τον αλλο. Εσυ δεν θα εφευγες ποτε, ουτε εγω, ουτε αλλοι 1000, αλλα αυτος και αλλοι ποσοι θα εφευγαν κατευθειαν...ειτε πιστευοντας οτι δεν θα τους πιασουν , ειτε λογω πανικου.

    Οτι και να λεμε ομως, το κακο εγινε. Μακρια απο μας μονο, προσοχη στους κωλοδρομους της Αρτας και παντα με κρανος Μακαρι να τα πουμε και απο κοντα οταν γυρισω. Κερναω μπυρα
    Ciao Super Sic...

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Θανατηφόρο τροχαίο στην Πάτρα
    από CHNA28 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 22/01/2012, 13:40
  2. Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2008, 21:47
  3. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/07/2005, 22:40
  4. ΠΣΚ στην Άρτα (mini ταξιδιωτικό)
    από dimitrism στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 02/11/2004, 14:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF