Σελίδα 33 από 35 ΠρώτοΠρώτο ... 232829303132333435 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 481 έως 495 από 518

Θέμα: πρωτο enduraki.τι να παρω? (συγχώνευση σχετικών συζητήσεων)

  1. #481
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Για δώσε καμια πληροφορία γιατί η αλήθεια είναι ότι βλέπω κάμποσα τέτοια ηλεκτρικά κ μου κάνουν εντυπωση... Γιατί κ ανηφόρες βγάζουν κ μονοπάτια μπαίνουν

  2. #482
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από typhoon Προβολή μηνύματος
    Για δώσε καμια πληροφορία γιατί η αλήθεια είναι ότι βλέπω κάμποσα τέτοια ηλεκτρικά κ μου κάνουν εντυπωση... Γιατί κ ανηφόρες βγάζουν κ μονοπάτια μπαίνουν
    Ειναι απιστευτα διασκεδαστικα κατασκευασματα και κανεις και γυμναστικη (αν θες και οσο θες), αλλα ειμαστε εκτος θεματος του παροντος θρεντ, (εκτος βεβαια κι αν λογιζονται ως "endurakia").

  3. #483
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2019
    Μηνύματα
    9
    Παλικάρια λογικά πρέπει να έχετε πάρει τα βουνά τώρα δα που γράφω και ζηλεύω να ξέρετε .

    MrBig τα ποδήλατα μας τελείωσαν από τα 12-13 νομίζω , άσε που σιχτιρίζω κάθε φορά που τα βλέπω ανάμεσα σε αυτοκίνητα να ρισκάρουν την ζωή τους .

    Έχω αρχίσει να απογοητευομαι , δυστυχώς όσο το ψάχνω βλέπω ότι το budget που θέσαμε οδηγεί σε λάθος επιλογές .
    Με 2500 - 3000 , δεδομένου ότι ο εξοπλισμός μας είναι street oriendet και θα τα χρειαστούμε όλα σχεδόν από την αρχή τα ρέστα είναι
    στην καλύτερη περίπτωση 2 χιλιάρικα .

    Βλέπω άξια λογού μηχανάκια με 3000 και 3500 και ελάχιστα έως κανένα μέχρι τα 2000 .
    Αν υπολογίσουμε και τα μαζέματα εφόσον μιλάμε για χωμάτινο 15ετιας πάλι εκτός budget είμαστε.

    Τουλάχιστον έχω αρχίσει να κατασταλάζω στο τι .

    Κλείνω προς 4 χρονο και κοιτάω 250 και 400 .
    Θα ήταν μεγάλη άνεση να το πάω καβάλα Ηλιούπολη ή Πεντέλη - Βαρυμπόμπη .
    Σαν νέοι στο άθλημα υποθέτω δεν θα πάμε για Hard Enduro όποτε μια άνεση σε ποιο μεγάλες βόλτες και ποιο
    φιλικό μηχανάκι που να μην χρειάζεται να πηγαίνεις τάπα για να δουλέψει θα ήταν καλή φάση υποθέτω .
    Το μόνο που με προβληματιζει στα 250 τετράχρονα είναι το βάρος μου 91,7 το πρωί ,
    μπας και θα σκάσουν τα κακομοιρα τα 4τ 250


    Παραθέτω μερικές επιλογές που προς το παρόν είναι out of budget αλλά πλησιάζονται με λίγη υπομονή .

    KTM 250 EXC-F exc250f '08 2.900 euro
    KTM EXC 400 '09 2,900 euro δουλεμενο αν κρινω απο τα σημαδια απο μποτες στο σκελετο
    Ccm 400 '08 2,000 euro αλλα πανε δες το φερτο και αυτο θα περασει τα 2,500
    Yamaha WR 250R '08 3,500 φαινεται πολυ καθαρο με προβληματιζει ομως , το βλεπω κουτσικο θα το δενω φιογκο
    Suzuki DR-Z 400 DRZ 400 E '03 2,000 euro
    Yamaha WR 250F '05 2,700
    KTM 250 EXC-F '08 2,900
    Honda CRF 250 X 300 '09 2,600 euro , Δειχνει δουλεμένο.Tα Honda γιατι δεν τα παιζουμε ??

    Anyway δίνω άπλα ένα feedback από τις αναζητήσεις μου να τα βρουν και επόμενοι , θα πάω να δω μερικά μέσα στην εβδομάδα αν και πλέον
    κρατάω μικρο καλάθι λόγο budget .
    Τελευταία τροποποίηση από flipp; 10/11/2019 στις 12:21.

  4. #484
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kickstart
    Εγγραφή
    25/09/2018
    Μηνύματα
    852
    καλημέρα..

    το ktm το 250 το οποίο το βάζεις δυο φορές δείχνει έμπειρο...έχει φάει το ξυλίκι του και θέλει καλό ψάξιμο σε μάστορα

    το ktm400 το χάσες, η αγγελία κατέβηκε αρα μαλλον καποιος το τσίμπησε

    το ccm ΟΧΙ για δυο λογους, τον έναν τον λες μόνος σου, ειναι μακρια κι εχει εξοδα να το φερεις, και επισης ο κατοχος το πλασαρει ως...μηχανακι για καθε μέρα..ΜΑΚΡΙΑ.

    το WR250R παλιός μου έρωτας, αλλά το μηχανάκι να ξερεις δεν είναι σαν τα αλλα που παραθετεις...ειναι ενα κλικ πιο πολιτικο...εννοειται οτι μπορεις να κανεις μαζι του οτι θες στο χωμα...αλλα το στησιμο του και το βαρος του ειναι καπως προς ον-οφ καταστάσεις και οχι μονο χώμα..επίσης τα χλμ 55.000+ δεν τα λες και λίγα για το μοτερακι του των 250 κυβικών, κι υστερα είναι και τα 3,5 χιλιαρικα...πολλά λ7..

    το SUZUKI drz400 ειναι αρχαιο, βαρυ και θα σε κουρασει ιδιως και στη φαση αρχαριος που εισαι πιθανον να απογοητευτεις γρηγορα και να μην εξοικιωθεις με τα χωματα..δεν ειναι κακο μηχανημα και σε εμπειρα χέρια το χω δει να κάνει παπαδες, αλλά μπρο είναι ψιλοδυσκολο μηχανάκι για αρχαριο...(μιλάω πάντα για συνθήκες μονοπατιού, πιστας κτλ)

    Το wrf250 μεγάλο ΝΑΙ απο μενα...πάνε δεστο...μόνο ερωτηματικό τα χρονάκια που έχει στην πλάτη του...εμπιστο μηχανικο να βρεις και δεστο..ποσα πιστονια εχει κανει; (με αποδειξεις) και επισης καποιοι πιτσιρικαδες τα παιζουν με δυο σετ τροχους και τα βγάζουν και άσφαλτο για καγκουριλίκια...σημαντικό να δουλεύει μόνο χώμα το μηχανάκι.

    Το CRF καταπονημενο...ενταξει μηχανακι για χωμα ειναι...αλλα εξ οψεως μυριζει ξεχειλωμα....

    Μην ενθουσιαζεσαι και ψαξε καλα τι θα παρεις...μην αρπαξεις καμια μουφα και μετα δωσεις ενα καρο λεφτα σε μαζεματα...

    τα εντουρακια με ενα καινουργιο κουστουμι γινονται καινουργια κι απο κατω ειναι φολα..Το ΝΟΥ σου.

  5. #485
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/12/2008
    Μηνύματα
    1.008
    Δυστυχώς τα 2χιλ είναι λίγα για να πάρεις κάτι καλό. Ή κανεις υπομονή να μαζεψεις αλλο ενα χιλιάρικο ή παίρνεις κάτι φθηνό κ το δίνεις για να το συμμαζέψεις(δεν είναι κακή ιδέα μιας κ θα ξέρεις τι εχεις κανει)

    Θυμήσου επίσης ότι κοιτάς μηχανακι να έχει χαρτιά κ πινακίδες κ (πολυ βασικό) να διαβάζεται το πλαίσιο στο λαιμό. Γιατί αλλιώς στο ΚΤΕΟ θα έχεις πρόβλημα. Μερικοί κάνοντας ανακατασκευή βάφουν κ τον αριθμό πλαισίου κανονικά κ δεν φαίνεται τίποτα μετά

  6. #486
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Για μένα είναι το θέμα τι θα κάνεις με αυτο το μηχανάκι για το αν φτάνουν τα χρήματα.
    Αν θές να πηγαίνεις μια φορά το μήνα μια εντουροβόλτα μικρή να ξεδίνεις μπορείς να δώσεις και λιγότερα.
    Αν θές να πηγαίνεις μια φορα το μήνα μια εντουροβόλτα μεγάλη εκδρομική θέλει ψάξιμο σε αυτά τα λεφτά και πιθανόν μαζέματα μετά την αγορά.
    Αν θές να βγαίνεις κάθε κυριακή και να γράφεις χλμ στα βουνά δεν φτάνουν σίγουρα.
    Επειδή αρχές του χρόνου αγόρασα ενα παλιό ,πολυ παλιό δίχρονο 250 για αυτόν τον σκοπό την μια βόλτα το μήνα για καμιά 30 χλμ χώμα έδωσα πολύ λίγα χρήματα.
    Και θεωρώ οτι θα κάνω το κέφι μου για χρόνια χωρίς πρόβλημα.
    Απλα εδω που μένω σε 7 χλμ πατάω Πεντέλη και κάνω φούλ δασικό με κοτρώνια και ξαναγυρίζω με 50 χλμ σύνολο.
    Αν μου πείς να πάω βαρυμπόμπη δεν θα πάω γιατί απο την αρχή ήξερα τι θέλω να κάνω με το μηχανάκι αυτό και νομίζω οτι θα πεθάνει αν το κάνει αυτό κάμποσες φορές.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  7. #487
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της SeniorCanardo
    Εγγραφή
    22/08/2018
    Μηνύματα
    787
    Καλά στα λένε οι από πάνω, παραθέτω εν συντομία και εγώ τη δική μου εμπειρία.

    Πριν κάνα 8μηνο παζάρεψα ένα από αυτά τα μηχανάκια του διχίλιαρου και το πήρα λίγο πιο κάτω.
    Με χαρτιά βέβαια, πράγμα σπάνιο.

    Χώμα πάτησα 3-4 φορές και από τότε το μοτέρ είναι κατεβασμένο και πάνω σε ένα πάγκο και περιμένει το ΣΚ να ασχοληθώ μαζί του.
    Έχω δώσει 300-350€ μόνο σε ανταλλακτικά και θα χρειαστεί κάνα 500-1000€ για να γίνει ένα "αξιοπρεπές" μηχανάκι και σε καμία περίπτωση όμως ένα "καλό" μηχανάκι.

    Από την άλλη είναι δύσκολο να ξέρεις τι θέλεις που σου λένε όλοι!
    Μπορεί να πας να γουστάρεις, μπορεί να ξενερώσεις, μπορεί να φοβηθείς, μπορεί να σπάσει η παρέα (πίστεψε με στα 40+, σπάνε πανεύκολα οι παρεές), μπορεί να βρεις άλλη καλύτερη παρέα και μπορεί σε τρία χρόνια να πεις πάω να τρέξω και σε κάνα τοπικό για το χαβαλέ.
    Από τον καναπέ βέβαια δεν έμαθε ποτέ κανείς και τίποτα.

    Ψάξ' το καλά, αν και χωρίς να θέλω να σε απογοητεύσω, εγώ που κοιτάζω εδώ και κάνα 1,5-2 χρόνια τώρα σε αυτά τα λεφτά, πολύ δύσκολα τα πράγματα, τουλάχιστον από αγγελίες.
    Αν βρεις καμιά άκρη να πάρεις μηχανάκι γνωστού, χέρι με χέρι, κάτι μπορεί να γίνει.

  8. #488
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2019
    Μηνύματα
    9
    typhoon και εγώ όλα αυτά σκέφτομαι , νομίζω ότι το budget για μηχανάκι και μόνο πρέπει να πάει στα 3-4 χιλιάρικα
    για κάτι υποτυπωδώς αξιοπρεπές . Συν κανένα μάζεμα συν εξοπλισμός , καμιά καμερούλα πάμε για ταληράκι το οποίο τσούζει κιόλας.
    Με κόβω αλάσπωτο αυτό τον χειμώνα .

    Η Βαρυμπόμπη σίγουρα θα είναι ποιο ωραία αλλά θέλει άλλο μηχανάκι για να φτάσω και έως εκεί από Ηλιούπολη ή από Πεντέλη .
    Παρεάκι και να σπάσει , κάπου θα κολλήσω η θα πάω Υμηττό και θα κάνω τεχνική προπονησούλα μονάχος μου , δεν τραβαω ζορια.
    Το κάθε ΣΚ δεν παίζει να μπορώ και εγώ με τίποτα . Πρέπει να μπω για να δω πως θα με πάει και που θα με τραβήξει αυτή είναι η αλήθεια .
    Ούτε και εγώ ξέρω . Και το hard ωραίο είναι αν μπορείς και τα εύκολα μονοπάτια και τα trial Ride και οι onoffαδες καλές είναι.


    Παίζει ένα κτμ 200αρακι του 2001 με βαρεμένη μπιέλα είπα σε ένα φιλαράκι να δούμε πόσα θέλουμε να μαζευτεί .
    Με ψήνει για ένα DT ή WR για να ζεσταθώ λίγο και με το πάσο μου να βρω κάτι καλό ίδωμεν .


    @leftos
    Τι διχρονάκι πήρες και εμείς σε γκαράζ Μελίσσια λέμε να τα έχουμε ψηλά στην Πεντέλης , νατο κώλυσε θα βγαίνουμε
    βόλτα με τους Κολοκοτρωνηδες .

    @SeniorCanardo
    Αν ασχολησε το ΣΚ πάει καλά .
    Eγω ένα ποδήλατο ξεκίνησα να κάνω αναπαλαίωση και με περιμένει να γυαλίσω κάτι αλουμίνια πάνω από ένα χρόνο

  9. #489
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Θα μιλήσω μόνο για το WR250R λόγω του ότι το έχω και εκτός από τα 100 κιλά μου (με 1,80 ύψος), σύντομα μπαίνω και στα 50 (ο κ@λόγερος).

    Το αλουμινένιο πλαίσιο είναι από ΥΖ του 2006, μόνο που του έχουν προσθέσει και ατσάλινο υποπλαίσιο πράγμα που το κάνει ιδιαίτερο.
    Επίσης και οι αναρτήσεις προέρχονται από YZ περίπου ίδιας χρονολογίας με τη διαφορά ότι τα φυσίγγια στο εσωτερικό του μπροστινού είναι από το μικρό ΥΖ80, με αποτέλεσμα να είναι σεταρισμένο αρκετά μαλακό... που για ερασιτεχνική χρήση είναι πάλι καλό, καθώς δεν απαιτεί να είσαι "φτασμένος" για να δουλέψουν οι αναρτήσεις καλά.

    Αυτό που είναι 100% On/Off είναι ο κινητήρας του ο οποίος στα 30 άλογα στρόφαλο φαινομενικά είναι αδύναμος αν και είναι μάλλον ο δυνατότερος στη κατηγορία On/Off των 250cc. Κατά τη γνώμη μου είναι ένας εξαιρετικός κινητήρας με μικρές απαιτήσεις συντήρησης (κι άλλο πλεονέκτημα). Είναι ένα πολύ ιδιαίτερο μηχανάκι που μπορεί και τα κάνει όλα αρκετά καλά, και όχι μόνο ον/οφάδες μεγάλων αποστάσεων αλλά και μονοπατάδες αν το λέει το κέφι σου.

    Δυστυχώς ήταν πολύ ακριβό ως καινούριο κι έτσι παραμένει αρκετά ακριβό και ως μεταχειρισμένο. Στα 3500 σπάνια το βρίσκεις (συνήθως ακριβότερα), το θέμα είναι να είναι προσεγμένο, αλλιώς δε θα με προβλημάτιζαν τα 55.000 χλμ (δε μπορώ να σου πω τίποτα για αυτά που βρίσκονται στο car αήμερα).
    Στην Αμερική -που έχει μοσχοπουλήσει- αντικαθιστούν τα 5τάχυτα drz400 με αυτό γιατί είναι περισσότερο ικανό στις μεγάλες ασφάλτινες αποστάσεις, μέχρι να προσεγγίσει χώμα. Το βάρος του γεμάτο είναι 132 κιλά, νομίζω απολύτως ανεκτά για χαλαρές εντουροβόλτες.

    Βαρυπόμπη
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180225-113005.jpg 
Προβολές:	182 
Μέγεθος:	93,8 KB 
ID:	412587


    Γραμμένη οξυά (από Αθήνα)
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC-3561.jpg 
Προβολές:	181 
Μέγεθος:	90,0 KB 
ID:	412588


    Φυσικά όλα είναι θέμα γούστου αλλά και το τι ακριβώς θέλεις να κάνεις, εμένα με ενδιαφέρουν περισσότερο οι ονοφάδες μεγάλων αποστάσεων παρά οι μονοπατάδες αν κι έχω πάει σε κάμποσες.
    Τελευταία τροποποίηση από STF; 11/11/2019 στις 22:06.

  10. #490
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2019
    Μηνύματα
    9
    STF το βλέπω πολύ σοβαρά γιατί λύνει πολλά προβλήματα , αν όχι τα περισσότερα και νομίζω ότι έχω αρκετή δουλειά μέχρι να μην μου αρκεί το WR250R σε μονοπάτια .
    Φαίνονται καθαρά κανα δυο που παίζουν θα πάω να δω το ένα .

    Σαν μέγεθος πως σου κάθεται ? Δεν σου πέφτει μικρο ?

    Οι ονφαδες μεγάλων αποστάσεων είναι ζηλευτές , έλα όμως που με 180 στην εθνική βαριέμαι Απίστευτα και ο δρόμος δεν τελιώνει .Με 110 - 120 κόβω φλέβες .
    Μόνη λύση όλα από χώμα .

  11. #491
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από flipp Προβολή μηνύματος
    STF το βλέπω πολύ σοβαρά γιατί λύνει πολλά προβλήματα , αν όχι τα περισσότερα και νομίζω ότι έχω αρκετή δουλειά μέχρι να μην μου αρκεί το WR250R σε μονοπάτια .
    Φαίνονται καθαρά κανα δυο που παίζουν θα πάω να δω το ένα .

    Σαν μέγεθος πως σου κάθεται ? Δεν σου πέφτει μικρο ?

    Οι ονφαδες μεγάλων αποστάσεων είναι ζηλευτές , έλα όμως που με 180 στην εθνική βαριέμαι Απίστευτα και ο δρόμος δεν τελιώνει .Με 110 - 120 κόβω φλέβες .
    Μόνη λύση όλα από χώμα .
    Καλά κι εγώ μην φανταστείς Καρπενήσι πήγα ασφάλτινα μέχρι Λιβαδειά, τα υπόλοιπα χώμα (αλλά ήταν 3ήμερη βόλτα).

    Μικρό όσο θα σου ήταν ένα καθαρόαιμο, είναι αρκετά ψηλό. Εγώ το έχω φορτώσει αρκετά και φαίνεται μεγαλύτερο και από ΧΤ660Ζ... φυσικά του έχω προσθέσει και περίπου 7 κιλά χωρίς να υπολογίσεις ότι έχω διπλασιάσει και τη χωρητικότητα καυσίμων. Από το εργοστάσιο μια χαρά είναι για τα πάντα (γνώμη μου).

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20170802-164724.jpg 
Προβολές:	181 
Μέγεθος:	77,0 KB 
ID:	412590

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	20180315-145724.jpg 
Προβολές:	181 
Μέγεθος:	103,7 KB 
ID:	412591

  12. #492
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2019
    Μηνύματα
    9
    Ετούτο το κόβω έτοιμο για τον γύρο της Μεσογείου offroad ....

  13. #493
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από flipp Προβολή μηνύματος
    Ετούτο το κόβω έτοιμο για τον γύρο της Μεσογείου offroad ....

  14. #494
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της leftos
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    580
    Ενδαφέρον το έχεις μεταμορφώση.
    Και εγω πιστεύω οτι βρίσκονται μηχανάκια αλλα θέλει ψάξιμο και περισσότερο απο γνωστό θα είναι ότι καλύτερο και εγώ τελικά έτσι κινήθηκα και ευχαριστώ το φίλο Γιώργο που μου το "χάρισε" ουσιαστικά.
    Αυτόν εδώ τον κανίβαλλο έχω.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	IMG_20190422_164531.jpg 
Προβολές:	167 
Μέγεθος:	103,5 KB 
ID:	412623
    'Οπως βλέπεις παλίο δουλεμένο μηχανάκι μου στοίχισε πολύ λίγα ήταν σε λειτουργική κατάσταση έχει μαζευτεί σε καλό ποσοστό κάνω το κέφι μου όσο προλαβαίνω και μπορώ.
    Εγώ που πάντα είχα endurakia αλλά ποτέ δεν έκανα χώμα. Νομίζω οτι δέν χρειάζομαι κάτι παραπάνω απο αυτό για όσα προλαβαίνω να κάνω. Ενα τέτοιο μηχανάκι θα σε μάθει 5 πράγματα και αν θές κάποια στιγμή να πάς σε πραγματικό enduro( αν υπάρχει χρόνος ) θα φύγει όσο το πήρες και δεν θα σε νοιάξει.
    Για το ktm που λές για μπιέλα γνώμη μου είναι οτι εγω δέν θα έμπλεκα με ένα μη λειτουργικό μηχανάκι. Αν το μηχανάκι δουλέυει μπορεί να ακούσεις κάτι να καταλάβεις κάτι, αν δεν δουλευεί η μπιέλα μπορεί να είναι πολλά παραπάνω το καλό είναι οτι στα ktm βρίσκεις τα πάντα και όλα μπορούν να φτιαχτούνε.
    LIVE FREEEEE!!!!!

  15. #495
    Minimalist Το avatar του/της STF
    Εγγραφή
    30/01/2014
    Μηνύματα
    1.703
    Όταν η ζωή σε οδηγεί...
    Πλέον η μοτοσυκλέτα δεν είναι το καθημερινό μου μέσο μεταφοράς και ανακάλυψα πόσο όμορφο είναι να συμβιώνεις με τα 250cc.

    Ναι, μου αρέσει να χαζεύω κάθε νέα μοτοσυκλέτα μεγάλου κυβισμού που βγαίνει στην αγορά. Τα τελευταία χρόνια και η Ιαπωνική και η Ευρωπαϊκή σχολή έχουν να δείξουν πολύ όμορφα μοντέλα, όμως είμαι κομπλέ με το WRR μου, οτιδήποτε άλλο θα ήταν πλεονασμός για εμένα πλέον. Υπάρχει βέβαια πάντα ένα κρυφό απωθημένο...

Παρόμοια θέματα

  1. Τι να παρω;
    από adam_tsouk στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 04/07/2007, 20:43
  2. Τι να παρω ? GSXR 750 ή GSXR 1000
    από anco στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 12/06/2006, 18:42
  3. Αγορά 250 - Τι να πάρω ρε παιδιά?
    από johnpan στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2004, 20:54

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF