Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Υπερειδικη Ραλυ Ακροπολις

  1. #1
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970

    Υπερειδικη Ραλυ Ακροπολις

    Καλημερα.

    Χτες πηγα υπερειδικη και εχω να παραθεσω, γενικοτερα.!!

    Παραπονα.

    Καλη φαση ηταν για μας τους ουγκατιανους που δεν τα εχουμε ξαναδει αυτα αλλα ρε παιδια αυτοι που ηταν πανω διαζωμα τα ειδαν ολα. ΜΙλαμε για τον απιστευτο ηλιο. Εκει ημουν και εγω εννοειται. ΕΕΕΕΕλιωσα.!!!
    Λες και ειμασταν σαρδελες γαμ...το, λες και χαθηκαν οι ωρες να το κανουν λιγο πιο αργα.

    Επισης το θεαμα ηταν μηδενικο ουσιαστικα, λογω της πιστας που στις στροφες, αντι να ανοιγουν λιγο για να δωσουν χωρο στα θηρια εκλειναν κιολας. ΠΟυ να μπει ο τυπος, εσκαγε πανω στα πλαστικα και γεμιζε νερο η πιστα.

    Ο εκφωνητης (σαν τον Στεφανη μου ακουστηκε, στην αρχη τουλαχιστον) ηταν για κλαματα. Ημαρτον, απλα απεριγραπτος.


    Απο την αλλη το καλο ηταν οτι εγινε στο ολυμπιακο σταδιο και ηταν κατι πρωτογνωρο για μας τους τεταρτοκοσμικους.


    Οποιος πηγε μαλλον καταλαβαινει.




    :hypnotize :ZZZ: :ZZZ:

  2. #2
    SV 1000S K3 Το avatar του/της div400
    Εγγραφή
    29/04/2003
    Μηνύματα
    1.715
    δεν πηγα αλλα απο οτι εχω ακουσει μαλλον καλα τα πηγαμε με την οργανωση (για πρωταριδες σε κατι τετοια).
    για μενα ομως αλλου ειναι το σημαντικο:

    65.000 θεατες!!!! ουτε τελικος ποδοσφαιρου να ηταν δηλ!

    ας το δουν μερικοι καρεκλοκενταυροι μπας και πιστεψουν οτι καμια πιστα (σωστη και διεθνων προδιαγραφων) μπορει να αποτελεσει πολο ελξης θεατων (και εισπραξεων για αυτους).
    δηλ. αν γινοταν αγωνας F1 η MOTO GP εδω στο ellada ποσοι θετες θα πηγεναν?και τι εσοδα θα εκανε η διοργανωση κτλ.
    οκ καθαρα εισπρακτικα τα λεω εγω τωρα αλλα μαλλον αυτο ειναι το θεμα πλεον παντου. ποσο κοστιζει και τι θα κερδισουμε

  3. #3
    ειμαι αλλου Το avatar του/της dimitris74
    Εγγραφή
    09/08/2004
    Μηνύματα
    104
    μιας και πηγα κα εγω το θεαμα ηταν καταπληκτικο, ειδικα στο πεταλο που ερχοντουσαν με χιλια πριν το πλασαρουν για να μπουν στην παρατεταμενη αν εξαιρεσεις τα 1600 και τα τελευταια πληρωματα οι τυποι πηγαιναν με την ταυτοτητα στο στομα, δεν ξερω αν εμεινες μεχρι τελους να απολαυσεις λιγο πισωκουνες, εκει ηταν το γλεντι
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert

    Με ελάχιστη προσοχή, είναι κινητήρες που δεν χρειάζονται να έχουν κάποιο σοβαρό service πριν τα 200.000 χλμ. σε αντίθεση, με τους τετραμπ@ύρδελους Ιαπωνικούς που στα 40000 σου ζητάνε τα "οικονομικά" και εύκολα προσητά, σε όλους τους πληθωρικούς αγοραστές τους ανταλλακτικά...

  4. #4
    Το νου σας Ρεμάλια!!! Το avatar του/της RapidShade
    Εγγραφή
    16/10/2003
    Μηνύματα
    635
    ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕΕΕΕεεεεεε!!!!
    Υ.Γ. ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ΡΕΜΑΛΙΑ!!!

    The more I learn,
    the less I understand...

    RapidShade

    --------------------------------
    Where is my R1?... ;(

  5. #5
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Ρε παιδια εμεινα αλλα δεν ειχε τιποτα.

    Επειδη εχει τυχει να δω το αντιστοιχο στο εξωτερικο στο eurosport, εντελως κατα τυχη, ειναι αυτο με τον σουμαχερ που τρεχει με μια φεραρι μεσα σε αυτα τα στενα δρομακια.

    Αλλο θεαμα. καμια σχεση. Πιο ανοιχτες στροφες και εμπαιναν καλα, ή τουλαχιστον καλυτερα.
    Η πρωτη στροφη μετα την αφετηρια επρεπε να ειναι πιο ανοιχτη να μπαινουν καλα με πορτες και να κανουν και κανα αλματακι. Φρενο φρενο φρενο ηταν.

    Καλα ηταν δεν λεω σαν εκδηλωση, αλλα κατα την γνωμη μου ελειπε το θεαμα. Και εχω και την εντυπωση οτι αυτο ακριβως ηθελαν να κανουν. Απλα να μαζεψουν κοσμο. Τιποτα παραπανω.
    Ελπα βλεπεις. (απο που να πρωτοφαμε)!!!!!

    Καλη φαση θα ηταν να εβαζαν και κανα μπαγκι εκει μεσα. Μετα, αφου τελειωνε.

    Ελπιζω καποια αλλη φορα να ειμαστε πολυ καλυτεροι.

  6. #6
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877
    Και εγω εκει ημουν...για λιγο ...λογω ηλιου και εκφωνητη και θεαμα και..και...μπας και ξερει καποιος το νουμερο που κερδισε το IMPREZA ΜΠΑς και το εχω και ερθω στα ισια μου
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


  7. #7
    ειμαι αλλου Το avatar του/της dimitris74
    Εγγραφή
    09/08/2004
    Μηνύματα
    104
    ρε παιδια συγνωμη, εγω ημουν στην 1 κατω απο το ρολοι μπροστα στην παρατεταμενη, εκει τα περισσοτερα τετρακινητα πηγαιναν με τις πορτες, και δεν ειχε θεαμα? ενταξει τα 1600 ειναι ψοφια αλλα μην τα παραλεμε κιολας,

    εδω xcara Vs focus


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	xcara vs focus.jpg 
Προβολές:	56 
Μέγεθος:	93,7 KB 
ID:	17963
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dessert

    Με ελάχιστη προσοχή, είναι κινητήρες που δεν χρειάζονται να έχουν κάποιο σοβαρό service πριν τα 200.000 χλμ. σε αντίθεση, με τους τετραμπ@ύρδελους Ιαπωνικούς που στα 40000 σου ζητάνε τα "οικονομικά" και εύκολα προσητά, σε όλους τους πληθωρικούς αγοραστές τους ανταλλακτικά...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF