Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 75

Θέμα: Σουζα Τιρs!

  1. #31
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    άσε που κάποια στιγμή θα του βγει τυχαία έτσι κι αλλιώς

  2. #32

    Thumbs up

    Αρχικά δημιουργήθηκε από FILIPPOS
    Α, εγώ έμαθα σούζα με πρώτη σχέση στο κιβώτιο...μετά με δευτέρα...μετά έμαθα φρένο!



    Αν θυμάσαι σου πήρε πολύ καιρό & χρόνο?Έχω ακούσει πως δεν πρέπει να απογοητεύεσαι από τις ανεπιτυχείς προσπάθειες γιατί η σούζα θέλει εξάσκηση & χρόνο!
    Ακόμα μου παίρνει πολύ χρόνο XTασιασμένε!!! Φυσικά να μην απογοητευτείς και οι Dela & NLS έχουν δίκιο στο γεγονός πως αν το θες πραγματικά θα το κάνεις!!Είναι μέσα σου...

  3. #33
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.805
    Καλά τη σούζα είναι να την έχεις και μέσα σου.
    Εγώ δεν μπορώ ούτε με ποδήλατο.
    Πάντως αν μάθεις τελικά δεν έχει σημασία τι ταχύτητα έχεις ούτε καν τι μηχανάκι και βέβαια ούτε τα άλογα.
    Ως πρός την πρώτη στο κιβώτιο όντως θέλει προσοχή να προλάβεις να την σταματήσεις γιατί τα καπάκια πονάνε.
    Απλώς κάτσε λίγο πιό πίσω στη σέλα και μην σκύψης υποσυνήδητα μπροστά στην επιτάχυνση.
    Αν μάθεις πές μου και μένα.

  4. #34
    μμμμμμμμμμ....συγνώμη αλλά τι είναι η σούζα?
    c.mpitas

  5. #35
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Φίλε πρέπει να είσαι καινούργιος ....

    Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
    μμμμμμμμμμ....συγνώμη αλλά τι είναι η σούζα?
    Εδώ μέσα!Καλώς ήρθες!Η σούζα είναι όταν σηκώνεις τον μπροστά τροχό! Θα μάθεις και εσύ!Αλήθεια τι μοτό έχεις?
    Εμένα με λένε Μιχάλη!Έχω Playmobil!Θέλεις να παίξουμε?Θες να γίνουμε φίλοι?? Να σε μάθω και σούζα !

  6. #36
    Σε ευχαριστώ κύριε Μιχάλη για το καλωσόρισμα ... όπως θα δείτε και στα στοιχεία μου είμαι πολύ καιρό γραμμένος στο forum αλλά η γυναίκα μου δεν με άφηνε να μπω στο internet γιατί το τηλέφωνο όταν μπαίνω,λεει,έρχεται πολύ!:o Έχω και εγώ μοτοσικλέτα...δεν θυμάμαι τώρα τι μάρκα είναι,και ναι θα ήθελα πολύ να παίξουμε μαζί!πριν όμως με μάθετε αυτή τη σούζα,θα ήθελα να μου πείτε τι σημαίνει και τι προσφέρει σε εμάς που την κάνουμε...αλήθεια πονάει?είναι πιο επώδυνη ακόμα και από το τατουάζ?σας παρακαλώ διαφωτίστε με γιατί σαν νέος οδηγός έχω πλήρη μεσάνυχτα

    Με εκτίμηση ssmprinis
    c.mpitas

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SSMPRINIS
    Σε ευχαριστώ κύριε Μιχάλη για το καλωσόρισμα ... όπως θα δείτε και στα στοιχεία μου είμαι πολύ καιρό γραμμένος στο forum αλλά η γυναίκα μου δεν με άφηνε να μπω στο internet γιατί το τηλέφωνο όταν μπαίνω,λεει,έρχεται πολύ!:o Έχω και εγώ μοτοσικλέτα...δεν θυμάμαι τώρα τι μάρκα είναι,και ναι θα ήθελα πολύ να παίξουμε μαζί!πριν όμως με μάθετε αυτή τη σούζα,θα ήθελα να μου πείτε τι σημαίνει και τι προσφέρει σε εμάς που την κάνουμε...αλήθεια πονάει?είναι πιο επώδυνη ακόμα και από το τατουάζ?σας παρακαλώ διαφωτίστε με γιατί σαν νέος οδηγός έχω πλήρη μεσάνυχτα

    Με εκτίμηση ssmprinis
    Θα γίνουμε καλά φιλαράκια πιστεύω!Αλλά.....έχεις τατουάζ?Μήπως φοράς και σκουλαρίκι??Γιατί μου έχουν πει οι δικοί μου να μην κάνω κακές παρέες!Ε? Δεν είσαι κακό παιδί ε?

    Και καλά πως δεν θυμάσαι τι οδηγάς?Δεν πιστεύω να είσαι βλαμμένο?Γιατί εγώ είμαι καλό και έξυπνο παιζάκι!Δεν πειλάζει θα σε κάνω παρέα.
    Η σούζα δεν ποναέι.Αλλά καμιά φορά ......αν πέσεις άτσαλα στο ντεπόζιτο......έχεις πρόβλημα κάτω..ξέρεις!Στο "πουλάκι" ντε!Χαχα!

    Σε εμάς προσφέρει ηδονή.Σαν αυτό που νιώθουμε όταν παίζουμε με τα κοριτσάκια.....και νιώθουμε ωραία και παράξενα....χοχο ελπίζω να μην το δουν οι δικοί μου και μου τραβήξουν το αυτάκι!Γιατί πονάει...

    Θα έρθω σπίτι σου και θα φέρω και τα Playmobil μου.Θα παίτσουμε και playstation να σε τσαγιώσ...ώπα ξεχάστηκα...να παίξουμε ήθελα να πω.

    Ο νέος σου φίλος Μιχαλάκης!

  8. #38
    Ευχαριστώ και πάλι για το καλωσόρισμα ....τι να πω , τόση ζεστασιά μέσα σε αυτό το forum!κρίμα που δεν είχα την τύχη να γράψω νωρίτερα ! αα...και αν το θυμηθώ θα γράψω και τι μηχανάκι έχω ....αν όντως η σούζα είναι σαν την ηδονή .....θέλω και εγώ!!!!!



    ΥΓ Όχι δεν έχω τατουάζ ούτε σκουλαρίκια,αυτά είναι για αλήτες!απλά είχα ένα φίλο που είχε κάνει ένα τατουάζ και μου είπε ότι πονούσε πολύ,γι'αυτό το ανέφερα σαν μέτρο σύγκρισης
    c.mpitas

  9. #39
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/01/2004
    Μηνύματα
    10

    Talking προτείνω.......

    Λοιπόν,προτείνω να δοκιμάσει με 1η και ξερογκαζιά,να δει και πως πονάει το καπάκι,και σιγά-σιγά δοκιμάζει με 2η κλπ.Πως θα μάθει να διαβάζει αν δεν μάθει την ΑΒ πρώτα?Αλλωστε μετα το πρώτο καπάκι ίσως να μην χρειαστεί η 2η!!!

  10. #40
    NAI NAI !!! EXEIΣ ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΤΡΙΒΗ ΒΛΕΠΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ!ΠΟΣΑ ΚΟΚΑΛΑ ΜΕΤΡΑΣ?ΑΑΑ...ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΠΟΝΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΠΟΥ ΛΕΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΝΑΨΥΚΤΙΚΟ Η ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΟΥΡΩΤΗ?

    ΑΒΔΠΡΓΥΦΨΩ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΩ ?...ΚΑΛΑ??
    c.mpitas

  11. #41
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/01/2004
    Μηνύματα
    10
    Κοίτα,μπορώ να σου μά8ω και την ΑΒ αν θέλεις.Αλλα σουζα για να μά8εις πρέπει να έχεις και λίγο μυαλό,πράγμα που δεν ξερω αν διαθέτεις!και όσων αφορά την διατριβή που έχω κάνει στα καπάκια θα την μάθεις αν σηκώσεις GSX 1100 του '82!

    Κάποτε αυτούς που έκαναν με φρένο σούζα τους λέγαμε "φρενάκηδες" .








    Αν δεν κοιτάς εκεί που θες να πας,τοτε θα πας εκεί που κοιτάς!

  12. #42
    E...έχω λίγο μυαλό! λίγο όμως λόγο του νεαρού της ηλικίας μου....λες αν μεγαλώσω να αποκτήσω λίγο παραπάνω? αλήθεια αυτούς που δεν κάνανε καθόλου σούζα αλλά σας ξεφτίλιζαν στα στροφιλίκια ...πως τους λέγατε?(μην μου πεις κότες!)

    Το GSXR 1100 του 82 πότε το σήκωνες?....όταν το πήγαινες συνεργείο ....και το έβαζες στην ράμπα?
    c.mpitas

  13. #43
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/01/2004
    Μηνύματα
    10

    xm......

    To GSX το σήκωνα στα 15 μου και όχι σε ράμπα.Όσο για αυτούς που μας ξεφτίλιζαν.....τι να σου πω.....δεν μου έχει τύχει ποτέ κάτι τέτοιο.Εκτός από έναν που το επιχείρησε αλλά αντί να στρίψει,προέβει στην αγορά ενός πανέμορφου,ευήλιου,παραθαλ
    άσσιου οικοπέδου με θέα στον νοτιο Ευβοϊκό και με δικό του ρεύμα και νερό!!καταπληκτηκή αγορά!!Παντως δεν μπορώ να πω...σε καλό του βγήκε.Ξέρεις πόσο έχει ένα τέτοιο οικόπεδο σήμερα?
    Εσύ έχεις τέτοιο οικόπεδο ή θα επιχειρήσεις κι εσύ να με ξεφτιλίσεις?

  14. #44
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/06/2002
    Μηνύματα
    200

    Re: xm......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από voydas
    To GSX το σήκωνα στα 15 μου και όχι σε ράμπα.Εσύ έχεις τέτοιο οικόπεδο ή θα επιχειρήσεις κι εσύ να με ξεφτιλίσεις?
    Φίλε σοβαρά μιλάς?? Κάνεις σούζες και από τα 15 σου??Σε δημόσιο δρόμο?? Και τρέχεις πάλι σε δημόσιο δρόμο??

    Ααα δεν είσαι καλό παιδάκι σαν τον ssmprini.Δεν κάνει να τρέχουμε σε δημόσιο δρόμο ούτε να κάνουμε σούζες.Για αυτό υπάρχουν οι πίστες και το playstation.

    Ελπίζω να κάνεις πλάκα!Αλλιώς τι να πω.Αν υπάρχουν τέτοια άτομα την σήμερον ημέρα...το καταγγέλω!!!Και μακρυά από μας τέτοια πράγματα!
    Ε για πες???Πλάκα κάνεις ε??

    Είπα και εγώ!

    ’κου εκεί σούζες σε δημόσιο δρόμο!!Τι άλλο θα ακούσουμε!Ότι ξύνουν και γόνατο σε δημόσιο δρόμο!

  15. #45
    όταν η ρόδα γυρίζει Το avatar του/της sas
    Εγγραφή
    07/08/2003
    Μηνύματα
    1.013

    Re: Re: xm......

    Αρχικά δημιουργήθηκε από bikersonly
    Για αυτό υπάρχουν οι πίστες και το playstation.
    Εγώ ούτε στο playstation κανω σούζες, ούτε τρέχω γιατί πετάγονται οι βρωμόμπατσοι και με γράφουν ακόμα και εκεί

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. ΣΟΥΖΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΙΛΙΚΙ...
    από Random στο forum Suzuki V-Strom series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2006, 10:00
  2. σουζα ο σκαραβεος!!!!!
    από CostasR1 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2006, 00:24
  3. Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 17/10/2005, 15:18
  4. Σούζα με μπροστινό λάστιχο
    από slacker στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 19/08/2005, 13:18
  5. Σουζα Με V Strom 650!
    από mello στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 28/07/2004, 00:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF